35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Dames pistooltje 3016
Dames pistooltje

70 EUR

Lot noodgeld 2724
Lot noodgeld

60 EUR

Groot lot munten 2716
Groot lot munten

275 EUR

4 Delen koper. 2537
4 Delen koper.

25 EUR

Tinnen schotel, Gemerkt 2484
Tinnen schotel, Gemerkt

80 EUR

Brievenbus 2482
Brievenbus

50 EUR

3x 19e Eeuws messing 2305
3x 19e Eeuws messing

70 EUR

2x Antieke kledingstandaard 2293
2x Antieke kledingstandaard

85 EUR

6x Oud antiek, o.a.: Engelse meetlinten + dekseldozen 2291
6x Oud antiek, o.a.: Engelse meetlinten + dekseldozen

100 EUR

9x Diverse Japanse snuffbottles 2261
9x Diverse Japanse snuffbottles

100 EUR

Antieke Duitse Busch microscoop 2234
Antieke Duitse Busch microscoop

110 EUR

Antiek Duitse viool 2201
Antiek Duitse viool

225 EUR

3x Koperen/messing seinlampen 2127
3x Koperen/messing seinlampen

50 EUR

Glazen tafelstukje 2055
Glazen tafelstukje

25 EUR

Piet Zwiers, Boten bij rietkraag 1443
Piet Zwiers, Boten bij rietkraag

275 EUR

Salvador Dali, Eenhoorn 1392
Salvador Dali, Eenhoorn

90 EUR

Mils, Hollands riviergezicht 1364
Mils, Hollands riviergezicht

30 EUR

Leo Fernholz, 'Groot stilleven met fruit'. 1304
Leo Fernholz, 'Groot stilleven met fruit'.

135 EUR

Ongesigneerd, 18e Eeuwse ruiter te paard. 1201
Ongesigneerd, 18e Eeuwse ruiter te paard.

80 EUR

B.J. Blommers, Handwerkend meisje in de duinen 1044
B.J. Blommers, Handwerkend meisje in de duinen

325 EUR

Paul Bodifee, Boerderij met koeien onder bloesemboom 1041
Paul Bodifee, Boerderij met koeien onder bloesemboom

130 EUR

4 Zilveren miniaturen 821
4 Zilveren miniaturen

50 EUR

Witgouden ring met diamant 701
Witgouden ring met diamant

1.000 EUR

Zilveren soep-, saus- en strooilepel 598
Zilveren soep-, saus- en strooilepel

80 EUR

Gouden broche met granaatjes 558
Gouden broche met granaatjes

75 EUR

Lot 5 zilveren bekers 395
Lot 5 zilveren bekers

90 EUR

Gouden broche met granaat 352
Gouden broche met granaat

60 EUR

Titanium armband met goud 336
Titanium armband met goud

60 EUR

2 Lederen sigaren etui's, 1 met zilver, 1 met gouden 222
2 Lederen sigaren etui's, 1 met zilver, 1 met gouden

35 EUR

Zilveren tafelstukje 214
Zilveren tafelstukje

135 EUR

Gouden Horloge ´Helvetia´. 204
Gouden Horloge ´Helvetia´.

300 EUR

Geelgouden oorstekers diamant 58
Geelgouden oorstekers diamant

330 EUR

4 x Chinees bordje met bloemmotief. 6641
4 x Chinees bordje met bloemmotief.

150 EUR

6 x Celadon vaas. 6634
6 x Celadon vaas.

105 EUR

Lot divers serviesgoed. 6553
Lot divers serviesgoed.

60 EUR

Bonbon schaal (Meissen) 6533
Bonbon schaal (Meissen)

40 EUR

Chinese kom met Amsterdams bont 6495
Chinese kom met Amsterdams bont

130 EUR

Lot divers Chinees porselein. 6470
Lot divers Chinees porselein.

35 EUR

Lot 5 Chinese trekpotjes 6440
Lot 5 Chinese trekpotjes

60 EUR

2x Chinese borden 6434
2x Chinese borden

80 EUR

4 Engelse Staffordshire honden 6420
4 Engelse Staffordshire honden

55 EUR

Chinese draken schotel. 6398
Chinese draken schotel.

160 EUR

Chinese inktstenen (2 x). 6385
Chinese inktstenen (2 x).

130 EUR

Chinese inktstenen (2 x). 6383
Chinese inktstenen (2 x).

70 EUR

2x Chinese borden, 18e eeuw 6364
2x Chinese borden, 18e eeuw

60 EUR

Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw 6332
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw

100 EUR

Royal Albert servies, Lady Carlyle 6321
Royal Albert servies, Lady Carlyle

110 EUR

3x Familie Rose borden, 18e eeuw 6286
3x Familie Rose borden, 18e eeuw

130 EUR

7x Schotels + 2x Kopje, 18e eeuws. 6237
7x Schotels + 2x Kopje, 18e eeuws.

130 EUR

Blauwe opengewerkte vaas 6224
Blauwe opengewerkte vaas

35 EUR

3 Chinese Celadon kommen 6192
3 Chinese Celadon kommen

190 EUR

Delftse nat-fruitschaal, 18e-19e eeuw 6129
Delftse nat-fruitschaal, 18e-19e eeuw

140 EUR

Delftse schotel, 18e eeuw 6126
Delftse schotel, 18e eeuw

260 EUR

4x Chinese kopjes, 18e eeuw 6120
4x Chinese kopjes, 18e eeuw

120 EUR

Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw 6077
Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw

160 EUR

4x Fayence Hanau sierschotels 6062
4x Fayence Hanau sierschotels

220 EUR

Meissen sierschotel, ca. 1800 6055
Meissen sierschotel, ca. 1800

150 EUR

Chinese blauw-gele draken schotel, 19e eeuw 6048
Chinese blauw-gele draken schotel, 19e eeuw

4.750 EUR

Chinees bord, Kang Xi (diep) 6031
Chinees bord, Kang Xi (diep)

110 EUR

Diep Chinees bord 16e - 17e eeuw 6030
Diep Chinees bord 16e - 17e eeuw

250 EUR

Set van 8 Kantonese schotels 6012
Set van 8 Kantonese schotels

800 EUR

2x Chinese vazen (set), Familie Rose 6004
2x Chinese vazen (set), Familie Rose

600 EUR

2x Deksel-coupe 5618
2x Deksel-coupe

50 EUR

4-Delige Art Deco likeurstel 5530
4-Delige Art Deco likeurstel

25 EUR

Barok  drinkglas, 18e eeuw 5506
Barok drinkglas, 18e eeuw

160 EUR

Bronzen beeld, antiek. 5141
Bronzen beeld, antiek.

65 EUR

Chinees bronzen figuur 5121
Chinees bronzen figuur

160 EUR

Chinese boeddha 5119
Chinese boeddha

190 EUR

Chinese boeddha 5115
Chinese boeddha

225 EUR

6x Diverse kleine Perzische kleden 4522
6x Diverse kleine Perzische kleden

50 EUR

2x Perzisch kleed + kameelzak 4521
2x Perzisch kleed + kameelzak

70 EUR

Perzisch Kelim kleed, 300 x 160 cm. 4500
Perzisch Kelim kleed, 300 x 160 cm.

110 EUR

Tafel met tegels 4261
Tafel met tegels

90 EUR

Nachtkastje met wit-marmeren blad, circa 1910. 4177
Nachtkastje met wit-marmeren blad, circa 1910.

45 EUR

Vergulde Empire spiegel 4172
Vergulde Empire spiegel

325 EUR

Antieke Oosterse beschilderde kist 4166
Antieke Oosterse beschilderde kist

190 EUR

2 Lederen Louis Seize-stijl armleunstoelen 4149
2 Lederen Louis Seize-stijl armleunstoelen

115 EUR

Gestoffeerde Franse stoel 4137
Gestoffeerde Franse stoel

90 EUR

Grenen kabinet, 18e eeuw 4074
Grenen kabinet, 18e eeuw

700 EUR

Lederen fauteuil (lichtbruin) 4059
Lederen fauteuil (lichtbruin)

200 EUR

Bruin lederen fauteuil 4058
Bruin lederen fauteuil

425 EUR

Hollands kabinet, 18e eeuw 4044
Hollands kabinet, 18e eeuw

450 EUR

Mahoniehouten pastoorskast, 17e-18e Eeuw. 4035
Mahoniehouten pastoorskast, 17e-18e Eeuw.

475 EUR

Schotse staande klok 3682
Schotse staande klok

250 EUR

Duitse tafelklok, ca. 1890. 3667
Duitse tafelklok, ca. 1890.

80 EUR

Porseleinen Colenbrander klok 3649
Porseleinen Colenbrander klok

135 EUR

Warmink tafelklok 3634
Warmink tafelklok

75 EUR

4x Schwarzwaldklokken + onderdelen 3629
4x Schwarzwaldklokken + onderdelen

70 EUR

Fries Schippertje 3608
Fries Schippertje

60 EUR

Schoolklok (zwarte lijst), 19e eeuw. 3604
Schoolklok (zwarte lijst), 19e eeuw.

120 EUR

Amerikaanse klok, Circa: 1900. 3603
Amerikaanse klok, Circa: 1900.

35 EUR

2x Schwarzwalder wandklok, 19e eeuw. 3593
2x Schwarzwalder wandklok, 19e eeuw.

140 EUR

Duitse staande klok, ca. 1920. 3566
Duitse staande klok, ca. 1920.

275 EUR

Tafelklokje, wortelnoten. 3556
Tafelklokje, wortelnoten.

75 EUR

Franse pendule, ca. 1840 3532
Franse pendule, ca. 1840

260 EUR

Penvuur revolver, 7 mm. 3091
Penvuur revolver, 7 mm.

90 EUR