35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Stommeknecht met 3 etage's
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten stomme knecht. Afmeting: 91 x 90 x 50 cm. In goede staat.

Mahonie naaitafel, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten naaitafel met één lade. Ongerestaureerd. Afmeting: 69 x 51 x 35 cm. In redelijke staat.

4x Louis Philippe stoelen
Startprijs 60 EUR

Vier 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe stoelen. Restauraties. Afmeting: 90 x 50 x 60 cm. In redelijke staat.

Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw.
Startprijs 60 EUR

Fauteuil met leder.
Startprijs 60 EUR

Antiek mahoniehouten fauteuil met lichtbruin gecraqueleerd leder en veel patina. Afmeting: 110 x 85 x 78 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse stoel
Startprijs 50 EUR

Engelse eikenhouten houtgepinde stoel. 18e Eeuw. Mooie patina. Afmeting: 100 x 53 x 54 cm. In goede staat.

Notenhouten bijzettafeltje, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

19e Eeuws notenhouten bijzettafel op 4-spant poot, met gecontourneerd blad. Afmeting: 71 x 41 x 54 cm. In goede staat.

Leren relax stoel, blauw
Startprijs 50 EUR

Blauw lederen verstelbare relax stoel. 21e Eeuw. Afmeting: 130 x 70 x 60 cm. In goede staat.

Biedermeier armleunstoel, Louis Philippe 1850.
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel met velours stoffering. Circa: 1850. Afmeting: 95 x 70 x 58 cm. In goede staat.

Eikenhouten hang vitrine
Startprijs 50 EUR