Antieke eikenhouten schrijftafel met marmeren blad + opstand en voetrust. Circa: 1900. Afmeting: 115 x 121 x 63 cm. In zeer goede staat.
Antiek eikenhouten Jugendstil buffet met facet geslepen glas en florale snijwerk. Circa: 1915. Afmeting: 204 x 118 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Art Deco (uitneembare) vitrinekast met vier schappen. Circa: 1920. Afmeting: 193 x 100 x 35 cm. In goede staat.
Kersenhouten haltafel met twee lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 120 x 40 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollands grenenhouten empire cylinderbureau met lades en vitrine. Circa: 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 174 x 100 x 55 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten hangvitrine. Circa 1900. Afmeting: 70 x 97 x 23 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl bolpoot tafel. Afmeting: 75 x 90 x 59 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize kamergemak met verguld beslag, lade en roldeurtje. Circa: 1800. Afmeting: 73 x 49 x 56 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Louis Seize kamergemak-kastje met schuiflade + roldeurtje. Circa: 1800. Afmeting: 73 x 47 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Circa: 1860. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Verguld Aziatisch houtgestoken spiegelkastje met lade, florale en kraanvogel decors. 20 Eeuw. Afmeting: 98 x 30 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels grenenhouten kabinet. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.
Eikenhouten vitrine-displaykast met spiegel, geslepen glas + slot met sleutel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 199 x 73 x 43 cm. In goede staat.
Houten beschilderde zuil/piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 109 x 23 x 24 cm. In goede staat.
Antiek wortelnoten zitbankje met klauwpoten. Circa: 1900. Firma N.V. Paerels Amsterdam. Afmeting: 43 x 43 x 68 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Jugendstil tafel met messing florale applicaties en etage. Circa: 1900. Ontwerp van Gustave Serrarier Bovy (1858 - 1910). Afmeting: 78 x 80 cm ø. In goede staat.
Hollandse notenhouten theetafel met lade en schuif en zijkanten. 20e Eeuw. Barok-stijl. Afmeting: 67 x 82 x 53 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten speeltafel met 4-spant houtgesneden poot. Lichte fineerschades. Afmeting: 73 x 85 x 88 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke eikenhouten Engelse 8-kantige tafel met etage en koperen wielen. Circa: 1880. Afmeting: 72 x 75 x 75 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken dekenkist met schnapp slot. Afmeting: 64 x 61 x 124 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs broodspinde met sledepoten. Schappen en lade achter de deur. Afmeting: 185 x 134 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten vitrinekast. Bovenstuk 18e eeuw, onderstuk later. Afmeting: 205 x 110 x 30 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten kolenkastje met etage + spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 87 x 41 x 36 cm. In goede staat.