Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Geslepen kristallen karaf met brede zilveren kraag, 800/000, voorzien van gravering. HPTM PLOCKER AN DIE SCHÖNEN JAHRE IN REGMT. 1900-1914. Ø16x38cm. In goede staat
Zilveren kandelaar, 835/000, 2 armen op ronde voet. Duits 12x20x13cm. In goede staat.
Oorstekers, 375/000, in de vorm van ene olifant bezet met gekleurde stenen. ø 15 mm, ca 4,4 gram. Nieuw
Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Ovale hanger met een rozet van granaten. 29x14mm. ca 3,0 gram.
Lot met gouden sieraden met granaat, 585/000, een dasspeld met ovaal gefacetteerde granaat en onedele speld, een hanger met gouden bewerkte rand en granaat, en een broche in strikvorm met granaat. Tot...
Gouden broche met granaat, 585/000, Klein staafbroche met 3 rozetjes met hartvormige granaten, versierd met een peervormig hangertje en een ketting. grootte 3 cm. ca 2,3 gram. In goede staat
Zilveren dienblad, 925/000, op poten. Rechthoekig gecontourneerd dienblad, ingesnoerd, met omgeslagen rand geplaatst op 4 uitgewerkte krulpoten. MT.: Jacob Daniel Arnoldi, Amsterdam jl.: h: 1867. Gest...
Zilveren haarspeld en armband, 833/000, Armband gemaakt van een oud bijbelslot en een open gewerkte haarspeld met floraal decor. totaal ca 55 gram. In goede staat
Twee oude metalen politie-signaalfluiten. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'The Thunderer England'. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.
Twee militaire veldkijkers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'Commandant Boston, USA'. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Engelse politie helm (voor 1964). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 20 x 30 x 22 cm. In zeer goede staat.
Gave Engelse helm (WO II) voor burgerbescherming. Met origineel lederen binnen helm. Afmeting: 12 x 29 x 31 cm. In goede staat.
Britse landmacht helm met lederen binnenhelm. '1946 M III'. Afmeting: 15 x 28 x 27,5 cm. In goede staat.
Militaire landkaart op linnen van Nijmegen. 'Commandant v.d. Werff, 11e regiment infanterie' (datum onduidelijk). Afmeting: 49,5 x 40 cm. In goede staat.
Militaire landkaart op linnen. 'Commandant 11e regiment infanterie, 7 Mei 1934 Arnhem'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antiek kapmes met houten grip. Onduidelijk genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50,5 cm. In goede staat.
Duitse bajonet voor M. 98. Eerste helft 20e eeuw. Onleesbaar gemerkt. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.
Frans 'Coupe Chou' zwaard Neuchattel Nr. 2166 met messing heft. Circa 1840. Afmeting: 62,8 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse 'Lebel' bajonet met messing heft. Circa 1900. Afmeting: 45,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Antieke wapen pompstok. Bestaande uit drie schroefbare delen en messing. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
Antieke scherm sabel van ijzer. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.
Twee oude Indonesische krissen en één repro Duitse dolk WO II. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.
Imposant zilveren tafelstuk, 925/000. Grote rechthoekige schaal met bollopende randen versierd met krullen, cartouchen blad- en bloemdecor. Met daarop een opengewerkte rand met voluten en florale bewe...
Lot met 3 zilveren servetbanden, 835/000, twee opengewerkte brede banden met letter en een brede bolle band met parelranden voorzien van gravure. Totaal ca 140 gram.
Kristallen karaf met zilveren hals, Buikvormige karaf met ruitslijpsel met brede zilveren kraag, Deens 1934, vermoedelijk Jens Sigsgaard. ø14x29 cm. In goede staat
Twee antieke bewerkte historisme plated kaarskandelaren. Eerste helft 20e eeuw. Geëlektrificeerd geweest. Afmeting: 27 x 27 x 10 cm. In goede staat.
Ring, 375/000, bezet met een ovaal cabouchon geslepen Paraiba apatit, 12x10 mm, ø 56 ca 5,1 gram. Nieuw
Zilveren cocktailset, 925/000. zilveren houder met noot met zilveren rand met graveerwerk, voorzien van 6 longdrinklepel/rietjes. ø9x28cm. In goede staat.
Titanium slavenband, vlak model met geelgouden, 750/000, elementen als scharnier en sluiting. ø 66x57mm. In goede staat
Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit filigrain met grote ovaal gefacetteerde carneool. 19,5 cm. Voorzien van veeroog. Gerestaureerd. ca 14,7 gram.
Antieke boog met darm. Circa 1900. Afmeting: 174 cm. In goede staat.
Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.
Antieke sabel. Circa: 1900. Gemerkt A en 9. Compleet met lederen schede en messing handbescherming. Hoornen heft barstje. Afmeting: 78 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam klein koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800. Afmeting 17 cm. In goede staat.
19e Eeuws penvuur geweer met gravering, 18 mm. Gemerkt. Vrijgesteld. Afmeting: 119 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse revolvers penvuur. Eén met gravering en vier lopen. Eén gegraveerd + benen heft, defect. Afmeting: 18,5 - 23 cm. In matig/redelijke staat.
Zeldzaam groot 19e eeuws verlengbaar jachtgeweer met extra lange (damast) loop. Afmeting: 125 - 164 cm. In zeer goede staat.
Antieke kruithoorn gemaakt van kokosnoot en bewerkt met figuren en florale decors. Afmeting: 16,5 x 9 cm ø. In goede staat.
Antiek dubbelloops pistool met gravering. Circa: 1800. Gemerkt 'E.G'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met filet rand. ø10x26 cm. Wat gedeukt en bij één kandelaar is de zuil gerestaureerd. De kandelaren zijn gevuld.
Groot lot met gitten en granaat colliers, met diverse zilveren sluitingen.
Ring, 333/000, gesp bezet met diamanten. Brede ring in de vorm van een riem met gesp bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,54 crt. ca 6,0 gram In goede staat
Zilveren dienblad, 833/000, spitovaal model met gezaagde florale rand met een opgesoldeerde parelrand. MT.: J.P. de Vries, Hoorn jl.:H:1917 Grootte 43x25x6cm ca 772 gram. In goede staat.
Fries zilveren oorijzer met stiften en 2 mutsspelden met git. . MT.: P.Lammerts, Drachten jl.: Y:1858. In goede staat
Zilveren chatelaine met schaar, breischede, rokhaak en speldenkussen, 833/000. Friese klederdracht. MT.: o.a. W.Schreuder, Leeuwarden, jl.:k:1819. In zeer goede staat.
Spiegel met zilveren rand gemaakt uit roosjes. 835/000, peervormig model met houten achterzijde. Portugees. 25x23 cm. In goede staat
Antiek zilveren knottenkistje, 835/000, met bol deksel, gegoten handgrepen met gezichten en diverse gedreven afbeeldingen. Deukje in deksel. jl.;q: 1900. Gewicht: ca. 73 gr. Afmeting: 8,5 x 4,5 x 3,5 ...
Ronde zilveren dekseldoos, 835/000, met een scharnierend deksel voorzien met een voorstelling van een paar op een bankje De rand van de doos is versierd met cartouches met engelen. Met vergulde binne...
Lot zilver met 2 doosjes en een briefopener. Rond Djokja doos met scharnier en een rond doosje in Louis XVI stijl en een briefopener, Jugendstil, met steel in de vorm van een bloem. Totaal ca 83 gram.
Twee Duitse ronde zilveren (800/000) portretschalen met een voorstelling van Friedrich Wilhelm1 en Sophie Dorothea von Hannover. Beide schalen hebben een ajour bewerkte rand versierd met guirlandes e...
Ovale kristallen fruitschaal op zilveren voet, 835/000. Fruitschaal met Russisch slijpsel geplaatst op een ronde voet met parelrand en graveerwerk. 25x16x15cm. Minimale chips verder in goede staat.
Lang collier van bloedkoralen, 2 rijen, ø 5,5mm, met geelgouden sluiting, 585/000. ruitvormig model met rozet met 9 bloedkoralen. Voorzien van veiligheid. lengte 55 cm. ca 49 gram.
Collier van mooie grote bloedkoralen met gouden, 585/000, sluiting. Collier gemaakt van kaasvormige bloedkoralen, ø 10x8 cm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting, ø 15 mm. Lengte 49 cm. ca....
Brede geelgouden ring, 585/000, met opaal en diamant. Ring, 10 mm, met een ovale opaal, 5x3,5mm, met daaromheen een rand met diamantjes. Totaal ca 9 gram. ø 53. In goede staat
Geelgouden broche, 585/000, met parel. Vierkante broche voorzien van graveerwerk met in het midden van de broche een parel geklemd in een 10 poot-chaton. 23x23mm. ca 2,5 gram. In goede staat
Mooie gouden rozetring, 750/000, met briljant en saffier. Fraaie entourage ring, in bloemvorm met strakke randen voorzien van een ovaal geslepen blauw saffier, wat beschadigd, ø 6,5x5 mm, met daaromhe...
Geelgouden brede armband, 585/000, Frans Gourmet bewerkt met graveerwerk. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 16 mm. Lengte 19,5cm ca 34,6 gram. Wat gebruiksporen, verder in goede staat.
Stel zilveren antieke apostellepels, 835/000, met twee-delige getorste steel met cartouch-vormig schildje en bekroond door een apostel ronde floraal gegraveerde bak met gezichtjes op achterzijde bak. ...
Fraaie zilveren bonbonmand, 835/000, met ajour gezaagde spijlenrand en voorzien van een opgesoldeerde parelrand. Afmeting: 15 x 8,5 x 5 cm. Gewicht: ca. 58 gr. Mr. A. Meier, Schoonhoven.jl.:Q:1926 In ...
Mooi zwaar massief zilveren inktstel. In Barokstijl, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. Voorzien van Pseudokeuren. 84 zolotniks ( 875/000) zilver. 39...
Antieke zilveren melkkan, 800/000, met cannelures en bewerkt oor op ronde voet. Wat uit model en gedeukt. ca 1850. ca 110 gram. 13x10x12cm.
Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.
Antiek Hollands messing bureau-fotolijstje met schip. Circa: 1900. Afmeting: 25 x 16 x 1 cm. In goede staat.
Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos ´Ilmenau Henneberg´, floraal + goud decor. Eén maal buste biddende vrouw, 'Gerold Porzellan Bavaria'. Monogram H.H. Afmeting: 17 -22 cm. ...
Zilveren vaasje en fotolijst, 835,000, een ovaal fotolijstje met bewerkte rand, 6,5x4,5cm en een vaasje in de vorm van een schenkkannetje op vierkante voet met een gekretst decor. 5x5x15cm. In goede s...
Collectie antieke 19e eeuwse foto's. Circa: 1880 - 1920. Afmeting: circa 5 - 15 cm. In goede staat.
Lot plated fotolijstjes, ø 4cm, 5x4cm, 6x6cm, 6,5x9,5cm, 9x13cm, 10x15cm en 13x18 cm. In redelijk goede staat
Antieke plated fotolijst, mooi rond model met bewerkte rand en strik. geplaatst op 2 poten gemaakt uit cherubijnen. Grootte 24 cm. Barst in glas.
Lot met zeven plated fotolijstjes, met o.a. een gladde, een getorste en een opengewerkte rand met bloemenranken. 9x14cm, 11x15,5cm, 13x18cm en 20x25,5cm.
Geelgouden staafbroche, 585/000, met diamant saffier en robijn. Staafbroche in de vorm van een kegel met 3 opgesoldeerde sterren, 1 bezet met diamant, met oud slijpsel, 1 saffier en 1 robijn. Lengte 5...
Gouden tientje, Wilhelmina1897, geplaatst in een geelgouden rand, 585/000, met geschulpte bewerking en getorst draad. Te dragen als broche en hanger. ø 28 mm. totaal ca 9,9 gram. In goede staat
Grof collier met carneolen en gouden, 585/000, sluiting. Geknoopt collier van gefacetteerde carneoolkralen, 13-16mm, bevestigd aan een gouden ovale sluiting, 585/000, met carneool ( gerestaureerd). Le...
Gouden ring ,750/000, met saffier en diamant. Ring in de vorm van een soort strakke strik met in het midden een markiesgeslepen saffier, 7x3,5mm, en aan de 4 uitsteeksel bezet met briljant geslepen di...
Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Strakke ring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 5x3mm, met aan weerskanten in de band 2 rails bezet met briljant geslepen diaman...
Grote zilveren godslamp. 833/000. Strak model, versierd met getorste en geschulpte randen + opgelegde bloemen. MT.: Fa. Th. Jorna & Zoon, Eindhoven, jl.: D:1913. ø30x111cm. ca 2800 gram. In zeer goede...
Zilveren snip, 835/000, met losse kop met strooier. De ogen zijn van granaten gemaakt. MT.: Niekerk, Groningen jl.:L:1921. 18 cm. ca 171 gram In goede staat
Twee zilveren pepermuntdoosjes, 833/000, rond model met straalbewerking, jl.:X:1832, en een vierkant gecontourneerd doosje met biedermeier gravure jl.:T:1853. Beiden wat gedeukt. totaal ca 46 gram. ø5...
Zeldzaam zilveren kruis, Rusland, versierd met graveerwerk. 23x9cm ca 156 gram.
Lang parelcollier van zoutwater cultivé parels, ø 3,5 mm en 7 mm, voorzien van geelgouden sluiting en tussenstukjes, 750/000. Lengte 70 cm. Sluiting gemerkt BVLGARI. Recentelijk geregen.
Sierlijke geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een navette vormige kop in het midden bezet met een rond gefacetteerde diamant, ø 5 mm. Daaromheen een geschulpte rand met 8 gecontourneerde...
Grote Engelse zilveren strooier, 925/000. Fraaie grote strooier, glad model met filetranden. MT.: Edward Barnarnd & sons Ltd, London. jl.: P: 1930. ø 8x 18 cm. ca. 229 gr. Voorzien van enkele deuken C...
Mooi zilveren trekpotje, 925/000. Fraai trekpotje versierd met parelrand en lijnbewerking met bloembewerkte knop. Voorzien van importeursteken: Koninklijke van Kempen, Begeer en Vos, Rotterdam. 20x11x...
Twee geelgouden broches, 585/000, een broche trinity model uit vierkante draad, ø 29 mm, en een bewerkte broche gemaakt uit 2 maantjes. 33 mm. Totaal ca 11,5 gram. In goede staat
Geelgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Gouden venetiaans collier met een peervormige open hanger bezet met 2 diamanten met een oud slijpsel, één diamant is een stukje af. Lengte 42 cm han...
Geelgouden rinkelband, 750/000, met briljant geslepen diamanten. Fijne rinkelband met een verdikt gedeelte bezet met 37 briljant geslepen diamanten in een incrustatie zetting met een fijn bewerkte ran...
Lot kristal met zilver, bestaand uit een karaf met zilveren rand en stop, 835/000. ø13x31cm, een kristallen strooier met zilveren dop,4x10cm en 2 odeurflaconnen met zilveren kraag en dop en één met zi...
Twee zilveren theezeven, 833/000, een grote theezeef, opengewerkt, met biedermeier decor en voorstellingen, MT.: Jacob Vos & Co, Haarlem, jl.:G:1916 en een fijne theezeef met gegraveerde rand met volu...
Zilveren ei op voet, 84 zolotniks, 875/000, gemaakt uit filigrain versierd met turkoois en bloedkoralen. Ei is voorzien van een scharnier en is aan de binnenkant versierd met een staande leeuw. assaye...
Antieke kleine kristallen coupe met zilveren voet, 925/000. Ronde coupe met ruitslijpsel en zilveren rand met ribbewerking op een ronde zilveren voet met parelrand op 3 kleine bolpoten. ø7x7cm. MT.: P...
Kristallen dekselcoupe met ruitslijpsel en omgeslagen rand voorzien van zilveren voet en deksel, 835/000. Met getrost decor en op de deksel een vuist met halter. MT.Wed. Bernadus Gilles, 's Hertogenb...