Zilveren horlogeketting, BWG, met paardehoofd. lengte 34 cm ca 33 gram.
Lot zilver met 2 doosjes en een briefopener. Rond Djokja doos met scharnier en een rond doosje in Louis XVI stijl en een briefopener, Jugendstil, met steel in de vorm van een bloem. Totaal ca 83 gram.
Lang collier van bloedkoralen, 2 rijen, ø 5,5mm, met geelgouden sluiting, 585/000. ruitvormig model met rozet met 9 bloedkoralen. Voorzien van veiligheid. lengte 55 cm. ca 49 gram.
Collier van mooie grote bloedkoralen met gouden, 585/000, sluiting. Collier gemaakt van kaasvormige bloedkoralen, ø 10x8 cm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting, ø 15 mm. Lengte 49 cm. ca....
Zilveren choker, 925/000, Tiffany & Co. Fijn ankercollier met in het midden 2 zilveren ringen, ø18 mm, voorzien gravure aan de buitenzijde T&CO 1837. Lengte 50 cm. ca 10,2 gram. In originele verpakki...
Stel zilveren antieke apostellepels, 835/000, met twee-delige getorste steel met cartouch-vormig schildje en bekroond door een apostel ronde floraal gegraveerde bak met gezichtjes op achterzijde bak. ...
Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Gecontourneerde beugel met figuren, bloemen en voorzien van pseudokeuren. MT.: W.Edeling, Schoonhoven jl.: T:1903. Met bijbehorende rokhaak. Totale lengte...
Geelgouden staafbroche, 585/000, met diamant saffier en robijn. Staafbroche in de vorm van een kegel met 3 opgesoldeerde sterren, 1 bezet met diamant, met oud slijpsel, 1 saffier en 1 robijn. Lengte 5...
Ring 416/000, met twee pareltjes. Fijne slagring met 2 cultive pareltjes, ø 4,5 mm. ø 51 Nieuw
Strakke ring, 375/000, met tanzaniet, robijn en bergkristal. Aan de bovenzijde is de ring in het midden voorzien van een rond gefacetteerde tanzaniet, ø 6 mm, met daaromheen een opengewerkt kruis bez...
Zilveren kandelaar, 835/000, 2 armen op ronde voet. Duits 12x20x13cm. In goede staat.
Gouden ring ,750/000, met saffier en diamant. Ring in de vorm van een soort strakke strik met in het midden een markiesgeslepen saffier, 7x3,5mm, en aan de 4 uitsteeksel bezet met briljant geslepen di...
Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Strakke ring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 5x3mm, met aan weerskanten in de band 2 rails bezet met briljant geslepen diaman...
Imposant zilveren tafelstuk, 925/000. Grote rechthoekige schaal met bollopende randen versierd met krullen, cartouchen blad- en bloemdecor. Met daarop een opengewerkte rand met voluten en florale bewe...
Zeldzaam zilveren kruis, Rusland, versierd met graveerwerk. 23x9cm ca 156 gram.
Twee geelgouden broches, 585/000, een broche trinity model uit vierkante draad, ø 29 mm, en een bewerkte broche gemaakt uit 2 maantjes. 33 mm. Totaal ca 11,5 gram. In goede staat
Ring, 333/000, gesp bezet met diamanten. Brede ring in de vorm van een riem met gesp bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,54 crt. ca 6,0 gram In goede staat
Fries zilveren oorijzer met stiften en 2 mutsspelden met git. . MT.: P.Lammerts, Drachten jl.: Y:1858. In goede staat
Zilveren chatelaine met schaar, breischede, rokhaak en speldenkussen, 833/000. Friese klederdracht. MT.: o.a. W.Schreuder, Leeuwarden, jl.:k:1819. In zeer goede staat.
Spiegel met zilveren rand gemaakt uit roosjes. 835/000, peervormig model met houten achterzijde. Portugees. 25x23 cm. In goede staat
Geelgouden rinkelband, 750/000, met briljant geslepen diamanten. Fijne rinkelband met een verdikt gedeelte bezet met 37 briljant geslepen diamanten in een incrustatie zetting met een fijn bewerkte ran...
Twee Duitse ronde zilveren (800/000) portretschalen met een voorstelling van Friedrich Wilhelm1 en Sophie Dorothea von Hannover. Beide schalen hebben een ajour bewerkte rand versierd met guirlandes e...
Zilveren ei op voet, 84 zolotniks, 875/000, gemaakt uit filigrain versierd met turkoois en bloedkoralen. Ei is voorzien van een scharnier en is aan de binnenkant versierd met een staande leeuw. assaye...
Brede geelgouden ring, 585/000, met opaal en diamant. Ring, 10 mm, met een ovale opaal, 5x3,5mm, met daaromheen een rand met diamantjes. Totaal ca 9 gram. ø 53. In goede staat
Grote zilveren godslamp. 833/000. Strak model, versierd met getorste en geschulpte randen + opgelegde bloemen. MT.: Fa. Th. Jorna & Zoon, Eindhoven, jl.: D:1913. ø30x111cm. ca 2800 gram. In zeer goede...
Lang parelcollier van zoutwater cultivé parels, ø 3,5 mm en 7 mm, voorzien van geelgouden sluiting en tussenstukjes, 750/000. Lengte 70 cm. Sluiting gemerkt BVLGARI. Recentelijk geregen.
Antiek dubbelloops pistool met gravering. Circa: 1800. Gemerkt 'E.G'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse revolver. Lichte oxydatie. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
19e Eeuws revolver met gravering. Gemerkt 'E.R. 1244'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).
Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
Engelse politie helm (voor 1964). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 20 x 30 x 22 cm. In zeer goede staat.
Britse landmacht helm met lederen binnenhelm. '1946 M III'. Afmeting: 15 x 28 x 27,5 cm. In goede staat.
Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.
Antiek kapmes met houten grip. Onduidelijk genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50,5 cm. In goede staat.
Duitse bajonet voor M. 98. Eerste helft 20e eeuw. Onleesbaar gemerkt. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse 'Lebel' bajonet met messing heft. Circa 1900. Afmeting: 45,5 cm. In goede staat.
Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.
Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.
Antieke sabel. Circa: 1900. Gemerkt A en 9. Compleet met lederen schede en messing handbescherming. Hoornen heft barstje. Afmeting: 78 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws penvuur geweer met gravering, 18 mm. Gemerkt. Vrijgesteld. Afmeting: 119 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse revolvers penvuur. Eén met gravering en vier lopen. Eén gegraveerd + benen heft, defect. Afmeting: 18,5 - 23 cm. In matig/redelijke staat.
Lot plated fotolijstjes, ø 4cm, 5x4cm, 6x6cm, 6,5x9,5cm, 9x13cm, 10x15cm en 13x18 cm. In redelijk goede staat
Lot met zeven plated fotolijstjes, met o.a. een gladde, een getorste en een opengewerkte rand met bloemenranken. 9x14cm, 11x15,5cm, 13x18cm en 20x25,5cm.
Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...
Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.
Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos ´Ilmenau Henneberg´, floraal + goud decor. Eén maal buste biddende vrouw, 'Gerold Porzellan Bavaria'. Monogram H.H. Afmeting: 17 -22 cm. ...