Frans Roccoco stijl kastje met Vernis Martin beschildering, 19e eeuw. Notenhout, met drie etages en deurtje. Afmeting: 145 x 67 x 33 cm. In zeer goede staat.
Antiek bronzen figuur. Man met bezem. Circa: 1900. Door H. Legendre. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Zes maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotels met bloesemboom decor. Drie schotels goed, drie haarscheur. Vier kopjes goed, twee kopjes beschadigd. Afmeting: 6 x 12,5 cm ø. In ...
Grote antieke gietijzeren Jugendstil stapelkachel met monogram en tekst. Vier etages + ampfora. Anno 1902. Haarscheuren mogelijk. Afmeting: 215 x 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Twee zilveren toasthouders, 925/000, Engels. Rechthoekige toasthouder geplaatst op 4 poten met gekrulde greep. MT.: Edward & John Barand, London. jl.: R/T: 1852/1854. 16x11x14cm. Totaal ca 696 gram. I...
Zilveren theeservies, 830/000, met theekan, melkkan en suikerbak, ovaal gecontourneerd model. MT.: E.L.Vietor Darmstadt, 20e eeuw. Grootte 27x13x18cm, 16x8x9cm en 18x9x8cm. ca 797 gram. Voorzien van g...
Zilveren 3-delig theeservies, 835/000, model kardinaal met zwart houten grepen. Bestaand uit: theekan, melkkan en suikerpot.MT.: Zilverfabriek Voorschoten, jl.:w/x: 1931/1932. grootte 24x13x18cm, 12...
Twee zilveren kemphanen, 925/000, Spaans. 20x14cm en 16x16cm. Beide hanen missen een stukje van een poot, verder in goede staat. ca 316 gram.
Zilveren dienblad, 833/000, spitovaal model met gezaagde florale rand met een opgesoldeerde parelrand. MT.: J.P. de Vries, Hoorn jl.:H:1917 Grootte 43x25x6cm ca 772 gram. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937 Enschede. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse staande klok met uurwerk van Paul Garnier, Paris. Precisie regulateur met schaargang. Afmeting: 212 x 45 x 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse staande klok met Engels uurwerk met halfuur-slag op bel. John Smith, Chester. Afmeting: 200 x 54 x 25 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse strijdwagen pendule met marmeren basement. Course Ronaine. Circa: 1880. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 56 x 58 x 30 cm. In goede staat.
Zeldzame bronzen directoire pendule met verdekte sleutel-opdraaigat. Circa: 1820. Klokkast door truc/foefje te openen. Waarschijnlijk achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Slinger mist. Vergulde applica...
Zeldzame notenhouten koekoeks-tafelklok met groot uurwerk, ketting-aandrijving en dubbele snek. Klok is versierd met gesneden druivenranken. Circa 1880. Afmeting: 45 x 38 x 18 cm. In goede staat.
Aparte Chinese houtgestoken twee-zits bank met draken en florale decors. 20e Eeuw. Afmeting: 115 x 135 x 66 cm. In goede staat.
Kersenhouten Biedermeier schrijfbureau. Front met een grote lade, onder twee deuren, met vier volle gezwarte zuilen. Blad met groen vilt bekleed. Circa: 1820 - 1830. Afmeting: 81 x 124 x 68 cm. In goe...
1/4 Gulden 1945 als penning Nederlandsch Indie in goud geslagen (vgl. Scho. 925) - 3.96 gr. Conditie: goed
Zeldzame 19e eeuws Frans schijfgeweer. Gesigneerd 'J.N. Beck a Geneve'. Afmeting: 124 cm. In goede staat.
Rijke antieke Franse of Duitse notenhouten met brons tafelklok. Klok heeft messing wijzerplaat, achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Historisme. Circa: 1890. Afmeting: 45 x 27 x 22 cm. In g...
Duitse gesigneerde staande klok. Circa 1820. 'J.G. Feldmann & Heller'. Klok heeft een kwartierslag uurwerk en secondenaanduiding, drie gewichten en slagwerk met dubbele bel. Functies niet getest. Afme...
17e - 18e Eeuws Hollandse mahoniehouten (uitneembare) pastoorskast. Slot mist. Ongerestaureerd. Afmeting: 196 x 185 x 70 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote Duitse Sitzendorf porseleinen lampen met figuren + porseleinen lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 64 x 36 cm ø. In goede staat.
Twee 18e eeuwse zeldzame Delftse Fayence polychrome borden met florale decors. Gemerkt. Werkplaats De Paeuw, David Kam 1705 - 1725. Lichte randglazuurschade. Afmeting: ø 22,7 cm. In goede staat.
Zeven geelgouden rinkelbanden, 585/000. Ser met zeven rinkelbanden aan de bovenzijde voorzien van diverse geslepen bewerkingen. Breedte 2 mm per armband. ø 70mm Totaal ca 30 gram. Allemaal iets uit m...
Bijzonder fraai zilveren viscouvert, 833/000, Art Deco, 12 persoons, opengewerkt met puntvormige steel. Versierd met een getrembleerde bewerking. MT.: van Kempen & Zonen, Voorschoten jl.: W:1906. In c...
Ongesigneerd. Circa: 1800. 'Meisje met bladmuziek'. Olieverf op linnen. Afmeting: 42 x 46 cm. In goede staat.
Karel Appel. 78. Nr. XIV van XIV. Abstracte compositie. Zeefdruk op papier. Afmeting: 55 x 41 cm. In goede staat.
Max Carlier. 1872-1938. Belgische school. 'Boeren vrouw met bloemen, melk en fruit'. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.
19e Eeuws Franse thermometer-pendule met florale intarsia in palissander klokkast. Pendule heeft verzilverde thermometerplaat, achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Chips bij sleutelgat. Afm...
19e Eeuws Weense notenhouten driegewichter regulateur met kwartierslag uurwerk. Met gegraveerde gewichten, wijzerplaat en slinger. Kroon niet origineel, verder in goede staat. Afmeting: 160 cm. In red...
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze Barok kabinet met halve zuilen + vergulde capitellen + snijwerk in kroon. Afmeting: 240 x 205 x 70 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhouten fineer Louis Seize commode met eikenhouten corpus en bronzen beslag. Twee sloten missen. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 85 x 60 x 130 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Zeldzame uitvoering. Origineel beslag en sloten (vele restauraties noodzakelijk) Afmeting: 230 x 173 x 60 cm. In matige staat.
Groot antiek beeld op marmeren basement. Edelherten-familie bij rots. Compositie metaal, bronskleurig. Circa: 1920. Afmeting: 68 x 47 x 19 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen schenkkan met pagode in landschap decor en zilveren monturen. Afmeting: 25 x 15 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Zeer grote handbeschilderde porseleinen pronk-dekselvaas met putti en vrouwenfiguur + bloemen/goud decor. Gemerkt N met kroon. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogeijk. Afmeting: 79 cm. In goede s...
Zilveren kannetje op comfoor, 833/000, kannetje met bolle buik voorzien van een scharnierend deksel met parelrand, geplaatst op een bijpassend comfoor, met brander, op drie gekrulde poten versierd met...
Zeer grote Hollandse antieke barok messing kroonluchter. 18e - 19e Eeuw. Twaalf-armig en uitneembaar. Afmeting: 90 x 84 cm ø. In zéér goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag en staand op klauwpoten. Behoeft enige restauratie. Afmeting ca. 235x190x70 cm. In redelijk/ goede staat
16e Eeuwse Chinees porseleinen stopfles met zilveren montuur. Met donkerblauw decor in coulissen. Afmeting: 30 x 15 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Renaissance kast met snorbeslag en snijwerk. Vaste kast. Mooie patina. Afmeting: 187 x 150 x 68 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 835/000, 5 armig, op grote voet met geschulpte rand en 5 C-vormige armen en een knop in het midden. ø29x23cm. ca. 680 gram. In goede staat
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai en vlieg. Lithografie op papier. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
P.M.F. van Herwaarden. ´Boerenhuis bij sloten in de sneeuw met roeiboten´. Olieverf op paneel. Afmeting 50 x 70 cm. In goede staat.
F.L. Corsius 1933 - 2013. 'Marktgezicht met figuren'. Schilderij met imposante lijst ! Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Drie antieke sabels. Eén maal Hembrug met schede. Eén maal met graveringen en monogram WSB. Eén maal grote sabel, bodemvondst Schelde. Oxydatie. Afmeting: 78 - 106 cm. In redelijk/goede staat.