Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahonie theekistje, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten theekist met slot en sleutel. Slotplaatje mist. Afmeting: 12 x 13 x 9,5 cm. In goede staat.

4-Delige Oosterse specerijenset
Startprijs 80 EUR

Vier-delige Oosterse kopergeslagen specerijenset. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.

Lot antiek tinnen maatklepkannen + lepels
Startprijs 80 EUR

Lot antiek tinnen maatklepkannen, koffiekannen + lepels. Afmeting: 15 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

2 Heilig kruizen, 19e eeuw.
Startprijs 80 EUR

Twee 19e eeuwse heilig kruizen. Eén maal notenhout met metalen Corpus Christi. Eén maal met schelpen belijmd en benen Corpus Christi. Afmeting: 35 - 37 cm. In redelijk/goede staat.

Bureaulamp, 50-er / 60-er jaren.
Startprijs 80 EUR

Zwart metalen bureaulamp, 50-er / 60-er jaren. Met chroom, buigzame stijl. Afmeting: 41 x 34 x 26 cm ø. In goede staat.

2x Boekensteun, Boeddha.
Startprijs 80 EUR

Twee oude Oosterse marmeren boekensteunen met boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 11 x 6,5 cm. In goede staat.

Chinese opiumpijp
Startprijs 80 EUR

Oude Chinese metalen opiumpijp met graveringen en tekst verso. Eerste helft 20e eeuw. Twee accessoires missen. Afmeting: 38,5 cm. In goede staat.

2 Polychrome beschilderde Javaanse bruidsbeelden
Startprijs 85 EUR

Twee oude polychrome beschilderde Javaanse bruidsbeelden. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 29 cm. In goede staat.

Een grote schinese lampenvoet met salamander
Startprijs 90 EUR

Grote antieke Chinese bronzen lampenvoeten met salamander etc. Later geëlektrificeerd. Circa: 1880. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Bronzen wierookpot
Startprijs 90 EUR

Oude Chinese gemerkte bronzen wierookbrander met rondom draken. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 12 cm ø. In goede staat.

Kraantjeskan met 2 messing penkandelaren
Startprijs 90 EUR

Vroeg 19e eeuwse messing kraantjeskan met twee messing penkandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 35 cm. In goede staat.

3 x Netsuke.
Startprijs 90 EUR

Drie oude Japanse houtgesneden netsukes. 20e Eeuw. Eén biggetje in hand. Eén aap. Eén vogelpaar. In goede staat.

Scheepsstuurwiel (groot)
Startprijs 90 EUR

Antieke zware grote eikenhouten scheepsstuurwiel. Afmeting: ø 96 cm. In goede staat.

2x Antieke koperen olielampenvoeten
Startprijs 90 EUR

Twee antieke koperen olielampenvoeten. Circa: 1900. Later geëlektrificeerd. Twee deukjes. Afmeting: 43 x 14 cm ø. In goede staat.

Antieke tinnen visschaal, ca. 1910
Startprijs 100 EUR

Grote antieke Jugendstil tinnen visschaal met vissen decor. Gemerkt Orivit. Circa: 1910. Afmeting: 53 x 24,5 x 5 cm. In goede staat.

Drie netsuke's
Startprijs 100 EUR

Drie oude/antieke gesigneerde Japanse houtgesneden netsuke's. Vissen, kikkers en muis. 20e Eeuw. In goede staat.

Cloisonne theepot
Startprijs 100 EUR

Antieke Japanse cloisonne trekpot met slang op deksel en florale decors. Circa: 1880. Afmeting: 8,5 x13 x 8,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese/Tibetaanse kist
Startprijs 100 EUR

Antieke octagonale Chinese/Tibetaanse kist. Hout met leder bekleed en messing beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 31 x 26 x 26 cm. In goede staat.

Hollandse bijbel, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

18e Eeuwse Hollandse bijbel in lederen band, zonder slotbeugel. Oude en nieuwe testament Staten Generaal Amsterdam. H. Brandt, D. Onder de Linden. D. Schouten etc.. Afmeting: 12 x 24 x 29 cm. In redel...

Gaskacheltje, Amsterdamse School-stijl
Startprijs 100 EUR

Antieke Amsterdamse School-stijl koperen gaskachel. Gemerkt. Circa: 1930. Afmeting: 70 x 35 x 60 cm. In zeer goede staat.

Twee antieke Perzische vazen
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Perzische vazen. Eén maal bewerkt koper vertint. Eén maal koperen koffiekan. Gebruikssporen. Afmeting: 34 - 42 cm. In goede staat.

Bronzen vaas met drakenkoppen
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese bronzen oorvaas met Foo honden en drakenkoppen. Circa: 1900. Afmeting: 24 x 12 cm ø. In goede staat.

Voor-oorlogse houtgestoken buste op sokkel
Startprijs 100 EUR

Antieke voor-oorlogse houtgestoken buste van een kind op sokkel. Circa: 1930 -1940. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Zuid Amerikaans wandmasker
Startprijs 100 EUR

Oud koperen Zuid Amerikaans ritueel masker met rode stenen ingelegd. Voorzien van verlichting. Afmeting: 21 x 28 x 6 cm. In goede staat.

Sigaren etui, schildpad.
Startprijs 100 EUR

Sigaren etui van schildpad met zilver. Rechthoekige sigarenetui met schildpad en opgelegde zilveren rand en elementen, 835/000. 8,5x14x2cm. 19e eeuws. In goede staat

Sigaren etui, schildpad en zilver
Startprijs 100 EUR

Sigaren etui van schildpad met zilver. Rechthoekige sigarenetui met schildpad en opgelegde zilveren rand en elementen, 835/000. 9x14x2cm. 19e eeuws. In goede staat

2 x Slot met sleutel.
Startprijs 100 EUR

Twee antieke Duitse deursloten met sleutel. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

Prehistorische ammonieten
Startprijs 100 EUR

Prehistorische ammonieten in baklijst, uit de Jura tijd. Gevonden in Kirchheim/Duitsland. Afmeting: 24 x 19 x 3 cm. In goede staat.

Antieke Chinese of Japanse verdeelschaal, ca. 1920
Startprijs 100 EUR

Antieke zeven-delige Japanse of Chinese porseleinen verdeelschaal in roodlak-houder met goud landschap decor. Circa: 1920. Afmeting: 6 - 31 cm ø. In goede staat.

Hanglamp met blauw/witte kapjes.
Startprijs 100 EUR

Antieke messing plafondlamp met glazen handbeschilderde kappen, met florale decor. Circa: 1900. Eén glazen lamel gebarsten. Afmeting: 60 x 46 x 50 cm. In goede staat.

Chinese roodlak figuur
Startprijs 100 EUR

Grote oude Chinese roodlak geisha met kind. 20e Eeuw. Afmeting: 30,5 cm. In goede staat.

Chinese gestoken liggende boeddha
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese houtgestoken figuur op console. Liggende, lachende boeddha met penningen en een pad. Met glazen ogen. Circa: 1900. Afmeting: 22 x 38 x 24 cm. In goede staat.

Antiek schilpad theedoos
Startprijs 100 EUR

Leuke 19e eeuwse schildpad theedoos. Eén pootje vervangen. Afmeting: 9 x 10 x 7 cm. In redelijk/goede staat.

2x Ivoren bootjes.
Startprijs 100 EUR

Twee oude ivoren sculpturen. Figuren in bootjes. Circa 1950. Afmeting: 26-27 cm. In goede staat. Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites

Voorraad drankpot + reclame lichtkast
Startprijs 120 EUR

Grote antieke Engelse keramieken voorraad drankpot, Slack + Brownlow Canning Works. En een bakkerij reclame lichtkast voor speculaas. Holland. Lichtkast werkend. Afmeting: 42 - 45 cm. In goede staat.

2x Japanse cloisonne dekselpotten
Startprijs 120 EUR

Twee oude/antieke Japanse cloisonne dekselpotten met florale decor. Eén deksel van gemberpot iets ingedeukt. Afmeting: 18 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antiquarisch boek, De historie van Japan
Startprijs 120 EUR

Antiquarisch boek, De historie van Japan 1871, deel 1. Met diverse staalgravures Amie Humbert. Lederen rug gescheurd. Afmeting: 5 x 36 x 27 cm. In redelijke staat.

Nerts bontjas + Muts + Sjaal
Startprijs 120 EUR

Mooie nerts bontjas compleet met nerts sjaal en nerts muts. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

2x Roccoco-stijl kandelaren
Startprijs 120 EUR

Twee plated Roccoco-stijl kaarskandelaren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 x 23 x 12 cm. In goede staat.

Griekse icoon, Maria met kindje Jezus
Startprijs 120 EUR

Griekse icoon met eerste gehalte zilveren riza (950). 20e Eeuw. Afmeting: 22 x 16 x 2 cm. In goede staat.

2x Bronzen kandelaren, ca. 1880
Startprijs 125 EUR

Twee kleine antieke bronzen kandelaren met honden en restvergulding. Circa 1880. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Ingelijst kistje met brons
Startprijs 125 EUR

Grote 19e eeuwse Franse boulle-stijl dekseldoos met intarsia, rozenhout, palissander en vergulde messing monturen. Afmeting: 9 x 28,5 x 21 cm. In goede staat.

Plated bouilloir
Startprijs 125 EUR

Mooie antieke plated bouilloir met houten grip. Engeland. Afmeting: 35 x 21 x 17 cm ø. In goede staat.

Thermometer 'Schip met putti'.
Startprijs 125 EUR

Hollandse antiek historisme-stijl tafelbarometer 'schip met putti'. Circa: 1900. Afmeting: 32 x 25 x 15 cm. In goede staat.

Tantalus, 19e eeuw.
Startprijs 125 EUR

19e Eeuws notenhouten met messing tantalus. Met drie karaffen en slot. Afmeting: 41 x 36 x 13 cm. In goede staat.

Engelse schrijfkist, 19e eeuw
Startprijs 130 EUR

19e Eeuwse Engelse wortelnoten schrijfkist met plated lijstwerk etc. 'Vogelaugen furnier'. Afmeting: 13 x 28 x 37 cm. In goede staat.

Richard Charles Louis, Analyse des conciles 1773
Startprijs 150 EUR

Richard Charles Louis, Analyse des conciles généraux et particuliers Partie Seconde, 1773. Band in slechte staat 27x21,5x7,5cm.

De Katholiek maandschrift, vele jaargangen
Startprijs 150 EUR

Kavel met diverse jaargangen van "De Katholiek, godsdienstig, geschied- en letterkundig maandschrift", totaal 25 boeken met jaargangen tussen 1842 en 1870. Boeken zijn over het algemeen in redelijk to...