Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.
Franse petit point beklede Louis Quinze-stijl armleunstoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten twee-deurskast met schappen en lade. Circa: 1860. Afmeting: 174 x 144 x 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws kastje voor kamergemak, met jalouzie-deurtjes + twee lades. Afmeting: 63 x 64 x 42 cm. In goede staat.
Zes Duitse eikenhouten neo renaissance stoelen met fratsen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 60 x 46 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws eikenhouten bijzettafel met etage. Tafel is voorzien van vijftien mangaan-kleurige landschapstegels. Eén tegel heeft scheur. Afmeting: 74 x 72 x 48 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten twee-delige Barok secretaire met mahonie-fineer binnenleven (dik fineer). Circa 1800. Sommig beslag niet origineel, één slotje mist, bovenhekje later. Afmeting: 130 x 120 x 64 cm. I...
G. Poitvin (Gustav). Circa: 1920. Bronzen Oosterse figuur. Danseres op bruin marmeren basement. Afmeting: 42 x 19 x 26 cm. In goede staat.
Zuid Duitse ? Barok heilige houtgesneden figuur met cherubijnkoppen. Vingers beschadigd. 18e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur. Man met zwaard op marmeren basement. Gemerkt, echte bronze. Circa: 1920. Afmeting: 34 cm. In goede staat.
Bronzen engel met pijl op zwart marmeren basement. Onduidelijk gesigneerd. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 27 x 19 cm. In goede staat.
Antieke koud beschilderde gipsen tijger. Nr. 19. Brons-kleurig gepatineerd. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 50 x 17 cm. In goede staat.
Bronzen golfspeler op green. 21e Eeuw. Afmeting: 33 x 23 x 19 cm. In goede staat.
Antiek albasten figuur. 'Jongen haakt vis'. Circa: 1900. Chips. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Met onduidelijk merkteken verso. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese bronzen boeddha op lotusbloem met restvergulding. Afmeting: 27,5 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse antieke mondgeblazen wijnroemers. Historisme, handbeschilderd, met goud/spreuk en wapen decor. Eén chip bij voetspreukglas. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke waaierkristallen boerenjongens bowlset. Drie-delig met onderschaal + sleef. Paar minimale chips. Afmeting: 33 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Drie kristallen karaffen. Karaffen, eerste helft 20e eeuw. Eén maal ruitkristal. Eén maal waaierkristal. Eén maal geetste glazen stopfles (parfum). Afmeting: 11,5 x 38 cm. In goede staat.
Zwarte glazen Egyptische vaas met farao decor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 21 x 7 cm ø. In goede staat.
Zeven oude kristallen/glazen stopflessen, divers. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke stopkaraffen. Drie maal beschilderd. 19e - 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 12 - 25 cm. In goede staat.
G.J. Wissink, 1912. 'Pluimvee met hond in schuur'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 24 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Circa: 1880. 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 40 cm. In redelijke staat.
Groot 19e eeuwse kerkelijke statie schildering 'Kruisiging Jezus Christus'. Met afneembare zijstukken met spreuken. Komt uit de kerk in Deurningen. Afmeting: 205 x 195 cm. In goede staat.
19e Eeuwse palissanderhouten reiskist met parelmoer inleg en nécessaires + kelder + geheime lade + flacons + vakverdeling. Eén flacon beschadigd. Inlegwerk goed. Afmeting: 17 x 30 x 23 cm. In redelijk...
Antieke Engelse krokodillen lederen koffer met messing sloten. Gemerkt. Barkers Kensington Maker. Afmeting: 37 x 57 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Groene gietijzeren etage, naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: 68 x 26 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse onyx kaarskandelaren. Circa: 1880. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Notenhouten miniatuur modelcommode, met op het blad mozaïk intarsia en bandintarsia. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 33 x 19 cm. In goede staat.
Antieke octagonale Chinese/Tibetaanse kist. Hout met leder bekleed en messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Vijf diverse oude/antieke houten dekseldozen. Eén met bronzen kip. Twee met inleg. Circa: 1900 en later. Afmeting: 12 - 26,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse Lyra Empire pendule met mahonie fineer en emaille wijzerplaat. Basement fineer af. Beschadigd uurwerk heeft reiniging nodig. Verder in goede staat. Afmeting: 50,5 cm. In redeli...
Mooi groot antiek Frans klokkenstel Par Bouchon, met putti en 3-lichts kandelaars en rood marmeren basement. Compositie metaal. Eén arm zit los van kandelaar. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-sla...
Drie oude/antieke koperen/messing seinlampen. 20e Eeuw. Grote roodkoperen is eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 22 - 32 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse Louis Philippe boulle pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1870. Stukje messing bovenin klok weg en goudkleurig ingekleurd. Afmeting: 44,5 cm. In redelijk/...
Zeldzaam klein koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800. Afmeting 17 cm. In goede staat.
19e Eeuws 'Flobert' pistool met kantel loop. Afmeting: 41 cm. In zeer goede staat.
U.S. bajonet. Voor M8A. 'Made in West Germany'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Militaire landkaart op linnen. 'Commandant 11e regiment infanterie, 7 Mei 1934 Arnhem'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.
Militaire landkaart op linnen. '11e regiment infanterie Arnhem'. '1 Maart 1928, commandant v.d. Werff'. Afmeting: 49 x 40,5 cm. In goede staat.
Antiek pistool met bewerkte kolf. Gemerkt met 'U' en kroon. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Collectie antieke 19e eeuwse foto's. Circa: 1880 - 1920. Afmeting: circa 5 - 15 cm. In goede staat.
Mooie geelgouden armband, 750/000, met diamant en smaragd. Schakelarmband met aan de bovenzijde 3 ovaal gefacetteerde smaragden, totaal ca 2,25 crt, in een gladomzetting en 32 briljant geslepen diaman...
Geslepen kristallen parfumverstuiver met ruitslijpsel en ingeslepen ster op de onderkant. Deels 925/000 zilveren montuur. Birmingham anno 1962. In goede staat.
Kristallen dekselcoupe met ruitslijpsel en omgeslagen rand voorzien van zilveren voet en deksel, 835/000. Met getrost decor en op de deksel een vuist met halter. MT.Wed. Bernadus Gilles, 's Hertogenb...
Ovale kristallen fruitschaal op zilveren voet, 835/000. Fruitschaal met Russisch slijpsel geplaatst op een ronde voet met parelrand en graveerwerk. 25x16x15cm. Minimale chips verder in goede staat.
Bijzonder fraai zilveren viscouvert, 833/000, Art Deco, 12 persoons, opengewerkt met puntvormige steel. Versierd met een getrembleerde bewerking. MT.: van Kempen & Zonen, Voorschoten jl.: W:1906. In c...
Zilveren theeservies op dienblad, 835/000, met een theekan, melkkan en suikerbak. Theekan en melkkan met houten greep en geplaatst op een ovaal gecontourneerde voet. En een ovale suikerbak. Allen gepl...
Lot divers zilver met een kristallen karaf met zilveren bewerkte rand, glas van ijskristal op een ronde zilveren voet, zilveren schenkkurk en sierkurk, kristallen inktpotje met zilveren deksel, 2 vork...
Zilveren breischede, 835/000, met ronde dop en diverse gedreven florale afbeeldingen. MT.: W.J. Smith Appingedam ca 1850. ca 10 gram 13,5 cm. In goede staat
Twee zilveren pepermuntdoosjes, 833/000, rond model met straalbewerking, jl.:X:1832, en een vierkant gecontourneerd doosje met biedermeier gravure jl.:T:1853. Beiden wat gedeukt. totaal ca 46 gram. ø5...
Geslepen kristallen knijpfles met graveringen en floraal zilveren montuur. 800/000 Afmeting: 13 x 7 x 7 cm. In goede staat.
Antieke zeven-delige Duitse mondgeblazen groen-glazen wijnset met florale beschildering. Bestaande uit: Karaf + zes roemers. Trink was klar ist, sprich was wat ist (op deksel). Afmeting: 16 - 36 cm. I...
Geslepen kristallen odeurkarafje met divers geslepen afbeeldingen o.a. bomen met vliegende eend en rennend hert, voorzien van zilveren montuur en dop.13xø6,5cm. In goede staat
Fraai geëtste flacon met druiventrossen geplaatst op een zilveren ronde voet voorzien van parelrand met zilveren kraag met ketting aan de stop. Grootte 6,5x26cm. In goede staat
Zilveren presenteerschaaltje, 833/000, ovaal, ajour gezaagd met floraal en kruldecor. 18,5x12x2,5cm. ca 96 gram. MT.: Dahlia, Amsterdam jl.:I:1943, Netjes gerestaureert, in goede staat
Twee dozen met zilver, 833/000, een doos van schildpad met zilveren rand en versiering, "SIGAREN" 13x8cm en een zilveren doos met ribdecor en elementen op de hoeken voorzien van graveerwerk. MT.: P. G...
Zilveren lepeldoos, 835/000, met fraaie graveringen. Doos voorzien van een Empire gravure, en lijngravures aan de zij- en onderkant. De binnenzijde van de deksel is voorzien van een gravure: J.Blanken...
Zes zeldzame Chinees porseleinen diepe capucijner borden met reliëf en Familie Rose florale decor met mandarijneenden etc. Twee borden minimale haarlijn, vier in goede staat. Afmeting: 3,5 x 22 cm ø.
Zeldzame grote Hollandse Purmerend Jugendstil polychrome Fayence oorvaas, met florale decor. Monogram F.H.B. Nr. 1035. Afmeting: 37 x 25 cm ø. In goede staat.
Zilveren lepel met lekbak, 925/000. Een rond bakje voorzien van schenktuiten met daarin een scharnierend zeefje met een greep van bamboe. MT.: Gottlieb Kruz, Schwabisch Gmund. Importeursteken: C.Mähl...
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen diepe bordjes met tuin decors. Twee goed, één met chip, één met haarlijn. Afmeting: 3 x 16,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen octagonale schotels met pagode in landschappen decors. Drie goed, twee kapot. Afmeting: 2 x 10 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Richard Charles Louis, Analyse des conciles généraux et particuliers Partie Seconde, 1773. Band in slechte staat 27x21,5x7,5cm.
Dertig antiquarische boeken. J. van Vondel. Uitgegeven door M.J. van Lennep Leiden. A.W. Sijthof. Afmeting: 18 x 12 x 1,5 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule met drie figuren en zeemonster. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. (wijzerplaat gecraqueleerd). Met reserve w...
19e Eeuws Meissen porseleinen sierschotel met fijn beschilderd landschaps decor. Circa: 1800. Afmeting: 3 x 13,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen figuur. Gemerkt met twee zwaarden en E-C. Mooie kwaliteit. Vingers beschadigd, hoofdtooi gelijmd. Afmeting: 23 cm. In redelijke staat.
Antieke Oosterse hallamp van plated metaal en robijnrood glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Zwart metalen bureaulamp, 50-er / 60-er jaren. Met chroom, buigzame stijl. Afmeting: 41 x 34 x 26 cm ø. In goede staat.
Juwelendoos gevuld met 2 zakhorloges met ketting, drie servetbanden, plated, 4 tasbeugels waarvan 1 zilveren, 2 doppen sierkurk en diverse messen met zilveren heft en een vork.
18e Eeuwse grote Chinees porseleinen Cheng Lung schotel met Geisha in landschap decor. Drie haarlijnen + minimale chips. Afmeting: 5 x 26,5 cm ø. In redelijke staat.
Zilveren beker, BWG, met uitlopende rand en een opgesoldeerd cartouche. Gedeukt aan de onderzijde. ø6x6,5cm. ca 63,6 gram.
Twee antieke bewerkte historisme plated kaarskandelaren. Eerste helft 20e eeuw. Geëlektrificeerd geweest. Afmeting: 27 x 27 x 10 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Duitse K.P.M. porseleinen snuiffles met handbeschilderde fruittakken en insecten decor + stop met roofvogel. Afmeting: 10 x 4,5 x 2,5 cm. In goede staat.
Zeer grote Karlsruhe majolica wandplaquette met paard. 20e Eeuw. In de kleuren: Blauw, creme, geel en groene glazuur. Eén chip onderrand. Afmeting: 59 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met zes zilveren vingerhoeden, diverse gehaltes, o.a. Engels, met diverse motieven. 2-2,5cm. totaal ca 22 gram. In goede staat
Oude kerkelijke neo-gotische vergulde messing bijbelstandaard met gravering. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Grote oude vergulde messing neo-renaissance bijbelstandaard met graveringen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 31 x 30 cm. In goede staat.
Grote oude Italiaanse Kings Napels porseleinen figuren groep. Boeren familie met kippen, door B. Merli. Cera Una Volta. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 27 x 40 x 24 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1984. 1954 - 2002. Abstracte figuratieve moderne voorstelling in Cobra-stijl. Dikke olieverf. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 120 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Bloemstilleven. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Afrikaanse ivoren figuren. Circa: 1930. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Drie grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen sierschotels met florale decor. Afmeting: ø 31 - 38 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén maal groot, gaaf. Eén maal kleiner, twee chips. Eén maal kleiner, gelijmd. Afmeting: ø 23 - ø 31,5 cm. In redelijk...
Andreas Johannes van Opstal. 1823. 1792 - 1858. Houtsprokkelaars in besneeuwd landschap met bruggetje en villa in de verte. Olieverf op paneel. Afmeting: 47 x 36 cm. In goede staat.
Vier kristallen flaconnen met zilver, 925/000. Twee geslepen flaconnen met zilveren hals, een klein ronde met een gladde zilveren rand, Birmingham 1892, en een vierkante geslepen smalle flacon met lan...
Zilveren kandelaar, 835/000, vierkant verlopend model. MT.: Wilkens & Sohn, Bremen. 5x5x20cm. In goede staat
Lot kristal met zilver, 5 delen, bestaand uit een suikercoupe op zilveren ronde vet, een bonbonschaal en een roomkom met zilveren beugels. Met een roomlepel met bak met een voorstelling en een figuur ...
Lot religieus koperwerk. 19e - 20e Eeuw. Drie kerkelijke heilige kruizen. Eén kopergeslagen in lijst. Eén standaard met Latijns blad. Afmeting: 41 - 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse boulle-stijl dekseldoos met intarsia, rozenhout, palissander en vergulde messing monturen. Afmeting: 9 x 28,5 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese porseleinen vaas met draken decor. Qing Dynasty. Ongemerkt. Afmeting: 17 x 16 cm ø. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. 18e Eeuwse man met tabakspijp en Chinese porseleinen schaal met soep. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 22,5 cm. In goede staat.
Aris Krikker. Nagesigneerd. Circa: 1900. Hollands riviergezicht met windmolens in Haagse school-stijl. Olieverf op paneel. Afmeting: 42 x 27 cm. In goede staat.
Mooie antieke Jugendstil keramieken Art Nouveau vaas. Circa: 1915. Genummerd. Afmeting: 23 x 12 cm ø. In goede staat.