Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke staande lamp 2123
Antieke staande lamp
Startprijs 60 EUR
Vier-delig tinnen theeservies, Chris van der Hoeff. 2146
Vier-delig tinnen theeservies, Chris van der Hoeff.
Startprijs 60 EUR
7x Diverse houten Indonesische figuren. 2246
7x Diverse houten Indonesische figuren.
Startprijs 60 EUR
2x Japans lakwerk, Fotoalbum + fotolijst met kinderfoto. 2248
2x Japans lakwerk, Fotoalbum + fotolijst met kinderfoto.
Startprijs 60 EUR
2x Antiek eikenhouten kruisbeeld 2250
2x Antiek eikenhouten kruisbeeld
Startprijs 60 EUR
Borduurwerk in lijst, 1874. 2258
Borduurwerk in lijst, 1874.
Startprijs 60 EUR
3 Indonesische houten snijwerken 2260
3 Indonesische houten snijwerken
Startprijs 60 EUR
4x Japanse cloisonne vazen (2 sets) 2281
4x Japanse cloisonne vazen (2 sets)
Startprijs 60 EUR
Wandelstok met klok 2338
Wandelstok met klok
Startprijs 60 EUR
Ovale messing dekseldoos 2346
Ovale messing dekseldoos
Startprijs 60 EUR
Bontjas van rode vos 2353
Bontjas van rode vos
Startprijs 60 EUR
Kinderschooltas van eiken, 19e eeuw 2369
Kinderschooltas van eiken, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Afrikaanse wandelstok, Ebbenhout 2386
Afrikaanse wandelstok, Ebbenhout
Startprijs 60 EUR
Chinese houtgesneden wandelstok 2387
Chinese houtgesneden wandelstok
Startprijs 60 EUR
Antieke wandelstok , ca. 1900 2388
Antieke wandelstok , ca. 1900
Startprijs 60 EUR
3x  Antieke tassen 2400
3x Antieke tassen
Startprijs 60 EUR
3x Oosterse houtgesneden figuren 2401
3x Oosterse houtgesneden figuren
Startprijs 60 EUR
3x Oosterse bewerkte schalen 2402
3x Oosterse bewerkte schalen
Startprijs 60 EUR
Engelse schrijfkist, 19e eeuw 2420
Engelse schrijfkist, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Antiek inktstel, ca. 1880 2428
Antiek inktstel, ca. 1880
Startprijs 60 EUR
Chinees thee-voorraadblik 2437
Chinees thee-voorraadblik
Startprijs 60 EUR
2x Wandlampen, Louis Seize-stijl 2460
2x Wandlampen, Louis Seize-stijl
Startprijs 60 EUR
Messing inktstel, naar Jan Eisenloeffel 2483
Messing inktstel, naar Jan Eisenloeffel
Startprijs 60 EUR
Houten beschilderde lokeend 2488
Houten beschilderde lokeend
Startprijs 60 EUR
Antieke smeedijzeren kapstok, 1920 2186
Antieke smeedijzeren kapstok, 1920
Startprijs 65 EUR
2x Benen brief-opener, 20e eeuw 2225
2x Benen brief-opener, 20e eeuw
Startprijs 65 EUR
3-Delig plated servies. 2469
3-Delig plated servies.
Startprijs 65 EUR
Theeketel + theelicht  (stijl van J. Eisenloeffel) 2056
Theeketel + theelicht (stijl van J. Eisenloeffel)
Startprijs 70 EUR
8x Oosters snijwerk. 2072
8x Oosters snijwerk.
Startprijs 70 EUR
Kistje met snijwerk, ca. 1900 2094
Kistje met snijwerk, ca. 1900
Startprijs 70 EUR
2 Russische lakdoosjes, Gesigneerd. 2147
2 Russische lakdoosjes, Gesigneerd.
Startprijs 70 EUR
Horlogemakers gereedschap. 2207
Horlogemakers gereedschap.
Startprijs 70 EUR
Engelse barometer 2230
Engelse barometer
Startprijs 70 EUR
Voor-oorlogse messing barometer 2231
Voor-oorlogse messing barometer
Startprijs 70 EUR
2 Djati houtgestoken wandmaskers 2267
2 Djati houtgestoken wandmaskers
Startprijs 70 EUR
Scheepsstuurwiel (klein) 2425
Scheepsstuurwiel (klein)
Startprijs 70 EUR
WFM Ikora schaal 2435
WFM Ikora schaal
Startprijs 70 EUR
Gietijzeren potkacheltje 2436
Gietijzeren potkacheltje
Startprijs 70 EUR
Antiek kerfsnede/mannenbreischede 2468
Antiek kerfsnede/mannenbreischede
Startprijs 70 EUR
Kralen buideltas, ca. 1915 2474
Kralen buideltas, ca. 1915
Startprijs 70 EUR
Schilpad visitekaartenhouder 2151
Schilpad visitekaartenhouder
Startprijs 75 EUR
2x Schildpad-doosjes, 19e eeuw 2235
2x Schildpad-doosjes, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
2 Tibetaanse reis-tempeltjes 2262
2 Tibetaanse reis-tempeltjes
Startprijs 75 EUR
3 Chinese kompassen 2283
3 Chinese kompassen
Startprijs 75 EUR
Theekistje 2314
Theekistje
Startprijs 75 EUR
Chinese plaquette en groene flacon in montuur 2389
Chinese plaquette en groene flacon in montuur
Startprijs 75 EUR
Gietijzeren etage, 21e eeuw 2048
Gietijzeren etage, 21e eeuw
Startprijs 80 EUR
Chinese bronzen lampenvoet met hagedis 2058
Chinese bronzen lampenvoet met hagedis
Startprijs 80 EUR