Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Secretaire (Duits), 19e eeuw. 4036
Secretaire (Duits), 19e eeuw.

Resultaat:

200 EUR

Biedermeier penant/kastje, Kersenhouten 4037
Biedermeier penant/kastje, Kersenhouten
Startprijs 350 EUR
Mahoniehouten ladenkastje, 19e eeuw 4039
Mahoniehouten ladenkastje, 19e eeuw
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Franse bijzettafel 4040
Franse bijzettafel

Resultaat:

350 EUR

Franse bijzettafel met marmeren blad 4041
Franse bijzettafel met marmeren blad
Startprijs 375 EUR
Grote spiegel met console, mahonie. 4042
Grote spiegel met console, mahonie.
Startprijs 400 EUR
Mahonie cylinder bureau, Louis Seize 4043
Mahonie cylinder bureau, Louis Seize
Startprijs 650 EUR
Hollandse Biedermeier boeken vitrine-kast 4045
Hollandse Biedermeier boeken vitrine-kast
Startprijs 200 EUR
Duitse Gründerzeit vitrinekast 4046
Duitse Gründerzeit vitrinekast
Startprijs 400 EUR
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe 4047
Wortelnoten wijntafel, Louis Philippe
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Secretaire, Barok 4048
Secretaire, Barok

Resultaat:

350 EUR

Wortelnoten porseleinkast. 4049
Wortelnoten porseleinkast.
Startprijs 1.900 EUR
Drents Louis Seize kabinet, ca. 1820 4050
Drents Louis Seize kabinet, ca. 1820
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Engelse eikenhouten partnerdesk 4051
Engelse eikenhouten partnerdesk

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Commode, 18e eeuw 4053
Commode, 18e eeuw

Resultaat:

450 EUR

Mahonie trumeau met wit marmer 4055
Mahonie trumeau met wit marmer
Startprijs 800 EUR
Chiffoniere, mahonie. 4056
Chiffoniere, mahonie.
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Donkerbruine Chesterfield bank, 3-persoons 4057
Donkerbruine Chesterfield bank, 3-persoons

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Tafel, massief kersen 4062
Tafel, massief kersen

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
4x Bruin lederen eetkamerstoelen 4063
4x Bruin lederen eetkamerstoelen

Resultaat:

160 EUR

Empire secretaire 4065
Empire secretaire
Startprijs 800 EUR
Engels Jugendstil kastje, ca. 1900 4066
Engels Jugendstil kastje, ca. 1900
Startprijs 220 EUR
Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw 4068
Wortelnoten vitrinekast, 19e eeuw
Startprijs 1.700 EUR
Mahoniehouten meidenkast 4069
Mahoniehouten meidenkast
Startprijs 200 EUR