Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Miniatuur staand horloge. 3666
Miniatuur staand horloge.
Startprijs 220 EUR
Boulle pendule, Louis Philippe 3535
Boulle pendule, Louis Philippe
Startprijs 240 EUR
3-Delig Frans pendulestel, ca. 1870 3648
3-Delig Frans pendulestel, ca. 1870
Startprijs 240 EUR
Tafelklok met brons 3551
Tafelklok met brons
Startprijs 250 EUR
Frans rood marmeren pendule stel, ca. 1870 3646
Frans rood marmeren pendule stel, ca. 1870
Startprijs 250 EUR
Tafel pendule 3665
Tafel pendule
Startprijs 250 EUR
Weense pendule, Empire 3668
Weense pendule, Empire
Startprijs 250 EUR
Nicolaas klok 3708
Nicolaas klok
Startprijs 250 EUR
Lenzkirch klokje 3679
Lenzkirch klokje
Startprijs 280 EUR
Lenzkirch klok van porselein. 3674
Lenzkirch klok van porselein.
Startprijs 300 EUR
Antieke Franse Sevres pendule onder stolp 3650
Antieke Franse Sevres pendule onder stolp
Startprijs 320 EUR
Antieke Empire pendule 3572
Antieke Empire pendule
Startprijs 350 EUR
Engelse staande klok, ca. 1800 3709
Engelse staande klok, ca. 1800
Startprijs 350 EUR
Engelse mahoniehouten staande klok 3526
Engelse mahoniehouten staande klok
Startprijs 400 EUR
Engelse staande klok, 18e eeuw. 3539
Engelse staande klok, 18e eeuw.
Startprijs 400 EUR
Staande klok (Duits) 3675
Staande klok (Duits)
Startprijs 400 EUR
Bronzen olifant pendule. 3662
Bronzen olifant pendule.
Startprijs 450 EUR
Klok putti met hond. 3672
Klok putti met hond.
Startprijs 450 EUR
Hollandse staande klok 3537
Hollandse staande klok
Startprijs 500 EUR
Antieke Franse pendule, 19e eeuw 3584
Antieke Franse pendule, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
Dubbelzijdige bureauklok, erotisch. 3669
Dubbelzijdige bureauklok, erotisch.
Startprijs 500 EUR
Vuurvergulde pendule, Vrouw. 3684
Vuurvergulde pendule, Vrouw.
Startprijs 500 EUR
Staande vrijslinger, Notenhout 3536
Staande vrijslinger, Notenhout
Startprijs 600 EUR
Franse Lyra pendule 3521
Franse Lyra pendule
Startprijs 650 EUR
Vuurvergulde pendule. 3653
Vuurvergulde pendule.
Startprijs 750 EUR
Louis Seize pendule, ca. 1800 3531
Louis Seize pendule, ca. 1800
Startprijs 800 EUR
Frans marmeren glaspendule stel 3622
Frans marmeren glaspendule stel
Startprijs 800 EUR
Pendule, Sphinx. 3642
Pendule, Sphinx.
Startprijs 850 EUR
Gewei klok. 3645
Gewei klok.
Startprijs 850 EUR
Antieke Carrara marmeren pendule 3508
Antieke Carrara marmeren pendule
Startprijs 900 EUR
Franse boulle klok met console 3523
Franse boulle klok met console
Startprijs 950 EUR
Empire vaaspendule. 3623
Empire vaaspendule.
Startprijs 950 EUR
Koekoeksklok met snek 3546
Koekoeksklok met snek
Startprijs 1.000 EUR
Klok met porseleinen plaquette. 3614
Klok met porseleinen plaquette.
Startprijs 1.000 EUR
Franse vuurvergulde pendule. 3558
Franse vuurvergulde pendule.
Startprijs 1.100 EUR
Vuurvergulde pendule 3519
Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.200 EUR
Engelse staande klok 3503
Engelse staande klok
Startprijs 1.500 EUR
Pendule met hond. 3538
Pendule met hond.
Startprijs 1.500 EUR
Schilderijklok 3707
Schilderijklok
Startprijs 1.500 EUR
Duitse Urgos staande klok 3509
Duitse Urgos staande klok
Startprijs 1.600 EUR
Frans pendule stel, 19e eeuw 3522
Frans pendule stel, 19e eeuw
Startprijs 1.600 EUR
Lectura pendule, Circa 1820 3507
Lectura pendule, Circa 1820
Startprijs 1.650 EUR
Empire pendule, 19e eeuw 3511
Empire pendule, 19e eeuw
Startprijs 1.650 EUR
Vergulde Franse pendule 3512
Vergulde Franse pendule
Startprijs 1.650 EUR
Pendule met figuren. 3710
Pendule met figuren.
Startprijs 1.800 EUR
Franse vaaspendule, 19e eeuw 3502
Franse vaaspendule, 19e eeuw
Startprijs 2.100 EUR
Louis Seize Pendule 3504
Louis Seize Pendule
Startprijs 2.200 EUR
Boog pendule 3501
Boog pendule
Startprijs 2.250 EUR