Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Dames pistooltje
Resultaat: 70 EUR

Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.

Lot noodgeld
Resultaat: 60 EUR

Kavel met 4 delen noodgeld waaronder: 3x houten "biljetten" van 10, 20 en 50 Heller 1920 en 1x stoffen biljet van 25 Mark 1921 Bielefeld. Diverse condities.

Groot lot munten
Resultaat: 275 EUR

33 Kilo diverse muntgeld + penningen. Wereldwijd. In redelijk/goede staat.

4 Delen koper.
Resultaat: 25 EUR

Vier delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee miniatuur doofpotten, gemerkt. Eén pijpkomfoor, 19e eeuw. Eén stoof + pannetje, circa: 1900. Afmeting: 12 - 16 cm. In goede staat.

Tinnen schotel, Gemerkt
Resultaat: 80 EUR

Grote antieke gelobte tinnen sierschotel met Latijnse tekst. Gemerkt met vier stempels. Afmeting: ø 45,5 cm. In goede staat.

Brievenbus
Resultaat: 50 EUR

Antieke Hollandse brievenbus van gietijzer, met slot. Circa 1900. Afmeting: 62 x 36 x 38 cm. In goede staat.

3x 19e Eeuws messing
Resultaat: 70 EUR

Drie maal 19e eeuws messing met ijzeren strijkijzers. Twee maal met hartje en monogram P.A. (huwelijkscadeau). Afmeting: 19 - 38 cm. In goede staat.

2x Antieke kledingstandaard
Resultaat: 85 EUR

Twee antieke eikenhouten kinderkleding-standaards. Circa: 1920. Afmeting: circa 95 cm. In goede staat.

6x Oud antiek, o.a.: Engelse meetlinten + dekseldozen
Resultaat: 100 EUR

Zes maal oud antiek. Bestaande uit: Vier lederen dekseldozen voor boorden + borstel. Twee Engelse meetlinten met messing. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.

9x Diverse Japanse snuffbottles
Resultaat: 100 EUR

Negen diverse oude Japanse snuffbottles. Onder andere: Glas, porselein etc. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.

Antieke Duitse Busch microscoop
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse Busch microscoop in houten opbergkist van messing en ijzer. Rathenon Nr. 25337. Afmeting: 23 x 32 x 18 cm. In goede staat.

Antiek Duitse viool
Resultaat: 225 EUR

Antieke Duitse viool in koffer, met etiket Jacobus Steiner. Circa: 1900 of ouder. Afmeting: 56 x 18 x 7 cm. In goede staat.

3x Koperen/messing seinlampen
Resultaat: 50 EUR

Drie oude/antieke koperen/messing seinlampen. 20e Eeuw. Grote roodkoperen is eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Glazen tafelstukje
Resultaat: 25 EUR

Jugendstil groen glazen bloemenvaasje met bronzen/glazen basement, vogel op tak (chips glazen basement) Afmeting: 18,8 cm. In redelijke staat.

Piet Zwiers, Boten bij rietkraag
Resultaat: 275 EUR

Piet Zwiers. 1907 - 1965. Boten bij rietkraag. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Salvador Dali, Eenhoorn
Resultaat: 90 EUR

Salvador Dali, Nr. 72/300. Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 48 cm. In goede staat.

Mils, Hollands riviergezicht
Resultaat: 30 EUR

Mils ca. 1940, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met windmolen 100x50cm. Cond.: G

Leo Fernholz, 'Groot stilleven met fruit'.
Resultaat: 135 EUR

Leo Fernholz. Duitse school. Circa: 1900. 'Groot stilleven met fruit'. Paar beschadigingen. Afmeting: 130 x 78 cm. In redelijke staat.

Ongesigneerd, 18e Eeuwse ruiter te paard.
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. 18e Eeuwse ruiter te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

B.J. Blommers, Handwerkend meisje in de duinen
Resultaat: 325 EUR

Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Handgesigneerd. Handwerkend meisje in de duinen. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.

Paul Bodifee, Boerderij met koeien onder bloesemboom
Resultaat: 130 EUR

Gesigneerd Paul Bodifee. Boerderij met koeien onder bloesemboom. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 30 cm. In goede staat.

4 Zilveren miniaturen
Resultaat: 50 EUR

Vier zilveren miniaturen bestaande uit een poes, een olifant, een kan en een temmer. 1x5cm- 4x1,5x3cm. Totaal ca 62 gram. In goed staat.

Witgouden ring met diamant
Resultaat: 1.000 EUR

Elegante witgouden ring, 585/000, met kussenvormig geslepen diamanten. Ring met een rij met drie kussen geslepen diamanten, 2 met een oud slijpsel. twee stenen van 5x4x3,3mm en een steen van 4,5x3,8x2...

Zilveren soep-, saus- en strooilepel
Resultaat: 80 EUR

Zilveren soep-, saus- en strooilepel. Soepsleef met steel met filetrand en krul, 835/000, een sauslepel met druppel op steeluiteinde een schenktuit aan de bak, iets ingescheurd en een strooilepel, 800...

Gouden broche met granaatjes
Resultaat: 75 EUR

Klein rond geelgouden streekbroches, 585/000, bezet met granaten. Broche gemaakt uit cantillewerk versierd met een rozet van rond en ruitvormig geslepen granaten. ø 22 mm, ca 3,1 gram. In goede staat

Lot 5 zilveren bekers
Resultaat: 90 EUR

Lot met 5 zilveren bekers, Frankrijk 950/000, met verschillende bewerkingen en groottes. Allen voorzien van deuken en beschadigingen. Totaal ca 300 gram. ø5,5x6cm-7x7cm.

Gouden broche met granaat
Resultaat: 60 EUR

Gouden broche met granaat, 585/000, Klein staafbroche met 3 rozetjes met hartvormige granaten, versierd met een peervormig hangertje en een ketting. grootte 3 cm. ca 2,3 gram. In goede staat

Titanium armband met goud
Resultaat: 60 EUR

Titanium slavenband, vlak model met geelgouden, 750/000, elementen als scharnier en sluiting. ø 66x57mm. In goede staat

2 Lederen sigaren etui's, 1 met zilver, 1 met gouden
Resultaat: 35 EUR

Twee lederen sigaren etui's, een zwart lederen etui met zilveren applicaties, een paard en een rand, 835/000 en een bruin lederen sigaretten etui met scharnier voorzien van 2 geelgouden applicaties, 5...

Zilveren tafelstukje
Resultaat: 135 EUR

Presenteerschaaltje uit witglas met bewerkte rand op zilveren voet en met een zilveren kandelaartje. 833/000, ø 14x14 cm. jl.:Z:1859. Minimale chip mogelijk

Gouden Horloge ´Helvetia´.
Resultaat: 300 EUR

Gouden dameshorloge, merk Helvetia, rond model met geelgouden kast, 585/000, en een geelgouden gevlochten band. Totaal ca 22,7 gr. Mechanisch

Geelgouden oorstekers diamant
Resultaat: 330 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Twee geelgouden ronde gladomzettingen bezet met een briljant geslepen diamant. 2x0,25 crt H-SI. ø 6 mm. In goede staat.

4 x Chinees bordje met bloemmotief.
Resultaat: 150 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decors. Twee goed, één met chip, één met haarlijn. Afmeting: 3 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

6 x Celadon vaas.
Resultaat: 105 EUR

Zes oude/antieke bewerkte Chinees porseleinen celadon vazen. Deels gemerkt. 20e Eeuw. Eén haarlijn. Afmeting: 14 -27 cm. In goede staat.

Lot divers serviesgoed.
Resultaat: 60 EUR

Lot Duits handbeschilderd serviesgoed, divers. Onder andere: Hutschenreuther, Fürstenberg, met florale en goud decors. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9 - 30 cm. In goede staat.

Bonbon schaal (Meissen)
Resultaat: 40 EUR

Duitse Meissen porseleinen opengewerkte bonbonschaal met uien (zwiebelmuster )decor. Heeft randschade en is gelijmd Afmeting: 6,5 X 23 cm ø. In redelijke staat.

Chinese kom met Amsterdams bont
Resultaat: 130 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kom met Amsterdams bont, figuren + goud decor. Afmeting: 9 x 19,5 cm ø. In goede staat.

Lot divers Chinees porselein.
Resultaat: 35 EUR

Groot lot interessant antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen schotels + vier kopjes, waarvan enkele delen met chips of haarscheuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In redelijk/goede staa...

Lot 5 Chinese trekpotjes
Resultaat: 60 EUR

Lot van vijf oude/antieke Chinese trekpotten. Eén maal Yixing, één maal calebas + tin, twee maal porselein, één maal keramiek. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 18 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor en vlinders. Eén bord met haarscheur. Afmeting: ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.

4 Engelse Staffordshire honden
Resultaat: 55 EUR

Vier oude keramieken Engelse Staffordshire honden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Chinese draken schotel.
Resultaat: 160 EUR

Grote oude Chinees porseleinen gemerkte blauwe draken-schotel. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 24,3 cm ø. In goede staat.

Chinese inktstenen (2 x).
Resultaat: 130 EUR

Twee oude/antiek Chinese inktstenen. Bewerkt, rood en goudkleurig. Met voorstellingen en verso tekst. Afmeting: 20 -25 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese inktstenen (2 x).
Resultaat: 70 EUR

Twee oude/antiek Chinese inktstenen in vaasvorm. Rondom bewerkt met figuren en gemerkt. Afmeting: 19 - 24 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale borden met figuren en vogels in natuur decor. Chips. Afmeting: 22 x 22 cm. In redelijke staat.

Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpotje in kalebas-vorm met lange lijsen in de tuin (geisha's). Haarlijn in tuit + deksel gerestaureerd. Afmeting: 11 x 14 x 8,5 cm ø. In redelijke staat.

Royal Albert servies, Lady Carlyle
Resultaat: 110 EUR

Royal Albert porseleinen servies met decor Lady Carlyle. Bestaande uit: Eén mokka-kan, één theepot, melk+suikerset, vier kop + schotels, één schaaltje. Afmeting: 8 - 23 cm. In goede staat.

3x Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 130 EUR

Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale en goud decor + vogel decor. Beschadigd. Eén florale decor, chip onder bodem. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

7x Schotels + 2x Kopje, 18e eeuws.
Resultaat: 130 EUR

Negen maal 18e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Onder andere Kang Xi. Bestaande uit: Zeven schotels + twee kopjes. Vijf schotels zijn goed, twee beschadigd, twee kopjes haarlijn. Afmeting: 7,5 -...

Blauwe opengewerkte vaas
Resultaat: 35 EUR

Chinese opengewerkte porseleinen twee-delige vaas met insteekvaas. Zeer fijn gedecoreerd met florale decors. Vaas is gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 27,2 x 17 cm ø. In goede staat.

3 Chinese Celadon kommen
Resultaat: 190 EUR

Drie antieke Chinese Ming Celadon kommen met florale decor 'Royal Nanhai Cargo'. Met certificaat Nanhai Marine Archeology. Afmeting: circa 16,5 - 18 cm. ø. In goede staat.

Delftse nat-fruitschaal, 18e-19e eeuw
Resultaat: 140 EUR

18e - 19e Eeuws Delfts keramieken nat-fruitschaal met onderschaal. Gemerkt A.P. Met florale decors. Eén pootje iets beschadigd. Afmeting: 29 x 20,5 x 4,5 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse schotel, 18e eeuw
Resultaat: 260 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse schotel met Chinees decor. Chip rand. Afmeting: ø 39,3 cm. In redelijk/goede staat.

4x Chinese kopjes, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decors en coulissen, met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.

4x Fayence Hanau sierschotels
Resultaat: 220 EUR

Vier Duitse 18e eeuwse Fayence Hanau gelobte sierschotels met chinoiserie decors. Kleinere, goed. Twee grote, gerestaureerd. Eén grote, oude haarscheur. Afmeting: ø 30 - 41 cm. In redelijk/goede staat...

Meissen sierschotel, ca. 1800
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Meissen porseleinen sierschotel met fijn beschilderd landschaps decor. Circa: 1800. Afmeting: 3 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Chinese blauw-gele draken schotel, 19e eeuw
Resultaat: 4.750 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen blauw-gele drakenschotel. Gemerkt. Afmeting: 4 - 25 cm ø. In goede staat.

Chinees bord, Kang Xi (diep)
Resultaat: 110 EUR

Een 16e - 17e eeuwse diepe Chinees porseleinen bord met symbolen en florale decors. Afmeting: ø 21,2 cm. bord heeft een haarlijn in rdelijke staat.

Diep Chinees bord 16e - 17e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Een 16e - 17e eeuwse diepe Chinees porseleinen bord met symbolen en florale decors. Afmeting: ø 21,2 cm. goede staat.

Set van 8 Kantonese schotels
Resultaat: 800 EUR

Acht stuks 18e eeuws Kantonees Familie Rose porselein met figuren, floraal en goud decor. Zes borden, twee met haarlijn. Twee ovale grote schalen, goed. Afmeting: 22 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

2x Chinese vazen (set), Familie Rose
Resultaat: 600 EUR

Twee grote Chinees (set) porseleinen 19e eeuwse vazen met Familie Rose decor, geisha's in tuin met vlinders etc. Afmeting: 58 x 23 cm. ø. In goede staat.

2x Deksel-coupe
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke kristallen dekselcoupes amandel geslepen (minimale chips). Afmeting: 31 cm. In redelijk/goede staat.

4-Delige Art Deco likeurstel
Resultaat: 25 EUR

Vier-delige Art Deco persglazen likeurset met geel kleurige glazen, karaf en zwart glazen tablet. Circa: 1930. Afmeting: 5,5 - 23 cm ø. In goede staat.

Barok drinkglas, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

18e Eeuws Barok drinkglas met gegraveerde jachtvoorstelling (radgravering). Afmeting: 10 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Bronzen beeld, antiek.
Resultaat: 65 EUR

Antiek Frans bronzen beeld door Moulin. Hippolyte Alexandre Moulin, 1832-1884. 'Naakte dame bij piedestal met buste'. Afmeting. 24 cm. In goede staat.

Chinees bronzen figuur
Resultaat: 160 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen figuur. Krijger op bankje met restvergulding. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 190 EUR

Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.

Chinese boeddha
Resultaat: 225 EUR

Grote oude/antieke Chinese vergulde bronzen boeddha op lotusbloem met verso tekst. Afmeting: 41 cm. In goede staat.

6x Diverse kleine Perzische kleden
Resultaat: 50 EUR

Zes stuks diverse kleine oude Perzische kleden. Afmeting: 57 - 135 cm. In redelijk/goede staat.

2x Perzisch kleed + kameelzak
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Oosterse Perzische kleden en één Oosterse kameelzak. Afmeting(en): 130 x 206 cm, 71 x 135 cm en 52 x 40 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch Kelim kleed, 300 x 160 cm.
Resultaat: 110 EUR

Groot oud Perzisch Kelim kleed in de kleuren: Rood, geel, blauw, oker. Afmeting: 300 x 160 cm. Eén gat. In redelijk/goede staat.

Tafel met tegels
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws eikenhouten bijzettafel met etage. Tafel is voorzien van vijftien mangaan-kleurige landschapstegels. Eén tegel heeft scheur. Afmeting: 74 x 72 x 48 cm. In goede staat.

Nachtkastje met wit-marmeren blad, circa 1910.
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten nachtkastje met wit-marmeren blad. Circa: 1910. Afmeting: 78 x 35 x 40 cm. In goede staat.

Vergulde Empire spiegel
Resultaat: 325 EUR

Vroeg 19e eeuws vergulde houtgestoken Empire spiegel met twee maal hoornen des overvloeds, fruit, granaatappel en bladeren. Paar beschadigingen bij snijwerk. Afmeting: 78 x 68 cm. In redelijk/goede st...

Antieke Oosterse beschilderde kist
Resultaat: 190 EUR

Antieke Oosterse grenen beschilderde kist met deurtjes. Afmeting: 70 x 68 x 102 cm. In goede staat.

2 Lederen Louis Seize-stijl armleunstoelen
Resultaat: 115 EUR

Twee Louis Seize-stijl armleunstoelen met bruin lederen zittingen. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Gestoffeerde Franse stoel
Resultaat: 90 EUR

Gestoffeerde Franse armleunstoel met mooie stoffering en originele witte lacque polychromie. Begin 20e eeuw. Afmeting: 100 x 64 x 74 cm. In goede staat.

Grenen kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Kleine 18e eeuwse grenenhouten boeren kabinet. Drie-delig, met originele polychromie, op klauwpoten. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 202 x 165 x 60 cm. In redelijke staat.

Lederen fauteuil (lichtbruin)
Resultaat: 200 EUR

Mooie lichtbruine lederen draaifauteuil op wielen met hoofdsteun en houten verstelbare poot. Afmeting: 170 x 80 x 95 cm. In goede staat.

Bruin lederen fauteuil
Resultaat: 425 EUR

Bruine lederen fauteuil met houten poten en wielen. Afmeting: 90 x 80 x 96 cm. In goede staat.

Hollands kabinet, 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze Barok kabinet met halve zuilen + vergulde capitellen + snijwerk in kroon. Afmeting: 240 x 205 x 70 cm. In goede staat.

Mahoniehouten pastoorskast, 17e-18e Eeuw.
Resultaat: 475 EUR

17e - 18e Eeuws Hollandse mahoniehouten (uitneembare) pastoorskast. Slot mist. Ongerestaureerd. Afmeting: 196 x 185 x 70 cm. In redelijk/goede staat.

Schotse staande klok
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Schotse mahoniehouten staande klok. Achtdaags, met mooie gave beschilderde wijzerplaat. 'W. Alexander Henkam'. Afmeting: 233 x 62 x 25 cm. In goede staat.

Duitse tafelklok, ca. 1890.
Resultaat: 80 EUR

Antiek Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie. Circa: 1890. 'Grunderzeit', met latoenkoper. Afmeting: 31 x 18 x 12 cm. In zeer goede staat.

Porseleinen Colenbrander klok
Resultaat: 135 EUR

Hollandse porseleinen klok. Gemerkt Ram Colenbrander. Met antiek uurwerk. Afmeting: 31 x 34 x 10 cm. In goede staat.

Warmink tafelklok
Resultaat: 75 EUR

Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

4x Schwarzwaldklokken + onderdelen
Resultaat: 70 EUR

Vier 19e Eeuwse Schwarzwald klokken + onderdelen + slingers. Onder andere: Comtoise zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 10 - 110 cm. In redelijke staat.

Fries Schippertje
Resultaat: 60 EUR

Oude mahoniehouten Friese Schippertjes-klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.

Schoolklok (zwarte lijst), 19e eeuw.
Resultaat: 120 EUR

Zeer grote 19e eeuwse schoolklok met zwarte lijst en glazen wijzerplaat. Klok heeft stil uurwerk. Circa: 1870. Afmeting: 15 x 49 cm ø. In goede staat.

Amerikaanse klok, Circa: 1900.
Resultaat: 35 EUR

Antieke Amerikaanse gewichten regulateur. Circa: 1900. F.J. Kaupp Liskeard. Klok heeft achtdaags-uurwerk. Stukje fineer zijkant af. Afmeting: 65 x 40 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

2x Schwarzwalder wandklok, 19e eeuw.
Resultaat: 140 EUR

Twee maal 19e eeuwse Schwarzwalder wandklok met landschapvoorstellingen. Circa: 1890. Deurtje mist + verlijming los. Afmeting: 34 x 10 x 27 cm. Eén zeldzame drie-gewicht koekkoeksklok met speelwerk, g...

Duitse staande klok, ca. 1920.
Resultaat: 275 EUR

Duitse eikenhouten staande klok met snijwerk en geslepen glas. Klok heeft kwartierslag-uurwerk op acht gongstaven, 3-gewichter. Circa: 1920. Afmeting: 207 x 53 x 23 cm. In goede staat.

Tafelklokje, wortelnoten.
Resultaat: 75 EUR

Wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 23 x 17 cm. In goede staat.

Franse pendule, ca. 1840
Resultaat: 260 EUR

Antieke Franse vuurvergulde Charles Pix pendule (jongen met konijn) met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa: 1840. Afmeting: 37 x 25 x 8 cm. In goede staat.

Penvuur revolver, 7 mm.
Resultaat: 90 EUR

Antieke 19e eeuwse revolver. Lichte oxydatie. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.