Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Penvuur revolver, 7 mm.
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws revolver met gravering. Gemerkt 'E.R. 1244'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Antieke karabijn
Resultaat: 180 EUR

Antieke karabijn. Deutsche Waffen und Munitionsfabrik Berlin. Voor het Portugese leger. Onschadelijk gemaakt. Afmeting: 110 cm. In redelijk/goede staat.

Damast geweer, 19e eeuw.
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws damast penvuur jachtgeweer met graveringen. Vrijgesteld. Klein kaliber, 12 mm. Gemerkt. Afmeting: 114 cm. In zeer goede staat.

Antieke poppenwagen + broodtrommel
Resultaat: 45 EUR

Voor-oorlogse ijzeren poppenwagen met lederen zitting en blikken broodtrommel. Circa 1930. Afmeting: 60 x 67 x 30 cm. In goede staat.

Diverse munten.
Resultaat: 50 EUR

Lot diverse oude/antieke Hollandse Wilhelmina munten. Met los en opgestoken haar. Afmeting: ø 1 - 2,5 cm. In redelijk/goede staat.

4x Houten vaten.
Resultaat: 40 EUR

Vier antiek grote eikenhouten drankvaten, zonder deksel. Eén afkomstig uit klooster. Afmeting: 55 - 99 cm. In redelijke staat.

2 Tinnen kannen, Kraantjes + snavelkan.
Resultaat: 35 EUR

Antieke Duitse tinnen snavelkan en kraantjeskan. Circa: 1900. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.

3 Delen tin.
Resultaat: 40 EUR

Drie delen antiek Duits tin. Eén tinnen bierpul met gemonteerde zwaan, circa 1800, (brede basement). Eén zeskantige kruik, circa 1800. Eén vroeg 19e eeuwse theekan. Afmeting: 25 - 28 cm. In redelijk/g...

3x Houtsnijwerk
Resultaat: 50 EUR

Drie maal oud/antiek houtsnijwerk. Eén maal antieke Schwarzwald lijst, circa 1900. Eén maal verguld houten ornament, één maal lambrisering verguld. Afmeting: 90 x 80 cm., 108 x 25 cm. en 116 x 35 cm. ...

Doos div., goud verguld.
Resultaat: 45 EUR

Groot lot verguld houtsnijwerk. Waaronder kwasten, stoffering. 19e - 20e eeuw. Afmeting: 28 x 55 x 40 cm. In goede staat.

Kazuifel
Resultaat: 65 EUR

Antiek priester kazuifel gemaakt van gouddraad, zijdedraad etc. Afmeting: 92 x 55 cm. In goede staat.

HALA busquet bureaulamp
Resultaat: 75 EUR

Oude HALA Zeist busquet bureau-lamp met chrome en wit metalen kap en voet. Afmeting: 52 x 40 x 32 cm. In redelijk/goede staat.

3x Chinese houtgestoken figuren, ca. 1900
Resultaat: 330 EUR

Drie antieke Chinese houtgestoken figuren op houtgestoken consoles. Circa: 1900. Mooie kwaliteit. Ceder of vruchtboom hout. Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.

Antieke naaldenkoker
Resultaat: 30 EUR

Antieke volkskunst. Bijzondere houten naaldenkoker met kerfsnede versierd en een kijkglaasje met afbeelding van een vrouw met een mand. 11 cm in goede conditie

Antieke merklap in lijst
Resultaat: 40 EUR

Antieke merklap in mahoniehouten lijst. Circa: 1820. Afmeting: 37 x 30 cm. In goede staat.

Lot divers o.a. zilver, plated
Resultaat: 45 EUR

Lot bestaande uit zilveren en plated, met onder andere: Zilveren roomlepel, 5 messen en vorken met zilveren gecontourneerd heft en een gebroken theezeef, 2 zilver en 7 plated longdrinklepels en divers...

Hollandse barometer, Huygens
Resultaat: 50 EUR

Oude Hollandse mahoniehouten Huygens barometer met chroom. 20e Eeuw. Afmeting: 105 cm. In goede staat.

Lot boeken over klokken (5x)
Resultaat: 50 EUR

Vijf boeken over klokken. Brittens Clock + Watches. Antieke klokken, Richard Muhle. Zakhorloges, Reinhard Meis. Beobachtungsuhre, Norbert Eder. Beauty of Clocks, Michael Pearson. Afmeting: 27 - 33 cm....

3x Speculaasplanken en botervorm
Resultaat: 75 EUR

Drie stuks 19e eeuwse speculaasplanken en botervorm. Gemaakt van notenhout. Afmeting: 22 - 28 cm. In goede staat.

Antieke gereedschapset
Resultaat: 90 EUR

Uitgebreide antieke gereedschapset in houten kist, met beitels, schafen, zagen, boren, hamers. Afmeting: 30 x 76 x 28 cm. In goede staat.

Les Plans Ryxdorp, Pierre Post
Resultaat: 165 EUR

"Les plans, élévations et description de la magnifique maison nommée Ryxdorp, située près le village de Wassenaer" 1715 , Pierre Post, Pierre van der Aa, interessant boek met plattegronden en ontwerpe...

4 Delen oud/antiek brons
Resultaat: 160 EUR

Vier delen oud/antiek brons. Twee maal Neo-gotische religieuse relekwiehouders, 20e eeuw. Twee maal historisme kaarskandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 16 - 32 cm. In goede staat.

Hollands wapen gevelstuk
Resultaat: 70 EUR

Hollands aluminium wapen gevelstuk. Origineel beschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 32 x 2,5 cm. In goede staat.

2 Gietijzeren deurstoppers
Resultaat: 60 EUR

Twee beschilderde gietijzeren deurstoppers met haan en kippen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: circa 29 x 25 x 8 cm. In goede staat.

Chinees juwelenkistje met jade plaquettes
Resultaat: 80 EUR

Oud Chinees hardhouten sierradenkistje met jade plaquettes en slotje. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 15 x 14 cm. In goede staat.

Chinese theetegel
Resultaat: 75 EUR

Oude Chinese teabrick (geconcentreerde thee). Werd in het verre Oosten ook als betaalmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.

Lot diversen religie voorwerpen
Resultaat: 110 EUR

Interessant lot diverse oude/antieke religieuse voorwerpen. Onder andere: Heilig kruizen, kandelaren, wierookbrander etc etc.. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.

2 Houten wijnvaten, 18e eeuw.
Resultaat: 70 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse eikenhouten taverne wijnvaten met wandbevestiging en originele polychromie. Afmeting: 22,5 x 8,5 x 21 cm. In goede staat.

2 x Barometer, kwik.
Resultaat: 45 EUR

Twee grote oude kwikbarometers van hout. Engels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 105 - 107 cm. In goede staat.

Groot Chinees ivoren Geisha figuur, ca. 1900
Resultaat: 850 EUR

Grote antieke Chinese ivoren Geisha figuur met mand, lotusbloemen en paradijsvogel. Circa: 1900. Afmeting: 39 - 44,4 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Antieke gehoor-hoorn, 19e eeuw.
Resultaat: 50 EUR

Antieke metalen gehoor-hoorn voor slechthorende. 19e Eeuw. Afmeting: 35,5 cm. In goede staat.

Bijbelstandaard
Resultaat: 280 EUR

Grote oude vergulde messing neo-renaissance bijbelstandaard met graveringen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 31 x 30 cm. In goede staat.

Pianolamp, Ontwerp: J.J. Pieter Oud
Resultaat: 120 EUR

Gipsen metalen pianolamp met chrome bol. Giso 404. Ontwerp J.J. Pieter Oud. Afmeting: 29 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Chanoine Crampon, La Sainte Bible
Resultaat: 225 EUR

Chanoine Crampon, La Sainte Bible Ancien et Nouveau Testament , 1960/1969. Fraaie bijbel, metaal beslagen band op hardcover kaft met voorop afbeeldingen van de apostelen. In goede staat 30x23x7cm.

Lot tin
Resultaat: 50 EUR

Lot van zes maal tin. Circa: 1800 - 1900. Eén beschilderde kraantjeskan, circa: 1830. Eén tinnen koffie-theeset, Engels, circa: 1870 - 1900. Afmeting: 11 - 43 cm. In goede staat.

Lot divers tin + koperwerk
Resultaat: 60 EUR

Groot lot divers tin en koperwerk. Bestaande uit onder andere; Presenteerschalen, koffieset, sierborden etc. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 35 cm. In redelijk/goede staat.

Bijbelstandaard
Resultaat: 250 EUR

Oude vergulde kerkelijke messing neo-gotische bijbelstandaard met gravering. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Lot antiek koper
Resultaat: 55 EUR

Lot antiek koper. Onder andere: Pudding vormen, lepelset, strijkijzer etc.. Afmeting: 12 - 48 cm. In goede staat.

Lot bellen + boekenpers
Resultaat: 70 EUR

Lot diverse oude/antieke metalen bellen, messing etc. Circa: 1900 en later. En een oude antieke boekenpers, circa: 1900. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Bronzen Charles Dix kandelaar
Resultaat: 30 EUR

Vroeg 19e eeuws fragment van een bronzen Charles Dix kaarskandelaar met drie duiven. Afmeting: 9 x 11 cm ø. In goede staat.

Bijbelstandaard
Resultaat: 200 EUR

Grote oude neo-gotische vergulde messing bijbelstandaard met klauwpoten en graveringen. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 38 x 36 cm. In goede staat.

G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'.
Resultaat: 130 EUR

G.J. Wissink, 1912. 'Pluimvee met hond in schuur'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.

Ton Anconé, Lutterzand (klein)
Resultaat: 50 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Epigoon, Haagse school. 'Lutterzand'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.

Ton Anconé, 'Twentse watermolen'.
Resultaat: 75 EUR

Ton Anconé. Oldenzaalse kunstschilder. 'Twentse watermolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

B. Rabbers, Bosgezicht in herfsttooi.
Resultaat: 60 EUR

W. Rabbers. Bosgezicht in herfsttooi. Circa: 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

N.K. Scheffer, 'Volksrust met stoomtrein'.
Resultaat: 50 EUR

N.K. Scheffer. 20e Eeuw. Zuid Afrikaans aquarel. Volksrust met stoomtrein. Aquarel op papier. Afmeting: 29 x 73 cm. In goede staat.

Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.
Resultaat: 325 EUR

Gesigneerd S. Mesdag van Houten. 'Bloem stilleven' met mooie 19e eeuwse vergulde lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 40 cm. In goede staat.

Garjeans, Landschap met windmolens (Kinderdijk)
Resultaat: 40 EUR

Garjeans. Circa: 1920. Landschap met 5 windmolens (Kinderdijk). Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 22,5 cm. In goede staat.

Pendant, portretten
Resultaat: 65 EUR

Dames- en herenportret 19e eeuw (heer is bedoekt), olieverf op linnen(heer) en paneel(dame), ongesigneerd? 37x43cm. Cond.: R-G

Wilm Wouters, Twee Volendamse jongens
Resultaat: 130 EUR

Wilm Wouters. 1887 - 1957. Twee Volendamse jongens. Litho. Afmeting: 21 x 18 cm. In goede staat.

Henri Toulouse Lantrec, Vrouwelijk naakt in interieur
Resultaat: 40 EUR

Henri Toulouse Lantrec. 1864 - 1901. Vrouwelijk naakt in interieur. Lithografie op papier. Afmeting: 31 x 22 cm. In goede staat.

J. van Oosten, Naakte dame met kousen
Resultaat: 60 EUR

J. van Oosten. 20e Eeuw. Naakte dame met kousen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 2 dames in stad
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd, twee dames lopend in stad, olieverf op paneel, 17,5x23cm. In goede staat

Keith Haring, Figuratieve voorstelling
Resultaat: 400 EUR

Keith Haring. Figuratieve voorstelling. Lithografie op papier. Afmeting: 90 x 103 cm. In goede staat.

G.J. Delfgaauw, Havengezicht Dordrecht
Resultaat: 1.700 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Havengezicht Dordrecht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Lot zilveren vingerhoeden
Resultaat: 60 EUR

Lot met zes zilveren vingerhoeden, diverse gehaltes, o.a. Engels, met diverse motieven. 2-2,5cm. totaal ca 22 gram. In goede staat

Zilveren 6-persoons visbestek, Haags lofje
Resultaat: 325 EUR

Zilveren viscouvert, 835/000, model Haags Lofje, mes en vork, 6 persoons, voorzien van monogram aan de achterzijde. Mt.: Van Kempen, Voorschoten, jl.: R1927. 17-21 cm. ca 585 gram. In goede staat

Zilveren asbak, zakmes, benen priem, breipen doppen + schaar
Resultaat: 65 EUR

Lot divers met o.a. een zilveren asbak met de voorstelling van de nachtwacht, collier met breidoppen, een benen priem, een zakmes met zilver en parelmoeren heft en een antieke schaar met medaillons.

Grote zilveren bloemhanger
Resultaat: 75 EUR

Grote ronde zilveren hanger, 835/000, met een afbeelding van een bloem. voorzien van fijn ankercollier. ø 5 cm. lengte 45 cm. ca 34 gram.

3 Dasspelden
Resultaat: 45 EUR

Drie spelden met stenen. Twee gouden spelden, een dasspeld met een ovaal gefacetteerde amethist en een broche met ovaal gefacetteerde synthetisch spinel. En een broche met gouden plaat en een markies...

Zilveren zakhorloges en kettingen
Resultaat: 35 EUR

Lot met 2 zilveren zakhorloge en 3 zilveren horlogekettingen. Verschillende gehaltes. Eén horloge mist het glas. Totaal ca 125 gram.

Breed zilveren collier
Resultaat: 120 EUR

Breed zilveren collier, 925/000, verlopend in breedte 1-2,5cm, met bakslot. Lengte 41 cm. ca 156 gram. In goede staat

Groot lot plated
Resultaat: 20 EUR

Groot lot plated bestek bestaande uit: 12 Christofle ijslepels, Christofle eierlepel, WMF asperge schep + taartschep, kindercouvertje, 2 botermesjes en een lepeltje

Zilveren nagelgarnituur in etui
Resultaat: 30 EUR

Ovale cassette met zilveren manicureset, 830/000. Bestaande uit: een nagelglansborstel, schaartje, vijl, afgebroken, en cremepotje. Met puntig gevormde heften. Duits, voorzien van belastingkeur voor v...

Lepelvaas met lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Klein kristallen lepelvaasje met zilveren rand, 835/000. Met 6 zilveren borrellepeltjes, 835/000, met bewerkte steel met kroon MT.: Niekerk, Schoonhoven. Rond 1975, 9 cm. Als nieuw.

5-Streng zilveren jasseron halssnoer
Resultaat: 275 EUR

Collier van 5 strengen jasseronketing, bevestigd aan een zilveren streeksluiting met filigrain, knopjes en apliquen. lengte 39 cm. ca 62 gram. In goede staat

Lepelvaas met lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

Kristallen lepelvaasje met zilveren rand, 925/000, met 9 zilveren lepeltjes, 835/000, met bewerkte steel met kroon MT.: Niekerk, Schoonhoven. Rond 1975, Als nieuw.

Lot zilver
Resultaat: 35 EUR

Lot zilver bestaande uit 2 sierkurken met zilveren dop, zeskantig model, één kurk is afgebroken, een asbak, zeskantig met floraal versierde rand en een zilveren schaaltje met een rand versierd met pal...

3 Miniaturen met zilver
Resultaat: 45 EUR

Drie miniaturen met zilver. Twee zilveren miniaturen, 835/000, een hondekar met figuur en een man met een ton op een kar, en een miniatuur met metalen kleed met daarop 2 zilveren etende poezen.

10 Zilveren lepels + schaaltje
Resultaat: 35 EUR

Lot met 10 zilveren lepels en een schaaltje, 833/000. 9 Zilveren koffielepels en een suikerschep met gecontourneerde steel met opengewerkt biedermeier motief versierd met gravures. MT.:Willem Frederi...

2 Zilveren tasbeugels
Resultaat: 35 EUR

Zilveren tasbeugel, 835/000, met zilveren portemonneetje, 800/000. Tasbeugel met getrembleerde lijnen met een driehoekig patroon en een parelrand, voorzien van jasseronketting. En een zilveren portemo...

Zilveren Broches, 2x, en Hanger
Resultaat: 35 EUR

Lot met zilveren broches en een hanger, 835/000, twee grote opengewerkte broches in Biedermeierstijl, 42x48mm en 43x68mm, en een bijpassende hanger, 34x70mm. Totaal ca 27 gram. In goede staat

2 Zilveren miniaturen, wagen met ossen
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren miniaturen, 835/000, met karren met ossen. Kar met ton voorzien van een span ossen en een wagen met een man op de bok voorzien van een span met 2 ossen. 8x2x3 en 8x3,5x2,5cm. ca 99 gram...

Zilveren miniatuur, gouden koets
Resultaat: 70 EUR

Zilveren miniatuur, 835/000, de gouden koets, met 8 paarden. 15x2x4cm. ca 72 gram. In goede staat

Zilveren bonbonmandje
Resultaat: 70 EUR

Zilveren bonbonmandje, 835/000, schuitvorm voorzien van ajourbewerking met parelrand. Geplaatst op een ovale rand met filetbewerking. MT.: Fa. A.Landmeter, Schoonhoven, 1948-1957. 13x8x4cm. ca 65 gra...

Gouden hanger
Resultaat: 85 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met 2 gecontourneerde druppelvormige hangers. ca 2,2 gram. Lengte 38 mm.

4 Delen zilver
Resultaat: 30 EUR

Lot met vier delen zilver bestaande uit 2 miniatuur kannen, een miniatuur schip op ronde voet en een beursje met rozen op de beugel. totaal ca 52 gram. 3,5-6cm. In goede staat.

Horloge met gouden kast
Resultaat: 140 EUR

Horloge met geelgouden kast, 585/000. Horloge met langwerpige gouden kast met zwarte wijzerplaat en bruin leren band. Mechanisch. 14x28 mm.

2 Ringen met camee
Resultaat: 60 EUR

Twee zilveren ringen met camee. Eén ring met een uitgesneden bloedkoraal met vrouwenhoofd en een witte camee. Totaal ca 11 gram. In goede staat

Groot lot sieraden
Resultaat: 110 EUR

Groot lot sieraden met zilveren ringen, 4 hangers, een zilver verguld medaillon en 2 broches. En twee onedele armbanden en choker met rode en gele steen.

2 Ovale saffieren
Resultaat: 50 EUR

Twee ovaal gefacetteerde blauw saffieren, 1x ca. 5,09 crt en 1x ca. 8,08 crt.

Gouden streekbroche
Resultaat: 90 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, met rode steen. Ruitvormige streekborche versierd met filigrain en rechthoekige elementen. In het midden bezet met een rode gefacetteerde steen gezet in een poot-chat...

Gouden streekhanger
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden streekhanger, 585/000, met S-vormige applique en baardje. 40x15 mm. ca 2 gram. In goede staat

Gouden ring met 7 briljanten.
Resultaat: 200 EUR

Geelgouden rijring, 750/000, met diamanten. Een geelgouden ring met witgouden zetkast voorzien van halve gladomzettingen bezet met 7 briljant geslepen diamanten, ca 7x0,07 crt. ø 55. ca 3,15 gram. In ...

Lot zilver met servetband en bestek
Resultaat: 45 EUR

Lot van zilver bestaande uit 3 servetbanden, 2 trompetvaasjes, 2 vorken met agaatheft, antieke lepel, mes met pistoolheft, cakevork, 2 vleesvorken, en 2 vorken en een mes met gecontourneerd hartvormig...

Lot zilveren streeksieraden
Resultaat: 60 EUR

Lot zilveren streeksieraden, met 2 broches, hanger en manchetknop met knoppen, een peervormige streekhanger met S-vormig applique, een broche van een bijbelslot en hanger en een broche in de vorm van ...

Zilveren rokhaak
Resultaat: 40 EUR

Zilveren rokhaak met bloemdecor, 800/000. 10 cm. ca 43,6 gram. Samengesteld

Zilveren Djokja lepelvaas met lepels en vorkjes.
Resultaat: 120 EUR

Djokja zilveren lepelvaas, 800/000, met uitlopende rand, gevuld met 6 zilveren taartvorkjes met een pluim aan het uiteinde, 1 zilveren vorkje en 6 theelepels met getorste steel met een bokkepoot, een ...

Zilveren rijstlepel, 1887
Resultaat: 140 EUR

Zilveren rijstlepel, 833/000. MT.: Cornelus van Baaren, Schoonhoven, jl.: T:1903. ca 107 gram In zeer goede staat

Witgouden hanger met diamant
Resultaat: 35 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met diamant. Fijne hanger in de vorm van een omgekeerd hart bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,10 crt P. Grootte 18x11 mm. ca 1,1 gram.

Zilveren bekers en schaal (4x)
Resultaat: 90 EUR

Lot met 3 zilveren bekers en een schaaltje. Drie zilveren bekers met bewerkte rand en de twee grootsten voorzien van monogram. 950/000,enkele deukjes, en een schaaltje op ronde voet met hengsels in de...

2 Zilveren colliers met stempels
Resultaat: 90 EUR

Twee jasseron colliers met stempels en sleutel, 835/000, lengte 85 cm. Totaa ca 80 gram

Zilveren rokhaak, Groningen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren rokhaak, 833/000, opengwerkt voorzien van een figuur. MT.: Gebr. Roelfsema, Winsum Y:1908 ca 19 gram. 6 cm. In goede staat

Zilveren bruidegomspijpje
Resultaat: 55 EUR

Zilveren bruidegomspijpje met ruiter te paard, pijpje ontbreekt, enkele deukjes, verder in goede staat.

Kristallen karaf met zilveren hals
Resultaat: 60 EUR

Kristallen karaf met zilveren hals, Buikvormige karaf met ruitslijpsel met brede zilveren kraag, Deens 1934, vermoedelijk Jens Sigsgaard. ø14x29 cm. In goede staat

Lot gitten en granaat
Resultaat: 40 EUR

Groot lot met gitten en granaat colliers, met diverse zilveren sluitingen.