19e Eeuws Hollands wortelnoten fineer damesbureau met florale intarsia. Gebogen klep met lades en kelder. Circa: 1860. Afmeting: 105 x 46 x 80 cm. In goede staat.
Grote Franse commode met verguld bronzen beslag, gebombeerd gebogen. Louis Quinze-stijl. Eind 20e eeuw. Gefineerd. Blad mist. Afmeting: 140 x 92 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse esdoornhouten penantkast met opstand en koper hekwerk. Met origineel beslag. Afmeting: 124 x 107 x 45 cm. In goede originele staat.
Antieke Duitse wortelnoten Gründerzeit twee-deurs kast met lade en snekken. Circa: 1880. Afmeting: 195 x 126 x 52 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in goede staat. Circa: 1860. Afmeting: 101 x 118 x 50 cm. In goede staat.
Oude Engelse mahoniehouten hoekkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 90 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws hoge kwaliteit Franse secretaire. Rozenhout met intarsia en verguld bronzen secretaire front met gebogen zijkanten en intarsia aan de zijkanten. Afmeting: 130 x 54 x 80 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Willem III palissander rolbureau. Mogelijk Horix. Mooie kwaliteit. Binnenkant kersen. Met spiegelopstand. Circa: 1860. Afmeting: 156 x 110 x 55 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire trumeau met zwart marmeren blad en vergulde applicatie. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 87 x 79 x 38 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten gepolitoerde vier-laden commode. Circa: 1860. Kleine fineerschade. Afmeting: 42 x 50 x 90 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse gepolitoerde mahoniehouten meidenkast met schappen. Minimale fineerschade. Circa: 1860. Afmeting: 158 x 113 x 45 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia en glas-in-lood met spiegelopstand. Circa: 1900. Afmeting: 137 x 58 x 37 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 160 x 104 x 48 cm. In zeer goede staat.
Vier bruin lederen eetkamerstoelen. 21e Eeuw. Afmeting: 103 x 53 x 46 cm. In goede staat.
Massief kersenhouten refectory-tafel met voetenrust. Stijlmeubel naar oud voorbeeld. Afmeting: 80 x 100 x 200 cm. In goede staat.
Donkerbruine lederen 3-persoons Chesterfield bank. Afmeting: 75 x 85 x 205 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades en bronzen beslag, compleet met sloten en sleutels. Afmeting: 160 x 100 x 48 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse halfronde mahoniehouten Empire trumeau met wit marmeren blad, snijwerk en klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 83 x 83 x 45 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuwse notenhouten fineer Louis Seize commode met eikenhouten corpus en bronzen beslag. Twee sloten missen. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 85 x 60 x 130 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse eikenhouten partnerdesk met diverse lades, deuren en koperbeslag. Desk is voorzien van mooi groen schrijfleer. Kwaliteit stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 111 x 180 cm. In goe...
Antiek eikenhouten Drents Empire, Louis Seize kabinet met volle zuilen + kapitellen. Circa: 1820. Afmeting: 272 x 180 x 57 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok porselein vitrinekast. Uitneembaar, met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 170 x 45 x 235 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse notenhouten Barok secretaire met gebogen lades. Oudere restauratie, rugwand vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 99 x 98 x 50 cm. In goede staat.