35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Secretaire, Barok 4048
Secretaire, Barok

350 EUR

Antieke bronzen Hermes 5013
Antieke bronzen Hermes

350 EUR

Groot beeld, Moeder en kind 5016
Groot beeld, Moeder en kind

350 EUR

Bronzen kraanvogel 5030
Bronzen kraanvogel

350 EUR

Bronzen figuur, Jeanne D'Arc 5045
Bronzen figuur, Jeanne D'Arc

350 EUR

Verguld bronzen figuur 5057
Verguld bronzen figuur

350 EUR

2x Fayence polychroom, Hoornen des overvloeds 6007
2x Fayence polychroom, Hoornen des overvloeds

350 EUR

7x Chinese borden, 18e eeuw 6197
7x Chinese borden, 18e eeuw

350 EUR

2x Chines/Kantonese vazen 6259
2x Chines/Kantonese vazen

350 EUR

Barometer, 18e eeuw 2011
Barometer, 18e eeuw

340 EUR

2x Antieke revolvers 3005
2x Antieke revolvers

340 EUR

Geelgouden oorstekers diamant 58
Geelgouden oorstekers diamant

330 EUR

Anton Heyboer, Drie dames op terras 1027
Anton Heyboer, Drie dames op terras

330 EUR

Amerikaans kompas 2031
Amerikaans kompas

330 EUR

3x Chinese houtgestoken figuren, ca. 1900 2480
3x Chinese houtgestoken figuren, ca. 1900

330 EUR

2x Delftse Porceleyne Fles sierschotels 6501
2x Delftse Porceleyne Fles sierschotels

330 EUR

Gouden naaldenkoker en vingerhoed 91
Gouden naaldenkoker en vingerhoed

325 EUR

Jeager LeCoultre dames horloge 201
Jeager LeCoultre dames horloge

325 EUR

Gouden ring met diamant 753
Gouden ring met diamant

325 EUR

Zilveren 6-persoons visbestek, Haags lofje 937
Zilveren 6-persoons visbestek, Haags lofje

325 EUR

B.J. Blommers, Handwerkend meisje in de duinen 1044
B.J. Blommers, Handwerkend meisje in de duinen

325 EUR

Keith Haring, Lucky strike 1088
Keith Haring, Lucky strike

325 EUR

Leon Senf, Schelpenvisser met paarndenkar 1113
Leon Senf, Schelpenvisser met paarndenkar

325 EUR

Onduid. gesig., Landschap met sloot, boten, wilgen en koeien. 1125
Onduid. gesig., Landschap met sloot, boten, wilgen en koeien.

325 EUR

H. Fleurbaaij, Rotterdam 1146
H. Fleurbaaij, Rotterdam

325 EUR

Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.  1381
Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.

325 EUR

S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht 1398
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht

325 EUR

Ivoren beeld, Handwerker 2222
Ivoren beeld, Handwerker

325 EUR

Hanglamp met putti 2417
Hanglamp met putti

325 EUR

Vergulde Empire spiegel 4172
Vergulde Empire spiegel

325 EUR

Natuurstenen beeld 5058
Natuurstenen beeld

325 EUR

Chinees trekpotje, 18e eeuw 6083
Chinees trekpotje, 18e eeuw

325 EUR

2x Kantonese vaas, 19e eeuw 6257
2x Kantonese vaas, 19e eeuw

325 EUR

2x Chinese/Kantonese vazen 6260
2x Chinese/Kantonese vazen

325 EUR

Marmeren zuil 2541
Marmeren zuil

320 EUR

Staande klok, Duits 3676
Staande klok, Duits

320 EUR

Lot divers bloedkoraal 186
Lot divers bloedkoraal

310 EUR

Fruitschaal op zilveren voet (groot) 38
Fruitschaal op zilveren voet (groot)

300 EUR

Zilveren doosje met portret 60
Zilveren doosje met portret

300 EUR

Geelgouden oorstekers diamant 82
Geelgouden oorstekers diamant

300 EUR

Gouden ring met diamant 155
Gouden ring met diamant

300 EUR

Gouden Horloge ´Helvetia´. 204
Gouden Horloge ´Helvetia´.

300 EUR

Baume Mercier horloge 615
Baume Mercier horloge

300 EUR

Zilveren 5-lichts kandelaar 812
Zilveren 5-lichts kandelaar

300 EUR

Landkaart 1626. 1164
Landkaart 1626.

300 EUR

Henk Reerink, 'Liefdespaar' 1171
Henk Reerink, 'Liefdespaar'

300 EUR

Miniatuur portretje. 1175
Miniatuur portretje.

300 EUR

5x 17e-18e Eeuwse gravures, Stadsgezichten 1198
5x 17e-18e Eeuwse gravures, Stadsgezichten

300 EUR

5 Russische emaille eieren in kistje 2288
5 Russische emaille eieren in kistje

300 EUR

Rolling Ball Clock 3534
Rolling Ball Clock

300 EUR

Antieke tafelklok, ca. 1920 3552
Antieke tafelklok, ca. 1920

300 EUR

Schwarzwald secretaire 4054
Schwarzwald secretaire

300 EUR

Jugendstil spiegel. 4178
Jugendstil spiegel.

300 EUR

Pronk kastje, ca. 1880. 4206
Pronk kastje, ca. 1880.

300 EUR

Notenhouten buffet met opzet 4249
Notenhouten buffet met opzet

300 EUR

Bronzen plaquette Beatrix 5026
Bronzen plaquette Beatrix

300 EUR

Beeld, 'Jongen die roept'. 5124
Beeld, 'Jongen die roept'.

300 EUR

Beeld, 'Jongen met sigaret'. 5125
Beeld, 'Jongen met sigaret'.

300 EUR

Bronzen beeld, Zeeman 5134
Bronzen beeld, Zeeman

300 EUR

Chinees porseleinen theetrekpot, 18e eeuw. 6028
Chinees porseleinen theetrekpot, 18e eeuw.

300 EUR

Chinees trekpotje 'Familie Rose', 18e - 19e eeuw. 6035
Chinees trekpotje 'Familie Rose', 18e - 19e eeuw.

300 EUR

Grote Meissen schaal 6067
Grote Meissen schaal

300 EUR

Chinees bord, Kang Xi 6076
Chinees bord, Kang Xi

300 EUR

Grote Meissen schaal 6291
Grote Meissen schaal

300 EUR

Chinees sierbord, ca. 1900 6491
Chinees sierbord, ca. 1900

300 EUR

Fries zilveren oorijzer met stiften + 2 mutsspelden 52
Fries zilveren oorijzer met stiften + 2 mutsspelden

290 EUR

Zilveren inktpot 3
Zilveren inktpot

280 EUR

Collier van jade en parels 233
Collier van jade en parels

280 EUR

Gouden munt met hanger 282
Gouden munt met hanger

280 EUR

Ovaal zilveren dienblad 469
Ovaal zilveren dienblad

280 EUR

Zilveren brandewijnkom 831
Zilveren brandewijnkom

280 EUR

Anton Heyboer, Kip 1391
Anton Heyboer, Kip

280 EUR

Bijbelstandaard 2206
Bijbelstandaard

280 EUR

Mahonie Biedermeier secretaire 4248
Mahonie Biedermeier secretaire

280 EUR

2x Familie Rose borden, 18e eeuw 6039
2x Familie Rose borden, 18e eeuw

280 EUR

Delftse schotel, 18e eeuw 6127
Delftse schotel, 18e eeuw

280 EUR

3x Chinees Imari bord, 19e eeuw 6156
3x Chinees Imari bord, 19e eeuw

280 EUR

Set gouden carneoolsieraden 460
Set gouden carneoolsieraden

275 EUR

Gouden ring met saffier en diamant 528
Gouden ring met saffier en diamant

275 EUR

5-Streng zilveren jasseron halssnoer 809
5-Streng zilveren jasseron halssnoer

275 EUR

Zilveren 6-persoons bestek (vorken+lepels) 936
Zilveren 6-persoons bestek (vorken+lepels)

275 EUR

J. Suchez, Oosterse vrouw 1186
J. Suchez, Oosterse vrouw

275 EUR

Piet Zwiers, Boten bij rietkraag 1443
Piet Zwiers, Boten bij rietkraag

275 EUR

Bijbelstandaard 2038
Bijbelstandaard

275 EUR

Japanse ivoren Geisha met bloementak, 19e eeuw 2217
Japanse ivoren Geisha met bloementak, 19e eeuw

275 EUR

Ivoren Geisha met waaier, 19e eeuw. 2218
Ivoren Geisha met waaier, 19e eeuw.

275 EUR

Groot lot munten 2716
Groot lot munten

275 EUR

Duitse staande klok, ca. 1920. 3566
Duitse staande klok, ca. 1920.

275 EUR

Tabouret verguld bankje, 18e eeuw 4025
Tabouret verguld bankje, 18e eeuw

275 EUR

Franse bijzettafel, Notenhout 4067
Franse bijzettafel, Notenhout

275 EUR

Eiken één-deurs spinde 4171
Eiken één-deurs spinde

275 EUR

Notenhouten pronkkastje. 4244
Notenhouten pronkkastje.

275 EUR

Bronzen Art Nouveau figuur 5022
Bronzen Art Nouveau figuur

275 EUR

Onduidelijk gesigneerde erotisch bronzen figuur 5049
Onduidelijk gesigneerde erotisch bronzen figuur

275 EUR

Bronzen beeld, 'Steigerend paard'. 5137
Bronzen beeld, 'Steigerend paard'.

275 EUR

Lot Chinees/Japans Imari etc. 6042
Lot Chinees/Japans Imari etc.

275 EUR