Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren horlogeketting
Resultaat: 45 EUR

Zilveren horlogeketting, BWG, met paardehoofd. lengte 34 cm ca 33 gram.

2 Zilveren doosjes & briefopener
Startprijs 65 EUR

Lot zilver met 2 doosjes en een briefopener. Rond Djokja doos met scharnier en een rond doosje in Louis XVI stijl en een briefopener, Jugendstil, met steel in de vorm van een bloem. Totaal ca 83 gram.

Bloedkoraal collier
Startprijs 275 EUR

Lang collier van bloedkoralen, 2 rijen, ø 5,5mm, met geelgouden sluiting, 585/000. ruitvormig model met rozet met 9 bloedkoralen. Voorzien van veiligheid. lengte 55 cm. ca 49 gram.

Bloedkoraal collier met gouden slot
Startprijs 1.400 EUR

Collier van mooie grote bloedkoralen met gouden, 585/000, sluiting. Collier gemaakt van kaasvormige bloedkoralen, ø 10x8 cm, bevestigd aan een gouden gefacetteerde sluiting, ø 15 mm. Lengte 49 cm. ca....

Setje Tiffany sieraden
Resultaat: 150 EUR

Zilveren choker, 925/000, Tiffany & Co. Fijn ankercollier met in het midden 2 zilveren ringen, ø18 mm, voorzien gravure aan de buitenzijde T&CO 1837. Lengte 50 cm. ca 10,2 gram. In originele verpakki...

Stel antiek zilveren apostellepels
Startprijs 80 EUR

Stel zilveren antieke apostellepels, 835/000, met twee-delige getorste steel met cartouch-vormig schildje en bekroond door een apostel ronde floraal gegraveerde bak met gezichtjes op achterzijde bak. ...

Zilveren tas met rokhaak
Startprijs 200 EUR

Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Gecontourneerde beugel met figuren, bloemen en voorzien van pseudokeuren. MT.: W.Edeling, Schoonhoven jl.: T:1903. Met bijbehorende rokhaak. Totale lengte...

Gouden broche diamant saffier robijn
Startprijs 125 EUR

Geelgouden staafbroche, 585/000, met diamant saffier en robijn. Staafbroche in de vorm van een kegel met 3 opgesoldeerde sterren, 1 bezet met diamant, met oud slijpsel, 1 saffier en 1 robijn. Lengte 5...

Ring met parel
Startprijs 60 EUR

Ring 416/000, met twee pareltjes. Fijne slagring met 2 cultive pareltjes, ø 4,5 mm. ø 51 Nieuw

Ring met tanzaniet en robijn
Resultaat: 140 EUR

Strakke ring, 375/000, met tanzaniet, robijn en bergkristal. Aan de bovenzijde is de ring in het midden voorzien van een rond gefacetteerde tanzaniet, ø 6 mm, met daaromheen een opengewerkt kruis bez...

Zilveren kandelaar
Resultaat: 70 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, 2 armen op ronde voet. Duits 12x20x13cm. In goede staat.

Gouden ring met saffier en diamant
Startprijs 140 EUR

Gouden ring ,750/000, met saffier en diamant. Ring in de vorm van een soort strakke strik met in het midden een markiesgeslepen saffier, 7x3,5mm, en aan de 4 uitsteeksel bezet met briljant geslepen di...

Gouden ring met saffier en diamant
Resultaat: 150 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Strakke ring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 5x3mm, met aan weerskanten in de band 2 rails bezet met briljant geslepen diaman...

Zilveren tafelstuk met opengewerkte rand
Startprijs 2.000 EUR

Imposant zilveren tafelstuk, 925/000. Grote rechthoekige schaal met bollopende randen versierd met krullen, cartouchen blad- en bloemdecor. Met daarop een opengewerkte rand met voluten en florale bewe...

Zeldzaam zilveren kruis Rusland
Startprijs 600 EUR

Zeldzaam zilveren kruis, Rusland, versierd met graveerwerk. 23x9cm ca 156 gram.

2 Gouden broches
Resultaat: 180 EUR

Twee geelgouden broches, 585/000, een broche trinity model uit vierkante draad, ø 29 mm, en een bewerkte broche gemaakt uit 2 maantjes. 33 mm. Totaal ca 11,5 gram. In goede staat

Gespring met diamant
Startprijs 250 EUR

Ring, 333/000, gesp bezet met diamanten. Brede ring in de vorm van een riem met gesp bezet met briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,54 crt. ca 6,0 gram In goede staat

Fries zilveren oorijzer met stiften + 2 mutsspelden
Resultaat: 290 EUR

Fries zilveren oorijzer met stiften en 2 mutsspelden met git. . MT.: P.Lammerts, Drachten jl.: Y:1858. In goede staat

Zilveren chatelaine met schaar/breischede/rokhaak etc
Resultaat: 375 EUR

Zilveren chatelaine met schaar, breischede, rokhaak en speldenkussen, 833/000. Friese klederdracht. MT.: o.a. W.Schreuder, Leeuwarden, jl.:k:1819. In zeer goede staat.

Spiegel zilveren rand
Resultaat: 80 EUR

Spiegel met zilveren rand gemaakt uit roosjes. 835/000, peervormig model met houten achterzijde. Portugees. 25x23 cm. In goede staat

Gouden armband met briljanten.
Startprijs 550 EUR

Geelgouden rinkelband, 750/000, met briljant geslepen diamanten. Fijne rinkelband met een verdikt gedeelte bezet met 37 briljant geslepen diamanten in een incrustatie zetting met een fijn bewerkte ran...

2 Zilveren portret schotels
Startprijs 1.100 EUR

Twee Duitse ronde zilveren (800/000) portretschalen met een voorstelling van Friedrich Wilhelm1 en Sophie Dorothea von Hannover. Beide schalen hebben een ajour bewerkte rand versierd met guirlandes e...

Zilveren ei
Resultaat: 150 EUR

Zilveren ei op voet, 84 zolotniks, 875/000, gemaakt uit filigrain versierd met turkoois en bloedkoralen. Ei is voorzien van een scharnier en is aan de binnenkant versierd met een staande leeuw. assaye...

Gouden ring met opaal en diamant
Startprijs 250 EUR

Brede geelgouden ring, 585/000, met opaal en diamant. Ring, 10 mm, met een ovale opaal, 5x3,5mm, met daaromheen een rand met diamantjes. Totaal ca 9 gram. ø 53. In goede staat

Zilveren Godslamp.
Startprijs 2.100 EUR

Grote zilveren godslamp. 833/000. Strak model, versierd met getorste en geschulpte randen + opgelegde bloemen. MT.: Fa. Th. Jorna & Zoon, Eindhoven, jl.: D:1913. ø30x111cm. ca 2800 gram. In zeer goede...

BVLGARI parelcollier
Resultaat: 200 EUR

Lang parelcollier van zoutwater cultivé parels, ø 3,5 mm en 7 mm, voorzien van geelgouden sluiting en tussenstukjes, 750/000. Lengte 70 cm. Sluiting gemerkt BVLGARI. Recentelijk geregen.

Dubbelloops percussie.
Startprijs 100 EUR

Antiek dubbelloops pistool met gravering. Circa: 1800. Gemerkt 'E.G'. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Penvuur revolver, 7 mm.
Resultaat: 90 EUR

Antieke 19e eeuwse revolver. Lichte oxydatie. Onduidelijk gemerkt. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Penvuur revolver, 7 mm.
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws revolver met gravering. Gemerkt 'E.R. 1244'. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

3 Militaire landkaarten
Startprijs 55 EUR

Drie oude militaire infanterie landkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Onder andere: Rhenen 1939. Nijmegen en Nijmegen 1934. Van 11e Regiment commandant 38. Afmeting: 11 x 25,5 x 0,5 cm. (dicht).

3x Messing kanon
Startprijs 25 EUR

Drie oude messing miniatuur kanonnen. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.

Engelse politie helm, voor 1969.
Resultaat: 55 EUR

Engelse politie helm (voor 1964). 'Middlesbrough police'. Afmeting: 20 x 30 x 22 cm. In zeer goede staat.

Engelse helm, 1946
Resultaat: 36 EUR

Britse landmacht helm met lederen binnenhelm. '1946 M III'. Afmeting: 15 x 28 x 27,5 cm. In goede staat.

Antieke kruithoorn
Startprijs 35 EUR

Antieke kruithoorn van hoorn en messing. 19e Eeuw. Afmeting: 17 cm. In goede staat.

Antiek kapmes met houten grip.
Resultaat: 60 EUR

Antiek kapmes met houten grip. Onduidelijk genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50,5 cm. In goede staat.

Duitse bajonet
Resultaat: 40 EUR

Duitse bajonet voor M. 98. Eerste helft 20e eeuw. Onleesbaar gemerkt. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.

Franse Lebel bajonet
Startprijs 40 EUR

Antieke Franse 'Lebel' bajonet met messing heft. Circa 1900. Afmeting: 45,5 cm. In goede staat.

Franse bajonet voor Lebel geweer
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse bajonet met messing heft voor 'Lebel' geweer Nr. B 294. Circa 1900. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Hagelgeweer, 19e eeuw.
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuws hagelgeweer (18 mm.), type 1867. Geweer heeft speciaal slagmechanisme. Gesigneerd 'A. Francotte A. Liege'. Afmeting: 128 cm. In goede staat.

Dames pistooltje
Resultaat: 70 EUR

Kleine penvuur revolver, 19e eeuw. Vermoedelijk Duitsland. Afmeting . L.15 cm. In goede staat.

Antieke sabel, ca. 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke sabel. Circa: 1900. Gemerkt A en 9. Compleet met lederen schede en messing handbescherming. Hoornen heft barstje. Afmeting: 78 cm. In redelijk/goede staat.

Penvuur geweer met gravering, 19e eeuw.
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws penvuur geweer met gravering, 18 mm. Gemerkt. Vrijgesteld. Afmeting: 119 cm. In goede staat.

2x Antieke revolvers
Resultaat: 340 EUR

Twee 19e eeuwse revolvers penvuur. Eén met gravering en vier lopen. Eén gegraveerd + benen heft, defect. Afmeting: 18,5 - 23 cm. In matig/redelijke staat.

10x Diverse fotolijstjes
Resultaat: 50 EUR

Lot plated fotolijstjes, ø 4cm, 5x4cm, 6x6cm, 6,5x9,5cm, 9x13cm, 10x15cm en 13x18 cm. In redelijk goede staat

Lot fotolijstjes
Resultaat: 30 EUR

Lot met zeven plated fotolijstjes, met o.a. een gladde, een getorste en een opengewerkte rand met bloemenranken. 9x14cm, 11x15,5cm, 13x18cm en 20x25,5cm.

Duits 'Bavaria' servies, ca. 1930.
Resultaat: 40 EUR

Apart Duits 30-er jaren Art Deco 'Bavaria' servies. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, zes kop + schotels, zes gebaksborden (één haarlijn). Minimale chip mogelijk. Afmeting: 9,5 - 24 cm. In g...

Duits mokka servies + dienblad, 'Eschenbach'.
Resultaat: 60 EUR

Duits Bavaria Eschenbach porseleinen mokkaservies met bloemen decor, op bakeliet dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 6 - 47 cm. In goede staat.

Twee delen Duits porselein
Resultaat: 40 EUR

Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Eén maal grote dekseldoos ´Ilmenau Henneberg´, floraal + goud decor. Eén maal buste biddende vrouw, 'Gerold Porzellan Bavaria'. Monogram H.H. Afmeting: 17 -22 cm. ...