Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Eiken één-deurs spinde 4171
Eiken één-deurs spinde

Resultaat:

275 EUR

A. Rohreich, 'Landschap met vakwerkhuis'. 1495
A. Rohreich, 'Landschap met vakwerkhuis'.
Startprijs 55 EUR
Verkocht
Antieke Friese staartklok 3515
Antieke Friese staartklok

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Barometer, 18e eeuw 2011
Barometer, 18e eeuw

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Staande kapstok, smeedijzer. 4175
Staande kapstok, smeedijzer.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Franse pendule, ca. 1840 3532
Franse pendule, ca. 1840

Resultaat:

260 EUR

Kristallen mosterdpot met zilver 399
Kristallen mosterdpot met zilver
Startprijs 80 EUR
Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw. 4188
Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Grote Duitse maritieme boeilamp 2028
Grote Duitse maritieme boeilamp

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Amsterdamse school Art Deco pendule 3549
Amsterdamse school Art Deco pendule

Resultaat:

130 EUR

Champagnekoeler, 19e eeuw 2045
Champagnekoeler, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Kuifkapstok met 4 kleerhaken 4205
Kuifkapstok met 4 kleerhaken

Resultaat:

30 EUR

Lot zilver en plated (5x) 416
Lot zilver en plated (5x)
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Eikenhouten kabinet 4222
Eikenhouten kabinet

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
6x Antieke messing kaarskandelaren 2079
6x Antieke messing kaarskandelaren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Witgouden ring met diamant 433
Witgouden ring met diamant

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Engels kistje, 19e eeuw 2096
Engels kistje, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Wandtafel, 18e eeuw 4239
Wandtafel, 18e eeuw
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Plated theeservies, 4-delig. 450
Plated theeservies, 4-delig.

Resultaat:

40 EUR

2 Antieke tafelschalen, ca. 1900. 2113
2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Tafel 4256
Tafel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
12 Zilveren lepeltjes in doos 467
12 Zilveren lepeltjes in doos

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wijnfleshouder 2130
Wijnfleshouder

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Hollandse penantkast. 4273
Hollandse penantkast.

Resultaat:

50 EUR