Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Porseleinen Colenbrander klok 3649
Porseleinen Colenbrander klok

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Amsterdamse school Art Deco pendule 3549
Amsterdamse school Art Deco pendule

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Duitse scheepsklok, Schatz + Söhne 3609
Duitse scheepsklok, Schatz + Söhne

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Charles Dix pendule, ca. 1840 3620
Charles Dix pendule, ca. 1840

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Schilderij klok 3524
Schilderij klok

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3540
Engelse staande klok

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Schoolklok (zwarte lijst), 19e eeuw. 3604
Schoolklok (zwarte lijst), 19e eeuw.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke reiswekker 3656
Antieke reiswekker

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Antieke scheepsklok (?), 19e eeuw. 3565
Antieke scheepsklok (?), 19e eeuw.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Franse comtoise, 19e eeuw 3627
Franse comtoise, 19e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Staande klok 3685
Staande klok

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
Eikenhouten Schippertjes-klok 3560
Eikenhouten Schippertjes-klok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Duitse regulateur, circa 1890. 3590
Duitse regulateur, circa 1890.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Westminster staande klok 3595
Westminster staande klok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse comtoise 3596
Franse comtoise

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule, 19e eeuw 3644
Antieke Franse pendule, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Franse comtoise, 19e eeuw. 3654
Franse comtoise, 19e eeuw.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Marmeren klokkenstel, zwart 3678
Marmeren klokkenstel, zwart

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Duitse regulateur, Louis Philippe. 3579
Duitse regulateur, Louis Philippe.

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Tafel pendule, ca. 1890 3638
Tafel pendule, ca. 1890

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Wortelnoten tafelklokje 3652
Wortelnoten tafelklokje

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Albast pendule, 19e eeuw. 3553
Albast pendule, 19e eeuw.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Voor-oorlogse Engelse scheepsklok 3573
Voor-oorlogse Engelse scheepsklok

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Friese staartklok, Mahoniehout. 3688
Friese staartklok, Mahoniehout.

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Engelse lantaarnklok (messing) 3555
Engelse lantaarnklok (messing)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, 18e eeuw. 3571
Engelse staande klok, 18e eeuw.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Schilderijklok (Jachtmotief) 3583
Schilderijklok (Jachtmotief)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Antieke Franse klokken 3586
2 Antieke Franse klokken

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Engels lantaarn-miniklokje 3599
Engels lantaarn-miniklokje

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tafelklok, ca. 1890 3637
Tafelklok, ca. 1890

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Duitse tafelklok, ca. 1890. 3667
Duitse tafelklok, ca. 1890.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Friese staartklok, Eikenhout 3689
Friese staartklok, Eikenhout

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kleine Friese staartklok, Eikenhout 3690
Kleine Friese staartklok, Eikenhout

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tafelklokje, wortelnoten. 3556
Tafelklokje, wortelnoten.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Tafelklokje, Warmink 3598
Tafelklokje, Warmink

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Tafelklok, James Smith London. 3618
Tafelklok, James Smith London.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Warmink tafelklok 3634
Warmink tafelklok

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Friese staartklok, Wortelnoten 3687
Friese staartklok, Wortelnoten

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Friese staartklok, Eikenhout. 3691
Friese staartklok, Eikenhout.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Franse wandklok, 19e eeuw. 3568
Franse wandklok, 19e eeuw.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke Franse tafelklok. 3587
Antieke Franse tafelklok.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Friese staartklok, 19e eeuw. 3616
Friese staartklok, 19e eeuw.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
4x Schwarzwaldklokken + onderdelen 3629
4x Schwarzwaldklokken + onderdelen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Amsterdamse school tafelklok 3660
Amsterdamse school tafelklok

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kleine Friese staartklok, Wortelnoten 3686
Kleine Friese staartklok, Wortelnoten

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Grote schoolklok, 19e eeuw. 3577
Grote schoolklok, 19e eeuw.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee antieke wandklokken 3585
Twee antieke wandklokken

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Fries Schippertje 3608
Fries Schippertje

Resultaat:

60 EUR