Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kurkentrekker, 'Holzapfel'. 2432
Kurkentrekker, 'Holzapfel'.
Startprijs 570 EUR
Hanglamp met blauw/witte kapjes. 2433
Hanglamp met blauw/witte kapjes.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Tachometer in kistje 2434
Tachometer in kistje

Resultaat:

40 EUR

WFM Ikora schaal 2435
WFM Ikora schaal
Startprijs 70 EUR
Gietijzeren potkacheltje 2436
Gietijzeren potkacheltje
Startprijs 70 EUR
Chinees thee-voorraadblik 2437
Chinees thee-voorraadblik
Startprijs 60 EUR
Verkocht
6-Delige roodkoperen pannenset 2438
6-Delige roodkoperen pannenset

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Japans kistje, ca. 1920 2439
Japans kistje, ca. 1920

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees gestoken walnoot. 2440
Chinees gestoken walnoot.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Pieter Scheen, Lexicon 2441
Pieter Scheen, Lexicon

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Jugendstil bureaulamp 2442
Jugendstil bureaulamp

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Houten zuil/piedestal met snijwerk. 2443
Houten zuil/piedestal met snijwerk.

Resultaat:

50 EUR

Chinese roodlak figuur 2444
Chinese roodlak figuur
Startprijs 100 EUR
Koperen zeilschip 2445
Koperen zeilschip
Startprijs 380 EUR
Verkocht
Plated Barok kandelaren 2446
Plated Barok kandelaren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Vergulde bronzen wandlampen 2447
2x Vergulde bronzen wandlampen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese boeddha + goudweegschaal 2448
Chinese boeddha + goudweegschaal

Resultaat:

35 EUR

Benen Quan Yin. 2449
Benen Quan Yin.
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Messing paraplubak 2450
Messing paraplubak

Resultaat:

95 EUR

2x Antieke koperen olielampenvoeten 2451
2x Antieke koperen olielampenvoeten
Startprijs 90 EUR
Verkocht
2x oude schaakspellen 2452
2x oude schaakspellen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gedenkplaquette Napoleon 2453
Gedenkplaquette Napoleon

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Miniatuur schaakspellen 2454
2x Miniatuur schaakspellen

Resultaat:

70 EUR

Stel schilpad kandelaren 2455
Stel schilpad kandelaren
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Beschilderd dekseldoosje 2456
Beschilderd dekseldoosje

Resultaat:

45 EUR

Wortelnoten kistje, 18e eeuw. 2457
Wortelnoten kistje, 18e eeuw.
Startprijs 250 EUR
Thermometer 'Schip met putti'. 2458
Thermometer 'Schip met putti'.
Startprijs 125 EUR
Verkocht
2x Kruisbeelden 2459
2x Kruisbeelden

Resultaat:

90 EUR

2x Wandlampen, Louis Seize-stijl 2460
2x Wandlampen, Louis Seize-stijl
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke haardset, ca. 1900 2461
Antieke haardset, ca. 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gestoken stoof, 18e eeuw 2462
Gestoken stoof, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
11x Reebok geweien 2463
11x Reebok geweien

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
12x Reebok geweien 2464
12x Reebok geweien

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Houten hoekconsolen 2465
2x Houten hoekconsolen

Resultaat:

120 EUR

Lamp, zakkroonluchter 2466
Lamp, zakkroonluchter
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antieke naaldenkoker 2467
Antieke naaldenkoker

Resultaat:

30 EUR

Antiek kerfsnede/mannenbreischede 2468
Antiek kerfsnede/mannenbreischede
Startprijs 70 EUR
3-Delig plated servies. 2469
3-Delig plated servies.
Startprijs 65 EUR
Verkocht
Haardset, ca. 1920 2470
Haardset, ca. 1920

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Emmer, 19e eeuw 2471
Emmer, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hollandse stoof, 19e eeuw 2472
Hollandse stoof, 19e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x Beddepannen 2473
2x Beddepannen

Resultaat:

40 EUR

Kralen buideltas, ca. 1915 2474
Kralen buideltas, ca. 1915
Startprijs 70 EUR
Verkocht
3x Schilderij lijsten 2475
3x Schilderij lijsten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hertshoorn beker 2476
Hertshoorn beker

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Delen plated. 2477
3 Delen plated.

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Lot koperwerk 2478
Lot koperwerk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Chinese bronzen urnvaas 2479
Chinese bronzen urnvaas

Resultaat:

25 EUR