Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Serie Franse borden, 9x. 6483
Serie Franse borden, 9x.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
6 x Kop + schotels. 6649
6 x Kop + schotels.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Barometer, 18e eeuw 2011
Barometer, 18e eeuw

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Lot antiek Japans/Chinees porselein 6500
Lot antiek Japans/Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Amsterdamse school Art Deco pendule 3549
Amsterdamse school Art Deco pendule

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Grote Duitse maritieme boeilamp 2028
Grote Duitse maritieme boeilamp

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
8 Delen ton aardewerk 6517
8 Delen ton aardewerk

Resultaat:

60 EUR

Champagnekoeler, 19e eeuw 2045
Champagnekoeler, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
3x Presenteerschaal, porselein. 6530
3x Presenteerschaal, porselein.

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
6x Antieke messing kaarskandelaren 2079
6x Antieke messing kaarskandelaren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Apothekerspotten, 6x. 6547
Apothekerspotten, 6x.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engels kistje, 19e eeuw 2096
Engels kistje, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Klepkan, 19e eeuw 6564
Klepkan, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR
2 Antieke tafelschalen, ca. 1900. 2113
2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.
Startprijs 50 EUR
Fürstenberg tablet 6581
Fürstenberg tablet
Startprijs 100 EUR
Fürstenberg figuur. 6598
Fürstenberg figuur.
Startprijs 40 EUR
Reservisten bierkruik 6615
Reservisten bierkruik
Startprijs 100 EUR
Kristallen suikerstrooier met zilver 348
Kristallen suikerstrooier met zilver
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Duitse tafelklok, 30-er jaren 3651
Duitse tafelklok, 30-er jaren

Resultaat:

60 EUR

Zwavelstokjeshouder met zilveren deksel 365
Zwavelstokjeshouder met zilveren deksel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen directoire pendule. 3664
Bronzen directoire pendule.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
2 Zilveren ringen 382
2 Zilveren ringen

Resultaat:

35 EUR

Kristallen mosterdpot met zilver 399
Kristallen mosterdpot met zilver
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Thermometer pendule. 3681
Thermometer pendule.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Wijnfleshouder 2130
Wijnfleshouder

Resultaat:

90 EUR

Lot zilver en plated (5x) 416
Lot zilver en plated (5x)
Startprijs 40 EUR
Kolompendule onder stolp. 3698
Kolompendule onder stolp.
Startprijs 210 EUR
Verkocht
Witgouden ring met diamant 433
Witgouden ring met diamant

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Verguld altaar, 19e eeuw 4005
Verguld altaar, 19e eeuw

Resultaat:

1.500 EUR

Mahonie chiffonier, ca. 1820 4022
Mahonie chiffonier, ca. 1820
Startprijs 1.100 EUR
Mahoniehouten ladenkastje, 19e eeuw 4039
Mahoniehouten ladenkastje, 19e eeuw
Startprijs 800 EUR
Chiffoniere, mahonie. 4056
Chiffoniere, mahonie.
Startprijs 250 EUR
Schrijfsecretaire, 19e eeuw. 4073
Schrijfsecretaire, 19e eeuw.
Startprijs 1.700 EUR
Eikenhouten Barok vitrinekast 4090
Eikenhouten Barok vitrinekast
Startprijs 350 EUR
Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad 4107
Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad
Startprijs 80 EUR
Witte piedestal. 4124
Witte piedestal.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Eikenhouten Art Deco vitrinekast. 4141
Eikenhouten Art Deco vitrinekast.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Plated theeservies, 4-delig. 450
Plated theeservies, 4-delig.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Halspiegel met kroon, Louis Philippe 4158
Halspiegel met kroon, Louis Philippe

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eiken één-deurs spinde 4171
Eiken één-deurs spinde

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
12 Zilveren lepeltjes in doos 467
12 Zilveren lepeltjes in doos

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Staande kapstok, smeedijzer. 4175
Staande kapstok, smeedijzer.

Resultaat:

40 EUR

Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw. 4188
Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw.
Startprijs 60 EUR
Gouden portrethanger limoges 484
Gouden portrethanger limoges
Startprijs 225 EUR
Verkocht
Kuifkapstok met 4 kleerhaken 4205
Kuifkapstok met 4 kleerhaken

Resultaat:

30 EUR

Lot zilveren lepels (10x) 497
Lot zilveren lepels (10x)
Startprijs 90 EUR
Zilveren creolen met citrien en blauw topaas 501
Zilveren creolen met citrien en blauw topaas
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Lot diverse sieraden 514
Lot diverse sieraden

Resultaat:

35 EUR