Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Secretaire (Duits), 19e eeuw.
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Duitse eikenhouten secretaire. Laat Biedermeier. Circa: 1850. Afmeting: 195 x 110 x 47 cm. In goede staat.

Biedermeier penant/kastje, Kersenhouten
Startprijs 350 EUR

Kersenhouten Biedermeier penant kastje met zwarte zuilen. Front met twee laden en twee deuren. Kastje is geheel gerestaureerd. 19e Eeuw. Afmeting: 65 x 92 x 49 cm. In goede staat.

Mahoniehouten ladenkastje, 19e eeuw
Startprijs 800 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten één-deurs ladenkastje met gebogen front. Louis Seize. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 80 x 71 x 44 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel
Resultaat: 350 EUR

Franse notenhouten bijzettafel met brons beslag. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 41 cm ø. In goede staat.

Franse bijzettafel met marmeren blad
Startprijs 375 EUR

Antieke Franse mahoniehouten bijzettafel met bronzen beslag en marmeren blad. Gerestaureerd. Circa: 1900. In goede staat.

Grote spiegel met console, mahonie.
Startprijs 400 EUR

Zeer grote 19e eeuwse Franse mahoniehouten console halspiegel met volle Korintische zuilen, marmeren blad + kroon. Stukje lijst weg. Afmeting: 305 x 90 x 36 cm. In goede staat.

Mahonie cylinder bureau, Louis Seize
Startprijs 650 EUR

Hollands 18e eeuws mahoniehouten Louis Seize cylinder bureau met vier lades en vakverdeling in binnenleven. Met verguld beslag. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 116 x 106 x 62 cm. In...

Hollandse Biedermeier boeken vitrine-kast
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Biedermeier boeken vitrine-kast met schappen. Circa: 1850. Oudere restauratie. Afmeting: 139 x 112 x 38 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse Gründerzeit vitrinekast
Startprijs 400 EUR

Grote Duitse antieke eikenhouten Gründerzeit vitrine-opzetkast met snekken. Circa: 1880. Afmeting: 57 x 140 x 202 cm. In goede staat.

Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 250 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.

Secretaire, Barok
Resultaat: 350 EUR

18e Eeuwse Duitse notenhouten Barok secretaire met gebogen lades. Oudere restauratie, rugwand vernieuwd. Verder in goede staat. Afmeting: 99 x 98 x 50 cm. In goede staat.

Wortelnoten porseleinkast.
Startprijs 1.900 EUR

18e Eeuws Hollandse wortelnoten Louis Quinze Barok porselein vitrinekast. Uitneembaar, met verguld bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 170 x 45 x 235 cm. In goede staat.

Drents Louis Seize kabinet, ca. 1820
Startprijs 500 EUR

Antiek eikenhouten Drents Empire, Louis Seize kabinet met volle zuilen + kapitellen. Circa: 1820. Afmeting: 272 x 180 x 57 cm. In goede staat.

Engelse eikenhouten partnerdesk
Resultaat: 250 EUR

Engelse eikenhouten partnerdesk met diverse lades, deuren en koperbeslag. Desk is voorzien van mooi groen schrijfleer. Kwaliteit stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 111 x 180 cm. In goe...

Commode, 18e eeuw
Resultaat: 450 EUR

18e Eeuwse notenhouten fineer Louis Seize commode met eikenhouten corpus en bronzen beslag. Twee sloten missen. In ongerestaureerde staat. Afmeting: 85 x 60 x 130 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie trumeau met wit marmer
Startprijs 800 EUR

Vroeg 19e eeuwse halfronde mahoniehouten Empire trumeau met wit marmeren blad, snijwerk en klauwpoten. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 83 x 83 x 45 cm. In zeer goede staat.

Chiffoniere, mahonie.
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades en bronzen beslag, compleet met sloten en sleutels. Afmeting: 160 x 100 x 48 cm. In goede staat.

Donkerbruine Chesterfield bank, 3-persoons
Resultaat: 400 EUR

Donkerbruine lederen 3-persoons Chesterfield bank. Afmeting: 75 x 85 x 205 cm. In goede staat.

Tafel, massief kersen
Resultaat: 210 EUR

Massief kersenhouten refectory-tafel met voetenrust. Stijlmeubel naar oud voorbeeld. Afmeting: 80 x 100 x 200 cm. In goede staat.

4x Bruin lederen eetkamerstoelen
Resultaat: 160 EUR

Vier bruin lederen eetkamerstoelen. 21e Eeuw. Afmeting: 103 x 53 x 46 cm. In goede staat.

Empire secretaire
Startprijs 800 EUR

Hollandse mahoniehouten Empire secretaire. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 160 x 104 x 48 cm. In zeer goede staat.

Engels Jugendstil kastje, ca. 1900
Startprijs 220 EUR

Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia en glas-in-lood met spiegelopstand. Circa: 1900. Afmeting: 137 x 58 x 37 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Startprijs 1.700 EUR

Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.

Mahoniehouten meidenkast
Startprijs 200 EUR

Hollandse gepolitoerde mahoniehouten meidenkast met schappen. Minimale fineerschade. Circa: 1860. Afmeting: 158 x 113 x 45 cm. In goede staat.