Leerdam Luciene Bloch. Gesatineerd persglazen eendje. Circa: 1929. Afmeting: 6 x 6,5 x 4 cm. In goede staat.
Kristallen karaf met zilveren kraag, 925/000. karaf met bolle buik versierd met geschulpt slijpsel.ø15x30cm. In uitstekende staat.
Twaalf 19e eeuwse Duitse handbeschilderde mondgeblazen glazen. Uberfang glazen. Emaille beschilderd. Diverse bloemsoorten, onder andere edelweiss. Afmeting: 21 x 9 cm ø. In goede staat.
Lot van 33 kristallen figuren. Waaronder 26x Swarovski, en 7x geen Swarovski (minimale chip mogelijk). Afmeting: 1 - 9 cm. In goede staat.
Vijf grote moderne glasfusing mondgeblazen vazen. Afmeting: 23 - 46 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Duits glas. Eén karaf met graveringen. Eén grote roemer (1 ltr.) met Duitse spreuk. Afmeting: 21 - 31 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse kristalglazen karaffen met amandelslijpsels. Afmeting: 43 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote kristalglazen gematteerde schaal met florale decor. Circa: 1930. Afmeting: 8 x 30 cm ø. In goede staat.
Antieke zeven-delige Duitse mondgeblazen groen-glazen wijnset met florale beschildering. Bestaande uit: Karaf + zes roemers. Trink was klar ist, sprich was wat ist (op deksel). Afmeting: 16 - 36 cm. I...
Voor-oorlogs drie-delig glazen tafelstuk. Piece de Milieu, met schroefdraad. Eén chip. Afmeting: 37,5 x 24 cm ø. In goede staat.
Vier groen-glazen A.D.Copier vazen. Circa: 1945 - 1948 Leerdam. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Leerdam Oranje vaasje (Ariane vaasje). Art Deco vormgeving. 2007 Floris Meijdam. Genummerd. Afmeting: 11,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Zes delen Swarovski waaronder 3 vlinders (2x goudkleurige voelsprieten en 1x zilverkleurige voelsprieten), 3,5-5cm. en 3 uiltjes. Allen in goede staat
Twee kristallen odeurkaraffen net zilveren montuur. Karafje met 8 vlaks en 2 ringen met diamantslijpsel voorzien van zilveren montuur, 925/000, en piekstop, Birmingham, 1925, en een taps toelopend ode...
Fraaie en gave geslepen kristallen gembercoupe op zes-kantige voet met ingeslepen ster op de onderkant. Afmeting: H 32 cm. ø 13 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen ijsemmer op gecontourneerde voet met ingeslepen ster op de bodem. Voorzien van een zilveren bovenrand, 835/000, met twee fraaie draagringen. Chip. Circa: 1870. Afmeting: 13,5 x 12 ...
Antiek geslepen kristallen zoutvaatje met kraag en gecontourneerde bovenrand op een zilveren voet, 835/000. ca 1870. ø8x8cm. Chip. In redelijk goede staat
Antiek geslepen kristallen glas op voet. Kelk is voorzien van florale gravure en tekst 'Souvenir La Haye 25-5-1888'. Herkomst Bisschopshuis Haarlem. Afmeting: H 14,5 cm. ø 8,5 cm.
Kristallen tassa met diverse slijpsels op stam met zilveren voet, 835/000. ø22x17cm. MT.: W.Burger & zonen, Haarlem, ca 1960 In goede staat
Geslepen kristallen karaf compleet met stop voorzien van een ingeslepen ster op de onderkat voorzien van een zilveren montuur, 925/000. MT.: Koninklijke van Kempen en Begeer, Zoetermeer, kroningsjaar ...
Geslepen kristallen oorkarafje voorzien van geslepen ster op de bodem compleet met stop en zilveren montuur, 925/000. Importeursteken: Van Kempen en Begeer, Zeist ca. 1970. Ca. 13 cm hoog. In goede st...
Geslepen kristallen odeurkarafje met divers geslepen afbeeldingen o.a. bomen met vliegende eend en rennend hert, voorzien van zilveren montuur en dop.13xø6,5cm. In goede staat
Geslepen kristallen zout- en peperstrooiers met ruitslijpsels en zilveren montuur en dop, 835/000. Afmeting: H 4,5 cm. In goede staat.
Grote kristallen met messing tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 43 cm ø. In goede staat.