Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot Kantonees bord, 19e eeuw.
Startprijs 200 EUR

Prachtig groot 19e eeuwse Kantonese 'Familie Rose' schotel met florale, goud en figuren decors. Afmeting: 7,5 x 41 cm ø. In goede staat.

Porseleinen stoofje
Resultaat: 60 EUR

Antieke empire Biedermeier porseleinen stoof met goud decor, handgeschilderde landschappen decors 5x en leeuwenpoten. Circa: 1830. Afmeting: 16 x 13 cm ø. In goede staat.

Chinese sierschotel, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decors en coulissen, met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.

2x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met keizerlijk geel en bloemvaas. Minimale chips rand. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.

4x Chinese kopjes, 18e eeuw
Resultaat: 120 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x 6,5 cm ø. In goede staat.

Delftse schotel, 18e eeuw
Resultaat: 280 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse schotel met Chinees decor. Chips rand. Afmeting: ø 39,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x Delftse Fayence sierschotels
Resultaat: 110 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. V. Duyn. Lichte randschades. Afmeting: ø 34 - 35 cm. In redelijke staat.

8x tegels, 17e - 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Acht stuks 17e - 18e eeuwse Hollandse tegels met diverse decors. Beschadigingen. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In matig/redelijke staat.

5-Delig kaststel, Delfts
Resultaat: 100 EUR

Antiek vijf-delig Delfts keramieken kaststel. Gemerkt met drie eikelen. 18e -19e Eeuw. Beschadigingen. Afmeting: 21 - 31 cm. In redelijke staat.

Chinese terracotta vaas.
Startprijs 225 EUR

19e Eeuws Chinese terracotta gepolychroomde vaas + console. Fijn bewerkt met wijsheer, edelhert, draken, medaillons, hanen. Minimale chip. Afmeting: 53 x 22 cm ø. In goede staat.

3x Schotel, o.a.: 1x Frieskerfsnede + 2x Tichelaar Makkum.
Resultaat: 30 EUR

Drie maal antiek Holland keramiek. Eén maal kerfsnede Friese aardewerk wandschotel met geel/groene glazuur. Twee maal Tichelaar gemerkte polychrome wandborden. Eén bodemrand beschadigd. Circa: 1900. A...

8 Delen goudsteen met motief
Resultaat: 65 EUR

Acht-delig 19e eeuws goudsteen keramiek. Bestaande uit: Roomkan, vijf kop + schotels, koffiekan en twee kastkommen. Afmeting: 7 - 17 cm. In goede staat.

Kaststel, Villeroy & Boch
Resultaat: 60 EUR

Antiek Duits Villeroy & Boch kaststel met landschappen en florale decors. Eén vaas chip bovenrand. Circa: 1900. Afmeting: 34 - 37 cm. In goede staat.

2x Volkstedt beelden, Danseressen
Startprijs 70 EUR

Twee Duitse porseleinen Volkstedt danseressen met goud decor. 20e Eeuw. Eén beschadigd, één goed. Afmeting: 21 cm. In redelijk/goede staat.

3x Porseleyne Fles borden/tablet.
Resultaat: 60 EUR

Drie maal grote Porseleyne Fles aardewerk borden/tablet. Eén maal zeegezicht. Eén maal bloemen. Eén maal bloemen + vogels, Chinoiserie. Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.

2x Delftse boterpotjes
Resultaat: 130 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse keramieken boterpotten met florale decor. Kleinere heeft chips rand. Afmeting: ø 11 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

2x Wedgwood/Etruria vazen.
Resultaat: 40 EUR

Twee grote blauwe Wedgwood of Etruria keramieken vazen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 22 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Chinese kom, 18e eeuw
Resultaat: 180 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen kom. Gemerkt en met symbolen en florale decors. Haarscheur en scherf gelijmd. Afmeting: 8 - 16,5 cm ø. In redelijke staat.

Chinese penselenlegger.
Startprijs 300 EUR

Oude Chinees porseleinen penselen-legger. Gemerkt, 'Cheng Long'. Met blauwe glazuur, landschap- en goud decor. Afmeting: 8,3 x 5 x 1,5 cm. In goede staat.

2 Chinees porseleinen opium-pijpen, 20e eeuw.
Resultaat: 35 EUR

Twee oude Chinees porseleinen opium-pijpen met bewerkte metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.

2x Antiek keramiek, ca. 1900
Startprijs 125 EUR

Twee delen antiek keramiek. Circa: 1900. Eén maal handbeschilderde Villeroy en Boch, Bonn schenkkan. Eén maal grote Engelse vaas met goud en florale decors. Maddocks Lamberton Works. Afmeting: 35 - 60...

4 Engelse Staffordshire honden
Resultaat: 55 EUR

Vier oude keramieken Engelse Staffordshire honden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Startprijs 120 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met draken. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.

2x Chinese borden
Resultaat: 80 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor en vlinders. Eén bord met haarscheur. Afmeting: ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers Chinees porselein.
Resultaat: 35 EUR

Groot lot interessant antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen schotels + vier kopjes, waarvan enkele delen met chips of haarscheuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In redelijk/goede staa...

Chinese vaas, Gemerkt
Resultaat: 260 EUR

Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen vaas met florale decors. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 14,5 cm ø. In goede staat.

3-Delig Imari kaststel
Startprijs 200 EUR

Groot drie-delig goud-imari porseleinen kaststel met paradijsvogels en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 47 cm. In goede staat.

4 Delen K.P.M.
Startprijs 50 EUR

Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.

Tegeltableau, Stilleven
Startprijs 40 EUR

Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.

Schaaltje + Souveeré (Wachtelsbach)
Resultaat: 20 EUR

Twee maal antiek porselein. Eén maal Wachtelsbach plantenbak, gevlochten en met goud decor, circa 1920. Eén maal Frans porseleinen sauciere met goud decor, 19e eeuw. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat...

Jade look beeldengroep
Startprijs 20 EUR

Groot Chinees groen jade stijl beeldengroep kunststof op basement. 'Galopperende wilde paarden'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 56 x 13,5 cm. In goede staat.

3 Duitse bierpullen.
Startprijs 50 EUR

Drie Duitse 'Fayence' bierpullen met tinnen deksels. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.

Schierholz porselein groep.
Resultaat: 140 EUR

Oude Duitse 'Schierholz' porselein figurengroep met mand. 20e Eeuw. Handbeschilderd met opgewerkte bloemen, putti en goud decor. Minimale chip. Afmeting: H. 22 x 25 x 19 cm. In goede staat.

Dresden figuur.
Resultaat: 140 EUR

Duitse 'Dresden' porseleinen figuur. '18e Eeuwse edelman met geweer'. Gesigneerd 'Scheurig'. Afmeting: 26 cm. In goede staat.

6 x Gemberpot
Resultaat: 40 EUR

Zes oude Chinees porseleinen gemberpotten met florale en haan decors. 20e Eeuw. Drie sets van twee stuks. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

7 Meissen borden
Resultaat: 140 EUR

Zeven Duitse 'Meissen' porseleinen borden. 20e Eeuw. Diverse jaarborden, 80-er jaren. Afmeting: circa ø 26 cm. In goede staat.

Duel pistolen (2 stuks)
Resultaat: 775 EUR

Zeldzaam klein koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800. Afmeting 17 cm. In goede staat.

Pistool, lange loop 'Flobert'.
Startprijs 280 EUR

19e Eeuws 'Flobert' pistool met kantel loop. Afmeting: 41 cm. In zeer goede staat.

Amerikaanse M8A bajonet
Resultaat: 40 EUR

U.S. bajonet. Voor M8A. 'Made in West Germany'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Militaire landkaart van Arnhem, 1934.
Resultaat: 25 EUR

Militaire landkaart op linnen. 'Commandant 11e regiment infanterie, 7 Mei 1934 Arnhem'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.

Militaire landkaart van Arnhem
Startprijs 20 EUR

Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie Arnhem'. '1 Maart 1928, commandant v.d. Werff'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.

Penvuur revolver, 7 mm.
Resultaat: 120 EUR

Antiek pistool met bewerkte kolf. Gemerkt met 'U' en kroon. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Verzameling oude foto's
Resultaat: 35 EUR

Collectie antieke 19e eeuwse foto's. Circa: 1880 - 1920. Afmeting: circa 5 - 15 cm. In goede staat.

Kristallen parfumverstuiver met zilveren montuur
Resultaat: 50 EUR

Geslepen kristallen parfumverstuiver met ruitslijpsel en ingeslepen ster op de onderkant. Deels 925/000 zilveren montuur. Birmingham anno 1962. In goede staat.

Kristallen dekselcoupe met zilver
Startprijs 100 EUR

Kristallen dekselcoupe met ruitslijpsel en omgeslagen rand voorzien van zilveren voet en deksel, 835/000. Met getrost decor en op de deksel een vuist met halter. MT.Wed. Bernadus Gilles, 's Hertogenb...

Gouden armband met smaragd en diamant
Resultaat: 1.600 EUR

Mooie geelgouden armband, 750/000, met diamant en smaragd. Schakelarmband met aan de bovenzijde 3 ovaal gefacetteerde smaragden, totaal ca 2,25 crt, in een gladomzetting en 32 briljant geslepen diaman...

Lot divers zilver
Resultaat: 60 EUR

Lot divers zilver met een kristallen karaf met zilveren bewerkte rand, glas van ijskristal op een ronde zilveren voet, zilveren schenkkurk en sierkurk, kristallen inktpotje met zilveren deksel, 2 vork...

Zilveren breischede
Resultaat: 130 EUR

Zilveren breischede, 835/000, met ronde dop en diverse gedreven florale afbeeldingen. MT.: W.J. Smith Appingedam ca 1850. ca 10 gram 13,5 cm. In goede staat

Kristallen knijpfles met zilveren montuur
Resultaat: 45 EUR

Geslepen kristallen knijpfles met graveringen en floraal zilveren montuur. 800/000 Afmeting: 13 x 7 x 7 cm. In goede staat.

Duitse wijnset + karaf, 7-Delig
Startprijs 60 EUR

Antieke zeven-delige Duitse mondgeblazen groen-glazen wijnset met florale beschildering. Bestaande uit: Karaf + zes roemers. Trink was klar ist, sprich was wat ist (op deksel). Afmeting: 16 - 36 cm. I...

Richard Charles Louis, Analyse des conciles 1773
Startprijs 150 EUR

Richard Charles Louis, Analyse des conciles généraux et particuliers Partie Seconde, 1773. Band in slechte staat 27x21,5x7,5cm.

30 Werken van J. van Vondel in rood vergulde pronkbanden
Resultaat: 65 EUR

Dertig antiquarische boeken. J. van Vondel. Uitgegeven door M.J. van Lennep Leiden. A.W. Sijthof. Afmeting: 18 x 12 x 1,5 cm. In goede staat.

Lot zilveren vingerhoeden
Resultaat: 60 EUR

Lot met zes zilveren vingerhoeden, diverse gehaltes, o.a. Engels, met diverse motieven. 2-2,5cm. totaal ca 22 gram. In goede staat

Geslepen kristallen karafje met zilveren montuur
Resultaat: 45 EUR

Geslepen kristallen odeurkarafje met divers geslepen afbeeldingen o.a. bomen met vliegende eend en rennend hert, voorzien van zilveren montuur en dop.13xø6,5cm. In goede staat

2 Zilveren pepermuntdoosjes
Resultaat: 110 EUR

Twee zilveren pepermuntdoosjes, 833/000, rond model met straalbewerking, jl.:X:1832, en een vierkant gecontourneerd doosje met biedermeier gravure jl.:T:1853. Beiden wat gedeukt. totaal ca 46 gram. ø5...

Oosterse hallamp
Resultaat: 60 EUR

Antieke Oosterse hallamp van plated metaal en robijnrood glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Bureaulamp, 50-er / 60-er jaren.
Startprijs 80 EUR

Zwart metalen bureaulamp, 50-er / 60-er jaren. Met chroom, buigzame stijl. Afmeting: 41 x 34 x 26 cm ø. In goede staat.

4 x Chinees bordje met bloemmotief.
Resultaat: 150 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decors. Twee goed, één met chip, één met haarlijn. Afmeting: 3 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

5 x Achthoekige bordjes.
Resultaat: 50 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met pagode in landschappen decors. Drie goed, twee kapot. Afmeting: 2 x 10 x 10 cm. In redelijk/goede staat.

Schildpad doos + zilveren tabaksdoos
Startprijs 260 EUR

Twee dozen met zilver, 833/000, een doos van schildpad met zilveren rand en versiering, "SIGAREN" 13x8cm en een zilveren doos met ribdecor en elementen op de hoeken voorzien van graveerwerk. MT.: P. G...

Zilveren tabaksdoos
Startprijs 200 EUR

Zilveren lepeldoos, 835/000, met fraaie graveringen. Doos voorzien van een Empire gravure, en lijngravures aan de zij- en onderkant. De binnenzijde van de deksel is voorzien van een gravure: J.Blanken...

Pendule met figuren.
Startprijs 1.800 EUR

Zeer grote antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met drie figuren en zeemonster. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. (wijzerplaat gecraqueleerd). Met reserve w...

Fruitschaal op zilveren voet
Startprijs 175 EUR

Ovale kristallen fruitschaal op zilveren voet, 835/000. Fruitschaal met Russisch slijpsel geplaatst op een ronde voet met parelrand en graveerwerk. 25x16x15cm. Minimale chips verder in goede staat.

Zilveren visbestek, Art Deco,12-pers.
Resultaat: 450 EUR

Bijzonder fraai zilveren viscouvert, 833/000, Art Deco, 12 persoons, opengewerkt met puntvormige steel. Versierd met een getrembleerde bewerking. MT.: van Kempen & Zonen, Voorschoten jl.: W:1906. In c...

Jan te Wierik, Abstracte figuratieve moderne voorstelling in Cobra-stijl
Startprijs 1.800 EUR

Jan te Wierik. 1984. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve moderne voorstelling in Cobra-stijl. Dikke olieverf. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 120 cm. In goede staat.

Evert Moll, Bloemstilleven
Startprijs 400 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Schwarzwald rozenklokje, 19e eeuw.
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse Duitse Schwarzwald rozenklok met deurtjes en slinger. Afmeting: 21 x 15 x 12 cm. In goede staat.

Tafelklokje, 20-er jaren.
Resultaat: 30 EUR

Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met geslepen glas. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt B in halve maan. Circa: 1920. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.

A. J. van Opstal, Houtsprokkelaars in besneeuwd landschap
Startprijs 500 EUR

Andreas Johannes van Opstal. 1823. 1792 - 1858. Houtsprokkelaars in besneeuwd landschap met bruggetje en villa in de verte. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 36 cm. In goede staat.

Zilveren theeservies, 4-delig
Startprijs 800 EUR

Zilveren theeservies op dienblad, 835/000, met een theekan, melkkan en suikerbak. Theekan en melkkan met houten greep en geplaatst op een ovaal gecontourneerde voet. En een ovale suikerbak. Allen gepl...

Vuurvergulde pendule 'Vrouw'.
Resultaat: 1.325 EUR

Originele vuurvergulde Franse bronzen Empire pendule in goede ongereinigde staat. Circa: 1820. Pendule heeft gave wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 40,5 x 30 x...

Bijbelstandaard
Resultaat: 160 EUR

Oude kerkelijke neo-gotische vergulde messing bijbelstandaard met gravering. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Bijbelstandaard
Resultaat: 280 EUR

Grote oude vergulde messing neo-renaissance bijbelstandaard met graveringen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 31 x 30 cm. In goede staat.

Doos met o.a. zilver
Resultaat: 55 EUR

Juwelendoos gevuld met 2 zakhorloges met ketting, drie servetbanden, plated, 4 tasbeugels waarvan 1 zilveren, 2 doppen sierkurk en diverse messen met zilveren heft en een vork.

Ongesigneerd, 18e Eeuwse man met tabakspijp
Resultaat: 210 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. 18e Eeuwse man met tabakspijp en Chinese porseleinen schaal met soep. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 22,5 cm. In goede staat.

A. Krikker, Hollands riviergezicht met windmolens
Resultaat: 400 EUR

Aris Krikker. Nagesigneerd. Circa: 1900. Hollands riviergezicht met windmolens in Haagse school-stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 27 cm. In goede staat.

2x Ivoren figuren, ca. 1930
Startprijs 500 EUR

Twee oude/antieke Afrikaanse ivoren figuren. Circa: 1930. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Zilveren beker, bwg
Resultaat: 50 EUR

Zilveren beker, BWG, met uitlopende rand en een opgesoldeerd cartouche. Gedeukt aan de onderzijde. ø6x6,5cm. ca 63,6 gram.

2x Antieke plated kandelaren
Resultaat: 85 EUR

Twee antieke bewerkte historisme plated kaarskandelaren. Eerste helft 20e eeuw. Geëlektrificeerd geweest. Afmeting: 27 x 27 x 10 cm. In goede staat.

Lot religieus koperwerk (5x)
Resultaat: 100 EUR

Lot religieus koperwerk. 19e - 20e Eeuw. Drie kerkelijke heilige kruizen. Eén kopergeslagen in lijst. Eén standaard met Latijns blad. Afmeting: 41 - 60 cm. In goede staat.

Ingelijst kistje met brons
Startprijs 125 EUR

Grote 19e eeuwse Franse boulle-stijl dekseldoos met intarsia, rozenhout, palissander en vergulde messing monturen. Afmeting: 9 x 28,5 x 21 cm. In goede staat.

Chinees juwelenkistje met jade plaquettes
Resultaat: 80 EUR

Oud Chinees hardhouten sierradenkistje met jade plaquettes en slotje. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 15 x 14 cm. In goede staat.

Pendule, Sphinx.
Startprijs 850 EUR

Zeldzame 19e eeuwse Franse 'Retour de Egypte Obelisk' pendule van zwart marmer, gebruneerd en verguld brons. Met pharao's, adelaar met bliksem. Klok heeft origineel stil achtdaags-uurwerk, bovenligge...

Antieke reiswekker
Resultaat: 120 EUR

Antieke Franse messing reiswekker met geslepen glas. Eén chip. Circa: 1900. Afmeting: 10 x 7 x 5,5 cm. In goede staat.

4 Delen kristal met zilver
Startprijs 80 EUR

Vier kristallen flaconnen met zilver, 925/000. Twee geslepen flaconnen met zilveren hals, een klein ronde met een gladde zilveren rand, Birmingham 1892, en een vierkante geslepen smalle flacon met lan...

F.L. Corsius, 'Marktgezicht'
Resultaat: 425 EUR

F.L. Corsius 1933 - 2013. 'Marktgezicht met figuren'. Schilderij met imposante lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.

H. van Daalhof, Stadsgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR

Henri van Daalhof. 1867 - 1953. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.

Geëtste flacon met zilver
Startprijs 100 EUR

Fraai geëtste flacon met druiventrossen geplaatst op een zilveren ronde voet voorzien van parelrand met zilveren kraag met ketting aan de stop. Grootte 6,5x26cm. In goede staat

Zilveren schaaltje
Startprijs 60 EUR

Zilveren presenteerschaaltje, 833/000, ovaal, ajour gezaagd met floraal en kruldecor. 18,5x12x2,5cm. ca 96 gram. MT.: Dahlia, Amsterdam jl.:I:1943, Netjes gerestaureert, in goede staat

Zilveren kandelaar
Resultaat: 130 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, vierkant verlopend model. MT.: Wilkens & Sohn, Bremen. 5x5x20cm. In goede staat

Suikercoupe+lepel, roomkom, roomlepel, bonbonniere met zilver/kristal
Startprijs 180 EUR

Lot kristal met zilver, 5 delen, bestaand uit een suikercoupe op zilveren ronde vet, een bonbonschaal en een roomkom met zilveren beugels. Met een roomlepel met bak met een voorstelling en een figuur ...

Regulateur, ca. 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur. Twee tollen missen. Circa: 1890. Afmeting: 80 cm. In goede staat.

3x 19e Eeuws messing
Resultaat: 70 EUR

Drie maal 19e eeuws messing met ijzeren strijkijzers. Twee maal met hartje en monogram P.A. (huwelijkscadeau). Afmeting: 19 - 38 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse houtgestoken buste op sokkel
Startprijs 100 EUR

Antieke voor-oorlogse houtgestoken buste van een kind op sokkel. Circa: 1930 -1940. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Chocoladekan, ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Antiek vernikkelde chocoladekan en comfort. Circa: 1900. Afmeting: 36 x 22 x 20 cm. In redelijke staat.

P.A. Nijgh, 2x Twentse landschappen
Resultaat: 120 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twee werken. Twentse landschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 25 cm en 24 x 30 cm. In goede staat.