Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Alessi citruspers, ontwerp Phillipe Starck. 2063
Alessi citruspers, ontwerp Phillipe Starck.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Nigeriaans bronzen masker 2067
Nigeriaans bronzen masker

Resultaat:

60 EUR

Bronzen wierookpot 2069
Bronzen wierookpot
Startprijs 90 EUR
Drie netsuke's 2070
Drie netsuke's
Startprijs 100 EUR
8x Oosters snijwerk. 2072
8x Oosters snijwerk.
Startprijs 70 EUR
Cloisonne theepot 2073
Cloisonne theepot
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2 Bronzen wandkandelaren 2076
2 Bronzen wandkandelaren

Resultaat:

50 EUR

2 x Penkandelaar. 2078
2 x Penkandelaar.
Startprijs 280 EUR
Verkocht
6x Antieke messing kaarskandelaren 2079
6x Antieke messing kaarskandelaren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Plated kandelaren, Louis Seize-stijl 2083
2x Plated kandelaren, Louis Seize-stijl

Resultaat:

30 EUR

Antieke Chinese/Tibetaanse kist 2091
Antieke Chinese/Tibetaanse kist
Startprijs 100 EUR
Antieke reisschrijfkist 2092
Antieke reisschrijfkist
Startprijs 60 EUR
Mahonie theekistje, 19e eeuw 2093
Mahonie theekistje, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Kistje met snijwerk, ca. 1900 2094
Kistje met snijwerk, ca. 1900
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Engels kistje, 19e eeuw 2096
Engels kistje, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuwse opbergkisten 2097
2x 19e Eeuwse opbergkisten

Resultaat:

60 EUR

Burmese lakwerk dekseldoos 2099
Burmese lakwerk dekseldoos
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3 Kistjes met spelletjes, Circa 1920. 2100
3 Kistjes met spelletjes, Circa 1920.

Resultaat:

55 EUR

Antieke paraplubak + 2 schotels. 2101
Antieke paraplubak + 2 schotels.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
7 Delen antiek koper 2105
7 Delen antiek koper

Resultaat:

60 EUR

Lot antiek koperwerk 2108
Lot antiek koperwerk
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3x Antiek plated/vernikkeld. 2109
3x Antiek plated/vernikkeld.

Resultaat:

45 EUR

2 Antieke tafelschalen, ca. 1900. 2113
2 Antieke tafelschalen, ca. 1900.
Startprijs 50 EUR
4-Delige Oosterse specerijenset 2114
4-Delige Oosterse specerijenset
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke messing olielamp 2116
Antieke messing olielamp

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Opaline-glazen petroleumlamp 2119
Opaline-glazen petroleumlamp

Resultaat:

60 EUR

1x Olielamp 2121
1x Olielamp
Startprijs 50 EUR
Antieke staande lamp 2123
Antieke staande lamp
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Wandlampen met putti, ca. 1890 2124
2x Wandlampen met putti, ca. 1890

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke messing scheepsbrander 2128
Antieke messing scheepsbrander

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Miniatuur 2129
3x Miniatuur

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
4x Wereldbollen 2131
4x Wereldbollen

Resultaat:

80 EUR

3 Delen divers 2134
3 Delen divers
Startprijs 25 EUR
Tabakspot + pijp. 2136
Tabakspot + pijp.
Startprijs 35 EUR
Verkocht
3x Kerkelijk koperwerk, 20e eeuw 2137
3x Kerkelijk koperwerk, 20e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Voorraad drankpot  + reclame lichtkast 2138
Voorraad drankpot + reclame lichtkast
Startprijs 120 EUR
Lot antiek tinnen maatklepkannen + lepels 2141
Lot antiek tinnen maatklepkannen + lepels
Startprijs 80 EUR
Kraantjeskan met 2 messing penkandelaren 2143
Kraantjeskan met 2 messing penkandelaren
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Kraantjeskan met parelmoer belijmd 2144
Kraantjeskan met parelmoer belijmd

Resultaat:

80 EUR

Vier-delig tinnen theeservies, Chris van der Hoeff. 2146
Vier-delig tinnen theeservies, Chris van der Hoeff.
Startprijs 60 EUR
2 Russische lakdoosjes, Gesigneerd. 2147
2 Russische lakdoosjes, Gesigneerd.
Startprijs 70 EUR
Hollandse bijbel, 18e eeuw 2149
Hollandse bijbel, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
Schilpad visitekaartenhouder 2151
Schilpad visitekaartenhouder
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Schildpad visitekaartenhouder 2152
Schildpad visitekaartenhouder

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2 Boeken: Missale Romanum & Christliche Sitten-Lehr 2154
2 Boeken: Missale Romanum & Christliche Sitten-Lehr

Resultaat:

100 EUR

Richard Charles Louis, Analyse des conciles 1773 2155
Richard Charles Louis, Analyse des conciles 1773
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Graduale Romanum 2157
Graduale Romanum

Resultaat:

45 EUR

Antiquarische boeken (14x) 2160
Antiquarische boeken (14x)
Startprijs 40 EUR