Twee antieke kristallen dekselcoupes. Ruit geslepen. Circa: 1880. Eén beschadiging omranding. Afmeting: 29 x 17 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee maal vrijmetselaar, 19e eeuw. Eén schort, leder + linnen, Sattorini + Sons Ltd. 19e Eeuw. Eén bekerglas met vrijmetselaar symbolen en monogram, 19e eeuw. Afmeting: 16 x 11 cm ø. en 44 x 38 cm. In...
Antieke messing vergulde Jugendstil tafelschaal met origineel glazen schaal. Transparant, cassis-kleur. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 21 cm ø. In goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse floraal gegraveerde glazen druivenspoeler. Afmeting: 12 x 12 cm ø. In goede staat.
Twee antieke kristallen bonbonnieres, amandel geslepen. Circa: 1870. Chips. Afmeting: 18 x 28 cm ø. In redelijke staat.
Twee prachtige grote antieke slinger-glazen met geetste wildvoorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 11 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Barok drinkglas met gegraveerde jachtvoorstelling (radgravering). Afmeting: 10 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke indentieke waaier-kristallen tassa. Vroeg 19e eeuw. Chips. Afmeting: 15 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse amandel geslepen Biedermeier kristallen gember dekselcoupe. Chips. Afmeting: 42 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Twee grote Duitse antieke mondgeblazen wijnroemers. Historisme, handbeschilderd, met goud/spreuk en wapen decor. Eén chip bij voetspreukglas. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek kristal + draadglas. Twee maal coupes, waarvan één met onderschaal. Eén maal marmelade dekselpot + onderschotel. Eén maal schenkkan met koperen montuur. Eén maal draadglas met hengse...
Zes-delige Art Deco glazen likeurset. Door kristal unie W.J. Rozendaal. Model Allround 1929. Afmeting: 6,5 - 30 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil glazen handbeschilderd vaasje met vergulde messing voet. Circa: 1915. Afmeting: 17,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Twee gesigneerde Jugendstil-stijl mondgeblazen glazen vazen in de kleur blauw-groen. Gesigneerd Lawrence 1988. Afmeting: 10 - 18,5 cm. In goede staat.
Acht maal Boheems gekleurd kristal. Zes wijnroemers en twee vazen (kleine Moser). 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
A.D. Copier, Leerdam. Glazen vaas met tin craquele. Collectie Sonoor. Circa: 1950. Afmeting: 13 x 14 cm ø. In goede staat.
Antieke waaierkristallen boerenjongens bowlset. Drie-delig met onderschaal + sleef. Paar minimale chips. Afmeting: 33 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Stel kristallen karaffen met zilver, 833/000. Sierlijke karaffen met floraal slijpwerk op ronde zilveren voet met parelrand en een opengewerkte zilveren rand met graveerwerk voorzien van ketting. ø14x...
Drie antieke opaline glazen vazen met beschildering. Wat chips bovenranden. Circa: 1900. Afmeting: 30 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse geetste bowlpot met onderschaal en druivenrank decors. Afmeting: 28 x 22 cm ø. In goede staat.
Grote kristallen vaas voorzien van zilveren gladde rand, 800/000. De vaas is versierd met slijpwerk met o.a. bloemen. ø 16x33cm, deukje in de rand, verder in goede staat.
Antieke cassis-kleurige Jugendstil vaas met florale decors. Ongesigneerd. Circa: 1915. Minimale chips bovenrand. Afmeting: 14 x 5,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Moderne mondgeblazen glazen vaas met gezicht, op drie poten. 21 Eeuw. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.
Drie kristallen karaffen. Karaffen, eerste helft 20e eeuw. Eén maal ruitkristal. Eén maal waaierkristal. Eén maal geetste glazen stopfles (parfum). Afmeting: 11,5 x 38 cm. In goede staat.
Vier-delige Copier Leerdam Art Deco glazen waterset. Eerste helft 20e eeuw. Eén minimale chip bodemrand. Afmeting: 10 - 23 cm ø. In goede staat.
Modern glazen kunstobject door R. Rijsz. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen kaasstolp. Stolp heeft paar minimale chips. Afmeting: 22 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote set gegraveerde glazen. Onder andere: Cognac, champagne, wijn, likeurglazen met overlay. Totaal 44 stuks, waarvan 6 stuks robijnrood zonder overlay. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Twee antieke groene opaline glazen kraagvazen met handgeschilderde florale decors. Cica: 1900. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.
Zes-delige glazen Hollandse likeurset met zwart persglazen tablet en Gero tin houders. Circa: 1920. Afmeting: 11,5 - 25 cm. In goede staat.
Vier-delige Art Deco persglazen likeurset met geel kleurige glazen, karaf en zwart glazen tablet. Circa: 1930. Afmeting: 5,5 - 23 cm ø. In goede staat.
Art Deco glazen tafelstuk. Te gebruiken als rozensteker (met vis) en als schip. Circa: 1930. Beide compatibel. Minimale chip. Afmeting: 24 x 29 cm ø. en 27 x 29 cm. In goede staat.
Zes oude/antieke kristallen/glazen stopkaraffen. 20e Eeuw. Twee maal met goud decor. Twee maal facet geslepen. Twee maal divers. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Art Deco 'Copier Leerdam' zwart glazen tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 23 cm ø. In goede staat.
Vier maal antiek kristal. Eén maal beschuitbus + onderschaal, waaierkristal. Eén maal dekselpot + onderschaal, Biedermeier. Eén maal ovale schaal, waaierkristal. Eén maal ovale schaal, Biedermeier. En...
Duitse handbeschilderde Jugendstil glazen vazenset met florale en goud decors. In messing houders. Circa: 1910. Afmeting: 15 - 27 cm. In goede staat.
Vier antieke handbeschilderde opaline glazen vazen met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 32 - 36 cm. In goede staat.
Twee maal glaswerk. Eén parfumflacon, beschadigd. Eén beschilderde mondgeblazen stopfles. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke glazen karaffen. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal kristal, chips. Eén maal mondgeblazen glas, goed. Afmeting: 36 -39 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke mondgeblazen Venetiaanse glazen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 9 - 37 cm. In goede staat.
Tien antieke kristal/glas karaffen. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Negen stopkaraffen en één schenkkan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 21 cm.
Kristallen geslepen schaaltje met zilveren beugel, 835/000, met graveerwerk. Voorzien van geslepen ster op de bodem. ø15x11cm. Minimale chips.
Lot divers antiek kristal. Veel waaier en ruitkristal. Bestaande uit: Eén dekseldoos, vier schalen, menage, twee dekselcoupes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Drie maal K P C de Bazel glas. Circa: 1940. Twee maal zwart glazen onderzetters. Eén maal bruin glazen schaal, één chip. Afmeting: 8,5 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke opaline glazen vazen met landschappen en dennentakken decors. Circa: 1900. Afmeting: 30 x 9 cm ø. In goede staat.
Antieke gebrandschilderde glas-in-lood venster, Burg Steinfurt.. Afmeting: 25,5 x 23,5 cm. In goede staat.
Lot van 10x designglas vazen. Diverse kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws glaswerk. Eén maal geribte karaf met molens en fruit decor, chip. Eén maal robijnrood gegraveerd Boheems glas. Eén maal melkglazen stopkaraf. Afmeting: 13 - 22 cm. In redelijk/goed...