Drie Duitse 'Fayence' bierpullen met tinnen deksels. Naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Geelgouden koordcollier, 585/000, breedte 2,1 mm. Lengte 50 cm. ca 3,3 gram. In goede staat
Zilveren staaframmelaar 835/000 met fluit en zes bellen versierd met graveerwerk. ø5x15cm Klein scheurtje onder fluit, verder in goede staat.
Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 23 x 19 cm. In goede staat.
Groot Chinees groen jade stijl beeldengroep kunststof op basement. 'Galopperende wilde paarden'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 56 x 13,5 cm. In goede staat.
Twee maal antiek porselein. Eén maal Wachtelsbach plantenbak, gevlochten en met goud decor, circa 1920. Eén maal Frans porseleinen sauciere met goud decor, 19e eeuw. Afmeting: 25-26 cm. In goede staat...
Antieke koud beschilderde gipsen tijger. Nr. 19. Brons-kleurig gepatineerd. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 50 x 17 cm. In goede staat.
Bronzen engel met pijl op zwart marmeren basement. Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Oud keramieken 4-pas tegeltableau met stilleven. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 28 cm. In goede staat.
Vier delen Duits K.P.M. porselein. 20e Eeuw. Twee opdienschalen. Eén met landschap decor. Eén met floraal decor. Afmeting: 20,5 - 27 cm. In goede staat.
Twee vergulde broches, één versierd met parel en blauwe steentjes en één versierd met een roze steentje. 40-45 mm.
Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Ring bezet met een bolle ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal met bewerkte gouden rand. MT.: H.A.Adamse Utrecht, 1931-1949. ø 53 ca 4,8 gram. In goede staat.
Groot drie-delig goud-imari porseleinen kaststel met paradijsvogels en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 42 - 47 cm. In goede staat.
Lot met zilver, bestaande uit: Borrelglaasje met zilveren montuur, met gezaagde voorstelling van figuren, 833/000, 1923, 33x50x45mm. Een zilveren strooier, Engels, 925/000, cilindervormig model met bo...
Fijn gedecoreerde Chinees porseleinen vaas met florale decors. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 19 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Zivojin Celic. Servië 1954 - Split. Moderne abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 60 x 46 cm. In goede staat.
Groot lot interessant antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Negen schotels + vier kopjes, waarvan enkele delen met chips of haarscheuren. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 6 - 21 cm. In redelijk/goede staa...
Antiek Duits bronzen figuur. Man met zwaard op marmeren basement. Gemerkt, echte bronze. Circa: 1920. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Salvador Dali, Nr. 72/300. Eenhoorn. Lithografie op papier. Afmeting: 59 x 48 cm. In goede staat.
Twee maal Herman Krikhaar. '76. Epreuve d' artiste. 1930 - 2010. Portret Karel Appel. Portret Rooskens. Nr. 4/4 (Cobra vrienden). Afmeting: 35 x 32 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.
Zuid Duitse ? Barok heilige houtgesneden figuur met cherubijnkoppen. Vingers beschadigd. 18e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
G. Poitvin (Gustav). Circa: 1920. Bronzen Oosterse figuur. Danseres op bruin marmeren basement. Afmeting: 42 x 19 x 26 cm. In goede staat.
Lot met diverse sieraden uit wit- en geelmetaal met o.a. oorknoppen, colliers en broche
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor en vlinders. Eén bord met haarscheur. Afmeting: ø 23,7 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met draken. Afmeting: 31 x 15 cm ø. In goede staat.
Geelgouden kapspelden, 585/000, met een zoetwaterparel, ø 6 mm. Lengte 11,5 gram. Totaal ca 3,8 gram. In goede staat
Vier oude keramieken Engelse Staffordshire honden. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 24 cm. In goede staat.
Twee zilveren kandelaars, 835/000. Eén lage kandelaar met ronde opstaande voet voorzien van rand versierd met bloemen en krullen, ø6x7cm, en één kandelaar op achtkantige voet met een toelopende achtka...
Antiek eikenhouten twee-delige Barok secretaire met mahonie-fineer binnenleven (dik fineer). Circa 1800. Sommig beslag niet origineel, één slotje mist, bovenhekje later. Afmeting: 130 x 120 x 64 cm. I...
Antieke Franse Louis Philippe boulle pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1870. Stukje messing bovenin klok weg en goudkleurig ingekleurd. Afmeting: 44,5 cm. In redelijk/...
Negen oude Indonesische aquarellen landschappen. Onder andere: Suratin, Hady, Soewardja Dawant, Abulani. Aquarellen op papier. Afmeting: circa 30 - 40 cm. In goede staat.
Mooi groot antiek Frans klokkenstel Par Bouchon, met putti en 3-lichts kandelaars en rood marmeren basement. Compositie metaal. Eén arm zit los van kandelaar. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-sla...
Twee delen antiek keramiek. Circa: 1900. Eén maal handbeschilderde Villeroy en Boch, Bonn schenkkan. Eén maal grote Engelse vaas met goud en florale decors. Maddocks Lamberton Works. Afmeting: 35 - 60...
19e Eeuws eikenhouten bijzettafel met etage. Tafel is voorzien van vijftien mangaan-kleurige landschapstegels. Eén tegel heeft scheur. Afmeting: 74 x 72 x 48 cm. In goede staat.
Zes Duitse eikenhouten neo renaissance stoelen met fratsen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 60 x 46 cm. In zeer goede staat.
Collier van agaatkralen, langwerpig driekantig, met zilveren tonsluiting. Lengte 45 cm. breedte 11 mm.
Vroeg 19e eeuwse Franse Lyra Empire pendule met mahonie fineer en emaille wijzerplaat. Basement fineer af. Beschadigd uurwerk heeft reiniging nodig. Verder in goede staat. Afmeting: 50,5 cm. In redeli...
Geelgouden ring, 585/000, bezet met een rechthoekig gefacetteerde robijn, 11,5x9,5mm, Gezet in een fraai uitgewerkte zetkast. ø53 ca 3,3 gram. In goede staat.
Antieke zilveren strooilepel, 835/000, met rechthoekige ajour gezaagde bak met diverse figuren en spitse steel met dubbele filetrand. Mr. A. Kruijt, Schoonhoven. jl.:U: 1829. Afmeting: 15,5 cm. Gewich...
Twee oude Chinees porseleinen opium-pijpen met bewerkte metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 15 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen penselen-legger. Gemerkt, 'Cheng Long'. Met blauwe glazuur, landschap- en goud decor. Afmeting: 8,3 x 5 x 1,5 cm. In goede staat.
Maarten Morselt. '97. Herdruk '98. Nr. 12/100. Abstract figuratieve compositie, tulp + figuren. Afmeting: 52 x 62 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.
Antieke hartsvanger met houten heft en kopernagels. Circa: 1900. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse wapenstok van been en hout. Twee-delig. Stukje been weg. Afmeting: 35 cm. In goede staat.