Jan Engel. 1947 - 2015 (Haarlem). Meisje met parasol op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
S. Schaeffer. 1924 - 2005. Rotterdams' havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Russische icoon met Moeder Gods met het kind Jezus met boekrol in Hodigitria, de icoon is bekleed met een fraai bewerkte rizza, Russisch omstreeks 1900. Afmeting: 12 x 16 cm.
Leon Senf. 1860 -1940. Schelpenvisser met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 34 cm. In goede staat.
John Bevort. 1917 - 1996. Opvliegende eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 89 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Italiaanse school. 18e - 19e Eeuw. Verso onduidelijk gesigneerd, en naam Augusteida en Sapkonista ?. Zuid Europese schone met parelsieraden. Olieverf op linnen. Afmeting: 15,5 ...
Piet Zwiers. 1907 - 1965. Boten bij rietkraag. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Salvador Dali, Nr. 72/300. Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 48 cm. In goede staat.
Mils ca. 1940, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met windmolen 100x50cm. Cond.: G
Leo Fernholz. Duitse school. Circa: 1900. 'Groot stilleven met fruit'. Paar beschadigingen. Afmeting: 130 x 78 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. 18e Eeuwse ruiter te paard. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Handgesigneerd. Handwerkend meisje in de duinen. Lithografie op papier. Afmeting: 37 x 28 cm. In goede staat.
Gesigneerd Paul Bodifee. Boerderij met koeien onder bloesemboom. Aquarel op papier. Afmeting: 38 x 30 cm. In goede staat.
G.J. Wissink, 1912. 'Pluimvee met hond in schuur'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Ton Anconé, Oldenzaal. Epigoon, Haagse school. 'Lutterzand'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaalse kunstschilder. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
W. Rabbers. Bosgezicht in herfsttooi. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
N.K. Scheffer. 20e Eeuw. Zuid Afrikaans aquarel. Volksrust met stoomtrein. Aquarel op papier. Afmeting: 29 x 73 cm. In goede staat.
Gesigneerd S. Mesdag van Houten. 'Bloem stilleven' met mooie 19e eeuwse vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 40 cm. In goede staat.
Garjeans. Circa: 1920. Landschap met 5 windmolens (Kinderdijk). Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 22,5 cm. In goede staat.
Dames- en herenportret 19e eeuw (heer is bedoekt), olieverf op linnen(heer) en paneel(dame), ongesigneerd? 37x43cm. Cond.: R-G
Wilm Wouters. 1887 - 1957. Twee Volendamse jongens. Litho. Afmeting: 21 x 18 cm. In goede staat.
Henri Toulouse Lantrec. 1864 - 1901. Vrouwelijk naakt in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.
J. van Oosten. 20e Eeuw. Naakte dame met kousen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, twee dames lopend in stad, olieverf op paneel, 17,5x23cm. In goede staat
Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.
Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Havengezicht Dordrecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuwse kerkelijke statie schildering 'Kruisiging Jezus Christus'. Met afneembare zijstukken met spreuken. Komt uit de kerk in Deurningen. Afmeting: 205 x 195 cm. In goede staat.
Jo Welmar, 1965. Duitse school. 'Stilleven met vazen en druiven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Sofia Becker. Duitse school. 'Bloempot met bloem'. Circa: 1930. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Willy Krake. 'Landschap met figuren'. 20e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
Fritz Crone. München 1910. Duitse school. 'Beierse vrouw in klederdracht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 29 cm. In goede staat.
Ton Anconé 1981 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Poezen stilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1900. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse achterglas-schilderij in Japanse lijst. Twee-master. Die Oder geführt von Capt. Friedrich Schauer. Circa: 1900. Afmeting: 18 x 26 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd rechtsboven. Duitse school. Circa: 1930. 'Fries interieur met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 58 cm. In goede staat.
H. Hausmann (of Heusmann). Duitse school/Naïve school. Circa 1910. Expressief, naïef geschilderd dorpsgezicht met markttafereel. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 95 cm. In goede staat.
P. Just (kopie). Duitse school. 'Paardenspan met vele figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 20e Eeuw. 'Riviergezicht met platbodem en boerenhuizen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Ton Anconé 1980 (Oldenzaal). Epigoon, Haagse school. 'Giethoorn'. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Paul Citroen. 1896 - 1983. IV 1946. 'Gezichten compositie'. Uitgave Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 39 x 30 cm.
Francois Delpech. 1778 - 1825. Lithografie naar L. Boilly 1761 - 1845. Les amateurs de tableax + origineel blad waar werk in staat. Vochtvlekken. Litho op papier. Afmeting: 28 x 22 cm. In redelijke st...
Henry Kley, 1903 - 1977. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jan van der Stap. 1874 - 1940. Poldervaart met boerderij, boot en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.
K. Broerse. 1900 - 1972 Enschede. Dorpsgezicht Genemuiden. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Belgische school. Stadskanaal Brugge. Pastel op papier. Afmeting: 57 x 40 cm. In goede staat.
Tilly Moes. Vaas met bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
G. Hoof. Circa: 1900. 'Edele man met sieraden en staf'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 35 cm. In redelijke staat.
Anton Heyboer. Vrouwelijk naakt. Plakaatverf op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Spetterkip. Plakaatverf op papier. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Naar A. Koningh Jr. 'Romantisch Hollands wintergezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Henriëtte Dingeman-Numans. 1877 - 1955. Wilde bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 57 cm. In goede staat.
J. de Booy of Baay '41.Oude Rotterdamse haven. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 60 cm. In goede staat.
Twee antieke ovale lijsten in Louis- Seize stijl met lithografieën/reproduktie. Circa 1900. Afmeting: 55 x 58 cm. en 49 x 34 cm. In goede staat.
J. Wevers. 19e Eeuw. 'Hollands stadsgezicht met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 27 cm. In goede staat.
H. Dechmaeijer 1929. 'Dames en herenportret. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 53 - 62 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Bedoeïene Arabische man met herderstok. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 32 cm. In goede staat.
F.A. Oostveen. 1885 - 1979. Aapje met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 32,5 x 27,5 cm. In goede staat.
H. Kollich. Vissersboten bij de kust. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 45 cm. In goede staat.
Verso M. Heijnes (Marinus). 1888 - 1963. Gezicht op Kagerplassen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse school. Dorpsstraat met figuren. Verso Gerrit Lamberts, 1776 - 1850. Aquarel op papier. Afmeting: 18 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Enschede. Bloesem op gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In goede staat.
Herman Krikhaar. 1930 - 2010. Abstracte figuratieve naakte figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 22 cm. In goede staat.
Twee maal Herman Krikhaar. '76. Epreuve d' artiste. 1930 - 2010. Portret Karel Appel. Portret Rooskens. Nr. 4/4 (Cobra vrienden). Afmeting: 35 x 32 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.
Wouter Stips, 2000. E/A 10/19. 1944 Wassenaar. Abstract figuratieve compositie. Ik hou je altijd vast. Lithografie op papier. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse school. 'Frans stadsgezicht met Moulin Rouge'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 19 cm. In goede staat.
Joseph van de Wall Perné. 1877 - 1941. Landschap bij avondlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 28 cm. In goede staat.
Schilder Eiben/Boekelo. Cats. Landschappen met dennenbomen en vakwerkboerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
G.F. Teyssen. 1873 - 1955. Man met sigaret in het donker. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal item uit Rusland. Betreffende: 'Kremlin', (litho ?) en Matrousjka lakwerk. Afmeting: 13 x 19 cm. en 15,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Cornelis Snoeijerbosch. 1891 - 1991. Grillige boom. Aquarel op paneel. Afmeting: 100 x 75 cm. In goede staat.
Beike ? Circa: 1920. Duitse school. Berglandschap met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Japanse gekleurde houtsnedes. Gesigneerd. Eén maal landschap met figuren. Eén maal met tekst, tabakspijp en gordelknopen. Houtsnede op papier. Afmeting: 34 x 22 cm. en 22 x 17 cm. In...
Dirk Jan Ribbeling. '98. 1932 - 2013 (Arnhem). Moderne kubistische compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 110 x 94 cm. In goede staat
P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Drie werken. Eén aquarel, Giethoorn. Eén ets, Molens. Eén ets, Kerk te Veere. Etsen/aquarel op papier. Afmeting: 24 - 40 cm. In goede staat.
S. Veldhuyzen. Circa: 1900. 'Dorpsgezicht met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In redelijke staat.
Zeldzame 16e - 17e eeuwse Latijnse triptiek met lied in lamleder. Beschadigingen langs randen. A. Paris Chez Marcilly Rue de Petit Point No. 12. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 62 x 37 x 0,4 ...
L. van Groningen. 1884 - 1970. Dorpsstraat Deventer. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ferdinand Bac. Circa: 1915. 1859 - 1952. Feest vierende figuren bij balkon. Potlood op papier. Afmeting: 30 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Cornelis Johannes Snoeijerbosch. 1891-1975. Zutphen. 'Duin landschap met boom'. Afmeting: 122 x 80 cm. Olieverf op paneel. In redelijk/goede staat.
S. Martens. Strandgezicht met schelpenvisser. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Besneeuwd landschap met huisjes. Circa: 1920. Olieverf op paneel. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
W. Raes. Eind 20e eeuw. 'Kippen voeren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa: 1920. 'Portret jonge Rembrandt'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.
Vijf portretten. Onder andere met monogram 'M'. Vermoedelijk Duitse school. 20e Eeuw. Olieverf op linnen + paneel. Afmeting: 39 - 52 cm. In goede staat.
J. Infantina 1968. Verso Duitse tekst. 'Striptease danseres'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Restsignatuur. 19e Eeuw. Portret hondje met pommel halsband. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 32 cm. In redelijke staat.
Bert Osterlund. Expressionistisch landschap met boten. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Jacq de Groot.(4-11-1924/11-01-2010) Vier etsen. Diverse voorstellingen. Etsen op papier. Afmeting: circa 35 -50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Oud Hollands strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten in de ochtend. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met brood op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.
H. Oesterschmidt. 1879 - . Duitse school. 'Eenden op waterpartij'. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 68 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh 1949. 1876 - 1959 Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 37 cm. In goede staat.
David Schulman. 1881 - 1966. 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. Verso D. Schulman, Laren, N.H. 1924. 'Tegen avond na regen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 70 cm. In goede staat.
W. Lammers. 1857 - 1913. Hoenderhof in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 35 cm. In goede staat.