Moderne Leerdam glazen kunstobject met ophangoog. 'B.V. Koninklijke glasfabriek Leerdam'. Oplage 270 stuks, nr. 143. Met certificaat. Afmeting: 30 x 30 x 1 cm. In goede staat.
Granaatcollier met GG 585/000 antieke sluitingen. Collier 4 rijen bestaande uit olijfvormige granaatkralen met grote vierkante streeksluiting met bijbehorende eindstukken, 27 mm, met filigrain en flor...
18e Eeuws eikenhouten Barok staande klok, mogelijk huwelijk. Klok met uurwerk, wijzerplaat latere beschildering. Eén-dags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 220 x 45 x 24 cm. In redelijke staat.
Antiek Frans marmeren pendule stel. Circa 1880. Pendule heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (chips marmer). Afmeting: 29 x 54 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
Vergulde antieke Franse tafel cartel pendule met florale decor en putti. Circa: 1850. Mooie vergulding. Grote gave emaille wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Gesigneerd 'Suss...
Antieke Jugendstil pendule met metaal beslagen en iriserend glas. Pendule heeft halfuur-slag uurwerk op grote bel. Circa: 1915. Afmeting: 38 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Antiek klein Duits eikenhouten Gründerzeit koekoeksklokje. Circa: 1880. Functie niet getest. Afmeting: 34 cm. In geode staat.
Witgouden oorstekers, 585/000, met diamant. Halve creolen, verlopend in breedte met een steker met clip, versierd met 3 rijen met 4 briljant geslepen diamanten, glad gezet in de gematteerde creool. Br...
Twee antieke wandklokken. Circa: 1900. Eén maal achtkantig notenhout stil uurwerk. Eén maal Schwarzwalder schoolklok met twee gewichten en slagwerk op bel. Afmeting: 23 - 29 cm. In redelijk/goede staa...
Kleine antieke notenhouten regulateur. Duitsland. Circa: 1890. Afmeting: 74 cm. In zéér goede staat.
Grote Italiaanse 'Napels' porseleinen figurengroep. 'Jongen en meisje met rozen'. Gesigneerd 'H. Lenegetti' (?). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 36 x 32 x 23 cm. In goede staat.
Zilveren theedoos, 800/000 op bewerkte klauwpoten met geribde rand en een uitgewerkte bloem op het deksel. 15x10x8cm. ca 339 gram Stukje van de boem afgebroken (bijgevoegd) verder in goede staat
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met één-daags uurwerk. Rich Weller Eastborne. Slagwerk op bel. Ongerestaureerd. Functies niet getest. Afmeting: 184 x 46 x 22 cm. In goede staat.
Grote zilveren godslamp. 833/000. Strak model, versierd met getorste en geschulpte randen + opgelegde bloemen. MT.: Fa. Th. Jorna & Zoon, Eindhoven, jl.: D:1913. ø30x111cm. ca 2800 gram. In zeer goede...
Lot antiek tinnen maatklepkannen, koffiekannen + lepels. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen divers. Eén maal 18e -19e eeuwse jachthoorn met koper. Eén terracotta tafelstuk met bloembak en figuur + kandelaar. Circa: 1900. Chips. Eén Italiaanse cherubijn kop met polychrome. Tweede h...
Fraaie geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier en bakslot met veiligheid. De bovenzijde van de armband is uitgewerkt met een band met bollen verlopend in grootte. Voorzien van gravure. ca 16,9 g...
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse wapenstok van been en hout. Twee-delig. Stukje been weg. Afmeting: 35 cm. In goede staat.