Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Hanglamp met 3 kapjes. 2415
Hanglamp met 3 kapjes.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Mozaïek lijst 2410
Mozaïek lijst

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4 Delen oud China 2407
4 Delen oud China

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Bronzen sierstuk met spiegellijst 2405
Bronzen sierstuk met spiegellijst

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
3x Benen bewerkte dekseldoosjes 2392
3x Benen bewerkte dekseldoosjes

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Zwart boulle kistje 2391
Zwart boulle kistje

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek, divers 2382
Lot oud/antiek, divers

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Lot divers oud porselein, Vazen/borden etc.. 2380
Lot divers oud porselein, Vazen/borden etc..

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinees houten verguld beeld, 19e eeuw. 2378
Chinees houten verguld beeld, 19e eeuw.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot antiek metaal, Bodemvondst 2371
Lot antiek metaal, Bodemvondst

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Volkskunstmes met lederen schede 2370
Volkskunstmes met lederen schede

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bronzen 'Grape' hengselpot  2365
Bronzen 'Grape' hengselpot

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Empire kandelaren 2364
2x Empire kandelaren

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Messing hanglamp met prismen glas 2362
Messing hanglamp met prismen glas

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
10x Diverse fotolijstjes 2361
10x Diverse fotolijstjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot divers tin 2354
Lot divers tin

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot boeken over schilderkunst (9x) 2351
Lot boeken over schilderkunst (9x)

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antieke wandconsole (voor beeld) 2350
Antieke wandconsole (voor beeld)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Antieke koe-bellen 2349
2x Antieke koe-bellen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke foto/spiegellijst 2348
Antieke foto/spiegellijst

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4 Schaartjes, 2x Zilveren + 2x antiek metalen. 2323
4 Schaartjes, 2x Zilveren + 2x antiek metalen.

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
5x Juwelen verdeelbakjes 2322
5x Juwelen verdeelbakjes

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3x Vergrootglazen 2321
3x Vergrootglazen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Chocoladekan, ca. 1900 2320
Chocoladekan, ca. 1900

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3x Tinnen kraantjeskannen (Dröppelminna) 2318
3x Tinnen kraantjeskannen (Dröppelminna)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Antieke zandstenen Foo/Tempel honden 2299
4x Antieke zandstenen Foo/Tempel honden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Oude wijnopener-set. 2297
Oude wijnopener-set.

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Zakmicroscoop 2295
Zakmicroscoop

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Lederen hoedendoos + hoed 2292
Lederen hoedendoos + hoed

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Lederen koffers 2290
2x Lederen koffers

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Metalen leeslamp 2275
2x Metalen leeslamp

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Tegel, 'Tourneé du chat noir'. 2271
Tegel, 'Tourneé du chat noir'.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinees bronzen vaas, ingelegd met cloisonne. 2269
Chinees bronzen vaas, ingelegd met cloisonne.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees gestoken sculptuur 2264
Chinees gestoken sculptuur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x  Penkaarskandelaren, 19e eeuw 2252
2x Penkaarskandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot fotolijstjes 2251
Lot fotolijstjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
3x religieus, Circa 1900. 2249
3x religieus, Circa 1900.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Heilig kruis, 19e eeuw. 2244
Heilig kruis, 19e eeuw.

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Beschilderd Oosters altaarstuk 2243
Beschilderd Oosters altaarstuk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 x Dokterstas 2242
2 x Dokterstas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Stickbarometers, 19e eeuw 2229
2x Stickbarometers, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Voor-oorlogse stickbarometer 2227
Voor-oorlogse stickbarometer

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Barometer (modern) 2226
Barometer (modern)

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Japanse ivoren Geisha met bloementak, 19e eeuw 2217
Japanse ivoren Geisha met bloementak, 19e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Ivoren beeld 2215
Ivoren beeld

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Benen of ivoren naaldenkoker, 19e eeuw. 2214
Benen of ivoren naaldenkoker, 19e eeuw.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
2 Chinees ivoren wijsheren beelden. 2213
2 Chinees ivoren wijsheren beelden.

Resultaat:

1.150 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2205
Bijbelstandaard

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2204
Bijbelstandaard

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2203
Bijbelstandaard

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2202
Bijbelstandaard

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot porselein (Peterselie) + 2 rekjes 2200
Lot porselein (Peterselie) + 2 rekjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Wandkleed, 190 x 57 cm. 2196
Wandkleed, 190 x 57 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke bronzen wijnbeker 2189
Antieke bronzen wijnbeker

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Eikenhouten paraplu-standaard met lekbak, circa 1920. 2188
Eikenhouten paraplu-standaard met lekbak, circa 1920.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Roodkoperen aker, 18e - 19e eeuw 2185
Roodkoperen aker, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek koperen aker, circa 1800. 2176
Antiek koperen aker, circa 1800.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Smeedijzeren Art Nouveau tafellamp 2175
Smeedijzeren Art Nouveau tafellamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Hollandse kroonluchter (messing) 2171
Hollandse kroonluchter (messing)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Messing hallamp, Circa 1920 2168
Messing hallamp, Circa 1920

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Tiffany-stijl plafondlamp 2164
Tiffany-stijl plafondlamp

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Wilhelm Heinrich Matthias, Über Posten- und Post-Regale 2159
Wilhelm Heinrich Matthias, Über Posten- und Post-Regale

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Neerlandica Catholica het katholiek Nederland 2158
Neerlandica Catholica het katholiek Nederland

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
30 Werken van J. van Vondel in rood vergulde pronkbanden 2156
30 Werken van J. van Vondel in rood vergulde pronkbanden

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke Latijnse bijbel  1649 2148
Antieke Latijnse bijbel 1649

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Antiek tin, Kraantjeskan, theekan, fruitschaal. 2145
3x Antiek tin, Kraantjeskan, theekan, fruitschaal.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot antiek tinnen maatbekers etc. 2140
Lot antiek tinnen maatbekers etc.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Engelse maten, 19e eeuw. 2139
Lot Engelse maten, 19e eeuw.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oude zangvogel-automaat 2135
Oude zangvogel-automaat

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Fotolijst/Spiegel 2133
Fotolijst/Spiegel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gobelin wandkleed, 118 x 190 cm. 2132
Gobelin wandkleed, 118 x 190 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wijnfleshouder 2130
Wijnfleshouder

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oude Deense Jydsk telefoon 2126
Oude Deense Jydsk telefoon

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Majolica petroleum-hanglamp 2125
Majolica petroleum-hanglamp

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Petroleumlampen, ca. 1890 2122
2x Petroleumlampen, ca. 1890

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3x Antieke olielampen 2120
3x Antieke olielampen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke olielamp, Circa 1900. 2118
Antieke olielamp, Circa 1900.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Bronzen vazen op marmeren basement 2117
2x Bronzen vazen op marmeren basement

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Messing heilig kruis, 19e eeuw 2115
Messing heilig kruis, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2 x Chinees koperwerk 2112
2 x Chinees koperwerk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2111
Bijbelstandaard

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
4 Delen antiek, 2x Beddepan, ketel, melkbus 2106
4 Delen antiek, 2x Beddepan, ketel, melkbus

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke beddepan 2104
Antieke beddepan

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot bellen 2102
Lot bellen

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
5x Diverse houten dekseldoosjes 2098
5x Diverse houten dekseldoosjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Theekistje met flacons 2095
Theekistje met flacons

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Notenhouten theekist op klauwpootjes 2090
Notenhouten theekist op klauwpootjes

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Kistje met boulle inlegwerk 2089
Kistje met boulle inlegwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Voor-oorlogse dekseldoos met miniatuur-portret. 2088
Voor-oorlogse dekseldoos met miniatuur-portret.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen Joodse kandelaar, 19e eeuw 2087
Bronzen Joodse kandelaar, 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
2x Engelse messing kaarskandelaar. 2086
2x Engelse messing kaarskandelaar.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Noten miniatuur model commode 2084
Noten miniatuur model commode

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
5x Messing kandelaren sets 2082
5x Messing kandelaren sets

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Messing kerk kandelaar, 19e eeuw 2081
Messing kerk kandelaar, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Bronzen wandkandelaren, 19e eeuw 2080
2x Bronzen wandkandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinese wierrookbrander + vaas 2075
Chinese wierrookbrander + vaas

Resultaat:

80 EUR