19e Eeuws kristalglazen bokaalglas met florale restvergulding. Chip onderkant. Afmeting: 17,5 cm. In redelijke staat.
Drie maal 19e eeuws glaswerk. Eén maal geribte karaf met molens en fruit decor, chip. Eén maal robijnrood gegraveerd Boheems glas. Eén maal melkglazen stopkaraf. Afmeting: 13 - 22 cm. In redelijk/goed...
Lot van 10x designglas vazen. Diverse kleuren. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 30 cm. In goede staat.
Antieke gebrandschilderde glas-in-lood venster, Burg Steinfurt.. Afmeting: 25,5 x 23,5 cm. In goede staat.
Twee antieke opaline glazen vazen met landschappen en dennentakken decors. Circa: 1900. Afmeting: 30 x 9 cm ø. In goede staat.
Drie maal K P C de Bazel glas. Circa: 1940. Twee maal zwart glazen onderzetters. Eén maal bruin glazen schaal, één chip. Afmeting: 8,5 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Lot divers antiek kristal. Veel waaier en ruitkristal. Bestaande uit: Eén dekseldoos, vier schalen, menage, twee dekselcoupes. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Kristallen geslepen schaaltje met zilveren beugel, 835/000, met graveerwerk. Voorzien van geslepen ster op de bodem. ø15x11cm. Minimale chips.
Tien antieke kristal/glas karaffen. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Negen stopkaraffen en één schenkkan. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 8 - 21 cm.
Drie antieke mondgeblazen Venetiaanse glazen. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 9 - 37 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen karaffen. Eerste helft 20e eeuw. Eén maal kristal, chips. Eén maal mondgeblazen glas, goed. Afmeting: 36 -39 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal glaswerk. Eén parfumflacon, beschadigd. Eén beschilderde mondgeblazen stopfles. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 18 - 21 cm. In redelijk/goede staat.
Vier antieke handbeschilderde opaline glazen vazen met florale decors. Circa: 1900. Afmeting: 32 - 36 cm. In goede staat.
Duitse handbeschilderde Jugendstil glazen vazenset met florale en goud decors. In messing houders. Circa: 1910. Afmeting: 15 - 27 cm. In goede staat.
Vier maal antiek kristal. Eén maal beschuitbus + onderschaal, waaierkristal. Eén maal dekselpot + onderschaal, Biedermeier. Eén maal ovale schaal, waaierkristal. Eén maal ovale schaal, Biedermeier. En...
Art Deco 'Copier Leerdam' zwart glazen tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 2 x 23 cm ø. In goede staat.
Zes oude/antieke kristallen/glazen stopkaraffen. 20e Eeuw. Twee maal met goud decor. Twee maal facet geslepen. Twee maal divers. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Art Deco glazen tafelstuk. Te gebruiken als rozensteker (met vis) en als schip. Circa: 1930. Beide compatibel. Minimale chip. Afmeting: 24 x 29 cm ø. en 27 x 29 cm. In goede staat.
Vier-delige Art Deco persglazen likeurset met geel kleurige glazen, karaf en zwart glazen tablet. Circa: 1930. Afmeting: 5,5 - 23 cm ø. In goede staat.
Zes-delige glazen Hollandse likeurset met zwart persglazen tablet en Gero tin houders. Circa: 1920. Afmeting: 11,5 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke groene opaline glazen kraagvazen met handgeschilderde florale decors. Cica: 1900. Afmeting: 26 x 13 cm ø. In goede staat.
Grote set gegraveerde glazen. Onder andere: Cognac, champagne, wijn, likeurglazen met overlay. Totaal 44 stuks, waarvan 6 stuks robijnrood zonder overlay. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse kristallen amandelgeslepen kaasstolp. Stolp heeft paar minimale chips. Afmeting: 22 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.
Modern glazen kunstobject door R. Rijsz. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Vier-delige Copier Leerdam Art Deco glazen waterset. Eerste helft 20e eeuw. Eén minimale chip bodemrand. Afmeting: 10 - 23 cm ø. In goede staat.
Drie kristallen karaffen. Karaffen, eerste helft 20e eeuw. Eén maal ruitkristal. Eén maal waaierkristal. Eén maal geetste glazen stopfles (parfum). Afmeting: 11,5 x 38 cm. In goede staat.
Moderne mondgeblazen glazen vaas met gezicht, op drie poten. 21 Eeuw. Afmeting: 27 x 15 cm ø. In goede staat.
Antieke cassis-kleurige Jugendstil vaas met florale decors. Ongesigneerd. Circa: 1915. Minimale chips bovenrand. Afmeting: 14 x 5,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote kristallen vaas voorzien van zilveren gladde rand, 800/000. De vaas is versierd met slijpwerk met o.a. bloemen. ø 16x33cm, deukje in de rand, verder in goede staat.
19e Eeuwse geetste bowlpot met onderschaal en druivenrank decors. Afmeting: 28 x 22 cm ø. In goede staat.
Drie antieke opaline glazen vazen met beschildering. Wat chips bovenranden. Circa: 1900. Afmeting: 30 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.
Stel kristallen karaffen met zilver, 833/000. Sierlijke karaffen met floraal slijpwerk op ronde zilveren voet met parelrand en een opengewerkte zilveren rand met graveerwerk voorzien van ketting. ø14x...
Antieke waaierkristallen boerenjongens bowlset. Drie-delig met onderschaal + sleef. Paar minimale chips. Afmeting: 33 x 19,5 cm ø. In goede staat.
A.D. Copier, Leerdam. Glazen vaas met tin craquele. Collectie Sonoor. Circa: 1950. Afmeting: 13 x 14 cm ø. In goede staat.
Acht maal Boheems gekleurd kristal. Zes wijnroemers en twee vazen (kleine Moser). 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 21 cm. In goede staat.
Twee gesigneerde Jugendstil-stijl mondgeblazen glazen vazen in de kleur blauw-groen. Gesigneerd Lawrence 1988. Afmeting: 10 - 18,5 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil glazen handbeschilderd vaasje met vergulde messing voet. Circa: 1915. Afmeting: 17,5 x 7 cm ø. In goede staat.
Zes-delige Art Deco glazen likeurset. Door kristal unie W.J. Rozendaal. Model Allround 1929. Afmeting: 6,5 - 30 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek kristal + draadglas. Twee maal coupes, waarvan één met onderschaal. Eén maal marmelade dekselpot + onderschotel. Eén maal schenkkan met koperen montuur. Eén maal draadglas met hengse...
Twee grote Duitse antieke mondgeblazen wijnroemers. Historisme, handbeschilderd, met goud/spreuk en wapen decor. Eén chip bij voetspreukglas. Afmeting: 25 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse amandel geslepen Biedermeier kristallen gember dekselcoupe. Chips. Afmeting: 42 x 20 cm ø. In redelijke staat.
Twee antieke indentieke waaier-kristallen tassa. Vroeg 19e eeuw. Chips. Afmeting: 15 - 25 cm ø. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Barok drinkglas met gegraveerde jachtvoorstelling (radgravering). Afmeting: 10 x 8,5 cm ø. In goede staat.
Twee prachtige grote antieke slinger-glazen met geetste wildvoorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee antieke kristallen bonbonnieres, amandel geslepen. Circa: 1870. Chips. Afmeting: 18 x 28 cm ø. In redelijke staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse floraal gegraveerde glazen druivenspoeler. Afmeting: 12 x 12 cm ø. In goede staat.
Antieke messing vergulde Jugendstil tafelschaal met origineel glazen schaal. Transparant, cassis-kleur. Circa: 1910. Afmeting: 20 x 21 cm ø. In goede staat.
Twee maal vrijmetselaar, 19e eeuw. Eén schort, leder + linnen, Sattorini + Sons Ltd. 19e Eeuw. Eén bekerglas met vrijmetselaar symbolen en monogram, 19e eeuw. Afmeting: 16 x 11 cm ø. en 44 x 38 cm. In...