Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren zakhorloge 681
Zilveren zakhorloge
Startprijs 35 EUR
Zilveren collier 733
Zilveren collier
Startprijs 35 EUR
Parelcollier roze 735
Parelcollier roze
Startprijs 35 EUR
15 Paar oorknoppen met parel 738
15 Paar oorknoppen met parel
Startprijs 35 EUR
Zilveren armband 903
Zilveren armband
Startprijs 35 EUR
4x Diverse 18e-19e eeuwse werken 1241
4x Diverse 18e-19e eeuwse werken
Startprijs 35 EUR
2x Aquarel. 1420
2x Aquarel.
Startprijs 35 EUR
Hundertwasser, 'Landschap'. 1490
Hundertwasser, 'Landschap'.
Startprijs 35 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'. 1496
Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'.
Startprijs 35 EUR
Tabakspot + pijp. 2136
Tabakspot + pijp.
Startprijs 35 EUR
3x Staande lampen, Modern. 2274
3x Staande lampen, Modern.
Startprijs 35 EUR
Lot sieraden-display met velours 2383
Lot sieraden-display met velours
Startprijs 35 EUR
2 Bureausets 2525
2 Bureausets
Startprijs 35 EUR
Belgische bajonet 3047
Belgische bajonet
Startprijs 35 EUR
Antieke kruithoorn 3057
Antieke kruithoorn
Startprijs 35 EUR
2 Militaire veldkijkers 3077
2 Militaire veldkijkers
Startprijs 35 EUR
Lot diverse wekkers, 20e eeuw. 3601
Lot diverse wekkers, 20e eeuw.
Startprijs 35 EUR
R. Rijsz, Glazen kunstobject. 5525
R. Rijsz, Glazen kunstobject.
Startprijs 35 EUR
Kristallen suikercoupe met zilver 5608
Kristallen suikercoupe met zilver
Startprijs 35 EUR
2 Karaffen + kaasstolp 5629
2 Karaffen + kaasstolp
Startprijs 35 EUR
Lot kinderservies, ca. 1900 6406
Lot kinderservies, ca. 1900
Startprijs 35 EUR
5 Dekselschalen. 6543
5 Dekselschalen.
Startprijs 35 EUR
Klepkan, 19e eeuw 6564
Klepkan, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR
Lotje zilver & plated 225
Lotje zilver & plated
Startprijs 40 EUR
Zilveren collier. 383
Zilveren collier.
Startprijs 40 EUR
2 Zilveren armbanden 386
2 Zilveren armbanden
Startprijs 40 EUR
Armband en spang BWG 410
Armband en spang BWG
Startprijs 40 EUR
Lot zilver en plated (5x) 416
Lot zilver en plated (5x)
Startprijs 40 EUR
2 Delen kristal met zilver 523
2 Delen kristal met zilver
Startprijs 40 EUR
Zilveren viscouvert 550
Zilveren viscouvert
Startprijs 40 EUR
Zilveren vaas en luciferbakje 595
Zilveren vaas en luciferbakje
Startprijs 40 EUR
4 Zilveren strooiers met glas 644
4 Zilveren strooiers met glas
Startprijs 40 EUR
2 Zilveren miniaturen 671
2 Zilveren miniaturen
Startprijs 40 EUR
2 Vergulde broches 762
2 Vergulde broches
Startprijs 40 EUR
8 Antieke zilveren vleesvorkjes (divers) 768
8 Antieke zilveren vleesvorkjes (divers)
Startprijs 40 EUR
Zilveren choker 785
Zilveren choker
Startprijs 40 EUR
Fries zilveren suikerschep 793
Fries zilveren suikerschep
Startprijs 40 EUR
Armband uit zilveren gezaagde munten 883
Armband uit zilveren gezaagde munten
Startprijs 40 EUR
Zilveren Art Deco kinderlepel 884
Zilveren Art Deco kinderlepel
Startprijs 40 EUR
Lithografie, 'Vis à Vis'. 1233
Lithografie, 'Vis à Vis'.
Startprijs 40 EUR
Victor W. Stroud, 'Jockeys te paard'. 1347
Victor W. Stroud, 'Jockeys te paard'.
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Slootkant'. 1363
Onduidelijk gesigneerd, 'Slootkant'.
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw. 1374
Onduidelijk gesigneerd, Figuren op de bouw.
Startprijs 40 EUR
E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'. 1498
E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'.
Startprijs 40 EUR
Lot antiek koperwerk 2108
Lot antiek koperwerk
Startprijs 40 EUR
Antiquarische boeken (14x) 2160
Antiquarische boeken (14x)
Startprijs 40 EUR
Gietijzeren kolenkit, 19e eeuw 2180
Gietijzeren kolenkit, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
4 Delen agaat boekensteunen 2198
4 Delen agaat boekensteunen
Startprijs 40 EUR
4x Wandelstokken 2245
4x Wandelstokken
Startprijs 40 EUR
2 Antieke dienbladen 2276
2 Antieke dienbladen
Startprijs 40 EUR
Aluminium 4-lichts kaarskandelaar 2285
Aluminium 4-lichts kaarskandelaar
Startprijs 40 EUR
Spiegeltje, Roccoco-stijl. 2324
Spiegeltje, Roccoco-stijl.
Startprijs 40 EUR
Ruud Jaspers, Metalen vogel 2327
Ruud Jaspers, Metalen vogel
Startprijs 40 EUR
4 Delen koper, 19e eeuw 2344
4 Delen koper, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Blaker, messing 2363
Blaker, messing
Startprijs 40 EUR
Lot diversen, Porselein, glas messing etc.. 2381
Lot diversen, Porselein, glas messing etc..
Startprijs 40 EUR
3 Delen voor-oorlogs Chinees albast 2395
3 Delen voor-oorlogs Chinees albast
Startprijs 40 EUR
Lot divers oud/antiek. 2406
Lot divers oud/antiek.
Startprijs 40 EUR
Stel schilpad kandelaren 2455
Stel schilpad kandelaren
Startprijs 40 EUR
Douwe Egberts koffiemolen. 2540
Douwe Egberts koffiemolen.
Startprijs 40 EUR
Lot divers papiergeld 2723
Lot divers papiergeld
Startprijs 40 EUR
4x Papiergeld 2730
4x Papiergeld
Startprijs 40 EUR
Antieke boog met darm, ca. 1900 3020
Antieke boog met darm, ca. 1900
Startprijs 40 EUR
Antieke scherm sabel 3028
Antieke scherm sabel
Startprijs 40 EUR
Karabijn Berthier Bajonet 3036
Karabijn Berthier Bajonet
Startprijs 40 EUR
Franse Lebel bajonet 3042
Franse Lebel bajonet
Startprijs 40 EUR
Helm, Gemeentepolitie (Ned.) 3067
Helm, Gemeentepolitie (Ned.)
Startprijs 40 EUR
Zwitserse helm, 1918 3068
Zwitserse helm, 1918
Startprijs 40 EUR
Engelse helm WO II, (Burgerbescherming) 3070
Engelse helm WO II, (Burgerbescherming)
Startprijs 40 EUR
Copier Leerdam Art Deco tablet, zwart. 5533
Copier Leerdam Art Deco tablet, zwart.
Startprijs 40 EUR
8x Kleine karaffen + stop 5563
8x Kleine karaffen + stop
Startprijs 40 EUR
2x Antiek glas 5584
2x Antiek glas
Startprijs 40 EUR
Grote kristalglazen schaal 5586
Grote kristalglazen schaal
Startprijs 40 EUR
Voor-oorlogs glazen tafelstuk 5589
Voor-oorlogs glazen tafelstuk
Startprijs 40 EUR
Kristallen oorkarafje met zilveren montuur 5601
Kristallen oorkarafje met zilveren montuur
Startprijs 40 EUR
4 Delen glaswerk 5630
4 Delen glaswerk
Startprijs 40 EUR
7x Duits Rosenthal, Björn Wiinblad 6113
7x Duits Rosenthal, Björn Wiinblad
Startprijs 40 EUR
Kop + schotel, 18e eeuw 6132
Kop + schotel, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR
Keramieken tafellamp 6295
Keramieken tafellamp
Startprijs 40 EUR
6x Oude Chinese gemberpotten 6303
6x Oude Chinese gemberpotten
Startprijs 40 EUR
Villeroy en Boch Mettlach bierpul 6322
Villeroy en Boch Mettlach bierpul
Startprijs 40 EUR
2x Art Deco/Jugendstil vazen 6331
2x Art Deco/Jugendstil vazen
Startprijs 40 EUR
5x Chinees miniatuur terracotta 6379
5x Chinees miniatuur terracotta
Startprijs 40 EUR
Lot 19e eeuws aardewerk, 7x 6409
Lot 19e eeuws aardewerk, 7x
Startprijs 40 EUR
Lot divers oud 6425
Lot divers oud
Startprijs 40 EUR
Lot oud/antiek Japans/Chinees porselein 6441
Lot oud/antiek Japans/Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
4x Chinese porseleinen sculpturen 6459
4x Chinese porseleinen sculpturen
Startprijs 40 EUR
Lampet stel, Societé Ceramique Maastricht 6471
Lampet stel, Societé Ceramique Maastricht
Startprijs 40 EUR
Beeldje, 'Ekster'. 6480
Beeldje, 'Ekster'.
Startprijs 40 EUR
Beeldje, 'Olifant'. 6485
Beeldje, 'Olifant'.
Startprijs 40 EUR
Tegeltableau, Stilleven 6520
Tegeltableau, Stilleven
Startprijs 40 EUR
Duitse klepkan 6549
Duitse klepkan
Startprijs 40 EUR
3 Delftse borden 6557
3 Delftse borden
Startprijs 40 EUR
Kavel Duits porselein 6559
Kavel Duits porselein
Startprijs 40 EUR
2 Meissen reliëf bonbon schalen 6594
2 Meissen reliëf bonbon schalen
Startprijs 40 EUR
Fürstenberg figuur. 6598
Fürstenberg figuur.
Startprijs 40 EUR