19e Eeuwse Duitse eikenhouten secretaire. Laat Biedermeier. Circa: 1850. Afmeting: 195 x 110 x 47 cm. In goede staat.
Kersenhouten Biedermeier penant kastje met zwarte zuilen. Front met twee laden en twee deuren. Kastje is geheel gerestaureerd. 19e Eeuw. Afmeting: 65 x 92 x 49 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten één-deurs ladenkastje met gebogen front. Louis Seize. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 80 x 71 x 44 cm. In goede staat.
Franse notenhouten bijzettafel met brons beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 41 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten bijzettafel met bronzen beslag en marmeren blad. Gerestaureerd. Circa: 1900. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse mahoniehouten console halspiegel met volle Korintische zuilen, marmeren blad + kroon. Stukje lijst weg. Afmeting: 305 x 90 x 36 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Seize cylinder bureau met vier lades en vakverdeling in binnenleven. Met verguld beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 116 x 106 x 62 cm. In...
19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Biedermeier boeken vitrine-kast met schappen. Circa: 1850. Oudere restauratie. Afmeting: 139 x 112 x 38 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Duitse antieke eikenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast met snekken. Circa: 1880. Afmeting: 57 x 140 x 202 cm. In goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse notenhouten Barok secretaire met gebogen lades. Oudere restauratie, rugwand vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 99 x 98 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok porselein vitrinekast. Uitneembaar, met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 170 x 45 x 235 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Drents Empire, Louis Seize kabinet met volle zuilen + kapitellen. Circa: 1820. Afmeting: 272 x 180 x 57 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten partnerdesk met diverse lades, deuren en koperbeslag. Desk is voorzien van mooi groen schrijfleer. Kwaliteit stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 111 x 180 cm. In goe...
18e Eeuwse notenhouten fineer Louis Seize commode met eikenhouten corpus en bronzen beslag. Twee sloten missen. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 85 x 60 x 130 cm. In redelijk/goede staat.
Vroeg 19e eeuwse halfronde mahoniehouten Empire trumeau met wit marmeren blad, snijwerk en klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 83 x 83 x 45 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades en bronzen beslag, compleet met sloten en sleutels. Afmeting: 160 x 100 x 48 cm. In goede staat.
Donkerbruine lederen 3-persoons Chesterfield bank. Afmeting: 75 x 85 x 205 cm. In goede staat.
Massief kersenhouten refectory-tafel met voetenrust. Stijlmeubel naar oud voorbeeld. Afmeting: 80 x 100 x 200 cm. In goede staat.
Vier bruin lederen eetkamerstoelen. 21e Eeuw. Afmeting: 103 x 53 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 160 x 104 x 48 cm. In zeer goede staat.
Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia en glas-in-lood met spiegelopstand. Circa: 1900. Afmeting: 137 x 58 x 37 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse gepolitoerde mahoniehouten meidenkast met schappen. Minimale fineerschade. Circa: 1860. Afmeting: 158 x 113 x 45 cm. In goede staat.