Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Hanglamp met 3 kapjes.
Resultaat: 120 EUR

Antieke plafondlamp met glazen kappen. Circa: 1920. Afmeting: 53 x 52 cm ø. In goede staat.

Mozaïek lijst
Resultaat: 60 EUR

Jaren '30 mozaïk-lijst van porselein fragmenten. Afmeting: 53 x 64 cm. In goede staat.

4 Delen oud China
Resultaat: 60 EUR

Vier delen oud China. Eén schaaltje met landschap. Eén parelmoerschelp schaaltje + landschap. Eén beeldje lachende boeddha's. Eén bronzen boeddha in lotushouding. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.

Bronzen sierstuk met spiegellijst
Resultaat: 65 EUR

Antieke bronzen figuur met rest polychrome en spiegellijst. Waarschijnlijk Amerikaans sierstuk voor automaat of iets dergelijks. Circa: 1920. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

3x Benen bewerkte dekseldoosjes
Resultaat: 75 EUR

Drie antieke Chinese of Japanse benen bewerkte dekseldoosjes. Eén maal groot met kikkers op deksel. Twee maal klein met konijnen op deksels. Afmeting: 4 - 9 cm. In goede staat.

Zwart boulle kistje
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse Franse boulle reiskist met koper-inleg. Circa 1870, Napoleon III. In originele ongerestaureerde staat. Koperwerk intact, minimale beschadigingen houten kist. Afmeting: 15 x 29 x 22 cm. In r...

Lot oud/antiek, divers
Resultaat: 45 EUR

Lot oud/antiek. Onder andere: Tinnen po, dekseldoos, houten boeddha, etsplaat, Oosterse dekseldoos. Afmeting: 10 - 40 cm. In goede staat.

Lot divers oud porselein, Vazen/borden etc..
Resultaat: 30 EUR

Lot divers oud/antiek porselein. Onder andere: Vazen, borden, theekannen, kinderstrijkijzer etc... Afmeting: 12 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Chinees houten verguld beeld, 19e eeuw.
Resultaat: 250 EUR

Oud verguld Chinees houtgestoken figuur. Lachende Chinese jongens met vleermuis en palmblad. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 20 x 12 cm. In goede staat.

Lot antiek metaal, Bodemvondst
Resultaat: 60 EUR

Lot antiek metaal. Bodemvondst. Drie maal brons, speld/ring (Romeins). Twee pijlpunten. Oxydatie. Afmeting: 3 - 14 cm. In goede staat.

Volkskunstmes met lederen schede
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuws volkskunstmes in lederen schede, houtgestoken met paarden decor. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Bronzen 'Grape' hengselpot
Resultaat: 50 EUR

Antieke bronzen 'Grape' hengselpot. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 14 x 15 cm ø. In goede staat.

2x Empire kandelaren
Resultaat: 100 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse messing empire kaarskandelaren. Afmeting: 25 cm. In goede originele staat.

Messing hanglamp met prismen glas
Resultaat: 85 EUR

Messing hanglamp met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.

10x Diverse fotolijstjes
Resultaat: 50 EUR

Lot plated fotolijstjes, ø 4cm, 5x4cm, 6x6cm, 6,5x9,5cm, 9x13cm, 10x15cm en 13x18 cm. In redelijk goede staat

Lot divers tin
Resultaat: 35 EUR

Lot divers oud/antiek tin etc. Onder andere: Barok dekseldoos, circa 1800. Kruik, circa 19e eeuw, Winschoten. Gegraveerde lepeldoos, 19e eeuw. Koloniale theepot van koper, gegraveerd. Strooier. Drie t...

Lot boeken over schilderkunst (9x)
Resultaat: 75 EUR

Negen boeken over schilderkunst. Onder andere: Twee maal P.M.J. Jacobs, German Grobe, Klinkenberg, Bosboom, J. Israëls, Frits Goosen. Afmeting: 27 - 32 cm. In goede staat.

Antieke wandconsole (voor beeld)
Resultaat: 45 EUR

Grote 19e eeuwse beschilderde vurenhouten wandconsole met goudverf. Afmeting: 45 x 43 x 30 cm. In goede staat.

2x Antieke koe-bellen
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke koe-bellen aan lederen riemen. Afmeting: 50 - 60 cm. In goede staat.

Antieke foto/spiegellijst
Resultaat: 50 EUR

Antieke plated fotolijst, mooi rond model met bewerkte rand en strik. geplaatst op 2 poten gemaakt uit cherubijnen. Grootte 24 cm. Barst in glas.

4 Schaartjes, 2x Zilveren + 2x antiek metalen.
Resultaat: 95 EUR

Vier antieke scharen, één zilveren schaar met florale bewerking, één schaar met strakke zilveren grepen, één metalen schaar met portretten en een knoopsgatschaar met stelschroef. 12-15 cm. In goede st...

5x Juwelen verdeelbakjes
Resultaat: 50 EUR

Vijf rood beklede juweliers verdeelbakken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 4 x 17 x 17 cm. In goede staat.

3x Vergrootglazen
Resultaat: 45 EUR

Drie grote vergrootglazen. Twee maal met hoorn grip. Eén maal kunststof . Afmeting: 26 - 32 cm. In goede staat.

Chocoladekan, ca. 1900
Resultaat: 35 EUR

Antiek vernikkelde chocoladekan en comfort. Circa: 1900. Afmeting: 36 x 22 x 20 cm. In redelijke staat.

3x Tinnen kraantjeskannen (Dröppelminna)
Resultaat: 60 EUR

Drie vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskannen (Dröppelminna). Bij één mist de kraanafsluiting. Afmeting: 43 - 47 cm. In goede staat.

4x Antieke zandstenen Foo/Tempel honden
Resultaat: 120 EUR

Vier antieke Chinese zandsteen bewerkte Foo/Tempel honden. Circa: 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.

Oude wijnopener-set.
Resultaat: 25 EUR

Oude wijnopener-set met kurkentrekker, servetring, thermometer+stop, in doos met schaakspel. Afmeting: 4 x 15 x 17 cm. In goede staat.

Zakmicroscoop
Resultaat: 95 EUR

Hensoldt Wetzlar Tami (zakmicroscoop), serienummer #2468 in originele complete staat. In redelijk tot goede staat. 10-19,5cm.

Lederen hoedendoos + hoed
Resultaat: 60 EUR

Antieke bruin lederen hoedendoos met koperen slot + herenhoed. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 36 x 32 cm. In goede staat.

2x Lederen koffers
Resultaat: 70 EUR

Twee antieke bruin lederen koffers. Engeland. Eén koffer gemonogrammeerd J.R.T. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 51 cm. In goede staat.

2x Metalen leeslamp
Resultaat: 30 EUR

Twee maal metalen leeslampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 115 - 130 cm. In redelijk/goede staat.

Tegel, 'Tourneé du chat noir'.
Resultaat: 30 EUR

Grote oude keramieken plaquette, Frankrijk. Tourneé du chat noir avec Rudolphe Salis. Afmeting: 28 x 35 x 1 cm. In goede staat.

Chinees bronzen vaas, ingelegd met cloisonne.
Resultaat: 40 EUR

Antieke Chinese bronzen vaas met cloisonne. Circa: 1900. Afmeting: 30,5 x 21 cm ø. In goede staat.

Chinees gestoken sculptuur
Resultaat: 70 EUR

Houtgestoken grote Chinese keizer figuur op wolk met zwaard en pagode. 20e Eeuw. Afmeting: 33,5 cm. In goede staat.

2x Penkaarskandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Twee grote 19e eeuwse messing neo gotische penkaarskandelaren. Afmeting: 66 cm. In goede staat.

Lot fotolijstjes
Resultaat: 30 EUR

Lot met zeven plated fotolijstjes, met o.a. een gladde, een getorste en een opengewerkte rand met bloemenranken. 9x14cm, 11x15,5cm, 13x18cm en 20x25,5cm.

3x religieus, Circa 1900.
Resultaat: 40 EUR

Drie maal religieus. Circa: 1900. Eén maal groot heilig beeld, polychrome gips. Twee maal eikenhouten heilig kruis, waarvan één maal met messing corpus en één maal met compositie metalen corpus. Afmet...

Heilig kruis, 19e eeuw.
Resultaat: 95 EUR

Zeldzaam 19e eeuws koperen heilig kruis met heilighart en slang. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Beschilderd Oosters altaarstuk
Resultaat: 100 EUR

Groot houtgestoken Oosters altaarstuk met originele polychromie. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 115 x 4 cm. In goede staat.

2 x Dokterstas
Resultaat: 25 EUR

Twee oude lederen dokterstassen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 32 - 40 cm. In goede staat.

2x Stickbarometers, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse stickbarometers met kwik. Eén maal met Duits-Hollandse opdruk. Eén maal met Duitse opdruk. Afmeting: 100 - 101 cm. In redelijke staat.

Voor-oorlogse stickbarometer
Resultaat: 60 EUR

Voor-oorlogse eikenhouten kwik stickbarometer met Hollandse tekst. Afmeting: 94 x 13 x 9 cm. In goede staat.

Barometer (modern)
Resultaat: 35 EUR

Moderne PVC kwikbarometer met Hollandse tekst. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 8 x 3 cm. In goede staat.

Japanse ivoren Geisha met bloementak, 19e eeuw
Resultaat: 275 EUR

19e Eeuwse Japanse ivoren Geisha met bloementak. Afmeting: 23 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Ivoren beeld
Resultaat: 225 EUR

Antiek gesigneerd Chinees ivoren beeld, wijsheer met staf, hert etc. Afmeting: 20 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Benen of ivoren naaldenkoker, 19e eeuw.
Resultaat: 140 EUR

19e Eeuwse benen of ivoren bewerkte Chinese naaldenkoker met draken en vlinder decor. Afmeting: 15 x 2,2 cm ø. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

2 Chinees ivoren wijsheren beelden.
Resultaat: 1.150 EUR

Twee grote antieke Chinese ivoren wijsheren beelden met polychromy, tekst en signatuur. Afmeting: 32 - 33 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites

Bijbelstandaard
Resultaat: 160 EUR

Oude kerkelijke neo-gotische vergulde messing bijbelstandaard met gravering. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Bijbelstandaard
Resultaat: 140 EUR

Oude vergulde neo-renaissance messing bijbelstandaard of console/basement. Circa: 1900. Afmeting: 13 x 34 x 34 cm. In goede staat.

Bijbelstandaard
Resultaat: 130 EUR

Oude vergulde neo-renaissance messing bijbelstandaard met graveringen en cloisonne medaillon. Circa: 1900. Afmeting: 12 x 27 x 30 cm. In goede staat.

Bijbelstandaard
Resultaat: 180 EUR

Oude neo-renaissance deels vergulde bijbelstandaard met gravering. Circa: 1900. Afmeting: 15 x 35 x 32 cm. In goede staat.

Lot porselein (Peterselie) + 2 rekjes
Resultaat: 80 EUR

Lot divers antiek Peterselie porselein (Europees met Chinees decor). Minimale chip mogelijk. Bestaande uit: Theekan, melk + suiker, één-en-twintig kop + schotels, schalen, dekselpot. Met daarbij twe...

Wandkleed, 190 x 57 cm.
Resultaat: 100 EUR

Groot antiek zijde geborduurd wandkleed met goudrand, figuren etc. Gesigneerd. Circa: 1900. Afmeting: 190 x 57 cm. In goede staat.

Antieke bronzen wijnbeker
Resultaat: 200 EUR

Antieke Oosterse bronzen wijnbeker met tekens. Chinese oudheid. Afmeting: 16 x 13 x 6 cm. In goede staat.

Eikenhouten paraplu-standaard met lekbak, circa 1920.
Resultaat: 30 EUR

Antieke eikenhouten paraplu-standaard met lekbak. Circa: 1920. Afmeting: 57 x 67 x 25 cm. In goede staat.

Roodkoperen aker, 18e - 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

18e - 19e Eeuwse rood koperen aker (hengselbak) met zwaluwstaartverbinding en bewerkte hengsel. Afmeting: 35 x 45 cm ø. In goede staat.

Antiek koperen aker, circa 1800.
Resultaat: 60 EUR

Antiek koperen aker met hengsel. Circa: 1800. Afmeting: 30 x 52 x 41 cm. In goede staat.

Smeedijzeren Art Nouveau tafellamp
Resultaat: 100 EUR

Smeedijzeren Art Nouveau-stijl tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 x 22 cm ø. In goede staat.

Hollandse kroonluchter (messing)
Resultaat: 70 EUR

Hollandse antieke messing kroonluchter naar 17e eeuws voorbeeld. Circa: 1800. Afmeting: 45 x 47 cm ø. In goede staat.

Messing hallamp, Circa 1920
Resultaat: 35 EUR

Messing hallamp met grote glazen bol. Circa: 1920. Afmeting: L 100 x 32 cm ø. In goede staat.

Tiffany-stijl plafondlamp
Resultaat: 75 EUR

Grote Tiffany-stijl glazen plafondlamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 47 cm ø. In goede staat.

Wilhelm Heinrich Matthias, Über Posten- und Post-Regale
Resultaat: 100 EUR

Wilhelm Heinrich Matthias, Über Posten- und Post-Regale in Hinsicht auf Volksgeschichte, Statistik, Archäologie und Erdkunde 1832. Twee delen in 1 band, kaft in gebruikte staat, bladen in redelijke st...

Neerlandica Catholica het katholiek Nederland
Resultaat: 100 EUR

Neerlandica Catholica het katholiek Nederland. Ter herinnering aan het Gouden Priesterfeest van Z.H. Paus Leo XIII onder goedkeuring van ZZ DD HH den aartsbisschop ende bisschoppen van Nederland. Uitg...

30 Werken van J. van Vondel in rood vergulde pronkbanden
Resultaat: 65 EUR

Dertig antiquarische boeken. J. van Vondel. Uitgegeven door M.J. van Lennep Leiden. A.W. Sijthof. Afmeting: 18 x 12 x 1,5 cm. In goede staat.

Antieke Latijnse bijbel 1649
Resultaat: 150 EUR

Antieke Latijnse bijbel 1649. Homiliae Quadragesimales reverendissini Hieronaymibaptistae Delanuza. In lederen band, zonder slotbeugels. Afmeting: 10 x 24 x 38 cm. In redelijke staat.

3x Antiek tin, Kraantjeskan, theekan, fruitschaal.
Resultaat: 40 EUR

Drie maal antiek tin. Eén maal zeldzame originele beschilderde tinnen kraantjeskan. Circa: 1800. Eén maal tinnen theekan. 19e Eeuw. Eén maal tinnen fruitschaal. Circa: 1900. Tiel. Afmeting: 11 - 45 cm...

Lot antiek tinnen maatbekers etc.
Resultaat: 80 EUR

Lot antiek tinnen maten, snotneuzen, schaal en twee koperen kannen, totaal 21 delen. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.

Lot Engelse maten, 19e eeuw.
Resultaat: 80 EUR

Lot van 13 stuks 19e eeuwse tinnen Engelse maatbekers. Afmeting: 6 - 16 cm. en 7 - 25 cm. In goede staat.

Oude zangvogel-automaat
Resultaat: 85 EUR

Oude zangvogel-automaat met drie bewegende vogels. 20e Eeuw. Blaasbalg lek. Houten omlijsting stukken weg. Afmeting: 37 x 26 x 19 cm. In redelijke staat.

Fotolijst/Spiegel
Resultaat: 60 EUR

Antieke vergulde messing fotolijst met spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 28 x 19 x 1 cm. In goede staat.

Gobelin wandkleed, 118 x 190 cm.
Resultaat: 60 EUR

Antieke historisme gobelin wandkleed met figuren in landschap decor. Afmeting: 118 x 190 cm. In goede staat.

Wijnfleshouder
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse koperen bewerkte wijnfles-houder met rondom figuren decor. Historisme. Afmeting: 15 x 11,5 cm ø. In goede staat.

Oude Deense Jydsk telefoon
Resultaat: 40 EUR

Oude Deense Jydsk telefoon. Gelakt metaal + bakeliet. Afmeting: 32 x 25 x 13 cm. In goede staat.

Majolica petroleum-hanglamp
Resultaat: 50 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Circa: 1915. Glazen kap beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: 65 x 37 cm. In goede staat.

2x Petroleumlampen, ca. 1890
Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Duitse keramieken petroleumlampen met bloemen en goud decor + gebloemde gematteerde glazen kappen. Compositie metalen voet. Historisme. Circa: 1890. Afmeting: 59 x 20 cm ø. In goede staat...

3x Antieke olielampen
Resultaat: 60 EUR

Drie oude/antieke olielampen met glazen reservoirs. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 54 cm. In goede staat.

Antieke olielamp, Circa 1900.
Resultaat: 30 EUR

Antieke olielamp met albast en amandel-geslepen glazen reservoir. Circa: 1900. Afmeting: 52 x 13 cm ø. In goede staat.

2x Bronzen vazen op marmeren basement
Resultaat: 185 EUR

Twee oude bronzen Jugendstil-stijl vazen op wit marmeren basement. Chips. Man en vrouw op vaas met boeren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In redelijk/goede staat.

Messing heilig kruis, 19e eeuw
Resultaat: 75 EUR

19e Eeuwse kerkelijke vergulde messing heilig kruis, neo-renaissance. Afmeting: 70 cm. In goede staat.

2 x Chinees koperwerk
Resultaat: 35 EUR

Twee delen antiek Chinees koperwerk van hoge kwaliteit. Eén maal kopergeslagen kom. Eén maal kopergeslagen ghendi met gravering en fijne zwaluwstaart verbinding. Afmeting: 9 x 18,5 cm ø + 21 x 18 x 16...

Bijbelstandaard
Resultaat: 250 EUR

Oude neo-renaissance deels vergulde bijbelstandaard met graveringen. Circa: 1900. Afmeting: 16 x 28 x 32 cm. In goede staat.

4 Delen antiek, 2x Beddepan, ketel, melkbus
Resultaat: 65 EUR

Vier delen 19e eeuws antiek. Eén maal ijzeren grote ketel, twee maal beddepan, één maal melkbus. Afmeting: 38 - 115 cm. In goede staat.

Antieke beddepan
Resultaat: 30 EUR

Grote 18e eeuwse kopergeslagen beddepan met originele steel. Antieke reparaties onderbak. Afmeting: 107 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

Lot bellen
Resultaat: 55 EUR

Lot diverse oude/antieke metalen bellen, messing etc. Circa: 1900 en later. Afmeting: 7 - 20 cm. In goede staat.

5x Diverse houten dekseldoosjes
Resultaat: 60 EUR

Vijf diverse oude/antieke houten dekseldozen. Eén met bronzen kip. Twee met inleg. Circa: 1900 en later. Afmeting: 12 - 26,5 cm. In goede staat.

Theekistje met flacons
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse Franse theekist met porseleinen houders. Middelste houder beschadigd. Koper-inleg, stukje weg. Afmeting: 12 x 22 x 11 cm. In redelijke staat.

Notenhouten theekist op klauwpootjes
Resultaat: 55 EUR

Vroeg 19e eeuwse grote mahoniehouten theekist met twee theecompartimenten en melange glas (later). Kist heeft bronzen klauwpootjes, bronzen beslag + slot. Sleutel mist. Afmeting: 20 x 30 x 15 cm. In g...

Kistje met boulle inlegwerk
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse Franse boulle dekseldoos. Eén stukje koper-inleg mist. Verder in goede staat. Afmeting: 13 x 34 x 25 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse dekseldoos met miniatuur-portret.
Resultaat: 110 EUR

Voor-oorlogse vergulde dekseldoos met ivoor. Dekseldoos heeft miniatuur portretschilderijtje op deksel. Verkocht bij 'Umberto Baldissera AL Jesu Roma'. Mooie kwaliteit. Afmeting: 4 x 8 cm ø. In goede...

Bronzen Joodse kandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse bronzen Joodse kandelaar. 7-Armig. David-ster afgebroken. Afmeting: 29 x 24 x 18 cm. In redelijke staat.

2x Engelse messing kaarskandelaar.
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke 19e eeuwse Engelse messing kaarskandelaren met glazen lekrand + pegels. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Noten miniatuur model commode
Resultaat: 150 EUR

Notenhouten miniatuur modelcommode, met op het blad mozaïk intarsia en bandintarsia. Circa: 1900. Afmeting: 27 x 33 x 19 cm. In goede staat.

5x Messing kandelaren sets
Resultaat: 60 EUR

Vijf oude messing kaarskandelaren sets, naar oud voorbeeld. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 40 cm. In goede staat.

Messing kerk kandelaar, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaar met wijnranken en portret-medaillons. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

2x Bronzen wandkandelaren, 19e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Twee bronzen 2-lichts wandkandelaren in Louis Seize-stijl. 19e Eeuw. Afmeting: 17 x 25 x 22 cm. In goede staat.

Chinese wierrookbrander + vaas
Resultaat: 80 EUR

Antieke Chinese bronzen wierrookbrander + vaas. Circa: 1900. Wierrookbrander met figuren, tekens, Foo hond en olifanten-koppen. Messing vaas met bloesemtak en vogel decor. Afmeting: 18 - 26 cm. In goe...