Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gründer buffet 4250
Gründer buffet
Startprijs 210 EUR
Engels Jugendstil kastje, ca. 1900 4066
Engels Jugendstil kastje, ca. 1900
Startprijs 220 EUR
Wortelnoten damesbureau, 19e eeuw 4081
Wortelnoten damesbureau, 19e eeuw
Startprijs 225 EUR
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe 4047
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 250 EUR
Chiffoniere, mahonie. 4056
Chiffoniere, mahonie.
Startprijs 250 EUR
Eiken commode. 4113
Eiken commode.
Startprijs 250 EUR
Dubbelgebogen miniatuur commode, 18e eeuw 4240
Dubbelgebogen miniatuur commode, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
Kabinet, Eiken (Drents model). 4269
Kabinet, Eiken (Drents model).
Startprijs 250 EUR
Wandtafel, 18e eeuw 4239
Wandtafel, 18e eeuw
Startprijs 275 EUR
Hollandse empire boekenkast 4028
Hollandse empire boekenkast
Startprijs 300 EUR
4-Laden commode, Noten 4084
4-Laden commode, Noten
Startprijs 300 EUR
Wortelnoten kastje met 2 lades, 19e eeuw 4091
Wortelnoten kastje met 2 lades, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Schrijfbureau, eiken. 4112
Schrijfbureau, eiken.
Startprijs 300 EUR
Naaitafeltje 4147
Naaitafeltje
Startprijs 325 EUR
Biedermeier penant/kastje, Kersenhouten 4037
Biedermeier penant/kastje, Kersenhouten
Startprijs 350 EUR
Eikenhouten Barok vitrinekast 4090
Eikenhouten Barok vitrinekast
Startprijs 350 EUR
Hollandse penantkast, ca. 1860. 4007
Hollandse penantkast, ca. 1860.
Startprijs 375 EUR
Hollandse penantkast, ca.1860. 4008
Hollandse penantkast, ca.1860.
Startprijs 375 EUR
Franse bijzettafel met marmeren blad 4041
Franse bijzettafel met marmeren blad
Startprijs 375 EUR
Vergulde spiegel, 19e eeuw. 4010
Vergulde spiegel, 19e eeuw.
Startprijs 400 EUR
Engels kabinet, mahonie. 4015
Engels kabinet, mahonie.
Startprijs 400 EUR
Eikenhouten 2-deurs kast, ca, 1880. 4032
Eikenhouten 2-deurs kast, ca, 1880.
Startprijs 400 EUR
Grote spiegel met console, mahonie. 4042
Grote spiegel met console, mahonie.
Startprijs 400 EUR
Duitse Gründerzeit vitrinekast 4046
Duitse Gründerzeit vitrinekast
Startprijs 400 EUR
Eiken vitrinekast 19e eeuw 4238
Eiken vitrinekast 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Chinese Hocker met marmer. 4193
Chinese Hocker met marmer.
Startprijs 420 EUR
Open bonheur, Wortelnoten 4237
Open bonheur, Wortelnoten
Startprijs 450 EUR
Frans damesbureau, 19e eeuw 4029
Frans damesbureau, 19e eeuw
Startprijs 480 EUR
Italiaanse kist, 1700 4009
Italiaanse kist, 1700
Startprijs 500 EUR
Drents Louis Seize kabinet, ca. 1820 4050
Drents Louis Seize kabinet, ca. 1820
Startprijs 500 EUR
Trappenkast, massief iepenhout 4089
Trappenkast, massief iepenhout
Startprijs 500 EUR
Mahonie hoekkast, ca. 1850 4097
Mahonie hoekkast, ca. 1850
Startprijs 500 EUR
Kast met glas, Mahonie. 4110
Kast met glas, Mahonie.
Startprijs 500 EUR
Jugendstil tafel 4122
Jugendstil tafel
Startprijs 500 EUR
Ingelegd tafeltje, ca. 1850 4016
Ingelegd tafeltje, ca. 1850
Startprijs 600 EUR
Chippendale vitrinekast, Mahonie. 4106
Chippendale vitrinekast, Mahonie.
Startprijs 600 EUR
Mahonie cylinder bureau, Louis Seize 4043
Mahonie cylinder bureau, Louis Seize
Startprijs 650 EUR
Duitse barok vitrine opzetkast 4096
Duitse barok vitrine opzetkast
Startprijs 700 EUR
Schrijfbureau met vitrine-opstand 4006
Schrijfbureau met vitrine-opstand
Startprijs 750 EUR
Eikenhouten hoekbank, ca. 1870 4021
Eikenhouten hoekbank, ca. 1870
Startprijs 800 EUR
Mahoniehouten ladenkastje, 19e eeuw 4039
Mahoniehouten ladenkastje, 19e eeuw
Startprijs 800 EUR
Mahonie trumeau met wit marmer 4055
Mahonie trumeau met wit marmer
Startprijs 800 EUR
Empire secretaire 4065
Empire secretaire
Startprijs 800 EUR
Rolbureau, 19e eeuw 4072
Rolbureau, 19e eeuw
Startprijs 800 EUR
Chinees vitrinekastje 4014
Chinees vitrinekastje
Startprijs 850 EUR
Mahonie chiffonier, ca. 1820 4022
Mahonie chiffonier, ca. 1820
Startprijs 1.100 EUR
Mahonie bonheur, 19e eeuw 4017
Mahonie bonheur, 19e eeuw
Startprijs 1.150 EUR
Eikenhouten kabinet, 17e-18e eeuw 4023
Eikenhouten kabinet, 17e-18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR