Zeer grote vergulde bronzen empire pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa: 1830. Pendule heeft mooie vergulding. Afmeting: 65 x 49 x 16 cm. In goede staat.
Prachtige vuurvergulde bronzen empire lectura pendule in goede complete originele staat. Deukje in zijkant klokkast. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa: 1820. Afmeting: 43 x 28 ...
Antieke Duitse eikenhouten tafelklok met geslepen glas. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Gemerkt B in halve maan. Circa: 1920. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met harpslinger + datum. Incompleet. Deurtjes missen, bel mist. Afmeting: 40 x 25 x 15 cm. In redelijke staat.
Kleine antieke eikenhouten Pfeilkreuz wandregulateur. Circa: 1920. Afmeting: 49 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse gewichten regulateur. Circa: 1900. F.J. Kaupp Liskeard. Klok heeft achtdaags-uurwerk. Stukje fineer zijkant af. Afmeting: 65 x 40 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Vintage Seiko Transistor Wall Clock striking Day-Date Calender STC 028 (dag + datum). Met batterij functie. Klokkast overgeschilderd. Afmeting: 32,5 x 23,5 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Franse vroeg 19e eeuwse geëboniseerde gewichten wandklok. Achtdaag-uurwerk (?), halfuur-slag op bel, met touwtjesslinger. Wijzerplaat bijgeschilderd. Afmeting: 27,5 x 22 x 14 cm. In redelijk/goede sta...
19e Eeuwse Duitse Schwarzwald schilderijklok met kroon. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 60 cm. In redelijke staat.
Antieke Weense notenhouten met brons Josephien pendule. Circa: 1920. Pendule heeft stil uurwerk, zonder slagwerk en papieren wijzerplaat. Afmeting: 30 x 20 x 9 cm. In goede staat.
Kleine antieke notenhouten regulateur. Duitsland. Circa: 1890. Afmeting: 74 cm. In zéér goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Circa: 1920. Gemerkt W.K. Slagwerk op gongspiraal. Afmeting: 27 x 20 x 14 cm. In goede staat.
Art Deco pendule van tweekleurig marmer ca. 1920, aan de zijkanten met herten, 51x25x11cm. In redelijk tot goede staat
Oude mahoniehouten Friese Schippertjes-klok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit regulateur. Twee tollen missen. Circa: 1890. Afmeting: 80 cm. In goede staat.
Antieke Friese eikenhouten Schippertjes-klok. Circa: 1900. Afmeting: 75 x 24 x 18 cm. In goede originele staat.
Oude wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse tafelklok met messing uurwerk op marmeren en notenhouten basement. Circa: 1860. Klok heeft achtdaags-uurwerk, bovenliggende balans, zonder slagwerk. Afmeting: 19 x 13 x 11 cm. In goe...
Zeer grote 19e eeuwse schoolklok met halfuur-slag uurwerk, origineel beschilderde wijzerplaat met (Duitse) landschappen en eiken omlijsting. Circa: 1880. Afmeting: 18 x 60 cm ø. In goede staat.
Twee antieke wandklokken. Circa: 1900. Eén maal achtkantig notenhout stil uurwerk. Eén maal Schwarzwalder schoolklok met twee gewichten en slagwerk op bel. Afmeting: 23 - 29 cm. In redelijk/goede staa...
Antieke Duitse notenhouten tafelklok van Junghans. Circa: 1910. Afmeting: 38 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Seize comtoise met spillegang en vouwslinger. Kleine beschadiging wijzerplaat. Circa: 1820. Afmeting: 40 x 17 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten schoolklok 'Rigaud a Gien'. Klok heeft achtdaags-uurwerk en halfuur-slag op gongveer. Afmeting: 13 x 35 cm ø. In goede staat
Kleine wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafelklok met chinoiserie beschildering. Circa: 1880. Origineel stil achtdaags-uurwerk met bovenliggende zwevende balans. Uurwerk dient gereinigd. Afmeting: 17,5 x 15,5 x 9 cm. In redel...
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok. Zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: circa 140 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e Eeuwse Schwarzwald klokken + onderdelen + slingers. Onder andere: Comtoise zoldervondst. Functies niet getest. Afmeting: 10 - 110 cm. In redelijke staat.
Eikenhouten met coromandelhouten Art Deco Amsterdamse school tafelklok met metalen wijzerplaat en Pfeilkreuz uurwerk. Met slagwerk op drie gongstaven. Afmeting: 22 x 24 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse wandklok met achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Verkocht door W. Gemmeker, Amsterdam. Circa: 1880. Afmeting: 43 x 45 x 14 cm. In goede staat.
Wortelnoten tafelklok met bronzen ornamenten en maanstand. 20e Eeuw. James Smith London. Afmeting: 28 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand en bronzen monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Eikenhouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 106 cm. In goede staat.
Wortelnoten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 88 cm. In goede staat.
Wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 x 23 x 17 cm. In goede staat.
Wortelnoten Warmink tafelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten Friese staartklok met landschap, molen decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Kleine eikenhouten Friese staartklok met landschap decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 cm. In goede staat.
Oud Engels messing lantaarn miniklokje. Mechanisch. Smiths England. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17x7,5x7,5 cm. In goede staat.
Kleine antieke Duitse Junghans notenhouten tafelklok. Historisme. Circa: 1890. Functie niet getest. Veren goed. Afmeting: 30 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Schwarzwalder wandklok met achter glas jachtvoorstellingen. Circa: 1870. Afmeting: 35 x 30 x 14 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten tafelklok met wekkerfunctie. Circa: 1890. 'Grunderzeit', met latoenkoper. Afmeting: 31 x 18 x 12 cm. In zeer goede staat.
Oude Engelse messing lantaarnklok. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 18 x 15 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse klokken. Eén maal Art Nouveau marmeren klokkenstel met origineel achtdaags-uurwerk. Circa: 1915. Eén maal compositie metalen pendule met vrouw (beschilderd). Pendule heeft originee...
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok met één-daags uurwerk. Rich Weller Eastborne. Slagwerk op bel. Ongerestaureerd. Functies niet getest. Afmeting: 184 x 46 x 22 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.
Voor-oorlogse Engelse messing scheepsklok met centrale secondenwijzer. Mechanisch. Made by F.W. Elliott Ltd. Croydon. Afmeting: 8 x 21 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse albast pendule met liggende Arabier en rosetten. Albast minimale chips rosetten. Pendule heeft achtdaags-uurwerk met halfuur-slag. Wijzerplaat overgeschilderd. Afmeting: 46 x 24 x 14 cm. In...
Duitse antieke Louise Philippe notenhouten regulateur met origineel F.M.S. uurwerk. Circa: 1880. Afmeting: 85 cm. In goede staat.
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen monturen, maanstand, achtdaags-uurwerk en met slagwerk op dubbele bel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Antieke Duitse notenhouten Junghans tafelklok met latoenkoper. Circa: 1890. Historisme. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met pronkslinger en vergulding. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Zonder wekkerfunctie. Afmeting: 47 x 33 x 18 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Schippertjes-klok met spillegang en mooie gave beschilderde wijzerplaat. Afmeting: 78 x 25 x 18 cm. In goede staat.
Grote Duitse notenhouten regulateur. Circa: 1890. Weekloper uurwerk met halfuur-slag. Gemerkt W.A.M.D. Afmeting: 126 x 47 x 19 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Westminster staande klok met kwartierslag-uurwerk. Paar kleine beschadigingen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 216 x 44 x 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse comtoise met ankergang en vergulde feuille. Lichte craquelé vorming in emaille wijzerplaat. Afmeting: 43 x 28 x 16 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde Franse pendule met porseleinen putti en vrouwen figuren. Putti beschadigd. Klokkast gesigneerd P.H. Mourey. Achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag. Bel + slinger missen. Afmeting: 4...
Antiek Frans marmeren pendule stel. Circa 1880. Pendule heeft achtdaags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (chips marmer). Afmeting: 29 x 54 x 15 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Barok staande klok, mogelijk huwelijk. Klok met uurwerk, wijzerplaat latere beschildering. Eén-dags uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 220 x 45 x 24 cm. In redelijke staat.
Aparte antieke 19e eeuwse (scheeps)wandklok met verzegeld opwindgat + wijzers. Uurwerk + slinger achter glas. Achtdaags-uurwerk of langer. Functies niet getest. Afmeting: 13 x 24 x 17 cm. In goede sta...
19e Eeuwse Franse comtoise klok met slagwerk op grote bel. Klok heeft gave emaille wijzerplaat. Afmeting: 49 x 28 x 10 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse schoolklok met zwarte lijst en glazen wijzerplaat. Klok heeft stil uurwerk. Circa: 1870. Afmeting: 15 x 49 cm ø. In goede staat.
Antieke schilderijklok met speelwerk. Circa: 1900, Frankrijk. Antiek uurwerk in kerk. Speelwerk origineel en afroepbaar aan trekkoord. Nachtelijke voorstelling met parelmoer, iets beschadigd, belijmd,...
Antieke Engelse staande klok met 18e eeuws uurwerk. Achtdaags-uurwerk met datum aanduiding en halfuur-slag. Klokkast drie-delig en latere beschildering. Slinger mist. Afmeting: H. 212 cm. In goede sta...
Antieke Franse messing reiswekker met geslepen glas. Eén chip. Circa: 1900. Afmeting: 10 x 7 x 5,5 cm. In goede staat.
Koperen Amsterdamse school Art Deco pendule met origineel achtdaags-uurwerk en halfuur-slag. Circa: 1920. Mogelijk bekende ontwerper. Afmeting: 28 x 37 x 13 cm. In goede staat.
Antieke Franse Charles Dix pendule met achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Circa: 1840. Marmer beschadigd. Voor onderdelen. Afmeting: 29 x 28 x 15 cm. In redelijke staat.
Duitse Schatz + Söhne messing scheepsklok. 8 Day, 7 Jewels. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 5,5 cm ø. In goede staat.
Antiek klein Duits eikenhouten Gründerzeit koekoeksklokje. Circa: 1880. Functie niet getest. Afmeting: 34 cm. In geode staat.
Hollandse porseleinen klok. Gemerkt Ram Colenbrander. Met antiek uurwerk. Afmeting: 31 x 34 x 10 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse Schwarzwalder wandklok met landschapvoorstellingen. Circa: 1890. Deurtje mist + verlijming los. Afmeting: 34 x 10 x 27 cm. Eén zeldzame drie-gewicht koekkoeksklok met speelwerk, g...
Grote 18e eeuwse Duitse Barok staande klok met Fries uurwerk. Klokkast is van grenenhout en bierverf. Eén daags uurwerk. Functies niet getest. Afmeting: 254 x 51 x 32 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule. Circa: 1880. Onyx met compositie metalen figuur. 'La Rose par Bruchon'. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 63 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse kalenderklok in houten kast. Circa: 1900. Functie niet getest. Afmeting: 34 x 26 x 14 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Weense notenhouten Louis Philippe twee gewichten regulateur. Circa 1870. Snijwerk kroon niet origineel. Afmeting: 123 cm. Verder in goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten pubklok met snek-uurwerk. Scheur in zijkant, verder in goede staat. Afmeting: 17 x 38 cm ø. In redelijk/goede staat.
Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok. Circa 1910. Klok heeft twee gewichten, en een halfuurslag klokwerk. Afmeting: 218 cm. In goede staat.
Antieke Franse groene onyx portaal klok met messing. Circa: 1880. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chips. Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke eikenhouten Friese staartklok met apart origineel beschilderde latoenkoperen feuille en bruidskrans. Originele patina. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 143 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen klokkenstel met vijf-armige kaarskandelaren. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén kandelaar iets verbogen en schroefdraad lam. Circa: 1880. Afmeting: 56 ...
Antieke eikenhouten gestoken Engelse staande klok met florale intarsia in medaillon deurtje. Circa: 1800. (pagode kap). 'Hall Sleaford'. Mooie gave wijzerplaat. Achtdaags + seconden. Afmeting:45x25x 2...
Duitse eikenhouten Barok staande klok met afneembare klokkop. Circa 1800. Klok heeft een acht-daags uurslagwerk (Bergisch?) Mogelijk huwelijk. Klok heeft haarscheuren in de emaille wijzerplaat. Functi...
19e Eeuws Frans mysterieus uurwerk. Verguld. Gesigneerd Lechner Josef op wijzerplaat en verso. Functies niet getest. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.
Vroeg 19e eeuwse Schotse mahoniehouten staande klok. Achtdaags, met mooie gave beschilderde wijzerplaat. 'W. Alexander Henkam'. Afmeting: 233 x 62 x 25 cm. In goede staat.
Mooi groot antiek Frans klokkenstel Par Bouchon, met putti en 3-lichts kandelaars en rood marmeren basement. Compositie metaal. Eén arm zit los van kandelaar. Klok heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-sla...
Antieke Franse vuurvergulde Charles Pix pendule (jongen met konijn) met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Circa: 1840. Afmeting: 37 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten staande klok met snijwerk en geslepen glas. Klok heeft kwartierslag-uurwerk op acht gongstaven, 3-gewichter. Circa: 1920. Afmeting: 207 x 53 x 23 cm. In goede staat.
Oude messing Rolling Ball Clock op houtgestoken console. Afmeting: 25 x 55 x 12 cm. In goede staat.
Antieke tafelklok voor de Chinese markt. Circa: 1920. Met centrale secondenwijzer en bovenliggend balans. Messing bewerkte wijzerplaat en achterplatine. Twee opvulgaten achter. Slagwerk op bel. Wijzer...
Antieke Duitse eikenhouten Westminster staande klok met Korintische zuilen. Klok heeft kwartierslag op acht gongstaven. Gemerkt V.H. Circa 1920. Afmeting: 212 x 55 x 32 cm. In goede staat.
Duitse Biedermeier staande klok met berken fineer. Circa 1820. Klok heeft een achtdaags slag-uurwerk en een emaille wijzerplaat. De klokkop is afneembaar. Mogelijk huwelijk. Functies niet getest. Afme...
Twee-delige Engelse messing horizontaal tafelklok + bel. Mechanisch. Gemerkt Sinclair Hardings & Co. A083 England. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 11 cm ø. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Neuchattel pendule met wekker, spillegang, en slagwerk met drie hamers op twee bellen. 'George Krantz a Kitzingen'. Frontglas mist, wijzerplaat bijgeschilderd. Uurwerk loopt. Afmeting...
Antieke Franse bronzen pendule met wit carrera-marmer, verguld brons met Amor, en gave emaille wijzerplaat. Circa: 1870. Gesigneerd 'Boucheron'. Pendule heeft achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veersl...
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok met achtdaags-uurwerk en messing gegraveerde wijzerplaat. Bonral Seven Oaks gesigneerd. Afmeting: 204 cm. In zéér goede staat.
Prachtige antieke Groninger Friese staartklok met dubbele kap en handbeschilderde panelen. Mooi uurwerk met wekker, datum en maanstand. Originele patina. Afmeting: 158 cm. In goede staat.
19e Eeuws groot Frans boulle uurwerk met veerslinger, verguld en met blauwe cartouches. Circa: 1850. Afmeting: ø 29,5 cm. In goede staat.