Oude smeedijzeren staande kapstok. 20e Eeuw. Afmeting: 178 x 45 cm. In goede staat.
Antiek kersenhouten hangkastje, ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 43 cm. In zeer goede staat.
Italiaanse houtgestoken tafel met twee grote putti's en druivenranken (plated), met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 109 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten één-deurs spinde met sleepoten, houtgestoken lijsten en originele scharnieren. Slot later. Afmeting: 107 x 86 x 53 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met slot + sleutel. Afmeting: 77 x 57 x 140 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten linnenpers met lades. Afmeting: 100 x 40 x 73 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.
17e Eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist met gesloten front. In originele staat. Afmeting: 84 x 165 x 74 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde lijst met spiegel. Goudlaag op lijst iets versleten. Afmeting: 110 x 138 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Mechelse gestoken eikenhouten vitrine-opzetkast met koppen, ringen, panelen en florale snijwerk. Neo Renaissance. Circa: 1880. Afmeting: 201 x 90 x 54 cm. In goede staat.
Houtgestoken eikenhouten tafel met florale decors op blad. Gecontourneerd blad + etage. Circa: 1890. Afmeting: 72 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten halve-maantafel met twee uitklapbare lades. Circa: 1900. Afmeting: 72 x 39 x 75 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel met velours stoffering. Circa: 1850. Afmeting: 95 x 70 x 58 cm. In goede staat.
Antiek kersenhouten nachtkastje. Ca. 1900. Afmeting. 79x38x33 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse eikenhouten armleunstoel met gave bruine lederen zitting en rugleun. Circa: 1920. Afmeting: 121 x 75 x 65 cm. In goede staat.
Oude lederen schaarstoel met bamboe effect. Frame, beukenhout. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 57 x 61 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III eethoek met spinnekoptafel. Notenhout met ebonisering. Circa: 1870. Afmeting: 101 x 40 x 40 cm. en 74 x 82 x 119 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen. Eén kras. Afmeting: 74 x 91 x 100 cm. en 74 x 91 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47x4...
19e Eeuwse mahoniehouten lyra naaitafel met wolhouder. Circa: 1840. Blad iets verbogen. Afmeting: 70 x 46 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten Art Deco rolbureau met lades, deurtjes en vakverdeling. Circa: 1920. Afmeting: 120 x 134 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil boekenkast met originele creme beschildering. Circa: 1915. Afmeting: 148 x 100 x 30 cm. In goede staat.