Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahoniehouten klaptafeltje
Startprijs 125 EUR

Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.

Linnenpers, 18e eeuw.
Startprijs 125 EUR

18e Eeuwse eikenhouten linnenpers met lades. Afmeting: 100 x 40 x 73 cm. In goede staat.

Hollandse eikenhouten dekenkist, 17e-18e eeuw.
Startprijs 150 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met slot + sleutel. Afmeting: 77 x 57 x 140 cm. In goede staat.

Eiken één-deurs spinde
Resultaat: 275 EUR

Antieke Duitse eikenhouten één-deurs spinde met sleepoten, houtgestoken lijsten en originele scharnieren. Slot later. Afmeting: 107 x 86 x 53 cm. In goede staat.

Vergulde Empire spiegel
Resultaat: 325 EUR

Vroeg 19e eeuws vergulde houtgestoken Empire spiegel met twee maal hoornen des overvloeds, fruit, granaatappel en bladeren. Paar beschadigingen bij snijwerk. Afmeting: 78 x 68 cm. In redelijk/goede st...

Italiaanse putti tafel
Resultaat: 190 EUR

Italiaanse houtgestoken tafel met twee grote putti's en druivenranken (plated), met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 109 x 45 cm. In goede staat.

Kersen hangkastje (medicijnkastje)
Resultaat: 120 EUR

Antiek kersenhouten hangkastje, ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 43 cm. In zeer goede staat.

Staande kapstok, smeedijzer.
Resultaat: 40 EUR

Oude smeedijzeren staande kapstok. 20e Eeuw. Afmeting: 178 x 45 cm. In goede staat.

Fauteuil met leder.
Startprijs 60 EUR

Antiek mahoniehouten fauteuil met lichtbruin gecraqueleerd leder en veel patina. Afmeting: 110 x 85 x 78 cm. In redelijk/goede staat.

Nachtkastje met wit-marmeren blad, circa 1910.
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten nachtkastje met wit-marmeren blad. Circa: 1910. Afmeting: 78 x 35 x 40 cm. In goede staat.

Jugendstil spiegel.
Resultaat: 300 EUR

Prachtige antiek vergulde Jugendstil spiegel met florale zweepslag motieven. Circa 1915. Minimale chips. Afmeting: 102 x 56 cm. In goede staat.

Spinnekoptafel
Resultaat: 40 EUR

Hollandse geëboniseerde houten spinnekop tafel met geschulpt blad. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 75 x 95 cm. In goede staat.

Engelse mahoniehouten klaptafel, 19e eeuw.
Resultaat: 50 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehouten salon hangoor-tafel met messing wielen. Ingekort. Afmeting: 52 x 52 x 100 cm. In goede staat.

4x Korenaars-stoelen (3 + 1 armstoel)
Resultaat: 80 EUR

Vier 19e eeuwse eikenhouten korenaars-stoelen. Drie gewoon, één armleun-stoel. Met velours stoffering. Iets sleets. Afmeting: 94 x 53 x 56 cm. en 90 x 60 x 57 cm. In goede staat.

4x Korenaarsstoelen, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Vier 18e eeuwse Louis Seize iepenhouten korenaars-stoelen met velours stoffering. Afmeting: 87 x 50 x 49 cm. en 92 x 50 x 46 cm. In goede staat.

2x Korenaars-stoelen, mahonie
Resultaat: 40 EUR

Twee eind 19e eeuwse mahoniehouten korenaars-stoelen met Biedermeier gestoffeerde zittingen. Vlekken. Afmeting: 88 x 45 x 51 cm. In goede staat.

9x Louis Seize stoelen (8x + 1x armstoel)
Resultaat: 160 EUR

Negen prachtige 19e eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten stoelen. Acht gewoon, één armleun stoel. Minimale beschadigingen. Afmeting: 91 x 55 x 50 cm. en 96 x 58 x 55 cm. In goede staat.

19e Eeuwse naaitafel
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Franse geeboniseerde naaitafel met vakverdeling en spiegel. Afmeting: 70 x 54 x 42 cm. In goede staat.

Betaaltafel, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Duitse 18e eeuwse betaaltafel van vruchtenhout met afschuifbaar blad. Omgebouwd tot salontafel. Afmeting: 49 x 114 x 92 cm. In goede staat.

Mahonie speeltafel
Resultaat: 100 EUR

Gave 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel met 4-spant snijwerk poot en groen leder. Afmeting: 75 x 83 x 85 cm. In zeer goede staat.

Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw.
Startprijs 60 EUR

Ovale Engelse mahoniehouten salontafel. Afmeting: 62 x 102 x 130 cm. In goede staat.

Penantkastje, circa 1880.
Resultaat: 100 EUR

Antiek Duits wortelnoten penantkast. Gründerzeit. Circa: 1880. Afmeting: 78 x 44 x 78 cm. In goede staat.

Mahonie houten schrijftafel
Resultaat: 100 EUR

Engelse mahoniehouten schrijftafel met twee lades. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 103 x 58 cm. In goede staat.

4 Engelse stoelen, 19e eeuw.
Resultaat: 200 EUR

Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse stoelen met velours stoffering. Afmeting: 92 x 45 x 52 cm. In goede staat.