Grote messing hanglamp met putti. In Louis Seize-stijl, maar 20e eeuw. Afmeting: 88 x 50 ø cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse gesigneerde Japanse of Chinese ivoren figuur. Handwerker. Afmeting: 30 cm. In goede staat. Met certificaat ten behoeve van cites
Drie antieke Chinese houtgestoken figuren op houtgestoken consoles. Circa: 1900. Mooie kwaliteit. Ceder of vruchtboom hout. Afmeting: 18 - 21 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Franse houtgestoken Louis Seize wandbarometer. Kwikhouder vervangen door grotere. Afmeting: 88 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vergulde messing Louis Seize-stijl wandlampen met adelaren. Circa: 1900. Afmeting: 38 x 24 x 14 cm. In goede staat.
Twee zeer grote antieke Chinese houtgestoken vazen met draken. Circa: 1900. Minimale beschadigingen. Afmeting: 107 x 33 cm ø. In goede staat.
Zeer grote Hollandse antieke barok messing kroonluchter. 18e - 19e Eeuw. Twaalf-armig en uitneembaar. Afmeting: 90 x 84 cm ø. In zéér goede staat.
Grote antieke Franse bronzen 4-lichts kaarskandelaar in Louis Seize-stijl met gebruneerde bronzen putti en vergulde kandelaren. Circa: 1900. Afmeting: 64 x 25 x 23 cm. In goede staat.
Antiek Zwitserse palissander speeldoos met florale intarsia en acht melodieën. Gemerkt Excelsior. Goed functionerend. Afmeting: 15 x 43 x 22 cm. In goede staat.