J. van Delden. Bomschuit op strand met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Jugendstil bijzettafel met etage. Circa: 1915. Afmeting: 73 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse 8-kantige tafel met etage en koperen wielen. Circa: 1880. Afmeting: 72 x 75 x 75 cm. In zeer goede staat.
Henk Reerink, Hengelo. 'Hollandse ijspret', naar 18e eeuws voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 59 cm. In goede staat.
Eikenhouten vitrine-displaykast met spiegel, geslepen glas + slot met sleutel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 199 x 73 x 43 cm. In goede staat.
Antieke broche, goud met zilver, met diamanten en parel. Prachtige broche in de vorm van een lauwerkrans met in elk blaadje een diamant met oud slijpsel, bij elkaar gebonden door een gouden strik met ...
Vier vergulde houtgestoken Oosterse beelden. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 35 cm. In goede staat.
Grote oude porseleinen tafellamp met verguld brons, druivenranken en roccailles. 20e Eeuw. Eén hengsel gerepareerd + vaashals gerestaureerd. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren pillendoosjes, 800/000, rond model met gestanst reliëf. ø 35 mm. Eén doosje met scharnier en één doosje met schroefdeksel, totaal ca 30 gram. In goede staat
Acht stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tegels met diverse decors. Beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.
19e Eeuwse Franse boulle reiskist met koper-inleg. Circa 1870, Napoleon III. In originele ongerestaureerde staat. Koperwerk intact, minimale beschadigingen houten kist. Afmeting: 15 x 29 x 22 cm. In r...
Antiek vijf-delig Delfts keramieken kaststel. Gemerkt met drie eikelen. 18e -19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 21 - 31 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinese terracotta gepolychroomde vaas + console. Fijn bewerkt met wijsheer, edelhert, draken, medaillons, hanen. Minimale chip. Afmeting: 53 x 22 cm ø. In goede staat.
Antiek eikenhouten halve-maantafel met twee uitklapbare lades. Circa: 1900. Afmeting: 72 x 39 x 75 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.
Oude theater affiche 'Int. Trabour Club'. 60-er Jaren. Afmeting: circa 80 x 52 cm. In goede staat.
Indisch houtgestoken altaarstuk met olifantenkoppen en rozetten. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 58 x 10 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Spaanse stierenvechter. ( verso landschap). Circa: 1930. Gouache op paneel. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Jef Diederen 69/70. 1920 - 2009. 'Moderne compositie met drie figuren'. Lithografie op papier. Afmeting: 78 x 52 cm. In goede staat.
Geelgouden streekhanger, 585/000, met S-vormige applique en baardje. 40x15 mm. ca 2 gram. In goede staat
Drie maal antiek Holland keramiek. Eén maal kerfsnede Friese aardewerk wandschotel met geel/groene glazuur. Twee maal Tichelaar gemerkte polychrome wandborden. Eén bodemrand beschadigd. Circa: 1900. A...
Duitse tachometer in foudraal. G. Schlieper Remscheid. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 18 x 10 cm. In goede staat.
Twee topazen, een blauw topaas met smaragdslijpsel, ca 5,3 crt en een kleurloze topaas met een smaragdslijpsel, ca 4,0 crt
Acht-delig 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: Roomkan, vijf kop + schotels, koffiekan en twee kastkommen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.
Antiek Duits Villeroy & Boch kaststel met landschappen en florale decors. Eén vaas chip bovenrand. Circa: 1900. Afmeting: 34 - 37 cm. In goede staat.
Twee zilveren miniaturen, 835/000, een duwkar, wielen los, en een wagen met ossen. 5,5x2cm en 8x1,5cm. totaal ca 72 gram.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. 'Duits rivierlandschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Bert Osterlund. Expressionistisch landschap met boten. Zweedse school. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Franse petit point beklede Louis Quinze-stijl armleunstoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.
A. Hoogervorst. 'Boerin met kippen op erf'. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 54 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten twee-deurskast met schappen en lade. Circa: 1860. Afmeting: 174 x 144 x 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws kastje voor kamergemak, met jalouzie-deurtjes + twee lades. Afmeting: 63 x 64 x 42 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen Volkstedt danseressen met goud decor. 20e Eeuw. Eén beschadigd, één goed. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam antiek zilveren ei-vormig doosje, 835/000, voor rozenkrans, voorzien van scherpe florale graveringen. MT.: C.A. Haast, Steenbergen. Circa: 1885. Gewicht: ca. 20 gr. Afmeting: 4,5 x 3,5 x 3,5 ...
Drie maal grote Porseleyne Fles aardewerk borden/tablet. Eén maal zeegezicht. Eén maal bloemen. Eén maal bloemen + vogels, Chinoiserie. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
De Nederlandse Pieter Scheen beeldende kunstenaars lexicon. Twee-delig. Afmeting: 15 x 26 x 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse keramieken boterpotten met florale decor. Kleinere heeft chips rand. Afmeting: ø 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren zakhorloge, Engels 925/000, met chatelaine, 833/000. Zakhorloge met zilverkleurige plaat voorzien van opgelegde cijfers en versiering. ø 51 mm. London jl.: q:1871. Aan het horloge zit een ch...
Horloge Jean Déve', bicolour met vierkante kast, 3x3cm, en rode enzwarte wijzers. Saffier glas, Quarts. nummer;09.24.65 001 1000.
Alonso Redondo. 1970. Impressie stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 80 cm. In redelijke staat.
Maarten Morselt. '97. Herdruk '98. Nr. 12/100. Abstract figuratieve compositie, tulp + figuren. Afmeting: 52 x 62 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.
Zes Duitse eikenhouten neo renaissance stoelen met fratsen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 60 x 46 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws eikenhouten bijzettafel met etage. Tafel is voorzien van vijftien mangaan-kleurige landschapstegels. Eén tegel heeft scheur. Afmeting: 74 x 72 x 48 cm. In goede staat.
Drie antieke historisme plated dekselhouders in Renaissance/Empire-stijl. Circa: 1900. Afmeting: 26 - 36 cm. In goede staat.
Negen oude Indonesische aquarellen landschappen. Onder andere: Suratin, Hady, Soewardja Dawant, Abulani. Aquarellen op papier. Afmeting: circa 30 - 40 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten twee-delige Barok secretaire met mahonie-fineer binnenleven (dik fineer). Circa 1800. Sommig beslag niet origineel, één slotje mist, bovenhekje later. Afmeting: 130 x 120 x 64 cm. I...
Grote antieke gelobte tinnen sierschotel met Latijnse tekst. Gemerkt met vier stempels. Afmeting: ø 45,5 cm. In goede staat.