Grote 19e eeuwse vergulde Louis Philippe spiegel met vergulding, kroon en Franse lelie. Afmeting: 170 x 107 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse notenhouten penantkast. Eén-deurs, met tollen spiegels, snijwerk met fruit, vaashouders. Circa: 1860. Afmeting: 105 x 98 x 46 cm. In goede staat.
Prachtige Hollandse notenhouten penantkast. Eén-deurs, met tollen spiegels, snijwerk met fruit, vaashouders. Circa: 1860. Afmeting: 103 x 108 x 51 cm. In goede staat.