Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Hollandse empire boekenkast
Startprijs 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollandse neogotische empire boekenkast met stoffen jalouzieën (geen glas). Oudere restauratie, minimale fineerschade. Afmeting: 157 x 100 x 45 cm. In goede staat.

Wandtafel, 18e eeuw
Startprijs 275 EUR

Louis Seize iepenhouten wandtafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 75 x 77 x 44 cm. In goede staat.

Kabinet, Eiken (Drents model).
Startprijs 250 EUR

18e - 19e Eeuwse Drentse eikenhouten kabinet in Louis Seize-stijl. Handgrepen nieuw, verder in goede staat. Afmeting: 255 x 180 x 55 cm. In goede staat.

Dubbelgebogen miniatuur commode, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barok-Louis Quinze kindercommode, dubbelgebogen op klauwpoten met origineel beslag. Afmeting: 40 x 50 x 25 cm. In goede staat.

Eiken commode.
Startprijs 250 EUR

Duitse eikenhouten 'Gründerzeit' drie-laden commode met halve zuilen en origineel beslag. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 90 x 94 x 51 cm. In zeer goede staat.

Chiffoniere, mahonie.
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades en bronzen beslag, compleet met sloten en sleutels. Afmeting: 160 x 100 x 48 cm. In goede staat.

Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 250 EUR

Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.

Wortelnoten damesbureau, 19e eeuw
Startprijs 225 EUR

19e Eeuws Hollands wortelnoten fineer damesbureau met florale intarsia. Gebogen klep met lades en kelder. Circa: 1860. Afmeting: 105 x 46 x 80 cm. In goede staat.

Engels Jugendstil kastje, ca. 1900
Startprijs 220 EUR

Engels mahoniehouten kastje met bandintarsia en glas-in-lood met spiegelopstand. Circa: 1900. Afmeting: 137 x 58 x 37 cm. In goede staat.

Gründer buffet
Startprijs 210 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast, compleet met kroon en sloten etc. Circa 1880. Historisme, Neo-Renaissance. Oudere restauratie, rechter koplijst mist. Afmeting: 248 x 136 x 66 cm. In...

Penantkast
Startprijs 200 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.

Kersen commode
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.

Naaitafel met lyra, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten lyra naaitafel met wolhouder. Circa: 1840. Blad iets verbogen. Afmeting: 70 x 46 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Schrijftafel met marmeren blad
Startprijs 200 EUR

Antieke eikenhouten schrijftafel met marmeren blad + opstand en voetrust. Circa: 1900. Afmeting: 115 x 121 x 63 cm. In zeer goede staat.

Duitse wortelnoten naaitafel
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse wortelnoten naaitafel met geïntarseerde vakverdeling, twee lades. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 77 x 38 x 46 cm. In goede staat.

Mahoniehouten penantkast, circa 1860.
Startprijs 200 EUR

Gave 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten penantkast. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in goede staat. Circa: 1860. Afmeting: 101 x 118 x 50 cm. In goede staat.

Mahoniehouten meidenkast
Startprijs 200 EUR

Hollandse gepolitoerde mahoniehouten meidenkast met schappen. Minimale fineerschade. Circa: 1860. Afmeting: 158 x 113 x 45 cm. In goede staat.

Hollandse Biedermeier boeken vitrine-kast
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Biedermeier boeken vitrine-kast met schappen. Circa: 1850. Oudere restauratie. Afmeting: 139 x 112 x 38 cm. In redelijk/goede staat.

Speeltafel, mahonie
Startprijs 190 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel met gecontourneerd blad, extra etage en snijwerk, 4-spant poten. Afmeting: 75 x 78 x 41 cm. en 75 x 78 x 82 cm. In goede staat.

Ovaal ingelegd tafeltje
Startprijs 180 EUR

Antieke ovale mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia en medaillon, Louis Seize-stijl, ca. 1900. Afmeting. 74x45x65 cm. In zeer goede staat.

Gestoffeerde stoel, Renaissance-stijl.
Startprijs 150 EUR

Oude houtgestoken stoel in Renaissance-stijl met gobelin stoffering. Circa 1900. Afmeting: 120 x 70 x 65 cm. In goede staat.

Hollandse eikenhouten dekenkist, 17e-18e eeuw.
Startprijs 150 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met slot + sleutel. Afmeting: 77 x 57 x 140 cm. In goede staat.

Nachtkastje
Startprijs 150 EUR

Antiek kersenhouten nachtkastje. Ca. 1900. Afmeting. 79x38x33 cm. In goede staat.

Hollandse eethoek, Willem III
Startprijs 150 EUR

Hollandse notenhouten Willem III eethoek met spinnekoptafel. Notenhout met ebonisering. Circa: 1870. Afmeting: 101 x 40 x 40 cm. en 74 x 82 x 119 cm. In goede staat.