Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee antieke Perzische vazen 2192
Twee antieke Perzische vazen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
4x Chinese Boeddha 2193
4x Chinese Boeddha

Resultaat:

50 EUR

3 Delen antiek cloisonne 2194
3 Delen antiek cloisonne
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Chinees zijde kunstwerk, 135 x 55 cm. 2195
Chinees zijde kunstwerk, 135 x 55 cm.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Wandkleed, 190 x 57 cm. 2196
Wandkleed, 190 x 57 cm.

Resultaat:

100 EUR

2x Chinees brons 2197
2x Chinees brons
Startprijs 200 EUR
4 Delen agaat boekensteunen 2198
4 Delen agaat boekensteunen
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Lakdozen, Russisch + Japans 2199
2x Lakdozen, Russisch + Japans

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot porselein (Peterselie) + 2 rekjes 2200
Lot porselein (Peterselie) + 2 rekjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antiek Duitse viool 2201
Antiek Duitse viool

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2202
Bijbelstandaard

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2203
Bijbelstandaard

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2204
Bijbelstandaard

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2205
Bijbelstandaard

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2206
Bijbelstandaard

Resultaat:

280 EUR

Horlogemakers gereedschap. 2207
Horlogemakers gereedschap.
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Kodak camera, 1916 2208
Kodak camera, 1916

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Philips luidspreker, 30-er Jaren 2209
Philips luidspreker, 30-er Jaren

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke gehoor-hoorn, 19e eeuw. 2210
Antieke gehoor-hoorn, 19e eeuw.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Benen snijwerk 2211
4x Benen snijwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ingelegde knipmuts met broche 2212
Ingelegde knipmuts met broche

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2 Chinees ivoren wijsheren beelden. 2213
2 Chinees ivoren wijsheren beelden.

Resultaat:

1.150 EUR

Verkocht
Benen of ivoren naaldenkoker, 19e eeuw. 2214
Benen of ivoren naaldenkoker, 19e eeuw.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Ivoren beeld 2215
Ivoren beeld

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Groot Chinees ivoren Geisha figuur, ca. 1900 2216
Groot Chinees ivoren Geisha figuur, ca. 1900

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Japanse ivoren Geisha met bloementak, 19e eeuw 2217
Japanse ivoren Geisha met bloementak, 19e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Ivoren Geisha met waaier, 19e eeuw. 2218
Ivoren Geisha met waaier, 19e eeuw.

Resultaat:

275 EUR

Ivoren Magic Ball, circa 1900 2219
Ivoren Magic Ball, circa 1900
Startprijs 300 EUR
2x Ivoren figuren, ca. 1930 2220
2x Ivoren figuren, ca. 1930
Startprijs 500 EUR
Zeldzame Japanse benen kandelaar 2221
Zeldzame Japanse benen kandelaar
Startprijs 275 EUR
Verkocht
Ivoren beeld, Handwerker 2222
Ivoren beeld, Handwerker

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Japans ivoren met houten figuur, circa 1900 2223
Japans ivoren met houten figuur, circa 1900

Resultaat:

225 EUR

2x Ivoren Maria beelden 2224
2x Ivoren Maria beelden
Startprijs 180 EUR
2x Benen brief-opener, 20e eeuw 2225
2x Benen brief-opener, 20e eeuw
Startprijs 65 EUR
Verkocht
Barometer (modern) 2226
Barometer (modern)

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Voor-oorlogse stickbarometer 2227
Voor-oorlogse stickbarometer

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Duitse barograaf 2228
Antieke Duitse barograaf

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Stickbarometers, 19e eeuw 2229
2x Stickbarometers, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Engelse barometer 2230
Engelse barometer
Startprijs 70 EUR
Voor-oorlogse messing barometer 2231
Voor-oorlogse messing barometer
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Wortelnoten wolhouder, 19e eeuw 2232
Wortelnoten wolhouder, 19e eeuw

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
2 x Barometer, kwik. 2233
2 x Barometer, kwik.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antieke Duitse Busch microscoop 2234
Antieke Duitse Busch microscoop

Resultaat:

110 EUR

2x Schildpad-doosjes, 19e eeuw 2235
2x Schildpad-doosjes, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
Kavel met 4 oude boeken 2236
Kavel met 4 oude boeken
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Keramieken dienblad, Zwiebelmuster 2237
Keramieken dienblad, Zwiebelmuster

Resultaat:

40 EUR

Antiek keramieken dienblad, 1915. 2238
Antiek keramieken dienblad, 1915.
Startprijs 25 EUR
Bronzen vaas met drakenkoppen 2239
Bronzen vaas met drakenkoppen
Startprijs 100 EUR
Art Deco marmeren schaal, ca. 1930 2240
Art Deco marmeren schaal, ca. 1930
Startprijs 180 EUR
Verkocht
2 Houten wijnvaten, 18e eeuw. 2241
2 Houten wijnvaten, 18e eeuw.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 x Dokterstas 2242
2 x Dokterstas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Beschilderd Oosters altaarstuk 2243
Beschilderd Oosters altaarstuk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Heilig kruis, 19e eeuw. 2244
Heilig kruis, 19e eeuw.

Resultaat:

95 EUR

4x Wandelstokken 2245
4x Wandelstokken
Startprijs 40 EUR
7x Diverse houten Indonesische figuren. 2246
7x Diverse houten Indonesische figuren.
Startprijs 60 EUR
2x Boekensteun, Boeddha. 2247
2x Boekensteun, Boeddha.
Startprijs 80 EUR
2x Japans lakwerk, Fotoalbum + fotolijst met kinderfoto. 2248
2x Japans lakwerk, Fotoalbum + fotolijst met kinderfoto.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3x religieus, Circa 1900. 2249
3x religieus, Circa 1900.

Resultaat:

40 EUR

2x Antiek eikenhouten kruisbeeld 2250
2x Antiek eikenhouten kruisbeeld
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lot fotolijstjes 2251
Lot fotolijstjes

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x  Penkaarskandelaren, 19e eeuw 2252
2x Penkaarskandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Heilig beeld altaar, 19e eeuw 2253
Heilig beeld altaar, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot diversen religie voorwerpen 2254
Lot diversen religie voorwerpen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot religieus koperwerk (5x) 2255
Lot religieus koperwerk (5x)

Resultaat:

100 EUR

Ingelijst kistje met brons 2256
Ingelijst kistje met brons
Startprijs 125 EUR
Verkocht
WMF vaas, Plated. 2257
WMF vaas, Plated.

Resultaat:

40 EUR

Borduurwerk in lijst, 1874. 2258
Borduurwerk in lijst, 1874.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
6x Divers, o.a. Japan 2259
6x Divers, o.a. Japan

Resultaat:

50 EUR

3 Indonesische houten snijwerken 2260
3 Indonesische houten snijwerken
Startprijs 60 EUR
Verkocht
9x Diverse Japanse snuffbottles 2261
9x Diverse Japanse snuffbottles

Resultaat:

100 EUR

2 Tibetaanse reis-tempeltjes 2262
2 Tibetaanse reis-tempeltjes
Startprijs 75 EUR
Tibetaanse bronzen bel met boeddha's  2263
Tibetaanse bronzen bel met boeddha's
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Chinees gestoken sculptuur 2264
Chinees gestoken sculptuur

Resultaat:

70 EUR

2 Polychrome beschilderde Javaanse bruidsbeelden 2265
2 Polychrome beschilderde Javaanse bruidsbeelden
Startprijs 85 EUR
4x Chinese figuren 2266
4x Chinese figuren
Startprijs 30 EUR
2 Djati houtgestoken wandmaskers 2267
2 Djati houtgestoken wandmaskers
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Chinese theetegel 2268
Chinese theetegel

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chinees bronzen vaas, ingelegd met cloisonne. 2269
Chinees bronzen vaas, ingelegd met cloisonne.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Chinees juwelenkistje met jade plaquettes 2270
Chinees juwelenkistje met jade plaquettes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tegel, 'Tourneé du chat noir'. 2271
Tegel, 'Tourneé du chat noir'.

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Chinees natuurstenen snijstuk 2272
Chinees natuurstenen snijstuk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Chinese/Tibetaanse kist 2273
Antieke Chinese/Tibetaanse kist

Resultaat:

110 EUR

3x Staande lampen, Modern. 2274
3x Staande lampen, Modern.
Startprijs 35 EUR
Verkocht
2x Metalen leeslamp 2275
2x Metalen leeslamp

Resultaat:

30 EUR

2 Antieke dienbladen 2276
2 Antieke dienbladen
Startprijs 40 EUR
Friese tabak-dekselpot 2277
Friese tabak-dekselpot
Startprijs 50 EUR
2x Japanse cloisonne dekselpotten 2278
2x Japanse cloisonne dekselpotten
Startprijs 120 EUR
Verkocht
WMF Schaal, 1x emaille schaal 2279
WMF Schaal, 1x emaille schaal

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Japans cloisonne 2280
3x Japans cloisonne

Resultaat:

40 EUR

4x Japanse cloisonne vazen (2 sets) 2281
4x Japanse cloisonne vazen (2 sets)
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Chinees ivoren penselen beker. 2282
Chinees ivoren penselen beker.

Resultaat:

1.100 EUR

3 Chinese kompassen 2283
3 Chinese kompassen
Startprijs 75 EUR
Grote bel met ophanging 2284
Grote bel met ophanging
Startprijs 260 EUR
Aluminium 4-lichts kaarskandelaar 2285
Aluminium 4-lichts kaarskandelaar
Startprijs 40 EUR
Verkocht
4 Houten olifanten 2286
4 Houten olifanten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Gietijzeren deurstoppers 2287
2 Gietijzeren deurstoppers

Resultaat:

60 EUR