Twee 19e eeuwse koperen beddepannen met originele stelen. Eén maal opengewerkt. Eén maal pauw decor. Afmeting: 100 - 120 cm. In goede staat.
Drie antieke schilderijlijsten. Beschadigd. Afmeting: 40 - 57 cm. In redelijke staat.
Moderne PVC kwikbarometer met Hollandse tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 8 x 3 cm. In goede staat.
Twee oude beschilderde gietijzeren (Diecast) spaarpotten. Amerikaanse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Twee maal Oosters. 20e Eeuw. Eén teakhouten boeddha. Eén houtgestoken foudraal met olifanten en goudweegschaal. Afmeting: 16,5 - 17,5 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws fragment van een bronzen Charles Dix kaarskandelaar met drie duiven. Afmeting: 9 x 11 cm ø. In goede staat.