Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Tafellamp met brons 2384
Tafellamp met brons

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Plated koffie- en theeservies + dienblad 2412
Plated koffie- en theeservies + dienblad

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
11x Reebok geweien 2463
11x Reebok geweien

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
12x Reebok geweien 2464
12x Reebok geweien

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3 Delen ivoor. 2493
3 Delen ivoor.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Ivoren beeldje. 2495
2x Ivoren beeldje.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wortelnoten wolhouder, 19e eeuw 2232
Wortelnoten wolhouder, 19e eeuw

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Heilig kruis, 19e eeuw. 2244
Heilig kruis, 19e eeuw.

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Zakmicroscoop 2295
Zakmicroscoop

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
4 Schaartjes, 2x Zilveren + 2x antiek metalen. 2323
4 Schaartjes, 2x Zilveren + 2x antiek metalen.

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Messing paraplubak 2450
Messing paraplubak

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
2x Wandlampen met putti, ca. 1890 2124
2x Wandlampen met putti, ca. 1890

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Wijnfleshouder 2130
Wijnfleshouder

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Bronzen haardbokken, 19e eeuw. 2182
2x Bronzen haardbokken, 19e eeuw.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Haardplaat, 17e - 18e eeuw 2183
2x Haardplaat, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
6x Antieke zandstenen Foo/Tempel honden 2300
6x Antieke zandstenen Foo/Tempel honden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke gereedschapset 2329
Antieke gereedschapset

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Bronzen vaasjes met draken 2376
2x Bronzen vaasjes met draken

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Messing hanglamp, ca. 1900 2431
Messing hanglamp, ca. 1900

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Kruisbeelden 2459
2x Kruisbeelden

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antieke statenbijbel, 1828 2489
Antieke statenbijbel, 1828

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 Afrikaanse ivoren figuren. 2505
2 Afrikaanse ivoren figuren.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Diverse tabakspijpen (6 x). 2519
Diverse tabakspijpen (6 x).

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oude zangvogel-automaat 2135
Oude zangvogel-automaat

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
2x Antieke kledingstandaard 2293
2x Antieke kledingstandaard

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Messing hanglamp met prismen glas 2362
Messing hanglamp met prismen glas

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
4x Boeddhistisch brons 2064
4x Boeddhistisch brons

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen en houten Quang Yin 2068
Bronzen en houten Quang Yin

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2 Antieke Chinees bronzen vazen 2074
2 Antieke Chinees bronzen vazen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese wierrookbrander + vaas 2075
Chinese wierrookbrander + vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6x Antieke messing kaarskandelaren 2079
6x Antieke messing kaarskandelaren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Theekistje met flacons 2095
Theekistje met flacons

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4x Wereldbollen 2131
4x Wereldbollen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Engelse maten, 19e eeuw. 2139
Lot Engelse maten, 19e eeuw.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot antiek tinnen maatbekers etc. 2140
Lot antiek tinnen maatbekers etc.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kraantjeskan met parelmoer belijmd 2144
Kraantjeskan met parelmoer belijmd

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Oosterse bewerkte zwijnentand 2191
Oosterse bewerkte zwijnentand

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot porselein (Peterselie) + 2 rekjes 2200
Lot porselein (Peterselie) + 2 rekjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinees juwelenkistje met jade plaquettes 2270
Chinees juwelenkistje met jade plaquettes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinees natuurstenen snijstuk 2272
Chinees natuurstenen snijstuk

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Voor-oorlogse lederen dokterstas 2294
Voor-oorlogse lederen dokterstas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Dimple Whisky, 70-er jaren 2330
Dimple Whisky, 70-er jaren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot diverse lampenkappen/petroleumlampen 2335
Lot diverse lampenkappen/petroleumlampen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
10 Koraal doodshoofdjes 2374
10 Koraal doodshoofdjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Albasten zuil met verlichting. 2429
Albasten zuil met verlichting.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Plated Barok kandelaren 2446
Plated Barok kandelaren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Haardset, ca. 1920 2470
Haardset, ca. 1920

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Tinnen schotel, Gemerkt 2484
Tinnen schotel, Gemerkt

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Console, Neogotische stijl 2496
Console, Neogotische stijl

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gokkast, 'Super Stern' (Duitsland) 2529
Gokkast, 'Super Stern' (Duitsland)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3-Delige kerkelijke set 2052
3-Delige kerkelijke set

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Messing heilig kruis, 19e eeuw 2115
Messing heilig kruis, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Schildpad visitekaartenhouder 2152
Schildpad visitekaartenhouder

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Tiffany-stijl plafondlamp 2164
Tiffany-stijl plafondlamp

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Russisch boek. 2173
2x Russisch boek.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chinees zijde kunstwerk, 135 x 55 cm. 2195
Chinees zijde kunstwerk, 135 x 55 cm.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Chinese theetegel 2268
Chinese theetegel

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Theestoof met koperen hengselbak 2341
Theestoof met koperen hengselbak

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3x Speculaasplanken en botervorm 2345
3x Speculaasplanken en botervorm

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Lot boeken over schilderkunst (9x) 2351
Lot boeken over schilderkunst (9x)

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
3x Benen bewerkte dekseldoosjes 2392
3x Benen bewerkte dekseldoosjes

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
HALA busquet bureaulamp 2485
HALA busquet bureaulamp

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2 Grote Japanse cloisonne vazen 2043
2 Grote Japanse cloisonne vazen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Bronzen wandkandelaren, 19e eeuw 2080
2x Bronzen wandkandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot bellen + boekenpers 2103
Lot bellen + boekenpers

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Hollandse kroonluchter (messing) 2171
Hollandse kroonluchter (messing)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Houten wijnvaten, 18e eeuw. 2241
2 Houten wijnvaten, 18e eeuw.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees gestoken sculptuur 2264
Chinees gestoken sculptuur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Lederen koffers 2290
2x Lederen koffers

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Hollands wapen gevelstuk 2302
Hollands wapen gevelstuk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x 19e Eeuws messing 2305
3x 19e Eeuws messing

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Houten staande lamp. 2409
Houten staande lamp.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Japans kistje, ca. 1920 2439
Japans kistje, ca. 1920

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees gestoken walnoot. 2440
Chinees gestoken walnoot.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Vergulde bronzen wandlampen 2447
2x Vergulde bronzen wandlampen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Miniatuur schaakspellen 2454
2x Miniatuur schaakspellen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Antieke haardset, ca. 1900 2461
Antieke haardset, ca. 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2 Chinese emaille vazen 2032
2 Chinese emaille vazen

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
4 Delen antiek, 2x Beddepan, ketel, melkbus 2106
4 Delen antiek, 2x Beddepan, ketel, melkbus

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
30 Werken van J. van Vondel in rood vergulde pronkbanden 2156
30 Werken van J. van Vondel in rood vergulde pronkbanden

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke Engelse kolenkit, circa 1900. 2179
Antieke Engelse kolenkit, circa 1900.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Philips luidspreker, 30-er Jaren 2209
Philips luidspreker, 30-er Jaren

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Ingelegde knipmuts met broche 2212
Ingelegde knipmuts met broche

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Bronzen sierstuk met spiegellijst 2405
Bronzen sierstuk met spiegellijst

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Tafelstuk op bronzen voet. 2498
Tafelstuk op bronzen voet.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Kazuifel 2510
Kazuifel

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Nigeriaans bronzen masker 2067
Nigeriaans bronzen masker

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Messing kerk kandelaar, 19e eeuw 2081
Messing kerk kandelaar, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5x Messing kandelaren sets 2082
5x Messing kandelaren sets

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x 19e Eeuwse opbergkisten 2097
2x 19e Eeuwse opbergkisten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
5x Diverse houten dekseldoosjes 2098
5x Diverse houten dekseldoosjes

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
7 Delen antiek koper 2105
7 Delen antiek koper

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Opaline-glazen petroleumlamp 2119
Opaline-glazen petroleumlamp

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
3x Antieke olielampen 2120
3x Antieke olielampen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gobelin wandkleed, 118 x 190 cm. 2132
Gobelin wandkleed, 118 x 190 cm.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Fotolijst/Spiegel 2133
Fotolijst/Spiegel

Resultaat:

60 EUR