Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinese kom, 18e eeuw 6334
Chinese kom, 18e eeuw

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x Wedgwood/Etruria vazen. 6320
2x Wedgwood/Etruria vazen.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eikenhouten vitrine-displaykast 4125
Eikenhouten vitrine-displaykast

Resultaat:

170 EUR

2 Vergulde broches 762
2 Vergulde broches
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Gouden ring met bloedkoraal 755
Gouden ring met bloedkoraal

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Delftse boterpotjes 6284
2x Delftse boterpotjes

Resultaat:

130 EUR

Griekse icoon, Maria met kindje Jezus 2491
Griekse icoon, Maria met kindje Jezus
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Tinnen schotel, Gemerkt 2484
Tinnen schotel, Gemerkt

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Div.delen zilver 748
Div.delen zilver

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x Porseleyne Fles borden/tablet. 6277
3x Porseleyne Fles borden/tablet.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3 Delen plated. 2477
3 Delen plated.

Resultaat:

135 EUR

2x Volkstedt beelden, Danseressen 6270
2x Volkstedt beelden, Danseressen
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Engelse 8-Kantige tafel, eiken 4118
Engelse 8-Kantige tafel, eiken

Resultaat:

80 EUR

Jugendstil tafeltje, Circa: 1915 4111
Jugendstil tafeltje, Circa: 1915
Startprijs 75 EUR
A. Hoogevorst, 'Boerin met kippen op erf'. 1299
A. Hoogevorst, 'Boerin met kippen op erf'.
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Ladenkastje 18e eeuw 4104
Ladenkastje 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bert Osterlund, Expressionistisch landschap met boten 1292
Bert Osterlund, Expressionistisch landschap met boten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.  1285
Onduidelijk gesigneerd, 'Duits rivierlandschap'.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'. 6327
Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hartsvanger, ca. 1900. 3089
Hartsvanger, ca. 1900.

Resultaat:

100 EUR

3 Militaire landkaarten 3082
3 Militaire landkaarten
Startprijs 55 EUR
3x Messing kanon 3075
3x Messing kanon
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Franse bajonet voor Lebel geweer 3039
Franse bajonet voor Lebel geweer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hagelgeweer, 19e eeuw. 3032
Hagelgeweer, 19e eeuw.

Resultaat:

120 EUR