Antieke Jugendstil boekenkast met originele creme beschildering. Circa: 1915. Afmeting: 148 x 100 x 30 cm. In goede staat.
Eikenhouten Art Deco rolbureau met lades, deurtjes en vakverdeling. Circa: 1920. Afmeting: 120 x 134 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten lyra naaitafel met wolhouder. Circa: 1840. Blad iets verbogen. Afmeting: 70 x 46 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47x4...
Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.
Twee Louis Seize-stijl armleunstoelen met bruin lederen zittingen. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 64 x 64 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen. Eén kras. Afmeting: 74 x 91 x 100 cm. en 74 x 91 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III eethoek met spinnekoptafel. Notenhout met ebonisering. Circa: 1870. Afmeting: 101 x 40 x 40 cm. en 74 x 82 x 119 cm. In goede staat.
Antieke eethoek met grenen tafel en vijf essenhouten stoelen + biezen zittingen, waarvan één met armleuning. Oudere restauratie. Afmeting: 81 x 78 x 170 cm. 94 x 50 x 40 cm. 94 x 64 x 64 cm. In goede ...
Uitneembare Hollandse mahoniehouten Biedermeier meidenkast met schappen en lades. Lichte fineerschade, deur iets gebogen. Afmeting: 175 x 43 x 115 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.
Oude lederen schaarstoel met bamboe effect. Frame, beukenhout. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 57 x 61 cm. In goede staat.
Grote antieke Hollandse eikenhouten armleunstoel met gave bruine lederen zitting en rugleun. Circa: 1920. Afmeting: 121 x 75 x 65 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken scharenstoelen. Dagobert-stoelen. Circa: 1880. Met rad en gesneden koppen. Afmeting: 88 x 55 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse mahoniehouten Louis Philippe halspiegel met afneembare kroon. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 60 cm. In goede staat.
Antiek kersenhouten nachtkastje. Ca. 1900. Afmeting. 79x38x33 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel met velours stoffering. Circa: 1850. Afmeting: 95 x 70 x 58 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten halve-maantafel met twee uitklapbare lades. Circa: 1900. Afmeting: 72 x 39 x 75 cm. In goede staat.
Houtgestoken eikenhouten tafel met florale decors op blad. Gecontourneerd blad + etage. Circa: 1890. Afmeting: 72 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten getorste bijzettafel met zestien keramieken tegels, divers. Circa: 1900. Afmeting: 52 x 49 x 49 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Mechelse gestoken eikenhouten vitrine-opzetkast met koppen, ringen, panelen en florale snijwerk. Neo Renaissance. Circa: 1880. Afmeting: 201 x 90 x 54 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde lijst met spiegel. Goudlaag op lijst iets versleten. Afmeting: 110 x 138 cm. In goede staat.
Antieke Oosterse grenen beschilderde kist met deurtjes. Afmeting: 70 x 68 x 102 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist met gesloten front. In originele staat. Afmeting: 84 x 165 x 74 cm. In redelijk/goede staat.