Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse barok vitrine opzetkast 4096
Duitse barok vitrine opzetkast
Startprijs 700 EUR
Mahonie hoekkast, ca. 1850 4097
Mahonie hoekkast, ca. 1850
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Schildersezel 4098
Schildersezel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antiek theekastje met geslepen glas 4099
Antiek theekastje met geslepen glas

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Empire-stijl commode 4100
Empire-stijl commode

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke teakhouten kist 4101
Antieke teakhouten kist

Resultaat:

110 EUR

Speeltafel, mahonie 4102
Speeltafel, mahonie
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Eiken penantkast, ca. 1890 4103
Eiken penantkast, ca. 1890

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Ladenkastje 18e eeuw 4104
Ladenkastje 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke butler-tray, mahonie 4105
Antieke butler-tray, mahonie

Resultaat:

85 EUR

Chippendale vitrinekast, Mahonie. 4106
Chippendale vitrinekast, Mahonie.
Startprijs 600 EUR
Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad 4107
Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad
Startprijs 80 EUR
Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad 4108
Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad
Startprijs 80 EUR
Wortelnoten theetafel 4109
Wortelnoten theetafel
Startprijs 100 EUR
Kast met glas, Mahonie. 4110
Kast met glas, Mahonie.
Startprijs 500 EUR
Jugendstil tafeltje, Circa: 1915 4111
Jugendstil tafeltje, Circa: 1915
Startprijs 75 EUR
Schrijfbureau, eiken. 4112
Schrijfbureau, eiken.
Startprijs 300 EUR
Eiken commode. 4113
Eiken commode.
Startprijs 250 EUR
Engels kolenkastje, ca. 1900 4114
Engels kolenkastje, ca. 1900
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Hollandse eikenhouten vitrinekast. 4115
Hollandse eikenhouten vitrinekast.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Duitse eikenhouten broodspinde. 4116
Duitse eikenhouten broodspinde.

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Eiken kist, 18e eeuw. 4117
Eiken kist, 18e eeuw.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Engelse 8-Kantige tafel, eiken 4118
Engelse 8-Kantige tafel, eiken

Resultaat:

80 EUR

Speeltafel, wortelnoten. 4119
Speeltafel, wortelnoten.
Startprijs 130 EUR
Theetafel, Barok-stijl.  4120
Theetafel, Barok-stijl.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zwarte pianokruk, ca. 1870 4121
Zwarte pianokruk, ca. 1870

Resultaat:

70 EUR

Jugendstil tafel 4122
Jugendstil tafel
Startprijs 500 EUR
Notenhouten zitbankje 4123
Notenhouten zitbankje
Startprijs 100 EUR
Witte piedestal. 4124
Witte piedestal.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Eikenhouten vitrine-displaykast 4125
Eikenhouten vitrine-displaykast

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Engels grenenhouten kabinet 4126
Engels grenenhouten kabinet

Resultaat:

95 EUR

Aziatisch spiegelkastje, 20e eeuw 4127
Aziatisch spiegelkastje, 20e eeuw
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Notenhouten nachtkastje. 4128
Notenhouten nachtkastje.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3-Poottafeltje met rond blad, 'Hindelopen'. 4129
3-Poottafeltje met rond blad, 'Hindelopen'.

Resultaat:

60 EUR

Voltaire (mahonie) ca. 1860. 4130
Voltaire (mahonie) ca. 1860.
Startprijs 80 EUR
Voltaire, (mahonie), ca. 1860. 4131
Voltaire, (mahonie), ca. 1860.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Eiken kamergemak-kastje met roldeurtje 4132
Eiken kamergemak-kastje met roldeurtje

Resultaat:

80 EUR

Kamergemak, ca. 1800 4133
Kamergemak, ca. 1800
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Eiken bolpoottafel 4134
Eiken bolpoottafel

Resultaat:

70 EUR

Eikenhouten hang vitrine 4135
Eikenhouten hang vitrine
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Grenen empire cylinderbureau 4136
Grenen empire cylinderbureau

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gestoffeerde Franse stoel 4137
Gestoffeerde Franse stoel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Teakhouten boekenkast,  198 x 115 x 50 cm 4138
Teakhouten boekenkast, 198 x 115 x 50 cm

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Kersenhouten haltafel 4139
Kersenhouten haltafel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Kersenhouten Art Deco-stijl ladenkast 4140
Kersenhouten Art Deco-stijl ladenkast

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Eikenhouten Art Deco vitrinekast. 4141
Eikenhouten Art Deco vitrinekast.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antiek eikenhouten Jugendstil buffet, circa 1915. 4142
Antiek eikenhouten Jugendstil buffet, circa 1915.

Resultaat:

110 EUR

Schrijftafel met marmeren blad 4143
Schrijftafel met marmeren blad
Startprijs 200 EUR
Antieke boekenkast, ca. 1915 4144
Antieke boekenkast, ca. 1915
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Eiken Art Deco rolbureau, 1920. 4145
Eiken Art Deco rolbureau, 1920.

Resultaat:

100 EUR

Naaitafel met lyra, 19e eeuw 4146
Naaitafel met lyra, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Naaitafeltje 4147
Naaitafeltje
Startprijs 325 EUR
Kersen commode 4148
Kersen commode
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2 Lederen Louis Seize-stijl armleunstoelen 4149
2 Lederen Louis Seize-stijl armleunstoelen

Resultaat:

115 EUR

Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen 4150
Engelse mahoniehouten klaptafel op messing wielen
Startprijs 100 EUR
Hollandse eethoek, Willem III 4151
Hollandse eethoek, Willem III
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Eethoek-tafel met 5 stoelen 4152
Eethoek-tafel met 5 stoelen

Resultaat:

155 EUR

Verkocht
Hollandse meidenkast, mahonie 4153
Hollandse meidenkast, mahonie

Resultaat:

80 EUR

Penantkast 4154
Penantkast
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Lederen schaarstoel, 20e eeuw 4155
Lederen schaarstoel, 20e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Armleunzetel met leer 4156
Armleunzetel met leer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Dagobertstoeltjes 4157
2x Dagobertstoeltjes

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Halspiegel met kroon, Louis Philippe 4158
Halspiegel met kroon, Louis Philippe

Resultaat:

100 EUR

Nachtkastje 4159
Nachtkastje
Startprijs 150 EUR
Biedermeier armleunstoel, Louis Philippe 1850. 4160
Biedermeier armleunstoel, Louis Philippe 1850.
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antiek halve-maan tafeltje, ca. 1900. 4161
Antiek halve-maan tafeltje, ca. 1900.

Resultaat:

70 EUR

Gestoken tafeltje, ca. 1890 4162
Gestoken tafeltje, ca. 1890
Startprijs 65 EUR
Verkocht
Tafeltje met tegel-inzet 4163
Tafeltje met tegel-inzet

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Mechelse vitrine-opzetkast 4164
Mechelse vitrine-opzetkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote vergulde spiegel, 19e eeuw 4165
Grote vergulde spiegel, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Oosterse beschilderde kist 4166
Antieke Oosterse beschilderde kist

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Twentse dekenkist, 17e eeuw 4167
Twentse dekenkist, 17e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Mahoniehouten klaptafeltje 4168
Mahoniehouten klaptafeltje
Startprijs 125 EUR
Linnenpers, 18e eeuw. 4169
Linnenpers, 18e eeuw.
Startprijs 125 EUR
Hollandse eikenhouten dekenkist, 17e-18e eeuw. 4170
Hollandse eikenhouten dekenkist, 17e-18e eeuw.
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Eiken één-deurs spinde 4171
Eiken één-deurs spinde

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Vergulde Empire spiegel 4172
Vergulde Empire spiegel

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Italiaanse putti tafel 4173
Italiaanse putti tafel

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Kersen hangkastje (medicijnkastje) 4174
Kersen hangkastje (medicijnkastje)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Staande kapstok, smeedijzer. 4175
Staande kapstok, smeedijzer.

Resultaat:

40 EUR

Fauteuil met leder. 4176
Fauteuil met leder.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Nachtkastje met wit-marmeren blad, circa 1910. 4177
Nachtkastje met wit-marmeren blad, circa 1910.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Jugendstil spiegel. 4178
Jugendstil spiegel.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Spinnekoptafel 4179
Spinnekoptafel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Engelse mahoniehouten klaptafel, 19e eeuw. 4180
Engelse mahoniehouten klaptafel, 19e eeuw.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Korenaars-stoelen (3 + 1 armstoel) 4181
4x Korenaars-stoelen (3 + 1 armstoel)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4x Korenaarsstoelen, 18e eeuw 4182
4x Korenaarsstoelen, 18e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Korenaars-stoelen, mahonie 4183
2x Korenaars-stoelen, mahonie

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
9x Louis Seize stoelen (8x + 1x armstoel) 4184
9x Louis Seize stoelen (8x + 1x armstoel)

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
19e Eeuwse naaitafel 4185
19e Eeuwse naaitafel

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Betaaltafel, 18e eeuw 4186
Betaaltafel, 18e eeuw

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Mahonie speeltafel 4187
Mahonie speeltafel

Resultaat:

100 EUR

Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw. 4188
Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Penantkastje, circa 1880. 4189
Penantkastje, circa 1880.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie houten schrijftafel 4190
Mahonie houten schrijftafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
4 Engelse stoelen, 19e eeuw. 4191
4 Engelse stoelen, 19e eeuw.

Resultaat:

200 EUR