Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse barok vitrine opzetkast
Startprijs 700 EUR

18e Eeuws Duitse notenhouten Barok opzet vitrinekast met bandintarsia. Circa 1780. Originele sloten en beslag, één slot mist van lade. Oudere restauratie + wormbeval. Afmeting: 120 x 65 x 220 cm. In ...

Mahonie hoekkast, ca. 1850
Startprijs 500 EUR

Duitse laat Biedermeier mahoniehouten hoekkast. Circa: 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Paar vlekken. Afmeting: 165 x 96 x 64 cm. In goede staat.

Schildersezel
Resultaat: 150 EUR

Oude houten schildersezel. Tweede helft 20e eeuw. Naar oud voorbeeld. Afm. 180 cm. In goede staat.

Antiek theekastje met geslepen glas
Resultaat: 120 EUR

Antiek eikenhouten theekastje met geslepen glas. Circa: 1920. Afmeting: 76 x 60 x 40 cm. In goede staat.

Empire-stijl commode
Resultaat: 140 EUR

Mahoniehouten empire-stijl commode met halve zuilen en messing capitellen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 74 x 41 cm. In goede staat.

Antieke teakhouten kist
Resultaat: 110 EUR

Antieke Oosterse beschilderde teakhouten kist. Circa: 1900. Slot mist, scharnieren later. Afmeting: 40 x 65 x 35 cm. In goede staat.

Speeltafel, mahonie
Startprijs 190 EUR

Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel met gecontourneerd blad, extra etage en snijwerk, 4-spant poten. Afmeting: 75 x 78 x 41 cm. en 75 x 78 x 82 cm. In goede staat.

Eiken penantkast, ca. 1890
Resultaat: 150 EUR

Duitse eikenhouten Gründerzeit penantkast met twee deuren, twee lades en bolpoten. Circa: 1890. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 86 x 52 x 110 cm. In goede sta...

Ladenkastje 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuws Hollandse eikenhouten Barok commode met gecontourneerd blad, bolpoten en verguld messing beslag. Afmeting: 75 x 90 x 55 cm. In zeer goede staat.

Antieke butler-tray, mahonie
Resultaat: 85 EUR

Mahoniehouten antieke butler-tray. Tablet op klapbare standaard. Circa: 1900. Afmeting: 88 x 76 x 45 cm. In goede staat.

Chippendale vitrinekast, Mahonie.
Startprijs 600 EUR

Antiek Engels mahoniehouten 'Chippendale' vitrinekast met snijwerk, twee deuren met twee glasdeuren en schappen. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 195 x 126 x 45 cm. In goede staat.

Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad
Startprijs 80 EUR

Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 39 cm ø. In goede staat.

Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad
Startprijs 80 EUR

Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 39 cm ø. In goede staat.

Wortelnoten theetafel
Startprijs 100 EUR

Hollandse mahoniehouten theetafel met uitschuifbare bladen en bronzen beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x 83 x 53 cm. In goede staat.

Kast met glas, Mahonie.
Startprijs 500 EUR

Franse mahoniehouten Art Nouveau vitrinekast/secretaire met verguld bronzen versieringen, drie lades en deuren. Bovenste lade is schrijfblad. Circa: 1915. Afmeting: 162 x 82 x 47 cm. In goede staat.

Jugendstil tafeltje, Circa: 1915
Startprijs 75 EUR

Mahoniehouten Jugendstil bijzettafel met etage. Circa: 1915. Afmeting: 73 x 50 cm. In goede staat.

Schrijfbureau, eiken.
Startprijs 300 EUR

Duits eikenhouten schrijfbureau met snijwerk. Circa 1930. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 80 x 76 x 148 cm. In zeer goede staat.

Eiken commode.
Startprijs 250 EUR

Duitse eikenhouten 'Gründerzeit' drie-laden commode met halve zuilen en origineel beslag. Recentelijk gerestaureerd. Afmeting: 90 x 94 x 51 cm. In zeer goede staat.

Engels kolenkastje, ca. 1900
Startprijs 80 EUR

Engels mahoniehouten kolenkastje met etage + spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 87 x 41 x 36 cm. In goede staat.

Hollandse eikenhouten vitrinekast.
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten vitrinekast. Bovenstuk 18e eeuw, onderstuk later. Afmeting: 205 x 110 x 30 cm. In goede staat.

Duitse eikenhouten broodspinde.
Resultaat: 210 EUR

Vroeg 19e eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs broodspinde met sledepoten. Schappen en lade achter de deur. Afmeting: 185 x 134 x 53 cm. In goede staat.

Eiken kist, 18e eeuw.
Resultaat: 140 EUR

18e Eeuwse Hollandse eikenhouten gestoken dekenkist met schnapp slot. Afmeting: 64 x 61 x 124 cm. In goede staat.

Engelse 8-Kantige tafel, eiken
Resultaat: 80 EUR

Antieke eikenhouten Engelse 8-kantige tafel met etage en koperen wielen. Circa: 1880. Afmeting: 72 x 75 x 75 cm. In zeer goede staat.

Speeltafel, wortelnoten.
Startprijs 130 EUR

19e Eeuws wortelnoten speeltafel met 4-spant houtgesneden poot. Lichte fineerschades. Afmeting: 73 x 85 x 88 cm. In redelijk/goede staat.

Theetafel, Barok-stijl.
Startprijs 100 EUR

Hollandse notenhouten theetafel met lade en schuif en zijkanten. 20e Eeuw. Barok-stijl. Afmeting: 67 x 82 x 53 cm. In goede staat.

Zwarte pianokruk, ca. 1870
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse zwarte pianokruk. Circa: 1870. Afmeting: 53 x 32 cm ø. In goede staat.

Jugendstil tafel
Startprijs 500 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil tafel met messing florale applicaties en etage. Circa: 1900. Ontwerp van Gustave Serrarier Bovy (1858 - 1910). Afmeting: 78 x 80 cm ø. In goede staat.

Notenhouten zitbankje
Startprijs 100 EUR

Antiek wortelnoten zitbankje met klauwpoten. Circa: 1900. Firma N.V. Paerels Amsterdam. Afmeting: 43 x 43 x 68 cm. In goede staat.

Witte piedestal.
Startprijs 100 EUR

Houten beschilderde zuil/piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 109 x 23 x 24 cm. In goede staat.

Eikenhouten vitrine-displaykast
Resultaat: 170 EUR

Eikenhouten vitrine-displaykast met spiegel, geslepen glas + slot met sleutel. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 199 x 73 x 43 cm. In goede staat.

Engels grenenhouten kabinet
Resultaat: 95 EUR

19e Eeuws Engels grenenhouten kabinet. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.

Aziatisch spiegelkastje, 20e eeuw
Startprijs 150 EUR

Verguld Aziatisch houtgestoken spiegelkastje met lade, florale en kraanvogel decors. 20 Eeuw. Afmeting: 98 x 30 x 47 cm. In goede staat.

Notenhouten nachtkastje.
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuws notenhouten nachtkastje met wit marmeren blad. Krimpnaad. Afmeting: 86 x 35 x 40 cm. In redelijke staat.

3-Poottafeltje met rond blad, 'Hindelopen'.
Resultaat: 60 EUR

'Hindelopen' beschilderde bijzettafel. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x 56 cm ø. In goede staat.

Voltaire (mahonie) ca. 1860.
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Circa: 1860. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Voltaire, (mahonie), ca. 1860.
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met creme velours stoffering. Afmeting: 120 x 80 x 70 cm. In goede staat.

Eiken kamergemak-kastje met roldeurtje
Resultaat: 80 EUR

Hollands eikenhouten Louis Seize kamergemak-kastje met schuiflade + roldeurtje. Circa: 1800. Afmeting: 73 x 47 x 55 cm. In goede staat.

Kamergemak, ca. 1800
Startprijs 80 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Seize kamergemak met verguld beslag, lade en roldeurtje. Circa: 1800. Afmeting: 73 x 49 x 56 cm. In goede staat.

Eiken bolpoottafel
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Renaissance-stijl bolpoot tafel. Afmeting: 75 x 90 x 59 cm. In goede staat.

Eikenhouten hang vitrine
Startprijs 50 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten hangvitrine. Circa 1900. Afmeting: 70 x 97 x 23 cm. In goede staat.

Grenen empire cylinderbureau
Resultaat: 150 EUR

Vroeg 19e eeuwse Hollands grenenhouten empire cylinderbureau met lades en vitrine. Circa: 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 174 x 100 x 55 cm. In redelijk/goede staat.

Gestoffeerde Franse stoel
Resultaat: 90 EUR

Gestoffeerde Franse armleunstoel met mooie stoffering en originele witte lacque polychromie. Begin 20e eeuw. Afmeting: 100 x 64 x 74 cm. In goede staat.

Teakhouten boekenkast, 198 x 115 x 50 cm
Resultaat: 225 EUR

Teakhouten boekenkast met lades en schappen. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 198 x 115 x 50 cm. In goede staat.

Kersenhouten haltafel
Resultaat: 50 EUR

Kersenhouten haltafel met twee lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 120 x 40 cm. In goede staat.

Kersenhouten Art Deco-stijl ladenkast
Resultaat: 130 EUR

Kersenhouten Art Deco-stijl ladenkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 114 x 62 x 44 cm. In goede staat.

Eikenhouten Art Deco vitrinekast.
Resultaat: 190 EUR

Hollandse eikenhouten Art Deco (uitneembare) vitrinekast met vier schappen. Circa: 1920. Afmeting: 193 x 100 x 35 cm. In goede staat.

Antiek eikenhouten Jugendstil buffet, circa 1915.
Resultaat: 110 EUR

Antiek eikenhouten Jugendstil buffet met facet geslepen glas en florale snijwerk. Circa: 1915. Afmeting: 204 x 118 x 50 cm. In goede staat.

Schrijftafel met marmeren blad
Startprijs 200 EUR

Antieke eikenhouten schrijftafel met marmeren blad + opstand en voetrust. Circa: 1900. Afmeting: 115 x 121 x 63 cm. In zeer goede staat.

Antieke boekenkast, ca. 1915
Startprijs 150 EUR

Antieke Jugendstil boekenkast met originele creme beschildering. Circa: 1915. Afmeting: 148 x 100 x 30 cm. In goede staat.

Eiken Art Deco rolbureau, 1920.
Resultaat: 100 EUR

Eikenhouten Art Deco rolbureau met lades, deurtjes en vakverdeling. Circa: 1920. Afmeting: 120 x 134 x 70 cm. In goede staat.

Naaitafel met lyra, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten lyra naaitafel met wolhouder. Circa: 1840. Blad iets verbogen. Afmeting: 70 x 46 x 36 cm. In redelijk/goede staat.

Naaitafeltje
Startprijs 325 EUR

Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47x4...

Kersen commode
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse kersenhout fineer commode op vurenhouten corpus. Ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en licht gepolitoerd. Afm. 78x110x60 cm. In goede staat.

2 Lederen Louis Seize-stijl armleunstoelen
Resultaat: 115 EUR

Twee Louis Seize-stijl armleunstoelen met bruin lederen zittingen. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 99 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen
Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen. Eén kras. Afmeting: 74 x 91 x 100 cm. en 74 x 91 x 50 cm. In goede staat.

Hollandse eethoek, Willem III
Startprijs 150 EUR

Hollandse notenhouten Willem III eethoek met spinnekoptafel. Notenhout met ebonisering. Circa: 1870. Afmeting: 101 x 40 x 40 cm. en 74 x 82 x 119 cm. In goede staat.

Eethoek-tafel met 5 stoelen
Resultaat: 155 EUR

Antieke eethoek met grenen tafel en vijf essenhouten stoelen + biezen zittingen, waarvan één met armleuning. Oudere restauratie. Afmeting: 81 x 78 x 170 cm. 94 x 50 x 40 cm. 94 x 64 x 64 cm. In goede ...

Hollandse meidenkast, mahonie
Resultaat: 80 EUR

Uitneembare Hollandse mahoniehouten Biedermeier meidenkast met schappen en lades. Lichte fineerschade, deur iets gebogen. Afmeting: 175 x 43 x 115 cm. In redelijke staat.

Penantkast
Startprijs 200 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afmeting. 99x46x100 cm. In goede staat.

Lederen schaarstoel, 20e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Oude lederen schaarstoel met bamboe effect. Frame, beukenhout. 20e Eeuw. Afmeting: 102 x 57 x 61 cm. In goede staat.

Armleunzetel met leer
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Hollandse eikenhouten armleunstoel met gave bruine lederen zitting en rugleun. Circa: 1920. Afmeting: 121 x 75 x 65 cm. In goede staat.

2x Dagobertstoeltjes
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten gestoken scharenstoelen. Dagobert-stoelen. Circa: 1880. Met rad en gesneden koppen. Afmeting: 88 x 55 x 53 cm. In goede staat.

Halspiegel met kroon, Louis Philippe
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Duitse mahoniehouten Louis Philippe halspiegel met afneembare kroon. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 60 cm. In goede staat.

Nachtkastje
Startprijs 150 EUR

Antiek kersenhouten nachtkastje. Ca. 1900. Afmeting. 79x38x33 cm. In goede staat.

Biedermeier armleunstoel, Louis Philippe 1850.
Startprijs 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel met velours stoffering. Circa: 1850. Afmeting: 95 x 70 x 58 cm. In goede staat.

Antiek halve-maan tafeltje, ca. 1900.
Resultaat: 70 EUR

Antiek eikenhouten halve-maantafel met twee uitklapbare lades. Circa: 1900. Afmeting: 72 x 39 x 75 cm. In goede staat.

Gestoken tafeltje, ca. 1890
Startprijs 65 EUR

Houtgestoken eikenhouten tafel met florale decors op blad. Gecontourneerd blad + etage. Circa: 1890. Afmeting: 72 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Tafeltje met tegel-inzet
Resultaat: 70 EUR

Antieke eikenhouten getorste bijzettafel met zestien keramieken tegels, divers. Circa: 1900. Afmeting: 52 x 49 x 49 cm. In goede staat.

Mechelse vitrine-opzetkast
Resultaat: 200 EUR

19e Eeuwse Mechelse gestoken eikenhouten vitrine-opzetkast met koppen, ringen, panelen en florale snijwerk. Neo Renaissance. Circa: 1880. Afmeting: 201 x 90 x 54 cm. In goede staat.

Grote vergulde spiegel, 19e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde lijst met spiegel. Goudlaag op lijst iets versleten. Afmeting: 110 x 138 cm. In goede staat.

Antieke Oosterse beschilderde kist
Resultaat: 190 EUR

Antieke Oosterse grenen beschilderde kist met deurtjes. Afmeting: 70 x 68 x 102 cm. In goede staat.

Twentse dekenkist, 17e eeuw
Resultaat: 200 EUR

17e Eeuwse Twentse eikenhouten dekenkist met gesloten front. In originele staat. Afmeting: 84 x 165 x 74 cm. In redelijk/goede staat.

Mahoniehouten klaptafeltje
Startprijs 125 EUR

Antieke mahoniehouten tilt-top bijzettafel 19e eeuws recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd, Afmeting . 72x76x56cm In goede staat.

Linnenpers, 18e eeuw.
Startprijs 125 EUR

18e Eeuwse eikenhouten linnenpers met lades. Afmeting: 100 x 40 x 73 cm. In goede staat.

Hollandse eikenhouten dekenkist, 17e-18e eeuw.
Startprijs 150 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist met slot + sleutel. Afmeting: 77 x 57 x 140 cm. In goede staat.

Eiken één-deurs spinde
Resultaat: 275 EUR

Antieke Duitse eikenhouten één-deurs spinde met sleepoten, houtgestoken lijsten en originele scharnieren. Slot later. Afmeting: 107 x 86 x 53 cm. In goede staat.

Vergulde Empire spiegel
Resultaat: 325 EUR

Vroeg 19e eeuws vergulde houtgestoken Empire spiegel met twee maal hoornen des overvloeds, fruit, granaatappel en bladeren. Paar beschadigingen bij snijwerk. Afmeting: 78 x 68 cm. In redelijk/goede st...

Italiaanse putti tafel
Resultaat: 190 EUR

Italiaanse houtgestoken tafel met twee grote putti's en druivenranken (plated), met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 109 x 45 cm. In goede staat.

Kersen hangkastje (medicijnkastje)
Resultaat: 120 EUR

Antiek kersenhouten hangkastje, ca. 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 43 cm. In zeer goede staat.

Staande kapstok, smeedijzer.
Resultaat: 40 EUR

Oude smeedijzeren staande kapstok. 20e Eeuw. Afmeting: 178 x 45 cm. In goede staat.

Fauteuil met leder.
Startprijs 60 EUR

Antiek mahoniehouten fauteuil met lichtbruin gecraqueleerd leder en veel patina. Afmeting: 110 x 85 x 78 cm. In redelijk/goede staat.

Nachtkastje met wit-marmeren blad, circa 1910.
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten nachtkastje met wit-marmeren blad. Circa: 1910. Afmeting: 78 x 35 x 40 cm. In goede staat.

Jugendstil spiegel.
Resultaat: 300 EUR

Prachtige antiek vergulde Jugendstil spiegel met florale zweepslag motieven. Circa 1915. Minimale chips. Afmeting: 102 x 56 cm. In goede staat.

Spinnekoptafel
Resultaat: 40 EUR

Hollandse geëboniseerde houten spinnekop tafel met geschulpt blad. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 75 x 95 cm. In goede staat.

Engelse mahoniehouten klaptafel, 19e eeuw.
Resultaat: 50 EUR

Engelse 19e eeuwse mahoniehouten salon hangoor-tafel met messing wielen. Ingekort. Afmeting: 52 x 52 x 100 cm. In goede staat.

4x Korenaars-stoelen (3 + 1 armstoel)
Resultaat: 80 EUR

Vier 19e eeuwse eikenhouten korenaars-stoelen. Drie gewoon, één armleun-stoel. Met velours stoffering. Iets sleets. Afmeting: 94 x 53 x 56 cm. en 90 x 60 x 57 cm. In goede staat.

4x Korenaarsstoelen, 18e eeuw
Resultaat: 200 EUR

Vier 18e eeuwse Louis Seize iepenhouten korenaars-stoelen met velours stoffering. Afmeting: 87 x 50 x 49 cm. en 92 x 50 x 46 cm. In goede staat.

2x Korenaars-stoelen, mahonie
Resultaat: 40 EUR

Twee eind 19e eeuwse mahoniehouten korenaars-stoelen met Biedermeier gestoffeerde zittingen. Vlekken. Afmeting: 88 x 45 x 51 cm. In goede staat.

9x Louis Seize stoelen (8x + 1x armstoel)
Resultaat: 160 EUR

Negen prachtige 19e eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten stoelen. Acht gewoon, één armleun stoel. Minimale beschadigingen. Afmeting: 91 x 55 x 50 cm. en 96 x 58 x 55 cm. In goede staat.

19e Eeuwse naaitafel
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Franse geeboniseerde naaitafel met vakverdeling en spiegel. Afmeting: 70 x 54 x 42 cm. In goede staat.

Betaaltafel, 18e eeuw
Resultaat: 160 EUR

Duitse 18e eeuwse betaaltafel van vruchtenhout met afschuifbaar blad. Omgebouwd tot salontafel. Afmeting: 49 x 114 x 92 cm. In goede staat.

Mahonie speeltafel
Resultaat: 100 EUR

Gave 19e eeuwse mahoniehouten speeltafel met 4-spant snijwerk poot en groen leder. Afmeting: 75 x 83 x 85 cm. In zeer goede staat.

Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw.
Startprijs 60 EUR

Ovale Engelse mahoniehouten salontafel. Afmeting: 62 x 102 x 130 cm. In goede staat.

Penantkastje, circa 1880.
Resultaat: 100 EUR

Antiek Duits wortelnoten penantkast. Gründerzeit. Circa: 1880. Afmeting: 78 x 44 x 78 cm. In goede staat.

Mahonie houten schrijftafel
Resultaat: 100 EUR

Engelse mahoniehouten schrijftafel met twee lades. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 103 x 58 cm. In goede staat.

4 Engelse stoelen, 19e eeuw.
Resultaat: 200 EUR

Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse stoelen met velours stoffering. Afmeting: 92 x 45 x 52 cm. In goede staat.