Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse 18e eeuwse kist
Resultaat: 85 EUR

Oude Duitse eikenhouten kist op sledepoten. Slot mist. Afmeting: 60 x 130 x 56 cm. In goede staat.

Chinese Hocker met marmer.
Startprijs 420 EUR

Antieke Chinese hocker voor vaas. Eind 19e eeuw. Met mooi snijwerk en marmeren blad. Afmeting: 78 x 41 x 44 cm. In goede staat.

Ovaal ingelegd tafeltje
Startprijs 180 EUR

Antieke ovale mahoniehouten bijzettafel met bandintarsia en medaillon, Louis Seize-stijl, ca. 1900. Afmeting. 74x45x65 cm. In zeer goede staat.

Voltaire met kuif, circa 1860.
Resultaat: 80 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met snijwerk, druivenranken. Circa: 1860. Afmeting: 116 x 67 x 78 cm. In goede staat.

Etagere-tafel, beschilderd
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met papier mache beschilderde bladen, vogels met bloesemtakken. Afmeting: 66 x 43 x 36 cm. In goede staat.

Mahonie bijzettafel, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Engelse bijzettafel op 4-spant poot. Afmeting: 53 x 66 cm ø. In goede staat.

Pronk tafeltje met lade.
Startprijs 125 EUR

Franse bijzettafel met diverse houtsoorten, intarsia, bronzen beslag en lade. Gecontourneerd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Tibetaanse kist, 1920
Resultaat: 150 EUR

Antieke Tibetaanse kist met originele beschilderingen, floraal en figuren. Circa: 1920. Afmeting: 63 x 57 x 88 cm. In goede staat.

Eiken ovale spiegel.
Resultaat: 30 EUR

Antieke Engelse ovale eikenhouten facet geslepen spiegel. Circa: 1900. Afmeting: 67 x 52 cm. In goede staat.

Ovale spiegel, 2-kleurig.
Resultaat: 35 EUR

19e Eeuwse vergulde ovale spiegel. Twee kleurig. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Neogotisch kistje
Resultaat: 45 EUR

Eikenhouten neogotisch kistje met religeuze panelen rondom. 20e Eeuw. Afmeting: 46 x 30 x 70 cm. In goede staat.

Hollandse grenen kast, Ca. 1820.
Resultaat: 80 EUR

Uitneembare Hollandse grenenhouten kast, in oude bierverf. Circa: 1820. Afmeting: 156 x 60 x 210 cm. In goede staat.

Stoeltje, Petit Point.
Resultaat: 30 EUR

Franse petit point beklede Louis Quinze-stijl armleunstoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 60 x 60 cm. In goede staat.

Kuifkapstok met 4 kleerhaken
Resultaat: 30 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten kuifkapstok met vier kleerhaken. 19e Eeuw. Afmeting: 150 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Pronk kastje, ca. 1880.
Resultaat: 300 EUR

Antiek Duits wortelnoten klein pronkkastje. Circa 1880, Gründerzeit. Kastje is twee-delig, heeft origineel beslag + sleutel. In goede ongerestaureerde staat. Afmeting: 172 x 88 x 45 cm. In goede staat...

Palissander ladenkastje
Resultaat: 125 EUR

19e Eeuws Frans palissanderhouten bijzettafeltje met twee lades, verguld bronzen beslag en florale intarsia op blad. Eén slot mist. Afmeting: 74 x 48 x 33 cm. In goede staat.

Leren relax stoel, blauw
Startprijs 50 EUR

Blauw lederen verstelbare relax stoel. 21e Eeuw. Afmeting: 130 x 70 x 60 cm. In goede staat.

Bureaustoel, Willem III
Resultaat: 45 EUR

Notenhouten Hollandse Willem III bureaustoel. Circa: 1870. Afmeting: 78 x 66 x 62 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse bijzettafel met intarsia.
Startprijs 100 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Engelse bijzettafel met intarsia. Lichtschade. Afmeting: 56 x 45 cm ø. In goede staat.

Hollandse 2-deurskast, ca. 1860
Resultaat: 160 EUR

Hollandse 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten twee-deurskast met schappen en lade. Circa: 1860. Afmeting: 174 x 144 x 30 cm. In goede staat.

Eén-deurs broodspinde, eiken
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten één-deurs broodspinde. Eén kras bovenop. 20e Eeuw. Afmeting: 112 x 61 x 38 cm. In goede staat.

Notenhouten breistoel
Resultaat: 45 EUR

19e Eeuwse notenhouten breistoel met velours stoffering. Louis Philippe. Circa: 1870. Afmeting: 92 x 62 x 75 cm. In redelijk/goede staat.

4x Louis Philippe stoelen
Startprijs 60 EUR

Vier 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe stoelen. Restauraties. Afmeting: 90 x 50 x 60 cm. In redelijke staat.

Klaptafeltje, Louis Seize-stijl
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse Louis Seize-stijl mahoniehouten klaptafel met lade. Ongerestaureerd. Afmeting: 72 x 68 x 45 cm. en 72 x 68 x 75 cm. In redelijke staat.

Hangkastje + wandtafeltje, 19e eeuw.
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuws eikenhouten hangkastje + wandtafel met lade. Afmeting: 67 x 69 x 44 cm. en 62 x 28 x 22 cm. In goede staat.

Kolenkist, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Kleine 19e eeuwse houtgestoken Neo Renaissance kolenkist. Afmeting: 55 x 65 x 33 cm. In goede staat.

Jalouzie kastje
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuws kastje voor kamergemak, met jalouzie-deurtjes + twee lades. Afmeting: 63 x 64 x 42 cm. In goede staat.

Kast
Resultaat: 50 EUR

Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, Afmeting 190x112x50cm. Krimpnaden zijkant verder in goede staat

Notenhouten theetafel
Resultaat: 50 EUR

Hollandse notenhouten theetafel met lade en schuifbladen. 20e Eeuw. Afmeting: 67 x 80 x 51 cm. In redelijke staat.

Mahonie kabinet
Resultaat: 450 EUR

Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Zeldzame uitvoering. Origineel beslag en sloten (vele restauraties noodzakelijk) Afmeting: 230 x 173 x 60 cm. In matige staat.

Eikenhouten kabinet
Resultaat: 440 EUR

18e Eeuws Hollands eikenhouten barok Louis Quinze kabinet met bronzen beslag en staand op klauwpoten. Behoeft enige restauratie. Afmeting ca. 235x190x70 cm. In redelijk/ goede staat

Eikenhouten Barok-stijl ladencommode.
Startprijs 90 EUR

Hollandse eikenhouten 19e eeuwse vier-laden Barok-stijl commode. Blad vervangen. Afmeting: 85 x 51 x 89 cm. In goede staat.

Frans Roccoco kastje
Resultaat: 550 EUR

Frans Roccoco stijl kastje met Vernis Martin beschildering, 19e eeuw. Notenhout, met drie etages en deurtje. Afmeting: 145 x 67 x 33 cm. In zeer goede staat.

Klein teak kastje
Resultaat: 75 EUR

Teakhouten twee-deurs kastje. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 92 x 45 cm. In goede staat.

Engels Queen-Anne halkastje
Resultaat: 40 EUR

Engels wortelnoten Queen Anne ladenkastje met verlengbaar blad. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 58 x 38 cm en 74 x 98 x 38 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse kapstok, Thonet gemerkt.
Resultaat: 400 EUR

Voor-oorlogse kapstok (Bugholz). Thonet gemerkt. Afmeting: 190 x 55 cm ø. In zéér goede staat.

Voor-oorlogse ovale spiegel
Resultaat: 40 EUR

Voor-oorlogse ovale goudkleurige spiegel. Afmeting: 67 x 59 cm. In goede staat.

Notenhouten bijzettafeltje, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR

19e Eeuws notenhouten bijzettafel op 4-spant poot, met gecontourneerd blad. Afmeting: 71 x 41 x 54 cm. In goede staat.

Kussenkast., Teak
Resultaat: 200 EUR

Grote Hollandse koloniale teakhouten Renaissance-stijl kussenkast met drie volle zuilen en vijf grote bolpoten (uitneembaar). Circa 1920. Afmeting: 95 x 208 x 210 cm. In goede staat.

Antieke kapstok, ca. 1880
Resultaat: 130 EUR

Mooie antieke Duitse notenhouten Gründerzeit kapstok. Circa: 1880. Afmeting: 186 cm. In zeer goede staat.

Antieke spiegel, 19e eeuw
Startprijs 120 EUR

Grote 19e eeuwse facet geslepen spiegel met bronskleurige Barok lijst. Afmeting: 87 x 105 cm. In goede staat.

Notenhouten stoel
Resultaat: 60 EUR

Antieke notenhouten armleunstoel met velours stoffering. Afmeting: 96 x 65 x 80 cm. In goede staat.

Mahonie naaitafel, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten naaitafel met één lade. Ongerestaureerd. Afmeting: 69 x 51 x 35 cm. In redelijke staat.

Kamerscherm, Gobelin.
Resultaat: 45 EUR

Antiek gobelin kamerscherm met figuren in landschappen decors (vochtvlekken). 19e Eeuw. Afmeting: 170 x 200 cm. In redelijk/goede staat.

Spiegel (bamboe)
Resultaat: 40 EUR

Grote bamboe-spiegel. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 61 cm. In goede staat.

Open bonheur, Wortelnoten
Startprijs 450 EUR

Prachtig 19e eeuws Hollandse wortelnoten open bonheur met geëboniseerde lijsten en snijwerk + spiegels. Front en zijkanten gebogen, lades aan zijkanten. Circa 1870. Afmeting: 189 x 137 x 60 cm. In goe...

Eiken vitrinekast 19e eeuw
Startprijs 400 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl porseleinkast, één deurs, met messing beslag, staande op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 207 x 130 x 40 cm. In goede staat.

Wandtafel, 18e eeuw
Startprijs 275 EUR

Louis Seize iepenhouten wandtafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 75 x 77 x 44 cm. In goede staat.

Dubbelgebogen miniatuur commode, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Hollandse 18e eeuwse eikenhouten Barok-Louis Quinze kindercommode, dubbelgebogen op klauwpoten met origineel beslag. Afmeting: 40 x 50 x 25 cm. In goede staat.

Mahonie plantentafel
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe plantentafel met leeuwenkoppen, klauwpoten, grote tol en zinken binnenbak. Circa 1870. Afmeting: 74 x 70 cm ø. In goede staat.

Gestoffeerde stoel, Renaissance-stijl.
Startprijs 150 EUR

Oude houtgestoken stoel in Renaissance-stijl met gobelin stoffering. Circa 1900. Afmeting: 120 x 70 x 65 cm. In goede staat.

Eiken kapstok
Resultaat: 60 EUR

Antieke Hollandse Jugendstil eikenhouten kapstok met spreuk 'Het is beter te verslijten dan te verroesten'. Circa 1915. Afmeting: 54 x 104 x 14 cm. In goede staat.

Notenhouten pronkkastje.
Resultaat: 275 EUR

Antiek Frans historisme notenhouten pronkkastje met snijwerk, kussenpanelen, vier deuren en hekje. Circa: 1880. Afmeting: 135 x 65 x 41 cm. In zéér goede staat.

Stommeknecht met 3 etage's
Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten stomme knecht. Afmeting: 91 x 90 x 50 cm. In goede staat.

Engelse stoel
Startprijs 50 EUR

Engelse eikenhouten houtgepinde stoel. 18e Eeuw. Mooie patina. Afmeting: 100 x 53 x 54 cm. In goede staat.

Duits Jugendstil Bureau
Resultaat: 250 EUR

Antiek Duits eikenhouten Jugendstil bureau met zweepslag florale panelen, lades achter deur + groen schrijfleer. Circa: 1915. Afmeting: 80 x 76 x 134 cm. In goede staat.

Mahonie Biedermeier secretaire
Resultaat: 280 EUR

Duitse mahoniehouten laat Biedermeier secretaire. Circa 1860. Met handbeschilderd gebogen binnenleven met lades en deurtje. Secretaire heeft uitschuifbaar blad en afneembare snijstukken. Afmeting: 19...

Notenhouten buffet met opzet
Resultaat: 300 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten 'Grunderzeit' buffetkast met volle zuilen en snijwerk. Gedeelte tussenstuk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 240 x 70 x 140 cm. In goede staat.

Gründer buffet
Startprijs 210 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit buffetkast, compleet met kroon en sloten etc. Circa 1880. Historisme, Neo-Renaissance. Oudere restauratie, rechter koplijst mist. Afmeting: 248 x 136 x 66 cm. In...

Grunder bank met 2 stoelen
Resultaat: 225 EUR

Antiek Duits notenhouten 'Grunderzeit' zithoek met volle zuilen en goede stoffering. Circa 1880. Afmeting: 125 x 75 x 160 cm. en 110 x 60 x 80 cm. In goede staat.

Bank met leder
Resultaat: 150 EUR

Zeer grote eikenhouten Duitse Biedermeier-stijl lederen beklede bank met twee schuiflades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 110 x 260 x 85 cm. In goede staat.

4-delige zithoek, 'Grunderzeit'.
Resultaat: 150 EUR

Vier-delige Duitse notenhouten 'Grunderzeit' zithoek met drie armleunstoelen en één bank. Circa 1880. Afmeting: 95 x 60 x 65 cm. en 112 x 133 x 66 cm. In goede staat.

6 Antieke stoelen
Resultaat: 100 EUR

Zes Duitse eikenhouten neo renaissance stoelen met fratsen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 60 x 46 cm. In zeer goede staat.

Oorfauteuil 1820
Startprijs 100 EUR

Vroeg 19e eeuws Duitse 'Ohrbacken-sessel' met verstelbare rugleuning en goede stoffering. Afmeting: 115 x 74 x 82 cm. In goede staat.

Tafel
Resultaat: 130 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Louis Philippe (uittrek)tafel. Circa 1870. Afmeting: 81 x 75 x 118 cm. 81 x 75 x 200 cm.

Naaitafel, Louis Philippe.
Resultaat: 70 EUR

Antiek Duits mahoniehouten Louis Philippe naaitafel met twee lege lades en spiegel. Circa 1870. Afmeting: 78 x 45 x 38 cm. In redelijk/goede staat.

Louis Philippe noten tafel, ovaal.
Resultaat: 70 EUR

Antiek Duits wortelnoten Louis Philippe ovale tafel met houtgestoken vier-spant poot. Afmeting: 71 x 110 x 82 cm. In goede staat.

Stoel met koninklijk wapen ca. 1870
Resultaat: 60 EUR

Vroeg 19e eeuwse stoel met familiewapen en florale intarsia. Afmeting: 88 x 50 x 40 cm. In goede staat.

Duits notenhouten Louis Philippe kastje
Resultaat: 55 EUR

Duits antiek notenhouten Louis Philippe één-deurs kastje met lade. Met glas in deurtje en geschulpt blad. Circa 1870. Afmeting: 80 x 64 x 41 cm. In redelijke staat.

Tafel met tegels
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuws eikenhouten bijzettafel met etage. Tafel is voorzien van vijftien mangaan-kleurige landschapstegels. Eén tegel heeft scheur. Afmeting: 74 x 72 x 48 cm. In goede staat.

Grote lederen stoel
Resultaat: 65 EUR

Oude lederen armleun-oorstoel met houten poten welke onderling verbonden zijn. Met leer bekleed en afgewerkt met kopernagels. 20e Eeuw. Afmeting: 120 x 77 x 87 cm. In redelijk/goede staat.

Tegeltafel (Bretons ?)
Resultaat: 40 EUR

Antiek Bretonse (?) bijzettafel met negen 19e eeuwse mangaan-kleurige tegels met florale decor. Afmeting: 74 x 43 x 44 cm. In goede staat.

Biedermeier spiegel
Resultaat: 50 EUR

Vroeg Duitse berkenhouten Biedermeier spiegel. Circa 1830. Oude wormbeval. Afmeting: 88 x 54 cm. In redelijke staat.

Mahonie rolbureau
Resultaat: 850 EUR

Zeldzame 18e eeuws Hollands Barok-Louis Quinze gebombeerde schrijfsecretaire/rolbureau met origineel beslag. Kleine restauraties noodzakelijk. Circa 1760. Afmeting: 116 x 117 x 70 cm. In redelijk/goed...

Mahonie ladencommode
Resultaat: 90 EUR

19e Eeuwse Hollandse mahoniehouten commode. Circa 1840. Krimpnaden, één slot mist, minimale fineerschade. Afmeting: 103 x 108 x 46 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie wandtafel
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten smalle wandtafel. Lang model. 19e Eeuw. Afmeting: 69 x 38 x 84 cm. In goede staat.

Eiken secretaire
Resultaat: 150 EUR

Antiek eikenhouten twee-delige Barok secretaire met mahonie-fineer binnenleven (dik fineer). Circa 1800. Sommig beslag niet origineel, één slotje mist, bovenhekje later. Afmeting: 130 x 120 x 64 cm. I...

Kabinet, Eiken (Drents model).
Startprijs 250 EUR

18e - 19e Eeuwse Drentse eikenhouten kabinet in Louis Seize-stijl. Handgrepen nieuw, verder in goede staat. Afmeting: 255 x 180 x 55 cm. In goede staat.

Chinees lakwerk toiletkastje.
Resultaat: 240 EUR

Prachtig uitklapbare Chinese lakwerk toilet-sierradenkast met negen lades, opklapbare spiegel, messing beslag van binnen en buiten en met parelmoer inleg. Circa 1930. Afmeting: 23 x 28 x 38 cm. In goe...

Wortelnoten naaitafel.
Resultaat: 40 EUR

Duitse antieke wortelnoten naaitafel. Gründerzeit, circa 1880. Afmeting: 82 x 48 x 44 cm. In redelijk/goede staat.

Wortelnoten vitrinekast.
Resultaat: 160 EUR

Louis Quinze-stijl wortelnoten vitrine opzetkast met vier lades en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 235 x 142 x 45 cm. In goede staat.

Hollandse penantkast.
Resultaat: 50 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten gebogen penantkast met marmeren blad. Krimpnaad zijkant. Verder in goede staat. Afmeting: 100 x 50 x 80 cm.