Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Yixing theepot, Bamboe
Resultaat: 150 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Mooie kwaliteit ! 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 18 x 11 cm ø. In goede staat.

Celadon beeld, Moeder met kind
Resultaat: 30 EUR

19e Eeuwse Europese celadon figuur. Moeder met kind. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Samson sierschotel, ca. 1900
Resultaat: 60 EUR

Samson porseleinen sierschotel met Hollands schip en Hollandse leeuw + goud decor. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.

Serie Franse borden, 9x.
Resultaat: 25 EUR

Serie van negen stuks 19e eeuwse handbeschilderde Franse keramieken borden met florale decors. Haarlijn + enkele chips. Afmeting: circa ø 24 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek Japans/Chinees porselein
Resultaat: 200 EUR

Lot antiek Japans/Chinees porselein. Eén maal Cargo kom, floraal. Twee grote kommen met karpers. Chips + één gelijmd. Gemerkt. 19e Eeuw. Eén 19e eeuws bord, floraal. Chip. Twee rijstwijn-koppen. Eén d...

8 Delen ton aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Acht delen antiek Duits aardewerk met glazuur + beschildering. Drie maal orenschaal, één gerestaureerd. Eén treefschaal, gerestaureerd. Drie sierschotels, één chip. Eén Spaanse Fayence schaal, geresta...

3x Presenteerschaal, porselein.
Resultaat: 20 EUR

Drie oude/antieke porseleinen presenteerschalen met florale decors. Afmeting: 25 - 44 cm. In goede staat.

Apothekerspotten, 6x.
Resultaat: 60 EUR

Zes antiek wit porseleinen apothekers-dekselpotten. Circa: 1900. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.

4 Delen agaat boekensteunen
Startprijs 40 EUR

Vier delen agaat boekensteunen. Twee figuratieve boekensteunen. Twee deels geslepen boekensteunen. Afmeting: 10,5 - 18 cm. In goede staat.

Klepkan, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Handbeschilderde 18e - 19e eeuwse Duitse 'Fayence' klepkan met ruiter te paard. Monogram 'B.B'. op deksel. Minimale chips bodemrand. Afmeting: 28 cm. In goede staat.

4x Benen snijwerk
Resultaat: 50 EUR

Vier maal antiek Oosters benen snijwerk met maskers en botisava. Eerste helft 20e eeuw. (beschadigingen). Afmeting: 24-27 cm. In redelijk/goede staat.

Fürstenberg tablet
Startprijs 100 EUR

Grote handbeschilderde Duitse porseleinen sierschotel. Monogram 'A.H'. Tweede helft 20e eeuw. Handbeschilderd decor door S.S. Afmeting: 39.5 x32.5x 2 cm.. In goede staat.

Antieke Duitse barograaf
Resultaat: 50 EUR

Antieke Duitse metalen barograaf. 'Wilhelm Lambrecht + Co. Leipzig D.R.P. 2858'. Functies niet getest. Afmeting: 23 x 39 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

4x Wandelstokken
Startprijs 40 EUR

Vier oude wandelstokken. Onder andere met messing grepen. 21e Eeuw. Afmeting: 86 - 92 cm. In goede staat.

Fürstenberg figuur.
Startprijs 40 EUR

Duitse handbeschilderde 'Fürstenberg' figuur. 'Man met hond'. 20e Eeuw. Handgemerkt 'S.S'. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

2 Tibetaanse reis-tempeltjes
Startprijs 75 EUR

Twee oude Tibetaanse plated koperen reis-tempeltjes in handgestikte tassen. 20e Eeuw. Afmeting: 9 -14 cm. In goede staat.

Reservisten bierkruik
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse porseleinen reservisten bierpul. 167 Regiment Cassel 1902-1904 Infanterie. Zum andenk am dienst. 6 Comp. Oberels Infant. met originele Benette tinnen deksel. gemerkt Wilhelm J.M.H. Cass...

WMF Schaal, 1x emaille schaal
Resultaat: 20 EUR

Duitse WMF Ikora cloisonne schaal en één antieke geëmailleerde schaal met florale decors (iets randschade). Afmeting: 27 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Weegschaal + 2 schalen.
Resultaat: 25 EUR

Drie maal antiek. Circa: 1910. Betreft: Twee schalen Jugendstil, tin en messing. Eén Engelse weegschaal. Afmeting: 30 - 34 cm. In goede staat.

Lot Indonesisch houtsnijwerk
Resultaat: 40 EUR

Lot van zes stuks oud Indonesisch snijwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 35 cm. In goede staat.

Dimple Whisky, 70-er jaren
Resultaat: 80 EUR

70-er Jaren Dimple whisky. Ongeopend. 2897 Haig + Haig Bottled. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Cloisonné bureau set.
Startprijs 400 EUR

Uitgebreid 19e eeuws 13-delige cloisonne set met diverse voorstellingen. Set bestaat uit o.a.: Inktset, blakers, spiegels, stempel etc. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

2x Empire kandelaren
Resultaat: 100 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse messing empire kaarskandelaren. Afmeting: 25 cm. In goede originele staat.

Lot diversen, Porselein, glas messing etc..
Startprijs 40 EUR

Lot diverse oude/antieke voorwerpen. Onder andere: Porselein, keramiek, glas, messing etc.. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.

Messing tondeldoosje + kolentang
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws messing tondeldoos en kleine kolentang voor aan de Friese staartklok. Afmeting: 8 -28 cm. In goede staat.

Hanglamp met 3 kapjes.
Resultaat: 120 EUR

Antieke plafondlamp met glazen kappen. Circa: 1920. Afmeting: 53 x 52 cm ø. In goede staat.

Antiek inktstel, ca. 1880
Startprijs 60 EUR

Grote antieke historisme inktstel met roccailles. Circa: 1880. Afmeting: 17 x 37 x 28 cm. In goede staat.

Kurkentrekker, 'Holzapfel'.
Startprijs 570 EUR

Prachtige 19e eeuwse kurkentrekker met benen heft, kwast en draaimechaniek. Afmeting: 20 x 15 x 7 cm. In goede staat.

Koperen zeilschip
Startprijs 380 EUR

Zeldzaam grote antieke kopergeslagen Japans vlot met zeil en accessoires. Circa: 1920. Afmeting: 92 x 100 x 58 cm. In goede staat.

Gestoken stoof, 18e eeuw
Resultaat: 110 EUR

18e Eeuwse eikenhouten gestoken stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 19 x 24 x 24 cm. In goede staat.

Chinese bronzen urnvaas
Resultaat: 25 EUR

Chinese bronzen urnvaas met wolken decor rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 28 x 31 cm ø. In goede staat.

Console, Neogotische stijl
Resultaat: 80 EUR

Grote 19e eeuwse eiken kerkelijke neogotische wandconsole. Afmeting: 54 x 45 x 50 cm. In goede staat.

Geldkistje, Smeedijzer.
Startprijs 1.100 EUR

Kleine zeldzame smeedijzeren geldkist (documentenkist). 18e Eeuw. Met originele beschilderingen, landschappen, zeegezichten en florale decors in coullissen. (20x). Met eenvoudig Schnappschloss, geheel...

Marmeren zuil
Resultaat: 200 EUR

Antiek marmeren zuil (piedestal). Circa 1920. Blad bovenop later. Eén stuk bij basis ingelijmd circa 8 cm. Afmeting: 105 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

Postzegelverzameling, 14 stockboeken
Resultaat: 100 EUR

Postzegelverzameling. In totaal 14 stockboeken. Eén zwarte klapper Nederlands postfris, waaronder hoge waarden Juliana Regina + automaatboekjes. Eén dik groen stockboek met gebruikt en ongebruikt Nede...

3x Duits papiergeld
Resultaat: 40 EUR

Drie Duitse bankbiljetten: 1x 5 Reichspfennig (Deutsche Wehrmacht), 1x "Verrechnungsschein" 10 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 en 1x "Verrechnungsschein" 1 Reichsmark (Deutsche Wehrmacht) 1944 ....

Steiff, Olivier B. Bommel
Resultaat: 80 EUR

Steiff Olivier B. Bommel Bär (Braun 40), exklusiv für Holland 1998, Limited Edition 2636/3000, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.

Steiff Reginald Oliver
Startprijs 100 EUR

Steiff Reginald Oliver Smythe, special North American Edition 1997/98, nummer 859, compleet in originele doos met certificaten. In goede staat.

Speelgoed Mamod Steam Tractor
Resultaat: 50 EUR

Oude blikken speelgoed Mamod Steam Tractor met spiritusbrander. Afmeting: 18 x 26 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Pop, 'Majestie Regt', 'Kley Hahn', ca. 1907.
Startprijs 350 EUR

Grote antieke Duitse porseleinen 'Majestie Regt' pop van Kley Hahn. Circa 1907. Pop heeft prachtige antieke kleding en geleed lichaam. Afmeting: 68 cm. In goede staat.

Antieke Friese staartklok
Resultaat: 400 EUR

Prachtige antieke Groninger Friese staartklok met dubbele kap en handbeschilderde panelen. Mooi uurwerk met wekker, datum en maanstand. Originele patina. Afmeting: 158 cm. In goede staat.

Franse pendule, ca. 1840
Resultaat: 260 EUR

Antieke Franse vuurvergulde Charles Pix pendule (jongen met konijn) met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa: 1840. Afmeting: 37 x 25 x 8 cm. In goede staat.

Amsterdamse school Art Deco pendule
Resultaat: 130 EUR

Koperen Amsterdamse school Art Deco pendule met origineel achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Circa: 1920. Mogelijk bekende ontwerper. Afmeting: 28 x 37 x 13 cm. In goede staat.