Twee oude Afrikaanse ivoren figuren op houten basement. Midden 20e eeuw. Vrouw met kruik en schaal op hoofd. Vrouw met vijzel en stamper. Afmeting: 22-25 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel c...
Twee antieke wandlampen met putti. Circa: 1890. Drie vleugels missen. Afmeting: 27 x 11 x 24 cm. In redelijke staat.
Lot van zes antieke Duitse tabakspijpen. Onder andere: Porseleinen reservisten pijpen met keizer. Afmeting: circa 20 - 120 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws koperen heilig kruis met heilighart en slang. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Hensoldt Wetzlar Tami (zakmicroscoop), serienummer #2468 in originele complete staat. In redelijk tot goede staat. 10-19,5cm.
Oude messing paraplu-houder met jachtvoorstelling. Jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 63 cm. In goede staat.
Vier antieke scharen, één zilveren schaar met florale bewerking, één schaar met strakke zilveren grepen, één metalen schaar met portretten en een knoopsgatschaar met stelschroef. 12-15 cm. In goede st...
19e Eeuwse wortelnoten wolhouder met intarsia. Afmeting: 29 x 34 x 24 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse messing scheepslamp. Gemerkt en genummerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 28 cm ø. In goede staat.
Zes maal oud antiek. Bestaande uit: Vier lederen dekseldozen voor boorden + borstel. Twee Engelse meetlinten met messing. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 18 cm. In goede staat.
Smeedijzeren Art Nouveau-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 22 cm ø. In goede staat.
Negen diverse oude Japanse snuffbottles. Onder andere: Glas, porselein etc. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 4 - 10 cm. In goede staat.
Twee boeken: 1x Missale Romanum. Ex decreto Sacrosancti Concilii Tridentini restitutum S. PII V Pontificis Maximi jussu editum aliorum pontificum cura recognitum A Pio X Reformatum et Benedicti XV Auc...
Neerlandica Catholica het katholiek Nederland. Ter herinnering aan het Gouden Priesterfeest van Z.H. Paus Leo XIII onder goedkeuring van ZZ DD HH den aartsbisschop ende bisschoppen van Nederland. Uitg...
Wilhelm Heinrich Matthias, Über Posten- und Post-Regale in Hinsicht auf Volksgeschichte, Statistik, Archäologie und Erdkunde 1832. Twee delen in 1 band, kaft in gebruikte staat, bladen in redelijke st...
Oude bronzen tafellamp met ibis, verguld. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 30 cm ø. In goede staat.
Groot antiek zijde geborduurd wandkleed met goudrand, figuren etc. Gesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 190 x 57 cm. In goede staat.
Groot houtgestoken Oosters altaarstuk met originele polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 115 x 4 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse messing neo gotische penkaarskandelaren. Afmeting: 66 cm. In goede staat.
Lot religieus koperwerk. 19e - 20e Eeuw. Drie kerkelijke heilige kruizen. Eén kopergeslagen in lijst. Eén standaard met Latijns blad. Afmeting: 41 - 60 cm. In goede staat.
Twee oude Japanse bewerkte benen inro's. Kikker + florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 4,5 - 6,5 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse messing empire kaarskandelaren. Afmeting: 25 cm. In goede originele staat.
Grote oude porseleinen tafellamp met verguld brons, druivenranken en roccailles. 20e Eeuw. Eén hengsel gerepareerd + vaashals gerestaureerd. Afmeting: 54 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitaal plated koffie- en theeservies op dienblad, theekan, koffiekan, melkkan en suikerpot met rijkelijk versierde randen en grepen, geplaatst op klauwpoten. Het geheel is geplaatst op een ovaal gec...
Elf reebok geweien op houten plaquette. Afmeting: circa 30 - 40 cm. In goede staat.
Twaalf reebok geweien op houten plaquettes. Afmeting: circa 30 - 40 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke ivoren vazen. Twee maal Jugendstil bewerkt met bloemen en teksten, 1916. Eén maal olifant met bloem en slangen, circa 1930. Afmeting: 16-24 cm. In goede staat.
Voorzien van origine...
Twee oude/antieke ivoren figuren, circa 1930. Eén maal mariabeeld (handen missen) en één maal figuur, wolf in bos (Rusland). Afmeting: 14-22 cm. In redelijk/goede staat. Voorzien van origineel certifi...
Antieke Duitse Busch microscoop in houten opbergkist van messing en ijzer. Rathenon Nr. 25337. Afmeting: 23 x 32 x 18 cm. In goede staat.
Tien koralen doodshoofdjes, bamboekoraal. grootte ca 2x2,5 cm- 2,5-4cm.
Voor-oorlogse vergulde dekseldoos met ivoor. Dekseldoos heeft miniatuur portretschilderijtje op deksel. Verkocht bij 'Umberto Baldissera AL Jesu Roma'. Mooie kwaliteit. Afmeting: 4 x 8 cm ø. In goede...
Interessant lot diverse oude/antieke religieuse voorwerpen. Onder andere: Heilig kruizen, kandelaren, wierookbrander etc etc.. Afmeting: 7 - 40 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse keramieken petroleumlampen met bloemen en goud decor + gebloemde gematteerde glazen kappen. Compositie metalen voet. Historisme. Circa: 1890. Afmeting: 59 x 20 cm ø. In goede staat...
Antieke Chinese/Tibetaanse kist met vergulde messing versieringen. Houten kist met bruin leder. Circa: 1900. Afmeting: 21 x 37 x 21 cm. In goede staat.
Japanse houten inro in krabvorm met vis netsuke. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 8 cm. In goede staat.
Zeer grote Oosterse messing lantaarn-hanglamp met gekleurd glas. Moskee-achtige vorm. Stukje glas kapot. Afmeting: 100 x 38 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Drie miniaturen met ivoren lijsten, deels geschilderd op ivoor. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: circa 9 - 10 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken stoof met bronzen hengsel. Afmeting: 19 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Oude plated messing wijndecanter op houten basement. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 31 x 25 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Chinese zandsteen bewerkte Foo/Tempel honden. Circa: 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke historisme metalen boekensteunen met bruin leer. Circa: 1880. Afmeting: 26 x 13 x 12 cm. In goede staat.
Gipsen metalen pianolamp met chrome bol. Giso 404. Ontwerp J.J. Pieter Oud. Afmeting: 29 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Antieke plafondlamp met glazen kappen. Circa: 1920. Afmeting: 53 x 52 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse eikenhouten hoekconsolen met snek. Historisme. Circa: 1880. Afmeting: 37 x 32 x 30 cm. In goede staat.
Oude vergulde neo-renaissance messing bijbelstandaard met graveringen en cloisonne medaillon. Circa: 1900. Afmeting: 12 x 27 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse plated wijwaterhouder met engel en putti op houten met velours plaquette. Afmeting: 41 x 29 x 5 cm. In goede staat.
Antiek koperen tantalus-set met twee kristallen karaffen, slot en sleutel. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 24 x 12 cm. In goede staat.
Leuke zes-delige rood koperen pannenset. Circa: 1900. Afmeting: ø 12 - ø 17 cm. In goede staat.