Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Militaire landkaarten
Startprijs 55 EUR

Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).

Geslepen kristallen karaf met zilver
Startprijs 140 EUR

Geslepen kristallen karaf met brede zilveren kraag, 800/000, voorzien van gravering. HPTM PLOCKER AN DIE SCHÖNEN JAHRE IN REGMT. 1900-1914. Ø16x38cm. In goede staat

Zilveren kandelaar
Resultaat: 70 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, 2 armen op ronde voet. Duits 12x20x13cm. In goede staat.

Multicolour oorstekers
Startprijs 80 EUR

Oorstekers, 375/000, in de vorm van ene olifant bezet met gekleurde stenen. ø 15 mm, ca 4,4 gram. Nieuw

Gouden granaathanger
Resultaat: 65 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met granaat. Ovale hanger met een rozet van granaten. 29x14mm. ca 3,0 gram.

Lot goud met broche, speld en hanger
Startprijs 150 EUR

Lot met gouden sieraden met granaat, 585/000, een dasspeld met ovaal gefacetteerde granaat en onedele speld, een hanger met gouden bewerkte rand en granaat, en een broche in strikvorm met granaat. Tot...

Gouden broche met granaat
Resultaat: 60 EUR

Gouden broche met granaat, 585/000, Klein staafbroche met 3 rozetjes met hartvormige granaten, versierd met een peervormig hangertje en een ketting. grootte 3 cm. ca 2,3 gram. In goede staat

Zilveren dienblad
Startprijs 750 EUR

Zilveren dienblad, 925/000, op poten. Rechthoekig gecontourneerd dienblad, ingesnoerd, met omgeslagen rand geplaatst op 4 uitgewerkte krulpoten. MT.: Jacob Daniel Arnoldi, Amsterdam jl.: h: 1867. Gest...

Zilveren haarspeld + armband
Resultaat: 110 EUR

Zilveren haarspeld en armband, 833/000, Armband gemaakt van een oud bijbelslot en een open gewerkte haarspeld met floraal decor. totaal ca 55 gram. In goede staat

2 Politie signaalfluiten
Resultaat: 20 EUR

Twee oude metalen politie-signaalfluiten. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'The Thunderer England'. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 5 - 7 cm. In goede staat.

2 Militaire veldkijkers
Startprijs 35 EUR

Twee militaire veldkijkers. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal 'Commandant Boston, USA'. Eén maal ongemerkt. Afmeting: 13 - 16 cm. In goede staat.

3x Messing kanon
Startprijs 25 EUR

Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Engelse politie helm, voor 1969.
Resultaat: 55 EUR

Engelse politie helm (voor 1964). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 20 x 30 x 22 cm. In zeer goede staat.

Engelse helm WO II, (Burgerbescherming)
Startprijs 40 EUR

Gave Engelse helm (WO II) voor burgerbescherming. Met origineel lederen binnen helm. Afmeting: 12 x 29 x 31 cm. In goede staat.

Engelse helm, 1946
Resultaat: 36 EUR

Britse landmacht helm met lederen binnenhelm. '1946 M III'. Afmeting: 15 x 28 x 27,5 cm. In goede staat.

Militaire landkaart van Nijmegen
Resultaat: 20 EUR

Militaire landkaart op linnen van Nijmegen. 'Commandant v.d. Werff, 11e regiment infanterie' (datum onduidelijk). Afmeting: 49,5 x 40 cm. In goede staat.

Militaire landkaart van Arnhem, 1934.
Resultaat: 25 EUR

Militaire landkaart op linnen. 'Commandant 11e regiment infanterie, 7 Mei 1934 Arnhem'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.

Antieke kruithoorn
Startprijs 35 EUR

Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Antiek kapmes met houten grip.
Resultaat: 60 EUR

Antiek kapmes met houten grip. Onduidelijk genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50,5 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Resultaat: 40 EUR

Duitse bajonet voor M. 98. Eerste helft 20e eeuw. Onleesbaar gemerkt. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.

'Coupe Chou' zwaard, Frankrijk
Resultaat: 110 EUR

Frans 'Coupe Chou' zwaard Neuchattel Nr. 2166 met messing heft. Circa 1840. Afmeting: 62,8 cm. In zeer goede staat.

Franse Lebel bajonet
Startprijs 40 EUR

Antieke Franse 'Lebel' bajonet met messing heft. Circa 1900. Afmeting: 45,5 cm. In goede staat.

Franse bajonet voor Lebel geweer
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Wapen pompstok.
Startprijs 25 EUR

Antieke wapen pompstok. Bestaande uit drie schroefbare delen en messing. Afmeting: 95 cm. In goede staat.

Hagelgeweer, 19e eeuw.
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.

Antieke scherm sabel
Startprijs 40 EUR

Antieke scherm sabel van ijzer. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: 105 cm. In redelijk/goede staat.

2x Antieke krissen + 1x dolkje
Startprijs 110 EUR

Twee oude Indonesische krissen en één repro Duitse dolk WO II. Afmeting: 38 - 50 cm. In goede staat.

Zilveren tafelstuk met opengewerkte rand
Startprijs 2.000 EUR

Imposant zilveren tafelstuk, 925/000. Grote rechthoekige schaal met bollopende randen versierd met krullen, cartouchen blad- en bloemdecor. Met daarop een opengewerkte rand met voluten en florale bewe...

3 Zilveren servetbanden
Startprijs 45 EUR

Lot met 3 zilveren servetbanden, 835/000, twee opengewerkte brede banden met letter en een brede bolle band met parelranden voorzien van gravure. Totaal ca 140 gram.

Kristallen karaf met zilveren hals
Resultaat: 60 EUR

Kristallen karaf met zilveren hals, Buikvormige karaf met ruitslijpsel met brede zilveren kraag, Deens 1934, vermoedelijk Jens Sigsgaard. ø14x29 cm. In goede staat

2x Antieke plated kandelaren
Resultaat: 85 EUR

Twee antieke bewerkte historisme plated kaarskandelaren. Eerste helft 20e eeuw. Geëlektrificeerd geweest. Afmeting: 27 x 27 x 10 cm. In goede staat.

Gouden ring met Paraiba apatiet
Startprijs 140 EUR

Ring, 375/000, bezet met een ovaal cabouchon geslepen Paraiba apatit, 12x10 mm, ø 56 ca 5,1 gram. Nieuw

6-Delige zilveren cocktail set
Startprijs 140 EUR

Zilveren cocktailset, 925/000. zilveren houder met noot met zilveren rand met graveerwerk, voorzien van 6 longdrinklepel/rietjes. ø9x28cm. In goede staat.

Titanium armband met goud
Resultaat: 60 EUR

Titanium slavenband, vlak model met geelgouden, 750/000, elementen als scharnier en sluiting. ø 66x57mm. In goede staat

Zilveren armband met filigrain
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit filigrain met grote ovaal gefacetteerde carneool. 19,5 cm. Voorzien van veeroog. Gerestaureerd. ca 14,7 gram.

Antieke boog met darm, ca. 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke boog met darm. Circa 1900. Afmeting: 174 cm. In goede staat.

Dames pistooltje
Resultaat: 70 EUR

Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.

Antieke sabel, ca. 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke sabel. Circa: 1900. Gemerkt A en 9. Compleet met lederen schede en messing handbescherming. Hoornen heft barstje. Afmeting: 78 cm. In redelijk/goede staat.

Duel pistolen (2 stuks)
Resultaat: 775 EUR

Zeldzaam klein koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800. Afmeting 17 cm. In goede staat.

Penvuur geweer met gravering, 19e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws penvuur geweer met gravering, 18 mm. Gemerkt. Vrijgesteld. Afmeting: 119 cm. In goede staat.

2x Antieke revolvers
Resultaat: 340 EUR

Twee 19e eeuwse revolvers penvuur. Eén met gravering en vier lopen. Eén gegraveerd + benen heft, defect. Afmeting: 18,5 - 23 cm. In matig/redelijke staat.

Jachtgeweer met 2 wissellopen.
Startprijs 1.750 EUR

Zeldzaam groot 19e eeuws verlengbaar jachtgeweer met extra lange (damast) loop. Afmeting: 125 - 164 cm. In zeer goede staat.

Kruithoorn, 17e eeuw
Startprijs 480 EUR

Antieke kruithoorn gemaakt van kokosnoot en bewerkt met figuren en florale decors. Afmeting: 16,5 x 9 cm ø. In goede staat.

Dubbelloops percussie.
Startprijs 100 EUR

Antiek dubbelloops pistool met gravering. Circa: 1800. Gemerkt 'E.G'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

2 Zilveren kandelaren
Startprijs 200 EUR

Twee zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met filet rand. ø10x26 cm. Wat gedeukt en bij één kandelaar is de zuil gerestaureerd. De kandelaren zijn gevuld.

Lot gitten en granaat
Resultaat: 40 EUR

Groot lot met gitten en granaat colliers, met diverse zilveren sluitingen.

Gespring met diamant
Startprijs 250 EUR

Ring, 333/000, gesp bezet met diamanten. Brede ring in de vorm van een riem met gesp bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,54 crt. ca 6,0 gram In goede staat

Zilveren dienblad, ovaal
Resultaat: 500 EUR

Zilveren dienblad, 833/000, spitovaal model met gezaagde florale rand met een opgesoldeerde parelrand. MT.: J.P. de Vries, Hoorn jl.:H:1917 Grootte 43x25x6cm ca 772 gram. In goede staat.

Fries zilveren oorijzer met stiften + 2 mutsspelden
Resultaat: 290 EUR

Fries zilveren oorijzer met stiften en 2 mutsspelden met git. . MT.: P.Lammerts, Drachten jl.: Y:1858. In goede staat

Zilveren chatelaine met schaar/breischede/rokhaak etc
Resultaat: 375 EUR

Zilveren chatelaine met schaar, breischede, rokhaak en speldenkussen, 833/000. Friese klederdracht. MT.: o.a. W.Schreuder, Leeuwarden, jl.:k:1819. In zeer goede staat.

Spiegel zilveren rand
Resultaat: 80 EUR

Spiegel met zilveren rand gemaakt uit roosjes. 835/000, peervormig model met houten achterzijde. Portugees. 25x23 cm. In goede staat

Antiek zilveren knottenkistje
Resultaat: 200 EUR

Antiek zilveren knottenkistje, 835/000, met bol deksel, gegoten handgrepen met gezichten en diverse gedreven afbeeldingen. Deukje in deksel. jl.;q: 1900. Gewicht: ca. 73 gr. Afmeting: 8,5 x 4,5 x 3,5 ...

Zilveren ronde koekdoos met voorstelling
Startprijs 525 EUR

Ronde zilveren dekseldoos, 835/000, met een scharnierend deksel voorzien met een voorstelling van een paar op een bankje De rand van de doos is versierd met cartouches met engelen. Met vergulde binne...

2 Zilveren doosjes & briefopener
Startprijs 65 EUR

Lot zilver met 2 doosjes en een briefopener. Rond Djokja doos met scharnier en een rond doosje in Louis XVI stijl en een briefopener, Jugendstil, met steel in de vorm van een bloem. Totaal ca 83 gram.

2 Zilveren portret schotels
Startprijs 1.100 EUR

Twee Duitse ronde zilveren (800/000) portretschalen met een voorstelling van Friedrich Wilhelm1 en Sophie Dorothea von Hannover. Beide schalen hebben een ajour bewerkte rand versierd met guirlandes e...

Fruitschaal op zilveren voet
Startprijs 175 EUR

Ovale kristallen fruitschaal op zilveren voet, 835/000. Fruitschaal met Russisch slijpsel geplaatst op een ronde voet met parelrand en graveerwerk. 25x16x15cm. Minimale chips verder in goede staat.

Bloedkoraal collier
Startprijs 275 EUR

Lang collier van bloedkoralen, 2 rijen, ø 5,5mm, met geelgouden sluiting, 585/000. ruitvormig model met rozet met 9 bloedkoralen. Voorzien van veiligheid. lengte 55 cm. ca 49 gram.

Bloedkoraal collier met gouden slot
Startprijs 1.400 EUR

Collier van mooie grote bloedkoralen met gouden, 585/000, sluiting. Collier gemaakt van kaasvormige bloedkoralen, ø 10x8 cm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting, ø 15 mm. Lengte 49 cm. ca....

Gouden ring met opaal en diamant
Startprijs 250 EUR

Brede geelgouden ring, 585/000, met opaal en diamant. Ring, 10 mm, met een ovale opaal, 5x3,5mm, met daaromheen een rand met diamantjes. Totaal ca 9 gram. ø 53. In goede staat

Gouden broche met parel
Resultaat: 80 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met parel. Vierkante broche voorzien van graveerwerk met in het midden van de broche een parel geklemd in een 10 poot-chaton. 23x23mm. ca 2,5 gram. In goede staat

Gouden ring met diamant en saffier
Startprijs 450 EUR

Mooie gouden rozetring, 750/000, met briljant en saffier. Fraaie entourage ring, in bloemvorm met strakke randen voorzien van een ovaal geslepen blauw saffier, wat beschadigd, ø 6,5x5 mm, met daaromhe...

Gouden Gourmet armband
Resultaat: 700 EUR

Geelgouden brede armband, 585/000, Frans Gourmet bewerkt met graveerwerk. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 16 mm. Lengte 19,5cm ca 34,6 gram. Wat gebruiksporen, verder in goede staat.

Stel antiek zilveren apostellepels
Startprijs 80 EUR

Stel zilveren antieke apostellepels, 835/000, met twee-delige getorste steel met cartouch-vormig schildje en bekroond door een apostel ronde floraal gegraveerde bak met gezichtjes op achterzijde bak. ...

Zilveren bonbonmand
Startprijs 90 EUR

Fraaie zilveren bonbonmand, 835/000, met ajour gezaagde spijlenrand en voorzien van een opgesoldeerde parelrand. Afmeting: 15 x 8,5 x 5 cm. Gewicht: ca. 58 gr. Mr. A. Meier, Schoonhoven.jl.:Q:1926 In ...

Zilveren inktstel
Startprijs 2.800 EUR

Mooi zwaar massief zilveren inktstel. In Barokstijl, rijkelijk versierd met florale motieven, rustend op 4 poten met vaste briefstandaard. Voorzien van Pseudokeuren. 84 zolotniks ( 875/000) zilver. 39...

Antieke zilveren melkkan
Startprijs 100 EUR

Antieke zilveren melkkan, 800/000, met cannelures en bewerkt oor op ronde voet. Wat uit model en gedeukt. ca 1850. ca 110 gram. 13x10x12cm.

Duits 'Bavaria' servies, ca. 1930.
Resultaat: 40 EUR

Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...

Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'.
Resultaat: 60 EUR

Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.

Antiek messing fotolijstje
Startprijs 50 EUR

Antiek Hollands messing bureau-fotolijstje met schip. Circa: 1900. Afmeting: 25 x 16 x 1 cm. In goede staat.

Twee delen Duits porselein
Resultaat: 40 EUR

Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos ´Ilmenau Henneberg´, floraal + goud decor. Eén maal buste biddende vrouw, 'Gerold Porzellan Bavaria'. Monogram H.H. Afmeting: 17 -22 cm. ...

Zilveren vaas en fotolijst
Startprijs 50 EUR

Zilveren vaasje en fotolijst, 835,000, een ovaal fotolijstje met bewerkte rand, 6,5x4,5cm en een vaasje in de vorm van een schenkkannetje op vierkante voet met een gekretst decor. 5x5x15cm. In goede s...

Verzameling oude foto's
Resultaat: 35 EUR

Collectie antieke 19e eeuwse foto's. Circa: 1880 - 1920. Afmeting: circa 5 - 15 cm. In goede staat.

10x Diverse fotolijstjes
Resultaat: 50 EUR

Lot plated fotolijstjes, ø 4cm, 5x4cm, 6x6cm, 6,5x9,5cm, 9x13cm, 10x15cm en 13x18 cm. In redelijk goede staat

Antieke foto/spiegellijst
Resultaat: 50 EUR

Antieke plated fotolijst, mooi rond model met bewerkte rand en strik. geplaatst op 2 poten gemaakt uit cherubijnen. Grootte 24 cm. Barst in glas.

Lot fotolijstjes
Resultaat: 30 EUR

Lot met zeven plated fotolijstjes, met o.a. een gladde, een getorste en een opengewerkte rand met bloemenranken. 9x14cm, 11x15,5cm, 13x18cm en 20x25,5cm.

Gouden broche diamant saffier robijn
Startprijs 125 EUR

Geelgouden staafbroche, 585/000, met diamant saffier en robijn. Staafbroche in de vorm van een kegel met 3 opgesoldeerde sterren, 1 bezet met diamant, met oud slijpsel, 1 saffier en 1 robijn. Lengte 5...

Gouden tientje met rand
Resultaat: 215 EUR

Gouden tientje, Wilhelmina1897, geplaatst in een geelgouden rand, 585/000, met geschulpte bewerking en getorst draad. Te dragen als broche en hanger. ø 28 mm. totaal ca 9,9 gram. In goede staat

Carneolen collier met gouden slot
Resultaat: 50 EUR

Grof collier met carneolen en gouden, 585/000, sluiting. Geknoopt collier van gefacetteerde carneoolkralen, 13-16mm, bevestigd aan een gouden ovale sluiting, 585/000, met carneool ( gerestaureerd). Le...

Gouden ring met saffier en diamant
Startprijs 140 EUR

Gouden ring ,750/000, met saffier en diamant. Ring in de vorm van een soort strakke strik met in het midden een markiesgeslepen saffier, 7x3,5mm, en aan de 4 uitsteeksel bezet met briljant geslepen di...

Gouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Strakke ring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 5x3mm, met aan weerskanten in de band 2 rails bezet met briljant geslepen diaman...

Zilveren Godslamp.
Startprijs 2.100 EUR

Grote zilveren godslamp. 833/000. Strak model, versierd met getorste en geschulpte randen + opgelegde bloemen. MT.: Fa. Th. Jorna & Zoon, Eindhoven, jl.: D:1913. ø30x111cm. ca 2800 gram. In zeer goede...

Zilveren snip, strooier
Resultaat: 700 EUR

Zilveren snip, 835/000, met losse kop met strooier. De ogen zijn van granaten gemaakt. MT.: Niekerk, Groningen jl.:L:1921. 18 cm. ca 171 gram In goede staat

2 Zilveren pepermuntdoosjes
Resultaat: 110 EUR

Twee zilveren pepermuntdoosjes, 833/000, rond model met straalbewerking, jl.:X:1832, en een vierkant gecontourneerd doosje met biedermeier gravure jl.:T:1853. Beiden wat gedeukt. totaal ca 46 gram. ø5...

Zeldzaam zilveren kruis Rusland
Startprijs 600 EUR

Zeldzaam zilveren kruis, Rusland, versierd met graveerwerk. 23x9cm ca 156 gram.

BVLGARI parelcollier
Resultaat: 200 EUR

Lang parelcollier van zoutwater cultivé parels, ø 3,5 mm en 7 mm, voorzien van geelgouden sluiting en tussenstukjes, 750/000. Lengte 70 cm. Sluiting gemerkt BVLGARI. Recentelijk geregen.

Gouden navette ring met diamant
Resultaat: 600 EUR

Sierlijke geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een navette vormige kop in het midden bezet met een rond gefacetteerde diamant, ø 5 mm. Daaromheen een geschulpte rand met 8 gecontourneerde...

Zilveren strooier
Resultaat: 180 EUR

Grote Engelse zilveren strooier, 925/000. Fraaie grote strooier, glad model met filetranden. MT.: Edward Barnarnd & sons Ltd, London. jl.: P: 1930. ø 8x 18 cm. ca. 229 gr. Voorzien van enkele deuken C...

Zilveren trekpot
Resultaat: 220 EUR

Mooi zilveren trekpotje, 925/000. Fraai trekpotje versierd met parelrand en lijnbewerking met bloembewerkte knop. Voorzien van importeursteken: Koninklijke van Kempen, Begeer en Vos, Rotterdam. 20x11x...

2 Gouden broches
Resultaat: 180 EUR

Twee geelgouden broches, 585/000, een broche trinity model uit vierkante draad, ø 29 mm, en een bewerkte broche gemaakt uit 2 maantjes. 33 mm. Totaal ca 11,5 gram. In goede staat

Gouden collier en hanger diamant
Startprijs 150 EUR

Geelgouden collier en hanger, 585/000, met diamant. Gouden venetiaans collier met een peervormige open hanger bezet met 2 diamanten met een oud slijpsel, één diamant is een stukje af. Lengte 42 cm han...

Gouden armband met briljanten.
Startprijs 550 EUR

Geelgouden rinkelband, 750/000, met briljant geslepen diamanten. Fijne rinkelband met een verdikt gedeelte bezet met 37 briljant geslepen diamanten in een incrustatie zetting met een fijn bewerkte ran...

Lot kristal met zilver (4x)
Resultaat: 85 EUR

Lot kristal met zilver, bestaand uit een karaf met zilveren rand en stop, 835/000. ø13x31cm, een kristallen strooier met zilveren dop,4x10cm en 2 odeurflaconnen met zilveren kraag en dop en één met zi...

2 Zilveren theezeven
Resultaat: 50 EUR

Twee zilveren theezeven, 833/000, een grote theezeef, opengewerkt, met biedermeier decor en voorstellingen, MT.: Jacob Vos & Co, Haarlem, jl.:G:1916 en een fijne theezeef met gegraveerde rand met volu...

Zilveren ei
Resultaat: 150 EUR

Zilveren ei op voet, 84 zolotniks, 875/000, gemaakt uit filigrain versierd met turkoois en bloedkoralen. Ei is voorzien van een scharnier en is aan de binnenkant versierd met een staande leeuw. assaye...

Kristallen coupe met zilver
Resultaat: 65 EUR

Antieke kleine kristallen coupe met zilveren voet, 925/000. Ronde coupe met ruitslijpsel en zilveren rand met ribbewerking op een ronde zilveren voet met parelrand op 3 kleine bolpoten. ø7x7cm. MT.: P...

Kristallen dekselcoupe met zilver
Startprijs 100 EUR

Kristallen dekselcoupe met ruitslijpsel en omgeslagen rand voorzien van zilveren voet en deksel, 835/000. Met getrost decor en op de deksel een vuist met halter. MT.Wed. Bernadus Gilles, 's Hertogenb...